OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

AniMatsuri 2009. 12.-13. september 2009
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 10:49    Teema: Vasta viitega

Khm, Black and White.

Pihukonsoolidest nii palju, et kindlasti tuleb minu PSP ka kohale ja mõlemal päeval on arvatavasti võimalik seda näppida. Eks näeb mis toimub :).
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
teshrin



Liitunud: 18 Aug 2009
Postitusi: 532
Asukoht: Fujoshi land

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 14:46    Teema: Vasta viitega

Must-valge. :)

Genky, kas Lucky Star ja Haruhi Suzumiya tantsimine tuleb lühema või pikema versiooni järgi? Mõtlen seda, et mõlemal on olemas nii originaal- (anime algusest/lõpust pärit, lühem) kui ka täispikk (full) versioon.

Lihtsalt huvitab, sest õppisin Animatsuriks mõlemad tantsud ära, aga lühemad versioonid. LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 15:03    Teema: Vasta viitega

Haruhi pikk tants? Mu arust oli sellest aint mingeid production sketche olemas netis ju vä.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SasoriSama



Liitunud: 24 Aug 2009
Postitusi: 108
Asukoht: Viimsi/Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 15:42    Teema: Vasta viitega

Kuidas selle ööbimisega on o_o , ma tahaks küll kaheks päevaks ( sõbraga ) ... Et vahepeal vist räägiti et seal tartu ülikoolis või ? Kuidas sellega on .. o_o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 16:04    Teema: Vasta viitega

piuxu kirjutas:
Särgi peal võiks veel aastaarv ka olla - et see on ikka AniMatsuri 2009, mitte mõni muu.

Ei leia, et see midagi erilist muudaks.

toomas kirjutas:
... Kas mustvalge särk on puhas must ja valge, või on seal ka hallid toonid? On sul äkki suuremat pilti mustvalgest variandist?

Värvidest peaks tulema must ja hall peale. Joonistusega öeldi nii, et ehk saavad nad sellist sketchilikku joont säilitada. Niiet loodame :)

Suuremat varianti pole hetkel. Selles suuruses särgikavandid leidsin ja panin sinna peale. ma pean selle sketchiversiooni üldse uuesti suuremalt sisse skännima, et särgile saada.

teshrin kirjutas:
...Genky, kas Lucky Star ja Haruhi Suzumiya tantsimine tuleb lühema või pikema versiooni järgi? Mõtlen seda, et mõlemal on olemas nii originaal- (anime algusest/lõpust pärit, lühem) kui ka täispikk (full) versioon. ...

Lühemad versioonid.

SasoriSama kirjutas:
Kuidas selle ööbimisega on o_o , ma tahaks küll kaheks päevaks ( sõbraga ) ... Et vahepeal vist räägiti et seal tartu ülikoolis või ? Kuidas sellega on .. o_o

Tartu Ülikoolis küll mingit ööbimist ei toimu. Kui, siis Üliõpilasmajas, kus me üritust korraldame. Igastahes sealt pole ma veel vastust saanud.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 18:06    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
piuxu kirjutas:
Särgi peal võiks veel aastaarv ka olla - et see on ikka AniMatsuri 2009, mitte mõni muu.

Ei leia, et see midagi erilist muudaks.

Khm, vaidleks vastu, kui just iga aasta märgatavalt erinevad disainid olema ei saa.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 18:22    Teema: Vasta viitega

ma tahaks kindlasti värvilist särki kuna värviline meeldib rohkem kuigi kahju et see vähem aega püsib. Muide kas keegi on animatsurile tallinnast autoga ka minemas ja kas autos vaba ruumi on? Tahaks vb kellegiga koos autoga tulla kui võimalik oleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 18:27    Teema: Vasta viitega

Huvitav, ma ei teadnudki, et siiditrükis värvilisi teha ei saa. Kui ma soovisin siiditrükis kahte T-särki, mainiti, et siiditrükki teostatakse ainult suurema koguse korral (nii 10-15), ent värvilise võimatusest polnud juttugi.

Presstrükk kulub tõesti kiiresti, selle leevendamiseks peab särki korralikult hoidma ja vältida higistamist, muidu püsib särk ca maksimaalselt 3-4 kuud. Endale meeldiks muidu värviline, kuid lepiksin ka must-valgega, kuigi ei saaks öelda, et olen kindel ostja.
_________________
Tuntud ka kui: raidoukuzunoha, Raziel, Hauatagune

Welcome to..... Velvet Room.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 22:04    Teema: Vasta viitega

inz002 kirjutas:
Khm, vaidleks vastu, kui just iga aasta märgatavalt erinevad disainid olema ei saa.

Muidugi tulevad erinevatel aastatel erinevad kujudnused. Igav oleks ju muidu :P

Keitarò Urashima kirjutas:
Huvitav, ma ei teadnudki, et siiditrükis värvilisi teha ei saa. Kui ma soovisin siiditrükis kahte T-särki, mainiti, et siiditrükki teostatakse ainult suurema koguse korral (nii 10-15), ent värvilise võimatusest polnud juttugi.

Asi pole niivõrd selles, et ei saaks värvilist, vaid selles, et üle kolme värvi läheb kalliks ja keerukaks. Ma ei tea täpset tehnikat, kuidas sel puhul värvi pealekandmine toimub, aga tean, et puhtalt ühe värvi ettevalmistus pidi olema 210.-
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 09:36    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldib mustvalge särk. Tulen ilmselt autoga ja kaheks päevaks. Kui mingit ööbimis võimalust ei leia eks tuleb siis telk kuhugi parki üles seada.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 10:25    Teema: Vasta viitega

genky kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Huvitav, ma ei teadnudki, et siiditrükis värvilisi teha ei saa. Kui ma soovisin siiditrükis kahte T-särki, mainiti, et siiditrükki teostatakse ainult suurema koguse korral (nii 10-15), ent värvilise võimatusest polnud juttugi.

Asi pole niivõrd selles, et ei saaks värvilist, vaid selles, et üle kolme värvi läheb kalliks ja keerukaks. Ma ei tea täpset tehnikat, kuidas sel puhul värvi pealekandmine toimub, aga tean, et puhtalt ühe värvi ettevalmistus pidi olema 210.-


Hiljuti trükkisin oma neid AUTOD MUUTUVAD ROBOTITEKS! särke ( kahepoolne trükk, varrukale lisatud kiri ) kus on kolm värvi + pintsliga lisatud neljas ja 20 särgi tellimisel kujunes tükihinnaks 137. -. Põhimõtteliselt peaks sama tellimisarvu juures hind ikka alla 200 krooni jääma, lõpuks on kõik koguses kinni - mida rohkem, seda odavam.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SasoriSama



Liitunud: 24 Aug 2009
Postitusi: 108
Asukoht: Viimsi/Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 21:08    Teema: Vasta viitega

Aga need ,kes tulevad Tallinnast või kuskilt kaugemalt , kaheks päevaks , kus te ööbite ??? .
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Akiza



Liitunud: 22 Apr 2009
Postitusi: 7

PostitusPostitatud: Nelj Aug 27, 2009 23:29    Teema: Vasta viitega

kas saab ka kaarte mängida? et nagu tulevad kokku ju kõik anime sõbrad ja ma arvan, et mõnel on ju Pokemoni või YGO kaarte, et nagu saaks mängida jne.
on mõtet kaarte kaasa vedada? :P
_________________
Darkmagicalgirl

algaja vist ikka =^.^=
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Shounen



Liitunud: 1 Juun 2007
Postitusi: 28
Asukoht: ...

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 00:50    Teema: Vasta viitega

SasoriSama kirjutas:
Aga need ,kes tulevad Tallinnast või kuskilt kaugemalt , kaheks päevaks , kus te ööbite ??? .


Sugulase tühjas korteris, loodetavasti. Alati on mingisugune võimalus kui hästi otsid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 28, 2009 11:53    Teema: Vasta viitega

SasoriSama kirjutas:
Aga need ,kes tulevad Tallinnast või kuskilt kaugemalt , kaheks päevaks , kus te ööbite ??? .
Isa juures.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 10:01    Teema: Vasta viitega

Täna on siis selle koosoleku kuupäev!

genky kirjutas:
Kõik bakalased, kellel on viitsimist, tahtmist ning soovi aidata meid AniMatsuri korraldamisel, paluks tulla 29. augustil kella 14.00iks Asashio koosolekule Tartu Anne Noortekas (Uus 56, kaart).

Meil oleks vaja inimesi, kes aitaks kohapeal tööotsi teha (valvata, toitu meisterdada, inimesi abistada, müüa jt).
Tööd on vahetustega, niiet saate ka festivalimelu nautida.

Abikäteks on oodatud alates 15. eluaastast noormehed/neiud, kes on kohusetundlikud ning peavad lubadustest kinni!

Oleks hädasti abikäsi vaja :)

Koosolekul selgub täpsemalt kui palju, kes, kus, mida.


Lisaks annan teada, et meil pole võimalik organiseerida suuremamahulist magamist Üliõpilasmajas. Mis tähendab, et inimestel tuleb öömaja proovida endil leida.

Üks võimalus on 1-2 inimesele proovida sellist asja nagu http://www.couchsurfing.org/

Kindlasti leidub kellelgi mõni sugulane/sõber/tuttav Tartus, kelle käest uurida, kas on võimalik ööbida.

Kui ei peaks leiduma seda tuttavat, siis on veel võimalusi kodumajutuste ja hostelite näol. http://www.viroweb.ee/tartu/eesti.asp?ID=turismitalud&luokka=majutus ja http://www.viroweb.ee/tartu/eesti.asp?ID=hostelid&luokka=majutus

Üks võimalus on veel bakalased, kes Tartus elavad, kuid nad pole väga aktiivsed olnud endast märku andmisega. Ericku ja etwy ööbimiskohad on täis. Välja on pakkuda Stopa sõbra juures üks koht. Bakalased, olge ikka aktiivsed aitamaks hädasolijatest kaasbakalasi! :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
exekillan



Liitunud: 29 Aug 2009
Postitusi: 28
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Aug 29, 2009 12:10    Teema: Vasta viitega

tahaks kaheks päevaks aga öömajaga võib probleeme tulla xD


Eelmainitud PsP nurk oleks väga lahe LaLaLaa Aga siis võiksid kõik sebida ühed mängud LaLaLaa Näiteks FF: Dissidia-t oleks vahva ad-hocis mändiga. Või mõnd Bleach Heat The Soul-i

Mõtsin järjehoidjaid kah müüa seal ^w^

aa ja see särk oli ka lahe Happybunny Ma tahax kindlalt seda must-valget.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 10:01    Teema: Vasta viitega

Karaoket laulda soovivad inimesed võiksid laulusoovide suhtes mulle privaatsõnumi saata või oma laulusoov(id) saata emailile mu emailile. inz002@hot.ee
Sedasi oleks võimalus suurendada laulude hulka ja uuematest lugudest paremad välja sorteerida(vanematest lugudest, aga unustatud ka kohale tuua). Loodan tuua animatsuri ajaks päris hea koguse lugusid, kindlasti on meil eelmise aasta lood ka ilusti olemas. Võtan arvesse erinevaid tegureid laulude lisamise järjekorra suhtes.
Külastajaid on kindlasti heas koguses ja muusikamaitsed on erinevad, loodan, et toetate mind tegemaks õiged otsused parima karaokelugude valiku toomiseks. Igal inimesel, kes esitab oma soovid paluks saata vähemalt kolme loo esitajad ja pealkirjad. (Võib ka rohkem, aga mitte üle viie.)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 11:13    Teema: Vasta viitega

Bah. Paistab, et Animatsurile tulek ajaks mu Septembri graafiku suhteliselt metsa. Ilmselt jääb tulemata.

Pagana tõeline elu. See rikub alati kõik mu plaanid ära. -__-
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Aug 30, 2009 15:56    Teema: Vasta viitega

kuna mind pandi DJ'ks, on mul kõigile palve: kui omate originaalmuusikat või teate mõnd artisti, stiili, rühmitust või ükskõik mida, mida on võimalik vabalt mängida, andke teada. Ise kavatsen kaasa võtta suure posu Hatsune Miku lugusid, aga kuna ma olen vist ainus, kes kuulaks 2 päeva mikut jutti, siis tehke endile teene ja aidake midagi leida, sest lõppude lõpuks ei sõltu muusikavalik minu maitsest, vaid sellest, mis leida õnnestub.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, 14, 15  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 15

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: