OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kui hea või halb on Narutaru?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 02:04    Teema: Kui hea või halb on Narutaru? Vasta viitega

Narutaru on anime mille tegevus mind kuidagi häiris. Ma ei mõtle seda negatiivselt. Lihtsalt kuidagi teistmoodi, mis kerkib esile kõigest teistest animedest mida ma näinud olen. Narutaru on anime mis mulle isiklikult väga meeldib, meeldib ehk just tema alternatiivsuse poolest. Järgnev ülevaade on võetud Got Woot lehelt. Mind lihtsalt huvitab, et kas minu maitse ja arusaamine maailmast on tõesti nii vääristunud, et hakkan juba ****mon tüüpilisi teoseid haipima? Kas Narutaru on tõesti vääriline sita hunnikuga?

Got Woot kirjutas:
Review >> Narutaru: Fancy Way of Spelling Shit By SideLabel

What is this Narutaru? Well, before we can answer that we need to take a look at several different variables. In one corner we have shit. In the second corner we have more shit. In the third corner we have another pile of shit. Finally, in the fourth corner, we have Narutaru. If you haven't already figured this out, these four make a big pile of shit. At the top of this humongous shit pile is Narutaru: The Supreme Shit Heavy Weight Champion. Now the intelligent ones might have seen my point already, but those who aren't intelligent-or just ignorant-, Narutaro is a god-awful series. Extreme precautions should be taken to stay away from this series. Of course, you can't just take my word for this, but I will not be held responsible for the extensive eye and ear rehabilitation expenses.

While watching the first few episodes of this pile-of-shit, or POS, I came to the realization there was a story of some sort. It took me a while to figure it out, even though it was right there in front of me. I've been watching too much good anime lately, so I'm not used to bad plots. I thought the plot in Narutrau was just an event until I realized it. Now what kind of show manages to confuse an episode even with the damn plot? As if that wasn't enough I discover that the plot is horrible. It basically deals with this orange star thing. So, the whole plot behind an anime is an orange star shape thing. Reminds me of "Gotta Catch 'Em All". It is painstakingly boring and tedious to watch, if you watch it all.

Now I have made it clear in the last two paragraphs that I consider Narutaru a shame to anime all across the world. The characters of this series are no exception to helping it be that. To my eyes the characters seemed bland and dull. It was the same old stuff I've seen before on shows like Pokemon and Digimon (God forbid!). We all know how great those shows were. Some of the characters have good personalities, but some are also borderline annoying. It is very tedious having to tread on that line every episode. If you expect great characters from shows like Naruto, Chobits, Full Metal Panic, and so on, go somewhere else. Narutaru is not the place for it, but if you're into jap scat it might be for you.

The thing that doesn't completely suck ass about this series is the sound and animation. The animation is actually pretty decent in comparison to the other aspects of the series. Of course, it's not as great as some other series, but it is so hard to distinguish an anime by its animation quality these days. There isn't much difference between Chobits and Full Metal Panic in animation quality, and neither of those makes it great. Unfortunately it is the same for Narutaru. Even though its animation is good enough for present day it doesn't keep the series from being a complete shit package.

The other thing that matches the standard of a decent anime these days is the sound of Narutaru. It's fair enough, and it would be good for any other anime out there. Like it's animation, it does not help save the series much. The sound is just like icing on a shitty cake. If they had put as much effort into making the characters and story better then maybe this show could have been decent.

In the end there is only one answer: Narutaru is an awful series, and it should be avoided at any costs. Period.

_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 06:27    Teema: Vasta viitega

Ja otse gotwooti esilehelt:
Tsiteerin::
I apologize for saying this anime was like pokemon its NOT. Just go watch it. It's very interesting, in a dark weird mysterious way.


Seega ei, Alfonse, sa ei haibi ****mon-laadseid anime'sid. Sa võid nüüd rahulikult magada, su maine on päästetud, sa ei tegele lapsike lollustega. Ka sinu tulevased lapsed saavad sinu üle uhkust tunda, sest sellal kui kõikide teiste vanemad haipisid ****mon-laadseid animesid ja lugesid Harry Potter'it, siis sina vihkasid neid. Vihkasid neid lausa nii palju, et tegid topicu tõestamaks, kui halvad ****mon-laadsed animed on ja kuidas sa neid ei salli. : )

Aga, Narutarust rääkides, sarnaselt sinu poolt tsiteeritud review'le ei meeldinud mulle ka esimene osa eriti, kuigi seeria peagi muutuma pidi. Mistõttu mul ei jää muud üle, kui seda taaskordselt vaatama hakata.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 06:31    Teema: Vasta viitega

Issand, mida siis veel mina tegema peaksin, haibimeister nagu ma olen?

Järelmõte: See xin-i poolt tsiteeritud arvustus on koostatud ilmselgelt üksnes esimese osa põhjal ja võrdub antud juhul seetõttu raamatu arvustamisega kaanepildi põhjal, arvan ma.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Apr 23, 2004 07:26    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
While watching the first few episodes of this pile-of-shit, or POS, I came to the realization there was a story of some sort.


Mhmh, paari väga esimese osa põhjal kirjutatud.

Tsiteerin::
If you expect great characters from shows like Naruto, Chobits, Full Metal Panic


Pluss, tegelasele paistavad meeldivat teatud laadi animed. Mis asuvad kusagil troopilises džunglis, samas kui Narutaru asub Pluutol.

Muideks, see algne sitahunnikute jutt ei jäta tüübist ka kõige intelligentsemat muljet :S

Viimaks, xin. Relax... mida hirmsat siis juhtub, kui sulle kogemata mõni ***mon meeldib?
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 19, 2007 15:28    Teema: Vasta viitega

Leidsin Narutaru kohta ainult selle, natuke lollaka teema, kuid otsustasin ikkagi mitte täiesti uut teemat tegema hakata. Seoses Bokurano'ga ning Vabarnamehe ülevaatega, millest õhkus, et talle see seeria kindlasti korda läks vaatasin Narutaru paar ööd tagasi ära.

Ja iseenesest täiesti hämmastav anime ju. Läks ka mulle igati korda. Ei oskagi kohe kuidagi analüüsima hakata teda. Ütleks vaid nii palju, et sellel animel oli minu arvates üks õõvastavamaid OP'e, mis kunagi ühele seeriale valitud. Kes Narutarud vaatama hakkab mõistab, mida ma öelda tahan.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 00:09    Teema: Vasta viitega

Kahju, et see anime teenimatult ajaloo prügikasti on pühitud.

Suured tänud Vabarnamehele väga hea ülevaate eest, mis oli peamiseks motivatsiooniks selle anime ettevõtmiseks. Järgnes kurb tõdemus, et seda pole lihtsalt mitte kusagilt enam saada.

Mis selle anime juures kõige tõmbavam oli, oli ehk kontrastsus - kui opening meenutas Nurse Witch Komugi oma, siis sisu poolest pole ma mitte midagi sarnast kohanud. Arvatavasti on tegemist kõige realistlikuma psüühikaga karakteritega - kedagi ei tee karjumine tugevamaks ning reaktsioonid kõigele animes toimuvale olid väga usutavad, kui just paar "lihtsalt paha, selleks et paha olla" karakterit välja arvata. Aga kardan, et see tuli piiratud ekraaniajast.

Kahju, et sellest ainult 13 osa on, suur osa huvitavast maailmast jäi lihtsalt ripakile.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 15:40    Teema: Vasta viitega

Mulle ta igatahes ei istunud. Paar-kolm osa vaatasin umbes ära. Mulle meeldis see vanaise selle neerusoojendusvööga, rohkem midagi ei meeldinud. Mulle lihtsalt ei meeldi psühholoogilise traumaga väikesed lapsed.

Tegelt mulle väikesed lapsed üldse eriti ei meeldi. Selline suhtumine mulle ka ei meeldi.


Viimati muutis seda raidomees (Nelj Sept 24, 2009 15:43). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 24, 2009 15:41    Teema: Vasta viitega

Kuidas keegi "meeldimist" mõistab, eks ole. See, kui inimesele ei meeldi seeriamõrvarid, ei pea tähendama, et talle ei meeldi "Se7en". See, kui inimesele ei meeldi sõda, ei pea tähendama, et talle ei meeldi "Talvisota". jne.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 25, 2009 19:23    Teema: Vasta viitega

Mind innustas antud sarja vaatama soov midagi vaadata ja kuna see sari pandi kuu algupoolel BoxTorrentsi lehe järglaseks saanud lehel üles, siis mõtlesin, et miks mitte. Pealegi oli pealkiri nii sarnane Narutole.

Sari käras küll aga ega eriti ei kurvasta, et vaid 13. osa oli.

Natuke teistsuguseid pildikesi kui Vabarnamehe ülevaates - sipelgad ja siluett.






_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Märts 22, 2013 03:47    Teema: Vasta viitega

Huvitatavalt sõnastatud pealkiri, mis ometi mu tunnete naelapead tabas. Sarnane küsimus, küll pisut teises võtmes, tekkis minulgi. Kas see oli hea anime?

Tundub, et anime mõju oli mulle väiksem kui eelkirjutanuile, kuid tasuks arvestada, et teema on ju peaaegu kümme aastat vana, vahepeal on mõndagi muutunud. Ei usu, et keegi praegu Narutarut kui Pokemonilaadset sarja vaatama asub, selleks on liialt neid infolaineid, mis isegi juhuslikult vastu külgi laksavad. Narutaru loomus ei tundu enam salakavalalt õndsaid vaatajaid peibutav, pigem on iga tutvustus-soovitus sarja olemuse osas väga aus, see olemus on ikkagi sarja müügivalem. Isiklikult mõjub ka see, et noorteelu probleeme sarnases taustsüsteemis - laste julmus võtmesõnaks -, on lahanud ka mõned juba nähtud, kuid ajaliselt Narutaru järel ilmunud animed, eriti sama autori Bokurano.

Mulle meeldis Narutaru küll, aga miks on nii raske seda heaks nimetada. Ehk on animatsioonis viga? Narutaru on suurepärane näide sajandivahetuse halvast slideshow-animest, kus hädapärasele animatsioonile - ja seda, mis riivab silma eriti võitlusstseenide ajal, on tõesti vaid näpuotsaga antud - lisandub taustajoonistuste ja disainiga tegelenud personali nõrkus. Koledal kombel Kids Stationi nime kandnud kanalile sattunud anime käis läbi ka karmi tsensoripilgu alt, eemaldades igasuguse alastuse ja vere. Ma ei pea gore'i mingitpidi vajalikuks elemendiks ka tragöödiates, kuid lastesõbralik pildikeel jääb implitseeritud võikusi arvesse võttes segavaks.

Vaataja mõistab ka, et tegu on mangaadaptsiooniga, sest kopatäis tegelasi ja looliine pühitakse midagi ütlemata vaiba alla, olles vaid manga tutvustuseks, et mitte öelda reklaamiks. Manga olemasolust teadlik olles ei frustreerinud juurteta lugu mind kusjuures üldse, kuid küsimus on selles, et kas on üldse vaja Narutarut vaadata, kui kõrvalt võimalik haarata manga, mis, nagu esimesed peatükid on lubanud arvata, neid probleeme ei sisalda. Animatsioonifännidele aga on supp lahja ja lihata.

Ma küll kurdan, et ei meeldi, aga miks on nii raske seda halvaks nimetada. Ehk seetõttu, et vaadates igavust ei tundnud, ei oodanud ka kiirelt saabuvat lõppu. Kahtlemata oli režissöörile (animaator Toshiaki Iino, kellele hoolimata asjalikust tulemusest jäi debüüt ka viimaseks) igati abiks Chiaki J Konaka (Lain, Texhnloyze) käsikiri. Anime tugevus ilmnebki tegelastevahelises suhtluses, häirivalt pikaks venivates vaikushetkedes lausekatkendite vahel, kartlikes pilkudes ja sõnades, väljaütlemata vaevamiste vihjetes. Üldse räägivad tegelased vähe ja sellest ka vaatajal rõhuv pitsitus, sest tegelased ei sõnasta vihjeid tuleva suunas, ei riku pinget, mis tekib, kui kellegi käitumine olukorras pole enne tegutsemist kindel.

Mis ma siis veel oskan öelda? Kas jõudsin tulemuseni? Küllap siis ikka soovitaks, sest mõtlemapanev=hea, üldiselt nii. Mingis vormis tuleks see lugu igaühel läbida ja anime pole halb variant.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: