OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist II
Mine lehele 1, 2, 3 ... 177, 178, 179  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 11:05    Teema: teema kõigest ja mitte millegist II Vasta viitega

Sest eelmine teema on katki minemas.


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 11:23    Teema: Vasta viitega

Pakun välja idee, et selle piduliku sündmuse puhul (baka ajaloo kõige pikema teema uuestisünd) võiks lõpuks ära parandada grammatikavea teema pealkirjas LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 11:28    Teema: Vasta viitega

katkimineku põhjuseks on fakt, et baka.ee foorumi phpBB versioon on kõige vanem, mida ma kasutuses olen kohanud. Liialdan tegelikult, üks foorum, mida ma külastan, kasutab siiani 2001 aastal välja lastud XMB versiooni.

Väike update ei teeks ehk paha?
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 12:49    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Pakun välja idee, et selle piduliku sündmuse puhul (baka ajaloo kõige pikema teema uuestisünd) võiks lõpuks ära parandada grammatikavea teema pealkirjas LaLaLaa

See oli plaanis, aga see oleks siiski traditsioonide vastane. Nii et jäi selliseks, igaveseks häbiplekiks minule.
Random Hero kirjutas:
Väike update ei teeks ehk paha?

Hea mõte. Aga...
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 15:20    Teema: Vasta viitega

Traditsiooniline epülepsiahoog acosmatique'lt ^___^
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
chi



Liitunud: 18 Dets 2005
Postitusi: 574

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 16:54    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Random Hero kirjutas:
Väike update ei teeks ehk paha?

Hea mõte. Aga...

Test serveri ( e. baka.ee koopia) saaks ju igas arvutis, mõne minutiga üles panna ja uuendust testida. Kas seda on juba püütud teha?
Mis selle foorumi täpne versiooni number on?
_________________
AutoIt Script | Anime-Source | Watchanimeon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 17:08    Teema: Vasta viitega

Ma loodan, et see teema elab sama kaua nagu vanagi, et ta saaks samamoodi katki minna.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 17:45    Teema: Vasta viitega

chi kirjutas:
Test serveri ( e. baka.ee koopia) saaks ju igas arvutis, mõne minutiga üles panna ja uuendust testida. Kas seda on juba püütud teha?
Mis selle foorumi täpne versiooni number on?

phpBB 2.0.21 :) Ja mis puutub sellesse testserverisse ja muusse seonduvasse, siis baka.ee praeguste administraatorite hulgas ei ole piisavalt asjatundlikke inimesi sellise tegevuse jaoks. Seevastu, kui keegi tahab olla altruistlik ja aidata mul seda protsessi läbi viia (nt küllatuleku teel, kas talle või mulle), siis ma olen valmis tema abi tänuga vastu võtma. Huvilistel palun võtta ühendust privaatsel teel.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 19:29    Teema: Vasta viitega

Alustaks viljakat diskussiooni mõnel üldfilosoofilisel küsimusel, et uut teemat ellu aidata.

Näiteks, kas inimene on loomult hea või halb? Kumb on tähtsam, kas indiviid või ühiskond? Kumb on parem, kass või koer (või hoopis küülik)? Keegi võiks mõnes küsimuses seisukoha võtta, siis oleks huvitav lugeda.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 19:41    Teema: Vasta viitega

Vana teema oli parem.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 20:01    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Alustaks viljakat diskussiooni mõnel üldfilosoofilisel küsimusel, et uut teemat ellu aidata.

Näiteks, kas inimene on loomult hea või halb? Kumb on tähtsam, kas indiviid või ühiskond? Kumb on parem, kass või koer (või hoopis küülik)? Keegi võiks mõnes küsimuses seisukoha võtta, siis oleks huvitav lugeda.
Defineerida tuleks sel juhul juba seda, et mis on üldse hea ja mis on üldse halb.
Indiviidi enda jaoks on indiviid tähtsam, ühiskonna seisukohalt on, aga ühiskond tähtsam.
Mina eelistan koera.
Lisaks ka, FMA 5. osa oli täitsa hea, kui välja arvata see, et kõik mida ma seal nägin on sada korda nähtud. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 21:00    Teema: Vasta viitega

Otse loomulikult on vaja defineerida hea ja halb, enne kui saab küsimusele päriselt vastata.

Indiviidi jaoks võib ühiskond olla tähtsam kui tema ise, näiteks Vana-Kreeka polises. Individualism on uus asi. Antiikaegsed ja keskaegsed ühiskonnad väärtustasid inimese kohta ühiskonnas ja tema kasulikkust ühiskonnale. Ka tänapäeval on see vaieldav. Kes oled sa ilma inimesteta sinu ümber?

Kõigil loomadel (ja ka muudel asjadel) on oma head ja halvad küljed, seega tuleb põhjendada ja arutleda.

Ehk siis, ühelegi küsimusele ei saa vastata ühe lausega. Game over. Try again?
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 21:05    Teema: Vasta viitega

Ma kirjutasin siia sellel esimesel teemal, aga üle lugedes ma siiski jään selle juurde, et ma ei tea, ei tea kuidas defineerida head ja halba. Ma arvan, et indiividid moodustavad ühiskonna siis indiviid on tähtsam, aga nüüdseks on see juba surnud ring tegelt, ühiskond mõjutab indiviidi, kes kas siis tegutseb oma mõistusega või lihtsalt ühiskonnaga kaasa minnes hoiab ühiskonda koos. Ikkagi jään selle juurde, et indiviid on tähtsam, nii kaua kuni ta ise järeldusi oskab teha, need kes ei mõtle, moodustavad selle halli massi, mis hoiab ühiskonda sellisena nagu ta on.
Kass on parem, võibolla ka küülik, ei oska öelda, sest pole pidanud, aga omade kogemuste põhjal kass, kuigi ma ei näe tegelt enam üldse mõtet loomade pidamisel, paras pain in the ass minu arvates :/.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 21:26    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Vana teema oli parem.


See suht sama ju.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 21:35    Teema: Vasta viitega

Not rly... Siit on mingi miljon postitust puudu, et sama olla saaks.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Emohomo.



Liitunud: 3 Mai 2009
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 22:11    Teema: Vasta viitega

No aga siis teeb need miljonid postitused tasa.

Eniveis, Küülikud FTW! LaLaLaa Sest nad on nunnud ja ägedad ja nad pole veel maailma vallutanud. Kassid-koerad ju on. Kes on inimese parim sõber jne. Neist on filme ka rohkem kui küülikutest. Ja küülikutest on kusjuures maailma parim raamat. "The bumper book of bunny suicides." Beat that book!

Niisiis. Mina ütlen, et inimene on kuri paha ja õel. Ta võib mõelda, et ta on nüüd nii tubli ja hea, aga ksukil sisimas, mulle vähemalt tundub, juhib kogu operatsiooni väike omakasupüüdlikkus. Ja muidugi päästab inimene ennem ennast, kui teist. Isegi lennukite lennuohutuslehekesed ütlevad nii. Seega see on see mõistlikum variant.

Aga indiviid-ühiskond on jah suht surnud ring. Kuigi iseenesest on indiviid tähtsam. Veidike egoistlik arvamus, aga nii tundib õigem. Mina ei paneks ühiskonda endast tähtsamaks. Sorri. :/
_________________
*poke*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 22:24    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Alustaks viljakat diskussiooni mõnel üldfilosoofilisel küsimusel, et uut teemat ellu aidata.

Näiteks, kas inimene on loomult hea või halb? Kumb on tähtsam, kas indiviid või ühiskond? Kumb on parem, kass või koer (või hoopis küülik)? Keegi võiks mõnes küsimuses seisukoha võtta, siis oleks huvitav lugeda.


Kasskasskasskasskass!
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 22:35    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Ehk siis, ühelegi küsimusele ei saa vastata ühe lausega. Game over. Try again?


_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 22:36    Teema: Vasta viitega

Kass sööb hamstri ära, koer sööb kassi ära.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 03, 2009 22:36    Teema: Vasta viitega

Emohomo. kirjutas:
No aga siis teeb need miljonid postitused tasa.
Niisiis. Mina ütlen, et inimene on kuri paha ja õel. Ta võib mõelda, et ta on nüüd nii tubli ja hea, aga ksukil sisimas, mulle vähemalt tundub, juhib kogu operatsiooni väike omakasupüüdlikkus. Ja muidugi päästab inimene ennem ennast, kui teist. Isegi lennukite lennuohutuslehekesed ütlevad nii. Seega see on see mõistlikum variant.

Ja aga miks omakasupüüdlikus halb on? See on edasiviiv jõud, kui poleks seda ei püsiks ühiskond koos. Enamus inimesi ei käi niisama tööl vaid ikka omakasupüüdlikusest, et endale ja perele raha saada ja tänu sellele, et nad teevad tööd eeldatavasti efektiivselt on nad teistele kasuks. Süsteem:D.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3 ... 177, 178, 179  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 179

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: