OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Arutelu: miks foorumid hääbuvad (oli: artis.monzi.org Vol2)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:07    Teema: Vasta viitega

Eino see on umbes sama võrdlus, kui sul on kontoris kõik paber ühes kuhjas või mitmes kuhjas tähtsuse järgi jaotatud.
Tuled sa ükspäev tööle ja näed, et paberite hulk on vahepeal kahekordistunud.
Stsenaarium 1: kõik ühes kuhjas, võtad pealt ja hakkad pabereid järjest vaatama. Mugav küll.
"Nii...misasi see on? A, see on see kohtuprotsessi värk, see on vaja kohe ära täita ja välja saata. Misasi see järgmine on? A okei sellega annab oodata, panen kõrvale. Niii...edasi" jms. Või veel hullem: täidad kõike järjest. Võtab palju aega ja energiat ja õhtul tuleb välja, et kusagil all vedeles paber, millel oli kirjas, et "helista mulle kaks tundi enne või oled vallandatud".
Stsenaarium 2: kõik on erinevates kuhjades - Tead täpselt mis paberid on tähtsamad ja mis paberitega on aega.

Võibolla tõesti paljud inimesed ei viitsi nii palju kuhjasid korras hoida.

Ning lisamärkusena: EVA foorumis ma käin üldse harva ning loen ja postitan pmst ainult Ürituste foorumisse, sest muu mind eriti ei koti seal. Jumala mugav, ei peagi ürituste teemasid otsima mingi muu sigrimigri vahel, nad on eraldi kuhjas ja kõike muud võin ignoreerida.
See ei tapa diskussiooni, see lihtsalt hoiab asjad rohkem korras.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:08    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:

Täitsa tõsi, kuid siis peaksin ma ühe külastusega kõik mind huvitavad teemad läbi lugema, sest järgmise külastusega neid seal enam ei oleks. Lisaks sellele registreerimata kasutajatel seda featuuri pole. NG ühesõnaga.

Edit: To be fair, niisama foorumit lugedes kaovad need uute postituste ikoonid ka ära, kuid vähemalt on teemad ühes nimekirjas, kui juhtumisi midagi kahe silma vahele jäi.
Random Hero kirjutas:
Kurb muidugi, et ainus eesti anime-jaapani foorum üritab hoida võimalikult madalat profiili, kitsendades teemavalikut minimaalseni.

Mitte kedagi ei takistata "Üldine"-alamfoorumisse teemade tegemisel. Kui vastava alamafoorumi puudumine on tõesti ainus põhjus postituste mittetegemiseks, siis suure tõenäosusega ei olnud see postitus (või teema) seda üldse väärt.
Random Hero kirjutas:
Mul on tunne, et vähemalt Ürituste alafoorum on päris edukas ja hästi vastuvõetud olnud. Miks mitte minna sellega edasi?

Ürituse alamfoorum sai loodud spetsiaalselt võõrkeelsetele kasutajatele vastu tulles, keda ülejäänud foorumi sisu ei puuduta. See oli erand.
Random Hero kirjutas:
Fushi, vabandan ad hominem argumendi eest, aga kui sa arvad, et su blogi on lugejasõbralik, on see tõest väga kaugel. Isegi kui selle sisu on hea, on selle lugemine paras pingutus. kahju, et bakat vägisi samas suunas tüüritakse.

SAL on poolik ka.

Ära võrdsusta või vihja võrdsusele minu ja administratsiooni arvamuse vahel. Neil on omad seisukohad ning nende seisukohad on täiesti sõltumatud minu omadest, v.a. demokraatilisel hääletusel, kus mina olen võrdne kõigi ülejäänuga.
Random Hero kirjutas:
Minu lõplik argument on, et Üldise alafoorumi all on 770 teemat. Kui suudate ära tõestada, et sellest millegi leidmine on kasutajasõbralikum kui eraldi alafoorumid, nõustun sellega. Kui juba hoogu satute, tõestage ka ära, et vesi pole märg.

Ma ei hakka sulle eraldi pilti tegema otsing nupust.

Edit:
Stopa kirjutas:
See ei tapa diskussiooni, see lihtsalt hoiab asjad rohkem korras.

Seal on mitmeid muid huvitavaid teemasid. Kahju, et sa neid kunagi ei näe.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:16    Teema: Vasta viitega

Random saa paranoiadest üle ja cry me a river ja muud head soovitused.

Tsiteerin::
Omamoodi huvitav on vaadata, kuidas administratsioon peab omaloomingut võrdväärseks kasutajate desktoppide teemaga. "kuna ennast ei huvita, siis las postitavad kusagile oma nurka" suhtumine karjub lihtsalt igalt poolt välja juba.


Minu arvates võikski olla samaväärne teema nagu on "kasutajate desktopid" või "kasutajate pildid".

See nurga ja karjumise teema on natuke pressitud sinu poolt mulle tundub. Ja üeüldse paluks mitte minna nii eksistensiaalseks.

Miks ma arvasin, et võiks olla teema "kasutajate joonistused" on see, et meil on juba olnud teemasid, kus kasutajad kirjutavad järjejutte ja joonistavad koomiksit jne, et miks siis mitte ka teema kuhu nad postitavad oma pildikesi : P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:20    Teema: Vasta viitega

aga KUNST on ELU

T___________________T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:22    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Ma ei hakka sulle eraldi pilti tegema otsing nupust.


proovime leida kõigepealt, kas bakas j-drama teemasid on:
otsingusõna "draama" - 46 vastust, enamus on suvalised sõnavasted. ükski tulemus ei näe j-drama teema moodi välja.
otsingusõna "dorama" - 5 vastust, ei ühtegi teemat.
otsingusõna "j-drama" - 6 vastust, asiseim vastus oli see aastast 2004
otsingusõna "j-dorama" - 0 tulemust.

Kahju, et aega ei võtnud, aga hinnanguliselt läks selle peale umbes 5 minutit. Lisaks fakt, et baka otsing jookseb kokku kui liiga kiiresti uut otsingut tahta.

Kas tõesti julgeb keegi väita, et selline lahendus on mugavam, praktilisem ja ülevaatlikum kui eraldi alafoorum?

EDIT: kammerer, ära ole admunn.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:26    Teema: Vasta viitega

Okei.

Kui kunagi uus foorum tuleb, siis sa saad tag'id foorumi teemadele. Rahul?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:32    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Ma ei hakka sulle eraldi pilti tegema otsing nupust.

Nii tore et kõik ei mõtle nii. Internet oleks muidu totaalne supp.
Paneme kõik jah ühte kohta ja las kasutavad otsingut.

acousmatique kirjutas:
Seal on mitmeid muid huvitavaid teemasid. Kahju, et sa neid kunagi ei näe.


Kindlasti on. Ka 4chanis nendes alafoorumites kus ma ei käi on raudselt palju huvitavat.
Ja üldse on maailmas palju huvitavaid veebilehti, raamatuid ja animeid mida ma kunagi ei näe.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 22:36    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
acousmatique kirjutas:

Ma ei hakka sulle eraldi pilti tegema otsing nupust.

Nii tore et kõik ei mõtle nii. Internet oleks muidu totaalne supp.
Paneme kõik jah ühte kohta ja las kasutavad otsingut.

Ja mul on hea meel, et ma ei pea vähemalt ühes foorumis pidevalt raiskama enda aega alamfoorumite lahtiklikkimisele.

Edit: Ehkki, see on väha minukeskne seisukoht, mistõttu see ei ole eriti sobilik. Uutel kasutajatel on tõesti raskem leida neid üksikuid positusi nende mängude kohta, mis neid huvitavad. Kuid isegi see ei suuda õigustada alamfoorumite lisamist, mille negatiivne mõju oleks tunduvalt suurem.
Stopa kirjutas:
acousmatique kirjutas:
Seal on mitmeid muid huvitavaid teemasid. Kahju, et sa neid kunagi ei näe.

Kindlasti on. Ka 4chanis nendes alafoorumites kus ma ei käi on raudselt palju huvitavat.
Ja üldse on maailmas palju huvitavaid veebilehti, raamatuid ja animeid mida ma kunagi ei näe.

Säärane jutt ei aita sinu ja Randomi kasutajaskonna ning diskussiooni määra suurendamise väidetele eriti kaasa.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 20, 2009 23:35    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:

Nii see on.


No see on nüüd küll väga kehv näide. NeoGAF on täpselt oma struktuuri nägu - kõik on seal üksteise kukil, käib mingi pidev ärapanemine, sest igaüks tahab lihtsalt sõna vahele saada, muidugi järgmised 11 samasugust trolli sinu järel lihtsalt lämmatavad su teema/postituse.

Ühesõnaga eriti ebasõbralik tohuvabohu. 100 trolli kohta on seal umbes üks mõtlev inimene kes postitab rohkem kui mingi mannetu gif'i või onelineri.

Jah, tundub peale vaadates elav, ja umbes sama tore nagu solgesid täis mülgas.

Nagu 4chan. Eks see ole ka põhjus, miks alamfoorumi viimasele leheküljele sattunud teemad vaikselt kustutatakse.

Hinnavaatluse vanimad käigusolevad teemad pärinevad näiteks aastast 2002, mõnedesse neist pole viimase 4-5 aasta jooksul ühtki postitust tehtud, aga nad on seal - õpetlik ja humoorikas materjal omast ajastust. Ei ole jäädavalt kaotsi läinud. Leian üles näiteks oma postitusi aastast 2004.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--


Viimati muutis seda erick (Kolm Okt 21, 2009 00:01). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 00:00    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
acousmatique kirjutas:

Nii see on.


No see on nüüd küll väga kehv näide. NeoGAF on täpselt oma struktuuri nägu - kõik on seal üksteise kukil, käib mingi pidev ärapanemine, sest igaüks tahab lihtsalt sõna vahele saada, muidugi järgmised 11 samasugust trolli sinu järel lihtsalt lämmatavad su teema/postituse.

Ühesõnaga eriti ebasõbralik tohuvabohu. 100 trolli kohta on seal umbes üks mõtlev inimene kes postitab rohkem kui mingi mannetu gif'i või onelineri.

Jah, tundub peale vaadates elav, ja umbes sama tore nagu solgesid täis mülgas.

Nagu 4chan. Eks see ole ka põhjus, miks alamfoorumi viimasele leheküljele sattunud teemad vaikselt kustutatakse.

Eriti kibe jutt! Tunnen kaasa, et sa NeoGAF'iga toime ei tulnud. Eks see internet ole üks maailmatu keeruline asi ka...
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 00:05    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
erick kirjutas:
acousmatique kirjutas:

Nii see on.


No see on nüüd küll väga kehv näide. NeoGAF on täpselt oma struktuuri nägu - kõik on seal üksteise kukil, käib mingi pidev ärapanemine, sest igaüks tahab lihtsalt sõna vahele saada, muidugi järgmised 11 samasugust trolli sinu järel lihtsalt lämmatavad su teema/postituse.

Ühesõnaga eriti ebasõbralik tohuvabohu. 100 trolli kohta on seal umbes üks mõtlev inimene kes postitab rohkem kui mingi mannetu gif'i või onelineri.

Jah, tundub peale vaadates elav, ja umbes sama tore nagu solgesid täis mülgas.

Nagu 4chan. Eks see ole ka põhjus, miks alamfoorumi viimasele leheküljele sattunud teemad vaikselt kustutatakse.

Eriti kibe jutt! Tunnen kaasa, et sa NeoGAF'iga toime ei tulnud. Eks see internet ole üks maailmatu keeruline asi ka...


Nah, ma olen vahepeal mõne üksiku postituse teinud sinna. Aga intelligentset vastust pole oma postitustele saanud. NeoGAFi Gaming alafoorum on nagu SETI projekt - otsid intelligentset (arut)elu, aga leiad mitukümmend aastat(-lehekülge) tühja taustamüra.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 01:03    Teema: Vasta viitega

aga äkki mõnele meeldibki kurguni sopas sumada ning käsikaudu otsitava järgi kobada?

Stopa analoog oli minu arust väga ilmekas. Kuhu jõuaks välja kontor, kus kogu paberimajandus surutaks ühe paksu kausta vahele? Ma ei saa siiani aru, mis negatiivsest mõjust jutt käib. Kas tõesti on organiseeritus ühele otakule nii vastuvõetamatu, et lisaks sellele, et ta mässab mustade sokkide ja pesemata nõudega selle vastu oma elamises, tunneb ta selle järgi vajadust ka internetis? praegu on kaks suurimat argumenti väga triviaalsed: "nähes, et alafoorumisse pole mitu kuud postitatud, peetakse foorumit surnuks" ja "aga ma ei VIITSI ju viitteist alafoorumit läbi klikkida."

esimese argumendi vastu lihtne mõttekäik: "tulen foorumisse, kõik on üks suur segadus, mitte midagi huvitavat üles ei leia, persse kah". Ning tõesti, tänu "teema kõigest ja mittemillegist" ning "mida hetkel kuulad" teemadele on Üldine alafoorum pidevalt näiliselt elus. Aga juba selle alafoorumi esilehe viimased teemad on üle kuu aja soiku jäänud.

teine argument: baka on ainus foorum, kus ma olen kohanud sedapidi lugemismentaliteeti. Ja kas meil on tõesti vaja 15 eraldi alafoorumit? Nii hirmsaks asi vast ei lähe ja kohe kindlasti pole kõigis igapäevaselt uusi postitusi. Piisab sellest, kui kasutada lugemata postituste nuppu ning kui tõesti on huvi mõne alafoorumi vastu, siis jõuab sellel ju silma ka peal hoitud.

Minul näiteks on vastupidine probleem just selle tohutult laialivalguva "konsoolid&mängud" teemaga. 90% ajast räägitakse seal konsoolimängudest - pole mul ei konsoole ega huvi. Aga ühel päeval postitab Tyger tagaishoidlikult Planetariani tutvustuse ja minu jaoks avanes uks visual novelite maailma. Mis oleks juhtunud, kui oleks tehtud eraldi Planetariani teema - esiteks oleks keegi peale hüpanud, öeldnud, et mängude teema on olemas, teema lukku. Teine probleem, juhul kui teema jääb alles - tuleb uus kasutaja, näeb et on pealkiri "Planetarian." Mis see on? Raamat? mäng? uut tüüpi energiajook? Alafoorum on ju üldine. Olgu, hetkel oleks see ainus visual noveli tutvustus, aga mis juhtuks, kui neid oleks ütleme näiteks tänu clawsonile 20? Lisame juurde Razieli'i (Keitarò Urashima) paarkümmend j-drama tutvustust, laseme dipsy'l ja sato-chan'il promoda nunnusid jaapani muusikuid. Mõelge nüüd, mis oleks tulemus. Ja miks mind ei üllataks, et kui oleks olemas eraldi alafoorumid, oleks need teemad ja postitused olemas. Mind ennast motiveeriks küll eraldi alafoorumisse teema loomine rohkem, kui Üldise alla järjekordse teema tegemine, mis pea koheselt läbuteemade poolt silmapiirilt pühitaks.

Japanofiilid nagu me oleme, miks ei ole meil eraldi jaapani kultuuri alafoorumit? kui mälu ei peta, siis vabarna reisipildid on ühes "teema kõigest ja mittemillegist" teemas. Kas tõesti on see võrdväärne sinna teemasse mineva igapäevase mölaga?

Eks tegemist ole isikliku eelistusega, aga millegipärast on väga suur osa, ei, kõik peale mõne erandi, kasutamas korralikku liigendust, mis on ka kasutajasõbralik ning ei baseeru sellel, et inimene viitsib iga asja jaoks kasutada (baka puhul tagatipuks vigast) otsingusüsteemi.

Miks ma nii tulihingeliselt sõna võtan? Artis on sellel aastal kolmas foorum, mille kinnipanekut olen kogema pidanud. Ja mis on pea eranditult põhjus olnud - administratsioonil on sügavalt pohhui sellest, mida kasutajad arvavad, veel rohkem ükskõik sellest, kuidas uusi liikmeid juurde meelitada. Kui baka põhiprobleemiks on ligi 7 aastat samaks jäänud kujundus (vabandan, kui eksin, pole kogu see aeg liige olnud), mis on lihtsalt väikeseks jäänud, siis äkki oleks aeg seda muuta. Isegi see, et baka jookseb pea ürgse phpBB peal, pole tegelikult kuigi suur probleem.

Ütlen lihtsalt seda, et kui baka tahab jätkata veendumusega, et siin on alafoorum anime jaoks, alafoorum manga jaoks ja kõik ülejäänu võib visata ühte mülkasse, ootab ees ainult allakäiguspiraal. Julgen väita, et baka on liiga kauaks jäänud loorberitele puhkama ja kuritarvitab üsna jõhkralt fakti, et tegemist on ainsa eestikeelse animefoorumiga ja võib seetõttu endale põhimõtteliselt kõike lubada.

Et head saaki saada, tuleb põldu harida.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 01:58    Teema: Vasta viitega

Random, sinu nimetatud probleemid, mis bakat vaevavad, on põhjendatud. Probleemide põhjuste osas ma sinuga ühel nõul ei oleks.

Praegu ma olen baka kujunduse ja ülesehitusega täiesti rahul. Isegi alafoorumite paljususe negatiivseid ilminguid kõrvale jättes tuleks pärida, kas välimuse parandamine ka sisus muutused kaasa toob. Pole mõtet tühja tööd teha. Olen näinud küll, kuidas foorumid saavad uue meigikihi tõttu tõsise tagasilöögi. Kardan, et teemade üleüldistumise, sisukuse mandumise ja teisejärguliste postidega täitumise põhjus on milleski muus. Milles? See vajab arutlust. Nõustun kindlasti, et kui aktiivsust näitavad vaid teemad "mida hetkel kuulad?" ja "kõigest-mittemillestki", siis on foorum on life support.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 02:18    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Japanofiilid nagu me oleme, miks ei ole meil eraldi jaapani kultuuri alafoorumit? kui mälu ei peta, siis vabarna reisipildid on ühes "teema kõigest ja mittemillegist" teemas. Kas tõesti on see võrdväärne sinna teemasse mineva igapäevase mölaga?

Palun vabandust, aga mu reisifotod on tegelikult hoopis siin.

Mis puutub muusse täna siin öeldusse, siis luban endale sõnavõtu mitte enne, kui olen sellele ebatavaliselt pingelisele ja emotsionaalselt väsitavale nädalale enam-vähem edukalt joone alla tõmmanud. Sest vastasel korral...
Tsiteerin::
Ütlen lihtsalt seda, et kui baka tahab jätkata veendumusega, et siin on alafoorum anime jaoks, alafoorum manga jaoks ja kõik ülejäänu võib visata ühte mülkasse, ootab ees ainult allakäiguspiraal. Julgen väita, et baka on liiga kauaks jäänud loorberitele puhkama ja kuritarvitab üsna jõhkralt fakti, et tegemist on ainsa eestikeelse animefoorumiga ja võib seetõttu endale põhimõtteliselt kõike lubada.

...head (liiga hilist) ööd.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 09:02    Teema: Vasta viitega

cenorig mõistab biiti, Random mitte. Rohkem ma sel teemal enam vaielda ei viitsi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 09:48    Teema: Vasta viitega

Ma ei hakka soppa ülesse kakkuma, seega lähen lihtsalt teemasse: Minu arust võiks olla omaloomingu foorum.(See on ainult minu arvamus.) Isegi on väga palju isikuid (*vahetasin "sõna argumente" asemele), kes(*asendasin sõna "mis" asemele) kindlasti tulevad siin probleemiks leian, et selline koht võiks olla.


* Probleemid on siiski tingitud kasutajatest, mitte võimalustest, mis on siia foorumi ja selle administraatorite poolt toodud.
Sopp: Äkki meil lihtsalt ei olegi J-Draama teemasid siin?

_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 10:30    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
Sopp: Äkki meil lihtsalt ei olegi J-Draama teemasid siin?

Nii on.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 10:34    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
cenorig mõistab biiti, Random mitte. Rohkem ma sel teemal enam vaielda ei viitsi.


cenorig kirjutas:
Nõustun kindlasti, et kui aktiivsust näitavad vaid teemad "mida hetkel kuulad?" ja "kõigest-mittemillestki", siis on foorum on life support.


ja unustame sujuvalt fakti, et ma olen sedasama päris mitu korda öelnud. Ja kas ma tõesti palusin uut phpBB boardi või uut kujundust sellele? Vist mitte, ütlesin, et see on ürgne, ent mitte poolt sõnagi, et see tuleks ahju pista.

Vabarna postitust lugedes tuleb tõdeda, et läksin ehk natuke liiga tulihingeliseks. Võiksin juba ükskord biiti mõista, et isegi kui kõik käib alla, siis pole minul õigust seda öelda, sest päeva lõpuks ei võta keegi mind ikkagi kuulda.

Aga milleks üldse hoolida baka käekäigust? Alati on olemas aniDB, wikipedia ja IRC. Ilmselgelt olen ma siin ebapopulaarne kasutaja niikuinii, miks ma võitlen selle heaolu eest?

EDIT, sappi vähemaks, koomiks juurde.


_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 10:44    Teema: Vasta viitega

Sa ei mõista biiti, sest sa püüad pidevalt väita nagu oleks baka aktiivsus ja mingisuguste alamfoorumite hulk võrdelises seoses. cenorig mõistab biiti, kuna tema näeb probleemi eoseid mujal.

Praegune lahendus ei ole kaugeltki ideaalne, kuid uued alamfoorumid ei ole mingisugune maagiline cure-all, millega baka muutub ühtäkki elust kihisevaks Jaapani-teemaliseks superfoorumiks.

Vabarnamehel on juba mingi plaan haudumas käesoleva probleemi jaoks, nii et stay tuned.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Kolm Okt 21, 2009 10:49    Teema: Vasta viitega

Artises oli ju jube palju alafooriumeid ja keegi ei kasutanud neist enamust. Anime alafooriumisse postitasid pidevalt samad kolm-neli kasutajat ja viimasel ajal mitte sedagi. Kus need oletatavad inimesed kes nüüd jubedalt joonistada tahavad enne olid?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: