OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 01:28    Teema: Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem Vasta viitega


AniDB

Aastal 2001 nägi ilmavalgust Daft Punki album "Discovery". Kaks aasta hiljem, ehk aastal 2003 sai terve album endale visuaalse jaapanipärase näo ja ilme (nelja esimest träkki sai nautida juba albumi ilmumise aastal), kui elektroonikamussipoisid lõid käed nende ammuse lemmikanimaatori ja mangalooja Leiji Matsumoto (kelle käe all on valminud ka sellised nimed nagu Galaxy Express 999 ja Captain Harlock) ning re¾issööri Kazuhisa Takenouchiga, sellest liidust sündis tulemusena Interstella 5555 - üks igati äge tunnipikkune muusikavideo. Interstella räägib loo ühe tundmatu planeedi väga populaarsest bändist, kelle suudab röövida üks tõsiselt kuri ja ahne mees planeedilt Maa, et nood bändiliikmed enda käpa alla saada, nendega album avaldada ning sellega kaasnevad autasud enda taskusse pista. Samal ajal saadetakse hädasignaal bändi planeedi suurimale kangelasele, kelle kohustuseks on planeedi suurim ekspordiartikkel tagasi tuua. Järgnevalt selgitataksegi välja kas peale jäävad kurjad jõud või kangelaslik kitarrikujulise kosmoselaeva kapten ning bändliikmed saavad tagasi koduplaneedile.
Minule meeldis väga, tuli kergelt nostalgiline tunne peale, ju siis jättis nooremana nähtud "Harder, Better, Faster, Stronger'i" muusikavideo sedavõrd tugeva jälje. Muusika oli üle prahi ning animatsioon oli ka päris tasemel. Samuti oli ka mõnus vahelduseks subtiitrite lugemisest väsinud silmadel puhata lasta (sest kes veel aru pole saanud, siis sellel filmil puudub dialoog ning üleliigsete heliefektidegi kasutamine on minimalistlik) ning lihtsalt imetleda kogu seda toredust, mida see kooslus mulle pakkus. Ma arvan, et kui ma ütlen selle enda lemmikanime olevat ei tee ma ühegi jumalusikooni vastu pattu ning maailma pöörleb ikka sama rada mööda edasi. Sest just nii tuleb mul tõdeda ning seda teen ma suurima heameelega.

Sama jutt ka blogis


head...


pahad...


ja Daft Punk.


Viimati muutis seda Bushidon (Püh Märts 29, 2009 22:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 01:46    Teema: Vasta viitega

Ma pole kindel kas seda päris animeks nimetada tasuks, aga mulle ka väga meeldis, kuigi pole päris otsast lõpuni näinud, midagi jäi kuskil vahele(Youtube asi). Pole küll just Daft Punki fänn, aga muusika meeldis siiski enamjaolt. Animatsioon oli hea. Story iseenest oli hea. Mida veel tahta?
Peaksi korralikult otsast lõpuni selle uuesti läbi vaatama mõniaeg.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 02:09    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Ma pole kindel kas seda päris animeks nimetada tasuks

Aga miks ei tasuks?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 03:00    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
tyger kirjutas:
Ma pole kindel kas seda päris animeks nimetada tasuks

Aga miks ei tasuks?

Kuna see erineb tavaarusaamast sõnast ''anime'' mõnevõrra. Vähemalt minu jaoks.
Ei tea kas sellele teosele sobiks mõni selline tiitel nagu anime muusikal või muusikaline anime?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 10:24    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
cenorig kirjutas:
tyger kirjutas:
Ma pole kindel kas seda päris animeks nimetada tasuks

Aga miks ei tasuks?

Kuna see erineb tavaarusaamast sõnast ''anime'' mõnevõrra. Vähemalt minu jaoks.
Ei tea kas sellele teosele sobiks mõni selline tiitel nagu anime muusikal või muusikaline anime?

Aga äkki selgitaksid, mida tähendab sõna anime sinu jaoks?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 11:01    Teema: Vasta viitega

i like where this is going (y)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 12:23    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
cenorig kirjutas:
tyger kirjutas:
Ma pole kindel kas seda päris animeks nimetada tasuks

Aga miks ei tasuks?

Kuna see erineb tavaarusaamast sõnast ''anime'' mõnevõrra. Vähemalt minu jaoks.
Ei tea kas sellele teosele sobiks mõni selline tiitel nagu anime muusikal või muusikaline anime?


Siis oleks tõesti huvitav kuulda mis on sinu jaoks anime ???

Mulle endale meeldis ka Interstella väga, seda arvatavasti selle pärast, et ma olen suuremat sorti Daft Punki fänn.
Ja kusjuures "Harder, Better, Faster, Stronger" video ei olnud küll minu arust parim osa sellest filmist, pigem olid paremad videod tehtud näiteks "Digital Love"'ile
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 29, 2009 19:03    Teema: Vasta viitega

Ärge palun hakake pihta mingi "kas-see-on-anime" jahumisega või muidu tuleb "Interstella 5555" visuaalide eest vastutav anime-vanameister Leji Matsumoto suure vitsakimbuga siia teemasse ja teeb meil kõigil tagumikud tuliseks.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: