OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Chrno Crusade
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Nelj Dets 04, 2003 21:45    Teema: Chrno Crusade Vasta viitega

Olen avastanud endale uue lemmiku - Chrno Crusade. Kes on taolist animed veel näinud, ning mis see inimene kah arvab sellest animest? oleks päris huvitav kuulata/lugeda :)

Minu isklik arvamus:
Mille põhjal ma yldse uut animed vaatama hakkan: no ikka huvitava sisu ning armsate tegelaste pärast :P Nii ka sel korral. Chrno ja ta parter õde Rosette on päris kenakesed koos, peale selle on ka sisu väga huvitav: tegevus toimub 20-ndatel, kui üks "maailm" oli katastroofi äärel ning teine "maailm" oma hiilguse tipul. Aga sellel hiilgaval maailmal on oma varjukylg: hiilgusest tahavad osa saada ka deemonid (irw, huvitav, ma vizt ple mitte ühtegi animed näinud, kus sõna deemon ei kasutata ??? ) ning deemonite võitlemiseks on moodustunud spetsiaalne ryhmitus, mille liikmeteks on nunnad LaLaLaa vürtsi lisab loole see, et Chrno, kes nunn Rosette partner on, on tegelikult deemon, kelle võimed Rosette kaelas ripuvas anumakeses kinni müüritud on.
ok, nüüd ma vist jutustasin hoopis sisu, mitte oma arvamust ... grr.. tüüpiline mina, alati põhipoindist mööda ... ok, ma siis proovin uuesti.

Minu isiklik arvamus:
hästi joonistatud (ps. see on ainult minu arvamus) ja vinge sisu. Hetkeseisuga olen ma selles animest väga sissevõetud, võibolla on asi kah selles, et pinget kruvib yles fakt, et ma saan episoode vaadata 1,5-2 nädalaste intervallidega, kuna neid lihtsalt ei tõlgita kiiremini URRRRRR

yam
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 05, 2003 19:06    Teema: Re: Chrno Crusade Vasta viitega

yamyy kirjutas:
Minu isklik arvamus:
Mille põhjal ma yldse uut animed vaatama hakkan: no ikka huvitava sisu ning armsate tegelaste pärast :P

viimase kohta pole vastuväiteid, aga sisu pool... ka Godannari kohta ütlesid, et seal on huvitav süszhee, aga ei leia, et oleks. samamoodi ka siin, eriti veel sellepärast, et ainult kaks osa väljas ja läbi vaadatud. selle põhjal ütleks, et midagi see sari lubab (just teine osa annab sellise optimistliku suhtumise), aga praegu on ta lihtsalt natuke huviäratav, lõdvestuseks mõnus vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Reede Dets 05, 2003 22:30    Teema: Vasta viitega

nuh, see ju kõik oleneb inimesest. Iga inimese jaoks on just see huvitav süzee erinev. ok, mis ma siin ikka targutan, eks igal inimesel on oma arvamus.. ning aitähh, et oma arvamuse Chrono kohta ytlesid :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2003 02:41    Teema: Vasta viitega

yamyy kirjutas:
nuh, see ju kõik oleneb inimesest. Iga inimese jaoks on just see huvitav süzee erinev.

jajah, sellepärast ma ütlesingi, et (natuke ümbersõnastatult) "ma ei leia, et see huvitav oleks". ja teine asi, suht raske on ikkagi esimes(t)e osa(de) järgi öelda, kas seeria sisu tuleb huvitav või mitte. Chrnol antakse vähemalt teises osas vihje, et midagi huvitavat hakkab ehk arenema, aga see ei garanteeri, et see ka täide läheb ja süszhee huvitav saab olema. võib välja tulla hoopis mingi kesktaseme või alla selle asi. loodan siiski enamat, aga tont seda veel teab. vaatab edasi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Laup Dets 06, 2003 09:27    Teema: Vasta viitega

tõsi ta on, et mõne osa järel just väga täpseid arvamusi veel öelda ei saa, kuid seda ma siiski tegin, jääb ainult loota, et ma nendest arvamustest ka Chrno viimase osani kinni pean :P

I agree with you: vaatab edasi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Dets 07, 2003 20:55    Teema: APPPPPPPPIIIIIIII Vasta viitega

KSUT SA CHRONO CRUSADEI ANIMET N2GID !!!!!!??????????????????
Ma f2nnasin t2iega seda m2ngi aga ei leidnud kuskilt kus selle m2ngu downloadida !!!!!!


ja kas chrono crusade on Crono triggeri või Chrono crossi j2rg ? vms ????????????


JA KSUT SA SEDA ANIMET N2gid ???????
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Dets 07, 2003 21:24    Teema: Vasta viitega

Noormees, kui teil pole piisavalt intelligentsi, et leida netist endale tirimiseks mängusid/programme, siis pole sa ka seda väärt. Olgem ausad, tänapäeval on see nii lihtne ja mugav ja mõnus, et igaüks saab sellega hakkama.

Lisaks me ei räägi siin piraatlusest.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Püh Dets 07, 2003 21:50    Teema: Vasta viitega

Chrno Crusade`il pole mitte midagi pistmist chrno triggeri ja chrno crossiga. Lihtsalt ühine nimi. Vähemlt nii arvan mina, samas ma pole just väga süvenenult Chrno Trigerit ja Chrno Crossi mänginud, nii et ei ole ka 100% kindel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 07, 2003 23:36    Teema: Vasta viitega

yamyy kirjutas:
Chrno Crusade`il pole mitte midagi pistmist chrno triggeri ja chrno crossiga. Lihtsalt ühine nimi. Vähemlt nii arvan mina, samas ma pole just väga süvenenult Chrno Trigerit ja Chrno Crossi mänginud, nii et ei ole ka 100% kindel

Chrono Cross ja Chrono Trigger on mängude nimi ja shaw'le: Chrno Crusade (pane tähele o puudumist) on anime. ja ma olen üsna kindel, et neil puudub igasugune sisuline seos.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shaw



Liitunud: 1 Okt 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 19:17    Teema: Vasta viitega

j2rsku unustas ta lissalt o 2ra ?
_________________
-sh4w-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
geki



Liitunud: 3 Veeb 2003
Postitusi: 502

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 20:56    Teema: Vasta viitega

well...tegelikult mitte, see on igal pool nii kirjutatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 11, 2003 21:37    Teema: Vasta viitega

shaw kirjutas:
j2rsku unustas ta lissalt o 2ra ?

jah, nagu geki ütles. ja teiseks: "Chrno Crusade (pane tähele o puudumist) on anime."
palun ütle, mis kohast sa selles "pane tähele o puudumist" aru ei saa?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
glaurung



Liitunud: 12 Apr 2003
Postitusi: 147

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2003 14:46    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Noormees, kui teil pole piisavalt intelligentsi, et leida netist endale tirimiseks mängusid/programme, siis pole sa ka seda väärt. Olgem ausad, tänapäeval on see nii lihtne ja mugav ja mõnus, et igaüks saab sellega hakkama.

Lisaks me ei räägi siin piraatlusest.


:twisted:

Mis mõnele meist võib tunduda elementaarne, on teiste jaoks ikkagi kõrgem pilotaa˛.

Ning olgem ausad, inimestele piraatluse õpetamine on nagu sülelapsele käsigranaadi kinkimine - tore mänguasi seni, kuni sellega korrektselt ümber käiakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Dets 14, 2003 16:30    Teema: Vasta viitega

glaurung kirjutas:
käsigranaadi kinkimine - tore mänguasi seni, kuni sellega korrektselt ümber käiakse.

sa vist tahtsid öelda mittekorrektselt? ainuke korrektne käitumine granaadiga on pin'i (või kuidas seda nimetataksegi) väljatõmbamine ja päästiku lahtilaskmine. ja kui ennast ei taha õhku lasta, siis ka eemaleviskamine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2003 08:37    Teema: Vasta viitega

Ja jällegi off-topic, ja jällegi sa eksid, Ruri.
Granaadiga korrekselt ümber käimine ei tähenda vaid splindi eemaldamist ja vaiskamist. Pigem võib selleks pidada tervet protsessi, alates granaadi valmimisest tehasest, jätkates granaadi lattu transportimisega, ladustamisega, sealt edasti kasutuskohta transportimisega, üksikuteke sõdurile väljajagamisega. Splindi väljatõmbamine on pika ja piinarikka protsessi kõige viimane samm... ning kui ühesgi teises granaatidega valesti ümber käimise protsessi osas oleks seda natuke valesti teinud, ei või isegi tekkida ohtu, et mõni noor kukk viskab splindi vastasele ja jätab granaadi hambusse...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 15, 2003 12:06    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Ja jällegi off-topic, ja jällegi sa eksid, Ruri.

esimene punkt õige, aga teisega eksin mina vähem kui sina minu süüdistamisega eksimises. "korrektselt ümber käiakse" võib tähendada nii hoidmist kui ka kasutamist. minul läks see automaatselt kasutamise peale, aga samas pole kumbki neist tegevustest (ja lõppkasutaja) seotud tootmis- ja logistikaprotsessidega, seega loe enne tekst korralikult läbi kui mind eksimises süüdistama hakkad.

[/offtopic]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Dets 17, 2003 15:14    Teema: Vasta viitega

uh, tulen Saxamaalt tagasi ning mis näen: topicus Chrno Crusade on uued kirjad.. mõtlesin, et jippii, nyyd saab veel lugeda, mis inimesed Chrnost arvavad, aga ei.. teen topicu lahti ja vaieldaks hoopis o puudumise või o kohaloleku üle ... ning siis veel see granaat ... ei tegelikult sai ikka naerdud kah nende juttude üle (mitte et nad lapsikud oleksid, lihtsalt mõnus oli lugeda :) )

et siis minu järelkaja enam-vähem juba topicuks muutunud, kuid siiski vizt veel off-topic jutule:
About this o and where it should be (or where it shouldn`t be).
Pane tähele ruri, et oma algses tekstis ei kirjutanud ma kordagi Chrono .. vaid kirjutasin koguaeg Chrno ... mis tähendab, et ma märkasin, et vahe on sees (et Chrno Crusade on ilma o-ta).... siis tekiks kindlasti kysimus, miks ma kirjutasin oma järgnevas kirjas shaw`le Chrono kohta Chrno ... asi väga lihtne .. nagu geki juba ytles on paljudes kohtades kirjutatud Chrno kohta Chrono ... ning Chrono kohta Chrno (vähemalt nii lugesin ma geki kirjast välja), seetõttu arvavad paljud inimesed, et inimene on mingi trükivea teinud ning panevad ise automaatselt o juurde, kui vaja.. eksimine on ju siiski inimlik :P nii ma siis kirjutasingi Chrono Triggeri ja Crossi kohta Chrno. Eksimine on inimlik ning mina arvasin sel hetkel, et tegu oli typokaga, kuid juba varsti sain aru, et ei olnud... siis oli muidugi postitus juba tehtud ning rurigi oli oma järelkaja saatnud.
Põhimõtteliselt tahan ma öelda kokkuvõtteks sellele jutule, et vabandust, et nii palju segadust ja pahameelt teie hulgas tekitasin ning järgmine kord proovin oma faktikesi rohkem uurida ja puurida, kui siia midagi postitan, siis on nii teil kui ka minul parem :)

about this granaat .. sellest ma igaksjuhuks ei kirjuta, sest mul ei ole aega fakte uurida, ning kui ma oma tarkusega hiilata tahan ning siia mingi kirjatykikese käsigranaadi kohta kirjutaksin tuleks arvatavasti veel hulga offtopiculise kirju :P mis muidugi on omamoodi tore ja puha.. ning ..... grr.. vabandust, sattusin hoogu, ma parem lõpetan nyyd, teil ka paha mu pikku kirju ju lugeda :P

Et siis aitähh tähelepanu eest, et lugesite mu kirjakese läbi ning loodetavsti saite must kah aru, kuhu ma tüürisin :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Seichi
bakaer than thou


Liitunud: 19 Okt 2003
Postitusi: 203
Asukoht: Seal, kus kott on...

PostitusPostitatud: Kolm Dets 17, 2003 21:12    Teema: Vasta viitega

OT!!! *muigab* pwned! /OT!!!
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!

[10:04] <schiz> mingi graafiline disain on minu jaoks liiga wannabe värk

Eile Narvas kogunenud Juri Mi¹ini ja Vene kaasmaalaste ühingu korraldatud miitingul nõuti peaminister Andrus Ansipi tagasiastumist, pronksmehe taastamist Tõnismäele ning vene keelt riigikeeleks.

Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Highland



Liitunud: 27 Veeb 2003
Postitusi: 160
Asukoht: Azara

PostitusPostitatud: Reede Jan 16, 2004 04:04    Teema: Vasta viitega

Antud hetkel olen ise 5 osa juba ära vaadanud ja ma peax ytlema, et pettumust ta mulle ei valmistanud...
Tegelased on suht lõbusad ja joonistus stiil on ka normaalne...
Algus oli hea...loodetavasti ei jooxse lõpp rentsli poole.
_________________
Open up your eyes..
and find,that this life`s better then you know
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ares



Liitunud: 3 Jan 2004
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 17, 2004 04:37    Teema: Vasta viitega

Tundub ,et keegi kusagil laseb seda Chrno Crusadet välja nii umbes ühe osa nädalas. Siiamaani olen suutnud 6 korraliku kvaliteediga osa saada aga 7mendat pole veel inimliku tõlkega saada :P Igatahes imelik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: