OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

TV - Jaapani teemaline telekava! Uus stuff viimasel lehel
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Dets 29, 2008 02:01    Teema: Vasta viitega

Vaataks hea meelega Howli kindlust, aga 10.35... Kahju, et keegi ööinimeste peale ei mõtle T_T .
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Dets 29, 2008 03:56    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Vaataks hea meelega Howli kindlust, aga 10.35... Kahju, et keegi ööinimeste peale ei mõtle T_T .

Jah, laske mul rahus School Rumble rewatch maraton teha ja ärge toppige magamispausi sisse mingit filmi T_T
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Esm Dets 29, 2008 22:56    Teema: Vasta viitega

Ei no GG ikka, Kindlust vaataks hea meelega jälle, aga mul on kahjuks 9-18 töö.
Keegi ei saa must aru T_T
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Teis Jan 13, 2009 12:33    Teema: Vasta viitega

ETV

Aeg (Shi gan, Jaapani/Korea Vabariigi 2006)

T 13. jaanuaril kell 22.50
Kordus K kell 13.55

R: Kim Ki-duk. O: Sung Hyun-ah, Ha Jung-woo, Park Ji-jun jt. Draama. She-hee ja Ji-woo on lähemalt tuttavad juba paar aastat. Haiglaselt armukade noor naine ei suuda uskuda, et tema õnn on juba nii kaua kestnud. She-hee tasakaalutu käitumine ei jäta noorpaari seni enamvähem rahumeelsele läbisaamisele mõju avaldamata. Ühtäkki naine kaob ette hoiatamata kuueks kuuks mehe elust. She-hee oli otsustanud kallima jätkuva armastuse nimel teha läbi põhjaliku iluoperatsiooni, et seejärel pöörduda tagasi Ji-woo juurde veelgi ilusama ja ihaaldusväärsemana. Paraku peab välise ilu nimel palju kannatusi talunud naine kogema, et suur armastus on jäädavalt kadunud.

Lõuna-Korea menulavastaja Kim Ki-duki 13. täispikka mängufilmi peetakse tema varasemaist töödest meelelahutuslikumaks ja vähem vägivaldseks, kuid veidi närvikõdi pakutakse vaatajaile sellegi poolest.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Nelj Jan 22, 2009 20:07    Teema: Vasta viitega

ETV

T 27.01
00:40

Dokumentaalfilm Inimrööv: Megumi Yokota lugu (Abduction: The Megumi Yokota Story, Inglise/USA 2005)

T 27.01
14:25

Dokumentaalfilm Inimrööv: Megumi Yokota lugu (Abduction: The Megumi Yokota Story, Inglise/USA 2005)*
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
poizzz123
sumimasen


Liitunud: 6 Märts 2005
Postitusi: 285
Asukoht: Tarto

PostitusPostitatud: Teis Veeb 17, 2009 21:16    Teema: Vasta viitega

22:05
Mängufilm Seitse mõõka (Chat gim, Hiina/Hongkongi/Korea Vabariigi 2005)

R: Tsui Hark. O: Leon Lai, Charlie Yeung, Donnie Yen jt. Ajalooline põnevik. XVII sajandi keskel tuleb Hiinas võimule julm ja amoraalne Qingi dünastia. Enesekaitseks mõeldud võitluskunstide harrastamine on 1660. aastail rangelt keelatud. Käsust üle astunud mässulisi ootab ees surmanuhtlus. Lindpriide tabamise eest on valitsejad lubanud heldelt tasuda, mistõttu jõhkrad pearahakütid alustavad vaeste ja kaitsetute armutut terroriseerimist. Kõige kurikuulsam on Tuline Tuul, kes kavatseb rünnata väikest küla Loode-Hiinas. Külarahvas ei taha kuidagi oma saatusega leppida. Viimases hädas kutsutakse appi Tian-mäe jalamil elavad seitse legendaarset mõõgavõitlejat, kellest üks on naine. Liang Yushengi klassikaromaani järgi vändatud seiklusdraama ilmseks eeskujuks on Akira Kurosawa meistriteos Seitse samuraid (1954).


L 21.02
00:15

Mängufilm: Yakuza-vend (Brother, USA/ UK/ Jaapan 2000)
_________________
I will achieve greatness!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte Yahoo Messenger MSN Messenger
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 18, 2009 21:08    Teema: Vasta viitega

Brother'i kohta kava.ee'st:

Põnevusmärul yakuza-traditsioonide ja tänapäeva Ameerika allilma põhimõtete põrkumisest. Kui tema yakuza-klann kaotab sõja rivaalitseva perekonnaga, boss tapetakse ning usaldusväärseim yakuza-vend ta hülgab, jääb Yamamoto (Beat Takeshi) üksi. Meest huvitab nüüd vaid tema noorem vend Ken (Claude Maki), kes kadus pärast Los Angelesse õppima minekut. Yamamoto suundub Jaapanist Ameerikasse Keni otsima, aga satub keset allilma võimuvõitlust. Peagi koondab Yamamoto enda ümber arvestatava jõu, mis laiendab haaret seni, kuni satub vastuollu kohaliku itaalia maffiaga. Gangsterite armutute kokkupõrgete tõttu leiavad Yamamoto ja tema sõbrad end väljapääsmatust olukorrast...

Ise olen mitu korda seda Kitano filmi vaadanud. Meeldib väga ka selle soundtrack.
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2009 09:18    Teema: njaa Vasta viitega

-




travel channelilt tuleb pea iga teine päev mingi japsiteemaline reisisaade linnad/toit/kultuur
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
princess



Liitunud: 2 Mai 2008
Postitusi: 133

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 19, 2009 20:53    Teema: Re: njaa Vasta viitega

c0en kirjutas:
-




travel channelilt tuleb pea iga teine päev mingi japsiteemaline reisisaade linnad/toit/kultuur
mis kellaajal umbes?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 12:46    Teema: Vasta viitega

Revive.

Tundub, et kanal TV6 on võtnud suuna näidata iga pühapäev mõnda anime filmi.
Praegu käib Gedo Senki.

Järgmise nädala pühapäeval (19.04) kell 12.05 Pom Poko.

Ja sellest järgmine pühapäev (26.04) kell 12.05 Ocean waves.

Tundub, et tuleb pühapäeviti varem üles tõusma hakata.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 16:34    Teema: Vasta viitega

Ei tea, vb lasevad terve JAFF'i TV6's ära :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Apr 12, 2009 16:48    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Revive.

Tundub, et kanal TV6 on võtnud suuna näidata iga pühapäev mõnda anime filmi.
Praegu käib Gedo Senki.

Järgmise nädala pühapäeval (19.04) kell 12.05 Pom Poko.

Ja sellest järgmine pühapäev (26.04) kell 12.05 Ocean waves.

Tundub, et tuleb pühapäeviti varem üles tõusma hakata.

See on päris cool, tegelikult. Kahju ainult, et Elioni digitv omanikud seda kanalit ei näe.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 10:49    Teema: Vasta viitega

Kohe(12.05) algab TV6 pealt Gedo senki.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
UnkoNeko
banned


Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 11:02    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
Kohe(12.05) algab TV6 pealt Gedo senki.

Ma vaatasin ükskord seda need lohed olid jube ilusad vaadake kindlasti kellel tv6 on ghibli on alati häid asju teinud näiteks see kus oli suur pehme karu moodi elukas ja väikesed tüdrukud hüppasid ta peal ja siis ta suu oli nii suur et nad mõlemad mahuks sinna ära ja siis kassi sees sai sõita nagu bussis kus mujal saab näha kassi kes on buss tal oli kümme jalga ja ta hüppas ja lendas väga lahe oli vaadake seda kindlasti!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 11:40    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko kirjutas:
tyger kirjutas:
Kohe(12.05) algab TV6 pealt Gedo senki.

Ma vaatasin ükskord seda need lohed olid jube ilusad vaadake kindlasti kellel tv6 on ghibli on alati häid asju teinud näiteks see kus oli suur pehme karu moodi elukas ja väikesed tüdrukud hüppasid ta peal ja siis ta suu oli nii suur et nad mõlemad mahuks sinna ära ja siis kassi sees sai sõita nagu bussis kus mujal saab näha kassi kes on buss tal oli kümme jalga ja ta hüppas ja lendas väga lahe oli vaadake seda kindlasti!

Palun kasuta kirjavahemärke, ma saan peavalu emm .
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
UnkoNeko
banned


Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 11:49    Teema: Vasta viitega

tyger kirjutas:
UnkoNeko kirjutas:
tyger kirjutas:
Kohe(12.05) algab TV6 pealt Gedo senki.

Ma vaatasin ükskord seda need lohed olid jube ilusad vaadake kindlasti kellel tv6 on ghibli on alati häid asju teinud näiteks see kus oli suur pehme karu moodi elukas ja väikesed tüdrukud hüppasid ta peal ja siis ta suu oli nii suur et nad mõlemad mahuks sinna ära ja siis kassi sees sai sõita nagu bussis kus mujal saab näha kassi kes on buss tal oli kümme jalga ja ta hüppas ja lendas väga lahe oli vaadake seda kindlasti!

Palun kasuta kirjavahemärke, ma saan peavalu emm .

Kuule kas kirjavahemärgid on tõesti nii vajalikud vaata sellele avatud meelega võibolla osad meist ei soovi end väljendada nagu kõik teised üldsusest on vaja eristuda mulle meeldib voolav tekst ja seda ei saa saavutada kasutades kirjavahemärke kui sa tõesti peavalu saad sellest siis miks sa üldse loed võta pigem aspiriini ja loe raamatut raamatutes on piisavalt kirjavahemärke sulle nautimiseks kusjuures see tuletab meelde seda lauset tappa mitte armu anda või midagi see on ju täiesti loogiline et seal on eesmärgiks tappa mitte armu anda sest muidu oleks täiesti ebastiilne see esimene lausepool nii et see on suhteliselt halb näide tegelikult koma tähtsusest aga koolis õpetaja koguaeg rõhutas seda siis ma pean koolis kirjavahemärke koguaeg kasutama aga ma tegelikult ei taha nii et praegu on hea võimalus seda mitte teha siin kus on õhkkond vabam ja mind ei ähvarda halb hinne või järelaitamistunnid nii et võid rahulikumalt hingata ja mitte nii väga südamesse võtta kogu seda asja!
_________________


Viimati muutis seda UnkoNeko (Püh Apr 26, 2009 12:13). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 11:58    Teema: Vasta viitega

Et siis ühesõnaga, sa oled mingi 12-aastane?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 11:59    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko does not approve of punctation.
Liberaali vaatepunktist ma arvan, et see on temast väga julge. Inimesed tihti takerduvad konformismi rägastikku ning kaotavad võime ennast arusaadavalt väljendada. Seega ma aplodeerin UnkoNekole ja soovin temaga abielluda!
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
UnkoNeko
banned


Liitunud: 26 Apr 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 12:11    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Et siis ühesõnaga, sa oled mingi 12-aastane?

Siiski mitte kuigi vahel inimesed räägivad et ma käitun nagu üks selline aga kahjuks ma tõesti ei ole kaheteistkümne aastane aga kui sa tahad ma võin proovida teeselda kaheteistkümne aastast sinu rõõmuks et sa saaksid mind kaheteistkümne aastaseks kutsuda kusjuures mu õde on kaheteistkümne aastane ta teeb vahel päris ägedat nalja aga ma lugesin su postitust uuesti ja vaatasin et sellest õhkub vaenulikkust kaheteistkümne aastaste vastu see väljendub sõnas mingi nagu nad oleksid suvalised või nii mulle see suhtumine eriti ei meeldi sa võiksid seda parandada mu õde on ka kaheteistkümne aastane ja kui ta su teksti loeks siis ta kindlasti solvuks aga ma solvusin juba tema eest nii et sa oled juba päris suure jultumusega hakkama saanud ma loodan et sa oled õnnelik!
Clawson kirjutas:
UnkoNeko does not approve of punctation.
Liberaali vaatepunktist ma arvan, et see on temast väga julge. Inimesed tihti takerduvad konformismi rägastikku ning kaotavad võime ennast arusaadavalt väljendada. Seega ma aplodeerin UnkoNekole ja soovin temaga abielluda!

Ma tänan ja lükkan kohe su abieluettepaneku tagasi kui tegu pole just kena tütarlapsega sest mulle meeldivad ainult nemad ja tavaliselt tegelikult mitte nii palju et abielluda võiks igatahes mulle meeldib et sa mu vaatenurki tunnistad aga see on sust õel tegelikult et sa ütled et ma olen kaotanud võime ennast väljendada ma ju väljendan end väga selgelt ja üheselt sa võiksid natuke ettevaatlikum olla oma sõnadega sest inimesed võivad seda südamesse võtta õnneks ma olen tugev ja seda ei teinud aga proovi seda mitte korrata sest see võib tõesti palju halba teha igatahes mulle meeldis see lause mis sul alguses oli mulle üldse meeldib inglise keel ma loen igalt poolt inglise keelt ja see vaimustab mind tänan et sa seda kirjutasid see pole küll täiesti tõsi aga see meeldib mulle nii et ma otsustasin selle omal signatuuri panna!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Püh Apr 26, 2009 12:36    Teema: Vasta viitega

UnkoNeko, palun ära ole nii julge ja eriline. Tõesti raske on sellist teksti lugeda ja midagi aru saada.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: