OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 22:17    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Final Fantasy ei saagi kunagi otsa Happybunny.Iga osa on eraldi seisev story...FF-X on ainuke osa,millal on väike story juurde tehtud ehk FF-X2 siis.

FF-X ainuke osa, millel väike stoori juurde tehtud? Have you ever heard of FF VII?
Crisis Core, Advent children, before crisis, dirge of cerberus..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 23:16    Teema: Vasta viitega

Random Hero kirjutas:
Ostsin täna täikalt 25kr eest sellise huvitava asjanduse. Seda, kas ka töötab, pole veel saanud kontrollida. Isegi kui ei tööta, on mul selle jaoks plaane.

This brings back old memories.

Kahjuks ei mäleta oma vanu rekordeid, muidu saaks sulle mõne challenge'i ette anda. Leidsin ise selle mängu alles hiljuti pööningult üles, aga kahjuks ei õnnestunud teda enam tööle saada (LCD oli tuksis).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Märts 21, 2009 23:31    Teema: Vasta viitega

Ära tegin, ära! Tegin! Teginärateginäraäraäraära.

Nagu ikka, tuli viimast bossi tubli 4 korda maha lüüa, see eelviimane oli naljakas, mingi "sõber" oli mul abis ja jooksis lihtsalt ringi ja üritas neid lendavaid mõõku lüüa, aga need olid liiga kiired ja siis lihtsalt sibas seal, aga viimane läks peaaegu korraks üle käte, siis sain jälle jaole.
XII on ühe asja poolest hull sitt, pooled bossid panevad siis, kui elukesed otsa hakkavad lõppema mingi perfect defence'i peale, mida minu meelest pole kuidagit pidi võimalik peatada. Sellega on nad paar minutit täiesti haavamatud. Absurd ma ütlen, absurd!

Üks tegelane, Penelo, jäigi täiesti ilma igasuguse stoorita mulle tundub, ta lihtsalt oli peategelase sõber ja oli seal... Siis võtab veel ülbuse ja möliseb lõpuvideos. Kusjuures, XII lõpp oli hea!
Imo, FF'idel on tihti selline lugu, et mäng ise on super, aga kui lõpp tuleb, siis on kuidagi kli¹ee ja natuke emotsioonitu. See-eest, XII lõpp pakkus mulle põhimõtteliselt kõige rohkem emotsioone kogu mängu peale. Täpsemalt see Balthiere'i osa, seda oli nii minutiks ja siis tuli lõpuvideo teine pool, mis oli jälle jamavõitu, Basch'i lugu oli ka tore.

Need FF'id võiksid lühemad olla, olgu mäng kui hea tahes, peale 60 tundi ei taha ma ühtegi mängu enam näha. Mul jäi niigi jälle ligi pool mängust nägemata, sest ma lihtsalt ei suuda üle maailma edasi-tagasi vudida ja legendaarseid kolle tappa, et legendaarset luuti saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2009 12:46    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
babuun kirjutas:
Final Fantasy ei saagi kunagi otsa Happybunny.Iga osa on eraldi seisev story...FF-X on ainuke osa,millal on väike story juurde tehtud ehk FF-X2 siis.

FF-X ainuke osa, millel väike stoori juurde tehtud? Have you ever heard of FF VII?
Crisis Core, Advent children, before crisis, dirge of cerberus..

Ei teadnud neist...Dirge of Cerberus on olemas aga PSP mängudega pole kursis ültse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gsz



Liitunud: 22 Märts 2009
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Püh Märts 22, 2009 21:46    Teema: Vasta viitega

Tere, kui kellelgi on jäänud vedelema Game Boy Color mänge (täpsemalt Pokemon Crystalit), oleks ostmisest huvitatud :).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2009 14:15    Teema: Vasta viitega



Crysis Warhead

Mäng kasutas 1,3GB RAM-i ja jooksis 43 Frame per second
Graafika kaardi ventilaator undas üsna kõvasti.

Relvi oli vähe ja mäng oleks võinud natuke pikem olla.

Sul on seljas bionic suit, mis võimaldab väga kiiresti liikuda, super strenght jne...super inimene noh. Energia saab siiski liiga ruttu otsa.

On olemas First person View ja third person view. Viimase puhul muutub liikumise korral kõik väga blurriks seega selle kasutamine ei tule kõne allagi.

Kui oled kusagil vösa sees või kivi taga siis sind nähtakse ja hakatakse tulistama, isegi kui oled vastastest väga kaugel. Snaipida on pea võimatu või väga raske.

Sa jooksed ja tulistad valanguid vastasele otse pähe aga ta ei sure. Sa jätkad tulistamist ja siis lõpuks viskab ta sussid püsti.( lähedalt shotgun-ga lastes surevad kohe )

Si*asti tehtud mäng teisisõnu.

Gameplay : http://www.youtube.com/watch?v=EnlamEDvVmk
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kawry



Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 106
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2009 14:53    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
babuun kirjutas:
Final Fantasy ei saagi kunagi otsa Happybunny.Iga osa on eraldi seisev story...FF-X on ainuke osa,millal on väike story juurde tehtud ehk FF-X2 siis.

FF-X ainuke osa, millel väike stoori juurde tehtud? Have you ever heard of FF VII?
Crisis Core, Advent children, before crisis, dirge of cerberus..

Ei teadnud neist...Dirge of Cerberus on olemas aga PSP mängudega pole kursis ültse.


soovitan soojalt crisis core läbi elada (elamus on jõhker väikse tasku arvutil), varsti tuleb üks kolmest FFXIII osast psp'le veel (2 neist tuleb PS3'le)...lisa uuri netist wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2009 16:09    Teema: Vasta viitega

Aga magicalmuffin, miks pead sina ainus superinimene olema? Las teised taluvad ka paari lasku pähe enne kui kõngevad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Star



Liitunud: 9 Sept 2004
Postitusi: 176

PostitusPostitatud: Teis Märts 24, 2009 16:54    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:

Need FF'id võiksid lühemad olla, olgu mäng kui hea tahes, peale 60 tundi ei taha ma ühtegi mängu enam näha. Mul jäi niigi jälle ligi pool mängust nägemata, sest ma lihtsalt ei suuda üle maailma edasi-tagasi vudida ja legendaarseid kolle tappa, et legendaarset luuti saada.


Minu jaoks need legendaarsed kollid olidki põhjus, miks ma seda mängu mängisin. Põhi stoori oli nii igav, et ma jätsin kuskil kõrbe osas pooleli (see oli vist enne esimest Aeonit). Kui kogemata kuulsin Yiazmat'ist siis tekkis jälle huvi. Kolm õhtut peksin teda, et jagu saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
magicalmuffin
tik-tak


Liitunud: 17 Veeb 2008
Postitusi: 156

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 05:48    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Aga magicalmuffin, miks pead sina ainus superinimene olema? Las teised taluvad ka paari lasku pähe enne kui kõngevad.


Vahe oli selles, et "mul" oli tervet keha kaitsev ülikond seljas aga neil ei olnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Märts 25, 2009 15:51    Teema: Vasta viitega

magicalmuffin kirjutas:
Ummi kirjutas:
Aga magicalmuffin, miks pead sina ainus superinimene olema? Las teised taluvad ka paari lasku pähe enne kui kõngevad.


Vahe oli selles, et "mul" oli tervet keha kaitsev ülikond seljas aga neil ei olnud.

Äkki neil olid siis raudplaadid pähe opereeritud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 14:56    Teema: Vasta viitega

magicalmuffin kirjutas:

Si*asti tehtud mäng teisisõnu.


Mida sa siis ootasid? :) Crysis == tech demo. Arendaja teeb mootorit ja müüb seda teistele, mäng ise on mootori võimete näitamiseks.
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Flasher T



Liitunud: 2 Veeb 2009
Postitusi: 224
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 14:57    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Aga magicalmuffin, miks pead sina ainus superinimene olema? Las teised taluvad ka paari lasku pähe enne kui kõngevad.


You must be one of those MMO people.

Arvutimängu point ongi selles, et olla maailma ainus superinimene, tavalisust saab ka IRLis kogeda. :P
_________________
Chojin Gattai - God Ginrai!
AnTyx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 27, 2009 15:16    Teema: Vasta viitega

Flasher T kirjutas:
Ummi kirjutas:
Aga magicalmuffin, miks pead sina ainus superinimene olema? Las teised taluvad ka paari lasku pähe enne kui kõngevad.


You must be one of those MMO people.

Arvutimängu point ongi selles, et olla maailma ainus superinimene, tavalisust saab ka IRLis kogeda. :P

LoL keegi võttis mu postitust tõsiselt.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 16:19    Teema: Vasta viitega

Jätkates arvutipuldi teemat.
Tegin natuke uurimistööd ja arvatavasti ostan midagi sellist. Kellelgi isiklikku kogemusi on jagada(töötavuse koha pealt, kuskilt lugesin midagi lagi kohta)?
Xboxi pult näeb küll jube kole välja, aga kas iga xboxi pult töötab arvuti peal või ainult mingid kindlad?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 16:32    Teema: Vasta viitega

jeesus, inimesed, gamepade saab ju konsumist ka osta LaLaLaa
aga xBox360i pult oli vist USBga ju, peaksid kõik töötama, nii wireless kui wiremore.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 16:36    Teema: Vasta viitega

Oleks Pärnus mõni Konsum.
Põhimõtteliselt ei taha ma kõige odavamat kiiresti ära osta ja siis pärast kahetseda, kui midagi viga on. Nagu öeldakse, elu õpetab.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 16:50    Teema: Vasta viitega

noo ma ei tea...
nupud töötavad, laiali ei lagune LaLaLaa minu jaoks sobib
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 17:51    Teema: Vasta viitega


ise kasutan sellist pulti ja olen rahul
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 18:30    Teema: Vasta viitega

The Last Remnant



Kehastad siis poissi nimega Rush,kelle õde röövitakse ühel päeval ära ja sa otsustad iga hinna eest oma õde tagasi saada.Oma rännaku alguses kohtud sa Davidit,kes on ühe väikeriigi valitseja ja kes otsustab sind aidata.Story arenedes saad teada rohkem saladusi Remnantite kohta ja miks su õde rööviti.


Tegemist on päris hea mänguga nii gameplay kui ka graafika poolest.Ei tasu ära ehmuda sellest,et traileris räägitakse inglise keeles.Optionsitest saab panna japanese voice ja inglise subtiitrid,mis minu arust sobivad kõige paremini selle mängu juurde.Mängus on väga uudne battlesüstem,mida ma pole veel teistel mängudel näinud,videot saab näha siit ja soovitan video panna HQ peale.On võimalik kasutada ka gamepady ja ise leian,et sellega on palju mugavam.

Minimum System Requirements
Windows XP SP 2 / Windows Vista SP 1
CPU: Intel Core 2 Duo (2GHz) / AMD Athlon X2 (2GHz)
RAM: 1.5 GB Ram
Graphics Card: NVIDIA GeForce 8600 VRAM 256 Mb
Sound Card: Direct X 9.0c compatible
15 GB Hard Disk space

Recommended System Requirements
Windows Vista SP 1
CPU: Intel Core 2 Duo (2.4GHz) / AMD Athlon X2 (2.4GHz)
RAM : 2 GB Ram
Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800 VRAM 512 Mo
Sound Card: Direct X 9.0c compatible
15 GB Hard Disk space
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 25, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: