OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

2009 sügishooaeg - losers bracket
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 12:21    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 21:09    Teema: Vasta viitega

Lükkan ka ericku palve tagasi, kuigi TTGL on üks mu lemmikuid. Kaiba on... awesome...

Randomile vaata seda animet, millele Railgun (Index) põhineb, oluliselt rohkem nö supervõimete teemat jne. Mulle endale Railgun muidu enamvähem istub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Okt 22, 2009 21:45    Teema: Vasta viitega

a, ei, Trapeze on jumala mõnus ju.
Kedagi võib võibolla see odava veebika kvaliteediga laiväkt¹on, rotoskoopimine ja üleüldine "originaalsus" segada, aga mulle meeldis.
Huvitav ikkagi milles selle püha kolmainsuse point seal on...

Ёлы-палы, он ничего не рубит что мы говорим!
Huvitav, et omavahel said välismaalased küll jumala edukalt suhelda. ???
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
nirgike



Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Reede Okt 23, 2009 20:39    Teema: Vasta viitega

Jõudsin ka see hooaeg mõned uued animed vaadata:

Ei vaata edasi:

Kimi ni Todoke - Tahtsin, et see mulle meeldiks, sest viimasel ajal vähe heasid shoujo animesid, kuid minu jaoks oli see niiiiiii igav. Kuigi idee normaalne oli peategelane kuidagi nii hea ja tubli ja abivalmis jne jne jne. Sama oli ka poisist peategelasega, kuidagi liiga täiuslike iseloomudega minu jaoks. Vaatan veel paari osa ja kui ei lähe põnevamaks siis pean ootama järgmist hooaega ja sealseid shoujo animesid ning eriti, Kaichou wa Maid samat, mis lõpuks siis animena välja tuleb.

Miracle Train - Ei saanudki aru mis tüüpi animega on tegemist. Kohati nagu Tokyo metroo pikk reklaam, siis nagu tüüpiline üks tüdruk ja tema ümber hunnik ilusaid poisse. Ei tea mis ta siis on aga eriti huvitav ta ei olnud, kes aga silmailu hindab siis vast on huvitav.

Kobato - Liiiiiiiiga armas ja liiiiiiga nunnu see Kobato. Olen vist välja kasvanud neist nunnudest tegelastest, või ei olnud peategelane Kobato piisavalt nunnu, et olla minu jaoks nunnu :) Ise ka ei saa aru aga kindel see, et edasi vast ei vaata. Pole midagi mis tõmbab. CLAMP teeb vahest heasid lugusid (xxxHolic) aga vat Kobato mulle kohe üldse ei meeldi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 11:55    Teema: Vasta viitega

ma ei tea mulle igatahes meeldivad Kimi ni Todoke, Nyan Koi!, ja veel mõned selle hooaja animed LaLaLaa. Mul suht suva, et need teistele ei meeldi Happybunny
_________________
はじめまして, わたし は エヴェリン で す。 とうぞよろしく!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Okt 25, 2009 14:56    Teema: Vasta viitega

Ma ei teagi miks ma selle sarja esimese osa üldse alla laadisin, user error vist:

Seitokai no Ichizon räägib ühest noormehest, kelle ainsam eesmärk elus on kõikide õpilasesinduse naisliikmetega harem ending saada.







Kogu tegevus leiab aset ühes ruumis, milles kõik naistegelased meestegelase kallal mölisevad ja too siis jälle vastu paneb. Ega ta midagi väga jubedat ei olnud ning osad paroodiad võtsid kergelt muhelema ka, aga edasi küll ei vaata sihukest asja. Kui vaba aega palju on, siis ehk tasub proovida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 22:49    Teema: Vasta viitega

Inuyasha: The Final Act

Tegemist siis jätkuga eelnevale 167'le osale, mis siis peaks selle saaga lõpuni viima. Kokku peaks tulema 13 osa :)

Vaatasin esimese osa ära, Inuyasha nagu Inuyasha ikka. Ootan nüüd põnevusega, kuidas asi edasi areneb, kuna ei viitsinud omalajal mangast asja edasi lugeda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Nelj Nov 05, 2009 12:11    Teema: Re: 2009 sügishooaeg - losers bracket Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Küll aga võiks meil siiski olla mingi väike nurgake, kus me saame sappi pritsida kõikide nende sarjade aadressil, mis vaatamist ei vääri. Näiteks see teema siin.
Tuletades järjekordselt meelde selle teema otstarbe... Siia paneme ainult need animed, mida me edasi ei vaata sellest hooajast. Kahjuks ise ei kavatse ühtki asja vaatama hakata see hooaeg.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Viplala



Liitunud: 9 Aug 2009
Postitusi: 26
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 09:04    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Igal inimesel on oma maitse ikkagi. Jumal tänatud et mul igav ei ole. Need mis ette võtan on huvitavad aga mitte igav.


täpselt, ise vaatan seda nyan koid ja jään ka vaatama, nalja saab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: