OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

School Rumble

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 09:43    Teema: School Rumble Vasta viitega

Genres: Comedy, Drama, Romance, Shounen

Njaa se on anime mida ma vaatasi 6 tundi jutti kuni kella 3 öösel ja alles siis märkasin kella vaadata ning mõtlesin 2 korda kas ikka minna magama...

Ühesõnaga siis:

Seal on peategelaseks Harima Kenji endine poppivend ja kõvamees kes on kõrvuni armund yhte tydrukusse no ja siis ta ei tea kuidas talle läheneda ta on ju (Harima Kenji) loomulikult väga häbelik ja siis on seal klassitäis muud rahvast aga nali on selles et Harima Kenji on vist mitu korda istuma jäänd (irw) ja teised tast suurt midagi ei arva aga ajapikku anime edenedes saaba ta nö. tissimisside seas populaarseimaks ning ta sulandub ka klassi aga no oma kiiksud on ta endiselt... wink

Selle animejuure oli veel yks asi mis mulle väga meeldis nimelt talle on tehtud 2 hooaeg ka seega peaaegu 50 osa kokku meeldivat itsitamiset.

Mingit meeletut äktsionit pole mõtet loota.

Kui aus olla siis seda animet ma olen proovin paar korda vaatama hakata a esimeset kohast kaugemale ei ole jõudnud aga nikui mu soovitus on ikka eks hea asi ikka peab natuke laagerduma ja siis on ta suupärane.

No ja vaatasingi ära ning puuduki jäi...



_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female


Viimati muutis seda c0en (Kolm Apr 08, 2009 07:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 11:10    Teema: Vasta viitega

Kenji pole seal päris ainus peategelane. Tsukamoto unustasid ära :)
esimene hooaeg sai mõni aega tagasi juba ära vaadatud ja võin käsi südamel öelda, et nalja saab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kaptengalaktlan
räägib nagu muusika


Liitunud: 16 Jan 2004
Postitusi: 312
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 12:09    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin ka mõlemad hooajad hiljuti läbi. Põhimõtteliselt oli kohati väga naljakas ja muhe, aga häirima hakkas 2 asja: esiteks hakkavad olukorrad ennast kordama ja võib juba kohe ette arvata, mis lahendus miskile situatsioonile tuleb. Teiseks see, et justkui mingit progressi ei olnud (või õigemini, progress oli minimaalne), st suhete tasandil suurt midagi edasi ei liikunud kahe hooaja jooksul.
_________________
/>_<\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 12:31    Teema: Vasta viitega

ma siiski arvan et edasiminekut oli no ja õnneks on mangad kust saab edasi lugeda mis kus ja kuidas :)

se ka oleks jama olnd kui lõpuks oleks nad kokku saand.
Mõnel animel on selline viga kyljes, et 25 osa venitavad kummi ja 1 osaga teevad kõik ära, aga siin konkreetselt venitasid kummi mõnusalt kõik osad ära ja tegelased arenesid ka...

ning kellel huvi võtku manga kätte ja jätkaku sealt kus seeriad pooleli jäid :)
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 01, 2006 22:57    Teema: Vasta viitega

+Järgmine aasta pidavat uus hooaeg tulema. Jään seda suure huviga ootama, sest 2nd Term'i lõpus jäi rippuma minu jaoks üks huvitav küsimus =)
-Harima ümber käib kogu aeg mingi haarem ja ikkagi tal on silme ees vaid Tenma ... see hakkas vahel häirima ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dakillabeib



Liitunud: 4 Juun 2006
Postitusi: 104
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 03, 2006 17:57    Teema: school rumbel Vasta viitega

ma olen ära vaadanud esimese ja teise hooaja ning veel 2 OVAd, väga naljakas muidugi mõista LaLaLaa
kuigi alguses tundus kohe väga igav aga siiski vaatasin kõik ära ja ei kahetse üldse :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 21:23    Teema: Vasta viitega

Juhin tähelepanu tähelepanuväärsele faktile, et hiljuti (no... paari kuu eest) sai otsa school rumble'i manga ja ka anime jõudis nüüd lõpule. See oli imeline, äge koolikomöödia ja school rumble z võiks kiiremini ilmuda.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ST3



Liitunud: 6 Okt 2008
Postitusi: 1
Asukoht: Talinn/Pärnu

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 18:22    Teema: ;) Vasta viitega

Ma olin just see suvi Jaapanis ja seal öeldi, et season 3 on mangana wäljas. Muhe
_________________
In to the chamber, my weapons will bang ya....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 06, 2008 19:43    Teema: Re: ;) Vasta viitega

ST3 kirjutas:
Ma olin just see suvi Jaapanis ja seal öeldi, et season 3 on mangana wäljas. Muhe

Kusjuures, "season 3" on ka animena väljas nüüd.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
MajorKusanagi



Liitunud: 30 Märts 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 13:37    Teema: Vasta viitega

ma olen esimese hooaja ära vaadanud, selline mõnus easy anime, mida hea vaadata selliste tõsisemate vahele nagu basilisk, NGE või samurai champloo. tahaks teist ka loomulikult vaadata, aga ei tea, kas mingil lehel seda otse online saaks vaadata? või on siiski mõtekam tõmmata?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Apr 06, 2009 17:13    Teema: Vasta viitega

MajorKusanagi kirjutas:
ma olen esimese hooaja ära vaadanud, selline mõnus easy anime, mida hea vaadata selliste tõsisemate vahele nagu basilisk, NGE või samurai champloo. tahaks teist ka loomulikult vaadata, aga ei tea, kas mingil lehel seda otse online saaks vaadata? või on siiski mõtekam tõmmata?

Streamida on kiirem, tõmmata on kvaliteetsem ja aeglasem. Your call.
Loe läbi ka see teema.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MajorKusanagi



Liitunud: 30 Märts 2009
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 07, 2009 16:15    Teema: Vasta viitega

Mmm, väga hea, tänks info eest! :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ninjaking241



Liitunud: 3 Aug 2008
Postitusi: 282
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2010 21:56    Teema: Vasta viitega

Vaatasin just esimese seesoni ära, kuigi olin mangat lugenud ning teadsin mis üüd juhtub ajas see mind ikka naerma. Meeldivad tegelased ja pöörased olukorrad tegid selle üheks mu lemmikuks. Vaatan kindlasti OVAd ja teised seesonid ära. Kuigi see pole arvatavasti mingi "masterpiece" soovitan ikka vaadata.

Mõni pilt ka:

:Harima võib päris julmaks muutuda kui ta armastatud habe maha lõigata.




: Tenma (arusaamatuste kuninganna) arusaamatuse kuul läbib Kenji (arusaamatuste kuninga) südame.




: Tenma armastus, Karasuma isiklikult.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Aug 29, 2010 22:34    Teema: Vasta viitega

ninjaking241 kirjutas:
Vaatasin just esimese seesoni ära, kuigi olin mangat lugenud ning teadsin mis üüd juhtub ajas see mind ikka naerma. Meeldivad tegelased ja pöörased olukorrad tegid selle üheks mu lemmikuks. Vaatan kindlasti OVAd ja teised seesonid ära. Kuigi see pole arvatavasti mingi "masterpiece" soovitan ikka vaadata.

Mõni pilt ka:
pilt
:Harima võib päris julmaks muutuda kui ta armastatud habe maha lõigata.
pilt
: Tenma (arusaamatuste kuninganna) arusaamatuse kuul läbib Kenji (arusaamatuste kuninga) südame.
pilt
: Tenma armastus, Karasuma isiklikult.


tundub täitsa naljakas kõikide muljete järgi, kavatsen varsti vaatama hakata :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
animegun1



Liitunud: 10 Sept 2008
Postitusi: 397
Asukoht: Tallinn - LA/Mustakivi

PostitusPostitatud: Kolm Sept 01, 2010 13:09    Teema: Vasta viitega

See on väga hea anime. Kuid teine season mul veel pooleli..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Rinkashime



Liitunud: 17 Aug 2010
Postitusi: 12

PostitusPostitatud: Püh Sept 12, 2010 21:40    Teema: Vasta viitega

Väga hea anime! palju nalja ja arusaamatusi lihtsalt hämmastav LaLaLaa Kui kolmandant seasonit hakkasin vaatama olin väga pettunud :( vaatasin need kaks episoodi läbi ja siis vaatasin manga läbi et teada saada mis juhtus vahepeal. Kui teile väga meeldis anime siis kindlasti vaadake ka manga läbi ja ka School Rumble Z manga! saate teada lõpuks kellega Harima kokku läheb wink one of the best animes imo ofc!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2012 08:42    Teema: Vasta viitega

Väga hea anime, OP ja ED on ka hea. Vaatasin kõik osad korraga ära.
Kõige naljakam koht oli, see kui poisid esimest korda kohtasid Ichijou. See koht oli ikka nii naljaks et naersin nagu segane. Harry MacKenzie meenutas mulle gundami animest pärit Chari. School Rambler tögas väga palju teisi animesi. Teise hooaja kaks viimast osa olid väga head ja kurvad.
Kahjuks kolmanadst hooajast on tehtud ainult kaks viimast osa anime jaoks. Palju jääb selgusetuks mis vahepeal juhtus. Kokkuvõtteks lõpp oli hea.
Tenma õde Yakumot loeb mu üks lemmikuid naishääl näitlejaid Mamiko Noto
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 22, 2012 10:02    Teema: Vasta viitega

Kaoru kirjutas:
Kahjuks kolmanadst hooajast on tehtud ainult kaks viimast osa anime jaoks. Palju jääb selgusetuks mis vahepeal juhtus.

See tegi mind ka kurvaks. Soovitan mangat lugeda, School Rumble on ilmselt parim kooli komöödia romansi asi üldse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: