OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

võiks ehk signatuurid ära keelata?

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 22:28    Teema: võiks ehk signatuurid ära keelata? Vasta viitega

Natuke tagasisidet ja mõtlemisainet foorumi kasutajatele.

Nii näen mina baka foorumit (Pilt 1). Teisel pildil juba peale pildifiltrite lisamist ja paintis veel natuke ilustamist.

Selline näeks välja ideaalile lähedane postitus: Ilus ja kergsti loetav:

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 22:43    Teema: Vasta viitega

Mul küll signatuuride vastu midagi ei ole, et need aga nii tugevalt silma ei paistaks, tuleks signatuuride omanikel postitada tekste, mis on minimaalselt 1,5 signatuuri suurusest.
Ehk mitte nagu mina selles postituses.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 22:52    Teema: Vasta viitega

Üldise silmailu armastajana soovitaks ma baka foorumit ennast natuke suuremaks teha, signatuuridel on juba limiidid, ent praegused signatuurid praeguse layout'iga on parajad plörakad tõesti. Eriti kuna foorumi peale pole ma veel pea ühtegi meeldejäävat korralikku signatuuri näinud. Cenorig'i oma on üsna ilmetu kompott Berserki tegelastest, enamus ülejäänusid on animelist suvalise taustapildiga ja mul endal on lihtsalt ajutine lahendus = igavene lahendus placeholder.

Parandan ennast: üks, võib-olla ainus hea signatuur on genky'l. kompaktne, ilus, funktsionaalne.

Oleks ilusad signatuurid, mis lähevad üldise foorumi kujundusega kokku, oleks tore, ent praegune tekst-larakas-tekst-laraks üldpilt on küll kole.

Ahjaa, miks sul baka nii pruun on?

EDIT: placeholder vahetatud poolvalmis töö vastu. Homme nikerdan edasi (loe: ajutine lahendus = igavene lahendus)

BTW, baka.ee bbcode'i lugemisoskus on viletsamapoolne.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.


Viimati muutis seda Random Hero (Laup Apr 04, 2009 00:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 23:05    Teema: Vasta viitega

Oi mees kui see sulle probleemi valmistab siis sa ei kujuta ettegi vist mis signatuure ma nägin mõnes teises (anime)foorumis.
Seal olid ikka x*500px pildid ja paar(kent) rida erivärvilist teksti peale. Enamus postitusi olid ka muidugi a la "lol i know rite".
Mul hakkaks küll silmadel igav.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 23:09    Teema: Vasta viitega

Poolkuulsus! Natuke häbi hakkab ainult.
Endal ausalt öeldes eriti vahet ei ole, kas mul see signatuur käib sinna iga postituse alla või ei käi. Ennem pole mõtet ära ka kiskuma hakata, kui mingi suurem(Baka.ee mõõtmetes ''suurem'') arv inimesi seda teeb.

Ei tea küll foorumiasjandusest midagi, aga äkki oleks meistritel võimalik teha signatuuride näitamise/mittenäitamise valik profiili alt.

Bakast tuleb muide päris palju klikke minu animelisti. Ma ei tea kas see on halb või hea asi, listi pean ikkagi eelkõige enda jaoks.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 23:24    Teema: Vasta viitega

Stopa kirjutas:
Oi mees kui see sulle probleemi valmistab siis sa ei kujuta ettegi vist mis signatuure ma nägin mõnes teises (anime)foorumis.

See on juba ammu teada, et selles osas on baka animefoorumite seas väga esirindlik, hoides stiili minimalistlikuna ja keelates liigselt toretsevad pildid postitustes. See, et teised teevad ja meie ei tee, ei tähenda aga, et peaksime reegleid lõdvemaks laskma. Ikka samamoodi edasi. Kui tuleb välja, et väga paljud kasutajad pole rahul mõne osaga kujundusest, siis tuleks seda ka muuta.
Kordan, et mulle signatuurid meeldivad ja myanimelist-i omi olen nii mõnigi kord huvi pärast külastanud.

Random Hero kirjutas:
Eriti kuna foorumi peale pole ma veel pea ühtegi meeldejäävat korralikku signatuuri näinud.[/i]

kamoon, aga fushi sürrealistlik "this is living death"?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 10:37    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Eriti kuna foorumi peale pole ma veel pea ühtegi meeldejäävat korralikku signatuuri näinud.

Mis klassifitseerub sinu jaoks korraliku ja meeldejääva signatuurina?

Minu arust on neid meeldejäävaid küll ja küll, näiteks:

"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.,

this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License,

,

kõige meeldejäävam:

Mis kuupäeval suleti omaloomingu foorum ja kes sellest teatas?
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 12:16    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.,


ei ole kaotamise poolt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 12:21    Teema: Vasta viitega

Kuna viisin koheselt signatuuri ja kasutaja kokku, pean tunnistama, et antud näited on küll meeldejäävad. Mõtlesin ma siiski aga pildi kujul esinevaid signatuure.

Meeldejääv oleks ehk selline, mille kallal kasutaja ka vaeva oleks näinud. Veidike isikupära ei teeks ka paha. Suvalise pildi ja animelisti kombineerimine jätab veidike nukra mulje minu jaoks.

Ega mu enda signatuurgi eriline meistriteos pole. Nikerdasin aga sedagi ligi poolteist tundi teha ja tulemuseks oli 4 erinevat versiooni.

Minugipoolest võiks signatuuriks lisada kasvõi lihtsalt ilusa ja mõistlikkuse piiridesse (suurus, kooskõla üldise foorumiga, gif'ide puhul ka vilkumiskiirus) jääva pildikese, mis kasutajale endale meeldib.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 13:26    Teema: Vasta viitega

Las nad ikka olla. Samas võiks nii foorumis olla, et saab seadete alt valida, et lihtsalt ei näita signatuure, siis ka poleks siinset probleemi. Mulle oma sig ja bar meeldivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 15:24    Teema: Vasta viitega

Ma nägin enda gifikestega nii palju vaeva, lase mul olla! T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 15:49    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma nägin enda gifikestega nii palju vaeva, lase mul olla! T_T

Mulle meeldivad need gifid :):):) Sest nad räägivad sinu maitsetest. Umbes samamoodi nagu minu signatuur ütleb midagi minu kohta. Samas kui Random Hero oma seda kahjuks ei tee. Ja cenorigi oma ka eriti mitte.

See signatuuride kõrvaldamise optsioon võiks tõesti olla, aga see kuulub juba laiemasse "teeme foorumi korda" valdkonda, mis on pikemat aega õhus olnud. Võib-olla võtame midagi sellega ette kui värskelt nipponiseeritud Vabarnamees taas kodumaa sopasele pinnasele saabub.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 21:46    Teema: Vasta viitega

mulle ka meeldivad signatuurid.. kahjuks avastasin ma just, et see pilt mille ma guugelist leidsin ja arvutisse salvestasin, et sellega hiljem jännata ja signa teha, ilutseb juba random herol.. deem!
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: