OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rurouni Kenshin
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Nelj Dets 25, 2003 17:13    Teema: Rurouni Kenshin Vasta viitega

Asi siis selline, et plaanis hakata vaatama Rurouni Kenshinit. Tegin nati eeltööd ja laadisin endale ühe muusikavideo sellest ja terve see video oli otsast lõpuni täis inimeste lõikumist ja verd oli ikka liitrite kaupa, kui ma ei eksi oli see Himura Kenshin, kes seal kõiki lõikus. Tekkiski küsimus, kas kõigi nende seeriate jooksul kõikides võitlustes seal ainult inimesi lõigutaksegi? .. ja veel oleks huvitav teada paljud seda näind juba on ja kas oli väga hea või nii?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
manic
hentai-baka


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 157
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Dets 25, 2003 18:52    Teema: Vasta viitega

hm..
kui sa hakkad vaatama seeriat.. siis seal sa küll peaaegu üldse lõikumist ei näe..

kuid esimene ova on see.. millest ka arvatavasti see muusikavideo..
seeria ja ova joonistusstiilidki on väga erinevad..

ja pean mainima et kuigi ovas oli palju verd..
jättis ta mulle PALJU parema mulje kui liig-koomiliseks tehtud seeria..
niiet.. jah..
igaühe oma asi..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Reede Dets 26, 2003 13:22    Teema: Vasta viitega

OVAdes on Kenshin samurai, TV seerias hipi - vägagi kardinaalne muutus :P Mul igatahes viskas kuskil 40nenda osa juures täiesti üle wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 28, 2003 22:40    Teema: Vasta viitega

Nu kui kenshin'i mainida sis korra sai ikka asi maratoni korras läbi vaadatud. lõikumist suht vähe sisu hea ja kui viitsimist ja aega on sis võib rahulikult läbi vaadata. ajah enne kui unetan kui akkad asja vaatama maratonina sis tea et kogu kupatus 22 giga ruumi võtab kuskil
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 29, 2003 08:35    Teema: Vasta viitega

Maratoni korras?

siis peab sul ikka tõeliselt viitsimist olema, 95-e osa läbivaatamiseks kulub ca 2 ööpäeva. Lõpuks peaksid sa ikka tõeliselt zombie olema.

Ning seeria ja OVA on tõesti 2 täiesti erinevat asja. OVA on tõeliselt nauditav kogemus, seeria on nii ja naa. Naljakam, tobedam, kuid pärast Kyoto osa hakkab kiiruga alla käima.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2003 18:07    Teema: Vasta viitega

ütleks veel et teine OVA Rurouni Kenshin: Seisouhen, see mis tuleks nagu peale esimest OVAd ja peale seeriat. Kuigi see veidike rohkem sarnane esimese OVAga kui seeriaga, jääb see ikka alla mõlemale OVAle ja seeriale. Mulle tundus see üpris mõttetu, kuigi ma polnud seeriat lõpuni vaadanud, niiet mul oli raskendatud asjadest arusaam. Suurele Rurouni Kenshini fännile võib see arvatasti meeldida ja ma ei väida ei seda vaatama ei peaks, aga midagi erilist see küll ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 30, 2003 19:29    Teema: Vasta viitega

Tuletegija kirjutas:
kui akkad asja vaatama maratonina sis tea et kogu kupatus 22 giga ruumi võtab kuskil

mis puutuvad siia gigabaidid? mul võtab kogu asi ca 5GB ruumi, aga ajaliselt vähem ei vaadanud ma seda kindlasti kohe mitte (OP ja ED vaatamise iga osa juures jätaks hetkel välja).

hjarg kirjutas:
95-e osa

lihtsalt ääremärkuse korras, et ei arvataks et TV sari 95 osa pikk on - 94 on. viimast, ehk siis "95-ndat" ei ole telekas näidatud, see on nö video release.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 15:20    Teema: oip Vasta viitega

mina olen seda näind küll.aga mis lõikumine.suht hea ju.see on muarust ikka seda väärt et ta nii palju mälu võtab... ??? emm jah tõsi küll ma pole kõiki osi näinud kuid suurt enamust ikka....kahjuks on nad mult arvutist ammu maha läind....





FORMAT C. =====ei soovita
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 02, 2004 17:16    Teema: Vasta viitega

Zombi täitsa ei olnud aga nuh ega palju puudu ka mitte igatahes pärast kuskil päeva magamiseks kulutasin :P

ja mis gigadesse puutub sis ma ikka teemast räägin mis normaalse kvaliteediga jne LaLaLaa
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ares



Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2004 01:01    Teema: Vasta viitega

OVA on ikka midagi täitsa muud (heas mõttes), TV oma ei kannatand yle 5nda osa vaadata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 06, 2004 18:27    Teema: Vasta viitega

mis ma näen, paar nädalat siin ei käi ja juba hakatakse kenshinist rääkima. aga noh, enam-vähem kõik on siin juba ära räägitud, lisaksin veel omalt poolt, et minu meelest pole see ova ka nii verine midagi ja pole see sari ka nii veretu. vahe on lihtsalt selles, et ovas on kenshin see, kes tapab, sarjas aga tapavad pahad mehed. ovas pealegi on ju üks osa, mis on puhta soigumine ja üldse verd ei ole (ei ei, mulle tegelt meeldivad kõik kenshini osad, soigumised või mitte :)). sari aga jah kipub peale kyotot paraku alla käima, kuid sinna maani on asi ikka ülim. kusjuures kodutöö on watsuki-senseil ikka _äärmiselt_ hästi ära tehtud, eriti mangades, kus kogu bakumatsu-taust ikka üsna põhjalikult lahti seletatakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
himura kenshin



Liitunud: 26 Nov 2004
Postitusi: 36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Nov 26, 2004 23:50    Teema: Vasta viitega

ma praegu tõmban OVAd ja ma tean et see on minu elu parim anime sest ma olen ainuld kenshini OVA näinud ja pisut dragonball Z ja nüüd ajan jutu sassi, aww ma olen väsinud sellest et ma ei oska animet joonistada ega ei ole eriti neid näinud T_T appi, mind ei saa aidata
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Chan_chen



Liitunud: 19 Aug 2004
Postitusi: 64

PostitusPostitatud: Laup Nov 27, 2004 00:10    Teema: Vasta viitega

Olen ainult OVA'd näinud..aga see jättis vapustava mulje :) Rurouni Kensin on üks parmaid asju mida ma näinud olen Muhe soovitan soojalt kõigile:)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Teis Juul 25, 2006 09:30    Teema: Vasta viitega

Vaatasin esimese osa ära, nüüd hakkan midagi alla laadima.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 09:47    Teema: Vasta viitega

njah tõesti kui oled 4osalise OVA ära näinus siis tundub seriaal küll üsna naljakas ja joonisuts stiili poolest on ka seriaal paar sammu tagasi astunud. OVA=ilus seriaal=keskmine
eile sai siis esimesed viis osa ära vaadatud seriaalist, selline täitsa ok mulje on esimeste osade põhjal.
Küsimus mis see kyoto on, kas see mingi osa nimi, kui jah siis mitmes osa see on, nagu ma aru saanud siis paljud arvavad et pärast seda hakkab seriaal allamäge minema. Miks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 10:01    Teema: Vasta viitega

Loodan, et andestate mulle selle järjekordse katse julgustada inimesi enne küsimist googeldama. Hämmastav, kui palju infot sedasi leida võib.

Ise ma vaatasin seeriat suht hea tempoga kuni 21. osani ja siis jäin tänaseni sinnapaika toppama. Kuni selle hetkeni oli seeria päris tore, nii et ei välistaks mingi hetk edasivaatamist. Miks arvatakse, et ära vajub, seda ma isiklikust kogemusest öelda ei oska, aga kui minu viidatud Wikipedia artiklit lugeda, siis seal on kirjas nii:
Tsiteerin::
The TV series was split into three approximate seasons, with the first 27 episodes generally following the Tokyo Arc, episodes 28-62 closely following the Kyoto Arc, and episodes 63-95 being "filler" non-manga based episodes designed to allow for the manga to get ahead a little. The anime series slid from high popularity after the Kyoto Arc to eventual cancellation before the Jinchþ/Revenge Arc could be animated.

See annab minu meelest suht hea aimduse, miks lõppu äravajunuks peetakse.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Esm Sept 04, 2006 10:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 10:06    Teema: Vasta viitega

suurimad tänud targa info eest, lihtsalt ei ole kahjuks aega tööjuures googeldada otsida/lugeda hunniku lehti läbi mis google selle otsingu peale annab, nii palju suudan oma tööajast näpistada et korra mõnele foorumile pilk peale heita ja paar postitust teha. Lootsin et mõni foorumi kasutaja oskab lihtsalt vastat minu küsimusele
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 10:09    Teema: Vasta viitega

Muutsin natuke oma postitust, loodetavasti on aktseptaabel.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 04, 2006 10:31    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Muutsin natuke oma postitust, loodetavasti on aktseptaabel.

tänud LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Morghur



Liitunud: 30 Aug 2006
Postitusi: 37
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 12, 2006 08:49    Teema: Vasta viitega

esimesed 46 osa nüüd siis vaadatud, hoolimata kesisest joonistus stiilist on sisu ikkagi väga hea, mõned osad veel jäänud Kyoto arci lõpuni eks siis vaatab mis juhtuma hakkab :) uued animed muidu juba ootavad arvutis oma vaatamis järge :)
OT: mida tähendab "filler" olen märganud et palju on sellest erinevates teemades juttu aga mida see konkreetne väljend tähendab?
tänud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: