OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Yuu Watase

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 21:56    Teema: Yuu Watase Vasta viitega

Anime lehtedelt leiab sageli sellise nime nagu Ayashi No Ceres või Fushigi Yuugi. Olen näinud palju pilte ja mitme korra sisututvustuse lugemisel sain lõpuks enam vähem aru ka, mis siis animes toimuma peaks.
Mõne aja pärast hakkasin ma animet ennast vaatama.
0.o
see on üks omamoodi anime kus vere ja traagikaga pole tagasi hoitud.
kergelt öeldes.
Mõneti võiks öelda, et manga stiil meeldib mulle rohkem, sest animes on tegelased kuidagi väga jämedate kaeltega ja nende suud asuvad lõuast üllatavalt kaugel.
Fushigi Yuugi tausta ma ennem ei uurinud, kui sadas koju isa koos mõne mangaga^___^
verega on siin rohkem kokku hoitud aga traagika... Rolling Eyes
segane jutt...aga mida arvavad teised....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bell



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 99
Asukoht: teisel pool reaalsust

PostitusPostitatud: Kolm Jan 07, 2004 22:20    Teema: Vasta viitega

fushigi yuugi on tegelikult päris huvitav, seal on väga palju häid elemente, nn. huumor (nii õigetes kui ootamatutes kohtades), ports vägivalda, draamat, ning üpris suur kogus püha traagikat (love story - on-off suhe ning muu fluff) meeldib, ning Ayashi no Ceres tundub (sinnamaani, kuni näinud olen) kah huvitav, mitte aga neile, kes verd ning lihtsat julma tapmist ei talu, muidu soovitan soojalt mõlemat. ja ärge imestage kui te leiate, et mõned tegelased on välimuselt ja iseloomult peaaegu samad (rohkem välimuselt), neid saab võrrelda ning vist vähestele tegelastele fushigi yuugis ei suuda ayashis paraleeli leida... :)
_________________
Kids! Bringing about Armageddon can be dangerous. Do not attempt it in your home.

-- (Terry Pratchett & Neil Gaiman, "Good Omens")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: