OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

JoJo's Bizarre Adventure oav

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 01:04    Teema: JoJo's Bizarre Adventure oav Vasta viitega

Genres: Adventure, Drama, Fantasy, Horror, Shounen, Supernatural

Osade kohapealt on väike segadus igatahes 7/13 välja on antud eelmisel sajandil

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...

Seda animet vaadates on tunda tugevat maatso hõngu ja peategelane kannatab tugeva fetissi all aga no ega se sarja riku pigem teeb huvitavamaks.

Mina leidsin ta toshokanist ja ta oli õnneks ILUS , vahest kui vanu asju vaadata siis häirivaks teguriks saab pildi/heli kvaliteet.

sisuks on see et võitleme pahaga ja me mitte ei võitle pyssiga; vaid hoopis ytleme et vaimujõuga ja mitte malelauataga vaid oopis ytleme et looduses:::

ma igaks juhuks ei too midagi võrdluseks kuna äki ei lähe täppi:::






ps. se sari on justkui baka naistele loodud ma veel hirmsasti pingutasin et nii nunnud nukud leida...
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 14, 2006 19:34    Teema: Vasta viitega

"MUDAMUDAMUDAMUDA ZA WARUDO! MUDAMUDAMUDA WRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!"

Väga hea anime ütleks mina!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Teis Mai 22, 2007 13:43    Teema: Vasta viitega

.





tundub et se anime lõppuks ikka subbitakse lõpuni

viimastel päevadel on välja tulnud juba 4 uut subbitud osa seega 11/13 on hetkel seis
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 01:07    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Väga hea anime ütleks mina!


Mäletan, kui sa ütlesid, et mulle see anime ei meeldiks. Või et ma ei oskaks seda hinnata. Kui veel mäletad, siis äkki põhjendaksid.


Igatahes, vaatasin selle mõnda aega tagasi ära ja olin sellest vaimustatud. Praegu mängib taustaks uuemate osade ending, mis on samuti ülimalt hea. Arvan et kõik, kes seda baka suvisel kokkutulekul vaatama jäid, soovitaksid seda teistelegi. Kindlasti üks mehisemaid animeid üldse.

Kahjuks teenimatult tundmatu teos. Loodan, et teema väljakaevamise tagajärjel võtab keegi nooremast põlvkonnast selle anime ette ja näeb vahelduseks moe-kraamile ja tühjale vägivallale ka stiilset ja mehist võitlust.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Aug 26, 2009 09:54    Teema: Vasta viitega

Hahah, sai seda jah suvisel kokkutulekul passitud. Väga testosterooni täis anime, kindlasti soovitaks kõigile ära vaadata. Väga ilusalt joonistatud värk ka, uuemad osad veidi paremini kui vanemad.
Miinuseks ainult see, et pole piisavalt kawaii moe koolitüdrukuid jnejne nali
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: