OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Sora no Otoshimono

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 20:14    Teema: Sora no Otoshimono Vasta viitega

Sora no Otoshimono - Lost Property of the Sky | aniDB

Jälle kord on meie peategelaseks mitte just kõige intelligentsem, töökam ja pikem noormees. Ehk siis - tervist Noorhärra Keskpärane. Tema motoks on "Normal is the best", suureks unistuseks on teleka ees lösutamine ja mittemillegitegemine. Suure plaani rikub aga ära veider "must auk" taevas, mis süüdimatult talle suuri kivilahmakaid pähe kukutab. Ja lisaks ühe Pet-class Angelroidi, kes on nõus ja suuteline täitma iga peremehe soovi. Olgu selleks miljard dollarit, kuhi veel ihusoojaid pantsusid või world domination



Sora no Otoshimono on üks sellistest animetest, kus tuleb teha valik - kas pidada seda järjekordseks tühjaks tembutamiseks, mida ta ka tegelikult suures osas on, või panna üks silm kinni ja leida sellest terake sügavamat. Seda on raske leida, ent see on olemas.



Kui alguses arvasin Ikarose tühjades silmades peituvad hingetust, mis oli omane näiteks Chobitsi maailma and.. günoididele, siis kolmanda osa keskel jäi närima tunne, et vaatamata oma tehislikule päritolule, ei ole tema silmades mitte ükskõiksus ja hingetus, vaid sügav kurbus. Hirm üksinduse , mahajäetuse ees, mingi sügavam saladus, tõrjutud minevik? minu ettekujutus? Ehk sarja lõpuks saame teada.

Ei ütleks, et hämmastamapanevalt hea seeria, aga kui praegust hooaega vaadata, siis üle keskmise kindlasti.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 21:05    Teema: Re: Sora no Otoshimono Vasta viitega

Random Hero kirjutas:


kao
Random Hero kirjutas:
Kui alguses arvasin Ikarose tühjades silmades peituvad hingetust, mis oli omane näiteks Chobitsi maailma and.. günoididele, siis kolmanda osa keskel jäi närima tunne, et vaatamata oma tehislikule päritolule, ei ole tema silmades mitte ükskõiksus ja hingetus, vaid sügav kurbus. Hirm üksinduse , mahajäetuse ees, mingi sügavam saladus, tõrjutud minevik?

kaooooooooooo

p.s. Tänan ülevaate eest!

Edit: okok, ma hakkan ka nüüd seda seeriat vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 21:18    Teema: Vasta viitega

ei välista, et tegemist on minu sisemise tungiga sellest animest midagi sügavamat leida ja tegelikult võib tegemist olla täieliku saastaga. Pigem jääb tunne, et keegi tahtis asjale natuke sisu anda, aga siis tuli keegi tegelane, kes hõikas "aga paneme Ikarosele suuremad rinnad ja teeme asja ajuvabaks huumoriks, mis JU OMETI KÕIGILE MEELDIB!"

Vigu või lihtsalt ebameeldivusi on selle anime juures kahjuks roppu kanti. Kõigepealt on Ikarose rinnad tõesti liiga suured, kombineerides seda tema mittetoestava riietusega, on tulemuseks midagi üsna rõvedat. Sakurai käitumine on kohati lausdebiilne, rääkimata vasturääkivustest. Muidugi on olemas tsunderekko ja iinchou, enne openingi üritab keegi senpai neljandat seina lõhkuda, rääkides mitu minutit lihtsalt jama. sellist kriitikat võiks aina edasi tulla. Ja järjest tõenäolisemaks saab mulje, et ma lootsin mingitki õigustust selle vaatamiseks leida.



Mangas on silmad veel tühjemad. Veel kurvemad? Minu arust küll.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 21:38    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
ei välista, et tegemist on minu sisemise tungiga sellest animest midagi sügavamat leida ja tegelikult võib tegemist olla täieliku saastaga. Pigem jääb tunne, et keegi tahtis asjale natuke sisu anda, aga siis tuli keegi tegelane, kes hõikas "aga paneme Ikarosele suuremad rinnad ja teeme asja ajuvabaks huumoriks, mis JU OMETI KÕIGILE MEELDIB!"

Ma ise kaldun arvama, et asi leiab aset just teisitpidi: kõigepealt visandatakse mingi rõve feti¹ikompott paberil ning siis hakatakse mõtlema sinna mingisugust stoorit ümber; mõni andekam kirjutab midagi enam-vähem normaalselt, mõni vähem-andekas teeb aga Queen's Blade'i.

See ei saaks teisitipidi olla, muidu ei oleks kõik need sarjad oma välimuse poolest nii ühetaolised ja korduvad. Nilbelt riietatud naistegelane on see tühi paberileht, mille baasil midagi jutustama hakata.
Tsiteerin::
Mangas on silmad veel tühjemad. Veel kurvemad? Minu arust küll.

Ka see on ju plaanitud, tegelikult. Mida hapram süda tal nende suurte tisside taga on, seda rohkem tajub keskmine otaku oma ürgset instinkti teda kaitsta, juurides temast kõigepealt välja tema piinade tekitajad... või midagi sellist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 24, 2009 22:04    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et ma teen esimese episoodi hailaitidest pilti, aga... mul oli 2 ja poole minuti pealt juba 13 cap'i, liig mis liig.

1. Pretty-kun





2. A world not yet known



3. Selgeltnägija





4. Ärka üles, onii-chan, me jääme hiljaks!





5. They say it's a good omen...



6. In terms of what, the bubonic plague?


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 19:17    Teema: Vasta viitega

Miks pole te maininud selle seeria huvitavat endingut - http://www.youtube.com/watch?v=6pgJ3K0-qpo

Lendavad pantsud lol. Ilmselt annab see sarja sisu üpris täpselt edasi ja seega pole mõtet vaadata. Või kuidas? Nüüdseks on juba rohkem episoode väljas. Et kas teil arvamus ka muutnud on.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Laup Okt 31, 2009 21:27    Teema: Vasta viitega

Ma ei ole seda esimest osa lõpuni vaadanud tegelikult, sorry.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 02:49    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Ma ei ole seda esimest osa lõpuni vaadanud tegelikult, sorry.


bleh

Esialgu pahandasin, et oleks võinud kohe nii öelda ja oleksin siis sarja unustanud, kuid hakkasin pelgama, et see on Random Hero suhtes ülekohtune. Random kirjutab eelvaate, otsib (ilmselt tikutulega) märke, mis viitaksid loo sügavusele ja tegelaste mitmeplaanilisusele. Siis tuleb fushi ja sõna-kahega määrab sarja saatuse.

Seekord mitte! Tõmbasin nimme esimese episoodi ja vaatasin ära ja avastasin, et... kõige hullem polnudki. Tõepoolest, esimesed viis minutit on kohutavad ja ajaks iga selge mõistusega inimese ekraani eest. Kuid mul oli ju Random Herole lubadus antud. Mitte küll otseselt, aga siiski. Seega jälgisin sündmuste arengut ja mingil hetkel oli mul isegi päris lõbus. Osa lõpp oli eimidagiütlev, jättes sarja piirideks vaid autorite fantaasia ja loomevõime. Kas teist osa vaatan, on kaheldav. Tahaksin küll, sest võiks huvitav olla, aga... ma ju tean, mis edaspidi tuleb. Animede sisu hindamisel ma kvantteooriaid rakendama ei kipu, seega ei näe ma reaalset võimalust, et sari lõppude lõpuks mu aega väärt on. Seega jätaks hoopis sarja sinnapaika ja kujutaks ette, et sari siiski läks paremaks. Elaks õndsas teadmatuses. Väärib kaalumist.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 13:10    Teema: Vasta viitega

See on halb ju. See PEAB olema halb - see on generic fanservice ¹õu, milles üks peategelastest on sigasuurte tissidega teh rei kes täidab mingi idioodi poisi kõiki soovi.
MIKS ma siis nii väga tahan seda vaadata? :/
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
See on halb ju. See PEAB olema halb - see on generic fanservice ¹õu, milles üks peategelastest on sigasuurte tissidega teh rei kes täidab mingi idioodi poisi kõiki soovi.
MIKS ma siis nii väga tahan seda vaadata? :/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 15:49    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Stopa kirjutas:
See on halb ju. See PEAB olema halb - see on generic fanservice ¹õu, milles üks peategelastest on sigasuurte tissidega teh rei kes täidab mingi idioodi poisi kõiki soovi.
MIKS ma siis nii väga tahan seda vaadata? :/


ei no olgem ausad nad on liiga suured (on küll võimalik), see mõjuks pigem miinusena.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 23:29    Teema: Vasta viitega

Mina vaatan ja ka väga ei virise (kuigi noh, viriseda võiks ju kõige üle, mida siin teemas juba mainitud on).

Aga esimene osa oli lausa rabavalt hea peale seda, mida ma siit teemast lugesin. Pärast on märgata mõningast kreatiivsuse kahanemist, aga noh ...

It's not like there are a million much better anime series to see this season emm
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 23:43    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:

It's not like there are a million much better anime series to see this season emm


kõige tugevam argument selle anime kaitseks.

Vaatasin just viienda osa ära ja no kurja, mis jama see on ja miks ma seda vaatan? Kui alguses võis ehk õhkõrnalt minu teooria kehtida, siis on näha, et fushil on rohkem kogemusi ja lõpuks on tal selle anime analüüsi koha pealt tuline õigus: lohakalt kokku visandatud feti¹ikompott, millele üks madala motivatsiooniga inimene kunagi üritas natuke sisu anda, aga siis käega lõi. Võrdleks siin kohal natuke Death Note'ga. Light oleks võinud ju kirjutada "Hugh Hefner saab surma ja pärandab kõik mulle" ning ülejäänud anime oleks seisnenud selles, kuidas Light proovib ellu jääda vaatamata suurtele verekaotustele nina kaudu. Ei kõla just paremini kui originaal.

Mis mind kõige rohkem ärritab, ongi fakt, et 24-kordse helikiirusega lendamiseks ja kogu inimpopulatsiooni hävitamiseks võimeline pea jumalavõimetega tegelane visatakse tahaplaanile nunnuks tegelaseks ainult sellepärast, et järjekordselt venitada imalat armastuselugu kobakäpast poisi ja vägivaldse neiu vahel. Liiga palju raisatud potentsiaali.

Järgmises osas lubatakse loli, jätkan vaatamist, aga väga tõenäoliselt mitte lõpuni.

Ning Ikarose rinnad ei ole meeletult suured, lihtsalt tema vormiriietusel puudub igasugune toestus, lastes tema rindadel rippuda nagu veninud udaratel. Kui talle hiljem normaalsed riided selga pannakse, ei olegi enam rõve.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 23:57    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Light oleks võinud ju kirjutada "Hugh Hefner saab surma ja pärandab kõik mulle" ning ülejäänud anime oleks seisnenud selles, kuidas Light proovib ellu jääda vaatamata suurtele verekaotustele nina kaudu. Ei kõla just paremini kui originaal.

I'd read it. I'd watch it.
Heck, i'd buy it probably.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 13:47    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
It's not like there are a million much better anime series to see this season emm

Siis tuleb süübida arhiividesse.

Näiteks, 1989-ndal aastal valminud kuuejaoline OVA Gosenzosama, mille koomilised dialoogid ja ülimalt teatraalne esitluslaad on kõik Mamoru Oshii loomevili.

Või siis OVA eepos Giant Robo, mida ma ise hetkel vaatan ja südamest naudin.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SasoriSama



Liitunud: 24 Aug 2009
Postitusi: 108
Asukoht: Viimsi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 19:48    Teema: Hm. Vasta viitega

Ma lugesin kolm esimest manga osa ära ja mulle küll meeldis :) ,omapärane selline , mind ajas naerma palju .Näiteks kui ta oli nähtamatu ja seisis paljalt keset rahvahulka ja lendavad aluspüksid ...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 18, 2009 09:19    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
erick kirjutas:
It's not like there are a million much better anime series to see this season emm

Siis tuleb süübida arhiividesse.

Näiteks, 1989-ndal aastal valminud kuuejaoline OVA Gosenzosama, mille koomilised dialoogid ja ülimalt teatraalne esitluslaad on kõik Mamoru Oshii loomevili.


[OT]Vaatasin 3 episoodi ära. Tundmusi, mida see anime minus tekitas, võtaks kõige paremini vist kokku sõnaga "irriteeriv". Character design oli irriteeriv, tegelaste verbaalne mölapidamatus oli irriteeriv, plot'i teosammul arendamine oli irriteeriv.

Positiivsema poole pealt mainiks iga OVA alguses olevat humoorikat loodusetemaatilist sket¹i. Need olid toredad.

Irritatsiooni kõrvale jättes, aitäh acousmatique'ile mu silmaringi laiendamise eest.[/OT]
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: