OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Triguni ülevaade....?

 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Nowhere man



Liitunud: 23 Dets 2003
Postitusi: 13
Asukoht: nowhere

PostitusPostitatud: Teis Dets 23, 2003 21:46    Teema: Triguni ülevaade....? Vasta viitega

Triguni ülevaates on kirjas:
Kuid see Vash, keda inimesed tõsiseks ja julgeks peavad, on tegelikult argpüks.

Minuarust see küll paika ei pea, sest kui Vash the Stampede oleks argpüks siis oleks ta ju kõigi oma vastaste eest jooksu pand, ta lihtsalt käitub koomiliselt vahest. Ma ei tea mis teised arvavad, aga ma arvan, argpüks on küll viimane sõna mis ta kohta öelda saaks
Mind see lause suht häirib, sest Triguni avastasin ma just tänu sellele ülevaatele ja alguses, seda lugedes mul jäigi mulje, et Vash on argpüks ja need, kes Trigunit ei tea ja siit loevad seda, saavad ka valesti aru.
Arvan, et seda lauset tuleks nati muuta!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 09:57    Teema: Vasta viitega

tere.
Triguni vaatamisest on mul mõnda aega küll möödas, aga eks ma proovin vastata : )

nimelt siis, kas mitte ei olnud asi nii, et Vash jooksis esimese kuulipaugu peale kuhugile kalju- või kivimüraka taha, ning enamus vastasi tappis ta juhuse kombel? kangelaslikult käitus ta minu arvates vaid enda potentsiaalse tööandja ees, kui paugutamiseks läks, siis ei olnud teda kusagil : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 10:49    Teema: Vasta viitega

tuleb arvestada asjaoluga, et enamus animetegelasi on kahenäolised: kas siis pealtnäha julged ja otsustaval hetkel arad või vastupidi, vashi-sarnased.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 11:09    Teema: Vasta viitega

Esiteks, tappis enamasti juhuse kombel? Tappis? Vash ei olnud just suur tapmise sõber, ta üritas inimesed ikka ellu jätta. Seega ei olnud seal ei juhuse kombel tapmist ega ka sihilikku tapmist.

Teiseks, me ikka vaatasime sama "Triguni"? Vash the Stampede, mees, kelle pea eest käidi välja 60 miljardit $, Mees, kes tõesti oskas oma püstoliga ümber käia? Mees, kellel oli väga mitugi võimalust oma vaprust demonstreerida ja kes seda ka korduvalt tegi? Samas muidugi, mees, kes armastas jobu mängida ja kes sellega ka toime tuli, kuid arguses teda küll süüdistada ei saa?

Ja mis see tööandja kohta oligi? Tuleta meelde kasvõi ühte esimestest osadest, kus Vash seal maa-aluses veehoidlas oli? Lasti Vashi pihta kuul, see põikas tõsise näoga kõrvale ja alustas siis oma jobu-näitemängu. Just nimelt näitemängu.

Kõike muud, kuid arguses teda küll süüdistada ei saa.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Kolm Dets 24, 2003 11:51    Teema: Vasta viitega

nonii, hjargi lahkel loal eemaldasin selle lause sealt. aitäh tähelepaneku eest ja häid jõule : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: