OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Toradora
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 16:38    Teema: Toradora Vasta viitega



Osasi: 25
Aasta: 2008-2009
®anr: romanss, draama, komöödia


Peategelasele Ryuuji Takasu'le on juba mõnda aega meeldinud Kushieda Minori ning uue kooliaasta alguses leiab ta end viimasega samast klassist. Samasse klassi kuuluvad veel Minori parim sõber, Aisaka taiga, keda kutsutakse ''palmtop tiger''iks ja Takasu parim sõber, Yusaku Kitamura, kes meeldib Taigale.
Kuna ei Takasu ega Taiga ei julge üksinda midagi ette võtta, niisiis lepivad nad kokku, et aitavad üksteisel oma armastatute südameid võita. Mingilt maalt liitub tegelaste veel Ami Kawashima, modell ja poole kohaga yandere.

Üks parimaid omataolisi animesid, mida ma näinud olen, seda võin julgelt väita. Karakterid on mittestereotüüpsed ja huvitavad. soundtrack on keskpärane, aga hea story teeb sellest tasa. Animatsioonil pole ka viga.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 17:24    Teema: Vasta viitega

Olen suuresti nõus. Vaatasin just hiljuti seeria lõpuni. Tuleb märkida, et just viimased osad on parimad niiet ei tasu poole peal ei öelda nagu ma esimese lolli hooga seda tegin.
Meeldisid eriti kahepalgelised tegelased ja naistekäts oli ka kõva.
Takasu oli liiga koer ikka alguses, aga lõpuks andis ka tema tooni, muutus ühtäkki sümpaatseks.
Animatsioon oli üle keskmise ning OP oli vaadatav.

btw. Ja Taiga on omamoodi ilus ka, mitte mingi armas või nii, lihtsalt ilus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 18:40    Teema: Vasta viitega

Minu arvates oli küll tegemist täiesti stereotüüpse animega, mis oli ehk lihtsalt natuke paremini vaatajateni toodud, kui enamus selliseid. Täiesti tavalised tegelased ja etteaimatav lugu oleksid minu ütlused selle kohta. Et vale mulje ei jääks siis toon välja, et mulle tegelt see anime täitsa meeldis. Animatsioon oli tõesti üle keskmise ja minul polnud küll raske seda animet lõpetada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hentai



Liitunud: 17 Apr 2009
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 21:39    Teema: Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=OtHGv58pwbM
Mul tuli sellega see meelde kohe LaLaLaa

Vaatasin ka just selle hiljuti lõpuni. Väga nauditav ja hea huumoriga minuarust. Jätsin korra alguses pooleli kuna tundus igav, jätkasin mõni päev hiljem ja vaatasin lõpuni kohe ;*
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ewu.



Liitunud: 12 Apr 2009
Postitusi: 68
Asukoht: Saku

PostitusPostitatud: Esm Apr 20, 2009 22:00    Teema: :p Vasta viitega

Tundub age hakkan seda siis peale air'i vaatama^^
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
kiishim



Liitunud: 1 Aug 2008
Postitusi: 37

PostitusPostitatud: Kolm Apr 22, 2009 19:58    Teema: Vasta viitega

Need Minu Eesti reklaamid tänaval panevad muigama, mul on millegipärast automaatne seos Toradoraga Bunnysmile



Ise vaatan ka praegu vahelduva eduga, selline hea kvaliteetne meelelahutus ja kui lubada endal pisut tegelaskujudesse süveneda, siis isegi hakkab täitsa huvitama, et mis kuidas kellest saab. Selline kooliseebikas. Ja mõned naljad on isegi täitsa naljakad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Sept 10, 2009 20:33    Teema: Vasta viitega

Tegelased sarnanesid välimuselt teiste multikate omadele, ka iseloomud tulid tuttavad ette, samuti olin situatsioone enne näinud aga sellest hoolimata oli enamvähem norm kooliseriaal.

Hirmus papagoi.



Imelikud prilliraamid X 2.



_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Nelj Sept 10, 2009 21:07    Teema: Vasta viitega

Prillid ei kata animes kunagi silmi. See on seadus.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Sept 10, 2009 22:46    Teema: Vasta viitega

Sai Toradora üleeiel ära vaadatud ja meeldis.Midagi eepiliselt uut ei olnud aga Ryuuji tegelane oma iseloomujoontega mulle meeldis.Taiga ei meeldinud kohe ültse,sest mulle hakkab rõvedalt vastu mingid femaledominating-flatchested-nosy female characterid.Anime oli vürtsitatud mulle sobiva huumoriga ja vahest sai valju häälega naerdud kuvari taga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stratofortress87



Liitunud: 29 Juun 2009
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Sept 11, 2009 00:49    Teema: Vasta viitega

Mulle Taiga just meeldis, kuna to pole submissive/instantly head over heels into the guy/well endowed chick keda muidu leida võiks. Just selline damsel in distress tüdruk keda saab päästa.
_________________
Free flow of information is the only safeguard against tyranny. Beware of he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BrokenSoul



Liitunud: 4 Nov 2008
Postitusi: 157
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Reede Sept 11, 2009 15:05    Teema: Vasta viitega

Algusest lõpuni väga hea.
This is not your everyday school, romance, comedy.
Tegelaskujude isiksus erines teistest samatüüpi animest, mida oli üllatavalt hea näha.
9.5/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Kyo



Liitunud: 6 Sept 2009
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Püh Okt 18, 2009 21:27    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis kah väga 9/10
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 19:19    Teema: Re: Toradora Vasta viitega

tyger kirjutas:
Karakterid on mittestereotüüpsed ja huvitavad.


Miasja? Mis jutt see on? Taiga on AINULT tsundere ja mitte midagi muud, ja Ryuujil pole niigi palju isiksust.

Ma tõsiselt ei usu oma silmi, nähes inimesi seda sarja kuidagi erilisena ja mitte-tüüpilisena kirjeldamas.

Mul on Toradora praegu animeklubiga käsil. Peamiselt saan ma naudingut ainult selle kritiseerimisest.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 19:29    Teema: Re: Toradora Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Peamiselt saan ma naudingut ainult selle kritiseerimisest.

Sinusugused inimesed rikuvad hea vaatamise tihti ära, jah. :( :( :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 19:33    Teema: Vasta viitega

Miks sa arvad, et ma seda teistele vaatajatele nina alla hõõrun? Ma koostan kriitika peamiselt oma peas, ja seletan seda inimestele hellalt, kui nad küsivad.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 20:03    Teema: Vasta viitega

Siirad vabandused!
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 20:37    Teema: Re: Toradora Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
tyger kirjutas:
Karakterid on mittestereotüüpsed ja huvitavad.


Miasja? Mis jutt see on? Taiga on AINULT tsundere ja mitte midagi muud, ja Ryuujil pole niigi palju isiksust.

Ma tõsiselt ei usu oma silmi, nähes inimesi seda sarja kuidagi erilisena ja mitte-tüüpilisena kirjeldamas.

Mul on Toradora praegu animeklubiga käsil. Peamiselt saan ma naudingut ainult selle kritiseerimisest.

Aga võtame näiteks selle punapäise tüdruku. Tegemist näib olevat tavalise rõõmsa, erksa tüdrukuga, aga tegelikult on pealispinna all asjalood teisiti. Probleemidega silmitsi seistes hoiab ta omaette, kartes teistele haiget teha. Loo arenedes aga areneb ta piiratud arvamus.
Või Ami, kes tundub tavalise kawaii-bitch karakterina. Ja siis tuleb välja, et ta on tervest karakterkonnast täiskasvanulikuim. Ning ka tal on probleemid, mida ta ei taha teistele näidata.
Või midagi sellist, kirjutaks rohkem, kui aega oleks. Lisaks mõjutas revjüüd ka hetkevaimustus (pole hea mõte kirjutada revjüüd kohe peale teose lõpetamist)...
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Märts 15, 2010 21:09    Teema: Vasta viitega

Ahhaa, aga nii algelisel viisil kahepalgelised tegelased on sõna otseses mõttes kahemõõtmelised. Sellises lihtsas pöördes tegelases pole midagi keerukat. Aga jah, üldiselt olen ma nõus, et teised peategelased on tunduvalt paremad. Ami on isegi peaaegu huvitav.

Aga isegi see on nõrkus. Taiga ja Ryuuju on ju ilmselgelt sarja ametlik paar. Pole mingit pinget selle suhtes, kellega nad lõpus paari pannakse. Kogu romantiline nurk teiste, paremate tegelastega on seega mittekuhugiviiv ajaraiskamine.

Muidugi, ma pole sarja veel lõpetanud. Ma tunnistan, et see võib mind veel meeldivalt üllatatada. (Aga sel juhul oleks ma üsna... üllatunud. <_<)
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Mai 22, 2011 23:20    Teema: Vasta viitega

Kuigi ma äratan ühe suhteliselt vana teema uuesti ellu, siiski soovin ma oma arvamust selle seeria kohta avaldada.

Ma andsin Toradorale uue võimaluse ja jõudsin 9nda episoodini ja ausalt öeldes viskas see laksult mul kopsu üle maksa. Tsunderel peaks olema limit ja see, et ''He is my dog, so I have to take care of him (While hitting, threatening, and all the other shit she does to him.)'' asi käib mingi 8 episoodi järjest, see juba peaks ajama inimese närvi. Võibolla on asi lihtsalt selles, et ma elan ennast animedesse liialt sisse, aga see hullumeelne jama ajaks isegi buddha närvi. See peategelane on meeldiva iseloomuga, kui ta on koos oma ''armastatuga'' ja tõesti on meeldiv inimene.. Aga kui järgmine hetk lihtsalt mõni chibi/loli kargab talle peale, kutsub teda enda koeraks, ja siis kui peategelane teda püsti aitab, siis peksab teda see ''tüdruk'' super strength-iga kui ta häbeneb mõttetult (Või kui ta ei saa oma tunnetest sotti.).. Kohe kui peategelane kohtub selle ebameeldiva tüdrukuga, siis kõik asjad, mis tegid tema karakteri meeldivaks kaovad.

Andsin Toradorale võimaluse, sest hetkel oli soov meeldiva meeleoluga romantilist komöödiat vaadata. Tulemus oli pettumus ja tülgastus Taiga vastu. GRRRR!
Mul tegelikult ei ole midagi tüdruku vastu kelle iseloom on täielik tsundere. Aga kui me võtame selle, et peategelane, kes sulle täitsa meeldib muutub mingiks haledaks koeraks, keda võib suvalt ja karistamatult peksta ja veel hiljem teeb sellele koletisele süüa nagu midagi ei juhtunud.. Ja siis pekstakse veel selle pärast, et ta ei vasta tüdrukule, kui ta süüa teeb..Isegi kui see tüdruk istub selle kutti kodus... On asju mis lähevad liiale.. Ja see on kindlalt üks nendest (Paljudest hetkedest selles animes..).

Edit: I can affirm you all, that there aren't any spoilers here. As all that shit keeps going on and on from start to finish.
Ma täielikult arvastan Taiga positsiooni, et ta on segaduses.. And guess what? That kinda behaviour is still unacceptable.


End of the rant.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 23, 2011 09:05    Teema: Vasta viitega

See, kes mängib Taigat on üks minu lemmikuid naishääl näitlejaid
Kugimiya Rie:



Ta mängib paljudes animedes selliseid väikseid võimukaid ja ninakaid tüdrukuid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: