OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

I'm In Love With My Little Sister

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 00:04    Teema: I'm In Love With My Little Sister Vasta viitega



I'm In Love With My Little Sister - Boku wa Imòto ni Koi o Suru

- Mayumi Nishimoto 2005

AnimeGroup

Kunagi tuli televisioonist erootikameister Nagisa Oshima film Max mon amour kus Charlotte Rampling´u tegelaskuju hakkas elama suguelu isase gorillaga. Mõned päevad hiljem selgus, et kogu minu tutvusringkond oli seda hädist rumalat janditamist vaadanud, sest saatekavas kirjutati, et toimub naise ja ahvi vaheline armuromanss ning keegi ei tahtnud lasta käest võimalust näha teleeekraanilt sodoomiat. Pettumus oli aga kõigil suur kui oodatud ahvikeppi ei tulnudki ja kogu seksuaalne läbikäimine jäi vaid vihjete tasemele. Oh, seda kirumist ja vandumist, kõik me erotomaanid olime raisanud oma elust poolteisttundi, et näha ahvikostüümis meest tegemas... mitte midagi.



I'm In Love With My Little Sister selles mõttes vaatajat ei petnud, õde ja vend tõesti seksisid ja kuigi ka seda ei näidatud otseselt, oli ilma täpset suguühtepoosigi teadmata piisav pilt koos. Ja ega anime petnud ka mingis muus mõttes, sest oli kiiksus noorteka asemel ootusi ületavalt tõsine draama, mille sügavamad nukramad kohad pitsitasid päris kenasti hinge.



Kohati mindi küll tunnete kordamisel liiale, kuid muidu püsis väike armas romantikafilm lõpuni sensuaalne, kurb ja puudutav. Ka joonistus ei häirinud, kuigi tavaliselt pole ma just lihtsama pliiatsijoone austaja, vaid ootan ikka tegelaste välimuse ja taustade detailsemat silumist. Täitsa ilus armastuslugu kus näidatud õe ja venna vaheline insestisuhe on täiesti ettekujutatav ja isegi romantilist meelelaadi omades aksepteeritav.


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 22:25    Teema: Vasta viitega

sellest on film ka tehtud www.mysoju.com lehelt saab vaadata kui kedagi huvitab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 22:30    Teema: Vasta viitega

Tükk aega seisis see crunchyrollis top3's ja ma ei vaatanud seda just sellepärast, et...see oli crunchyrollis top3's.
Nimelt ma olen harjunud, et sinna midagi vaadatavat reeglina ei satu.
Aga noh, nüüd peaks siis vist läbi vaatama või? :)
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 09, 2009 22:38    Teema: Vasta viitega

Sellel vennal on liiga palju lihaseid, jobu.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Kolm Märts 11, 2009 23:54    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka selle ära. Ei olnud halb, midagi eriti head ka ei olnud. Meespeategelane jättis oma alati morni näoga ebasümpaatse mulje.

off-topic: täiskasvanud gorilla peenis on erekteerunult 4cm pikkune. Vaevalt see gorilla eelmängus osav oli.

Lisaks soovitaks Trashile ja muudele incestihuvilistele sellist animut nagu KissXsis, mis räägib noormehest ja tema kahest kasuõest. Erinevalt klassikalisest animest vanemad julgustavad noortevahelisi sündmusi ning veavad lausa kihla, kumma õe noormees lõpuks valib. Ehk siis: veresugulust ei ole - tehke niipalju nalja kui jõuate.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Kolm Märts 18, 2009 01:23    Teema: Vasta viitega

Vaatasin seda ja asi läks minu jaoks väga haigeks (ma olen tegelt suht incesti vastane). Minu jaoks ei tundunud see meespeategelane mitte ainult ebasümpaatne, vaid ka raskete psüühiliste häiretega. Lisaks ta peaks teraapias käima ka selleks, et õppida oma viha taltsutada. Vägivald sellistes kogustes ei lahenda ju midagi. Siiski kuri nägu või mitte need näod olid huvitavalt ja meeldejäävalt joonistatud.

Vaatasin ka KissXsis. Tore ajaviide ning kuna asi on suht huumoriprismas ja täis kli¹eesid, (ja nad pole veresugulased) siis ei läinud asi nii haigeks.

Kui ma kirjutasin segaselt ja halvasti, siis see ei ole seotud postitamise kellaajaga vaid sellega, et ma olen kehv kirjutaja. wink
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
snowflake



Liitunud: 7 Nov 2009
Postitusi: 42
Asukoht: H.E.L.L wanna join?

PostitusPostitatud: Teis Märts 23, 2010 18:31    Teema: Vasta viitega

Hea ova oli.Kutsu oli nii nummi Happybunny
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: