OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Blade Of The Immortal.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 19:00    Teema: Blade Of The Immortal. Vasta viitega

Blade Of The Immortal (Mugen no Jþnin JAP) on üks minu viimase aja lemmikuid ja kuna siin foorumis selle kohta teemat polnud siis otsustasin ise teha.


¾anr -> Action, Drama
Osasid -> 13/13
Välja antud -> 2008 Juuli

Blade of the immortal jutustab loo samuraist nimaga Manji. Manji pole aga tavaline samurai, tema julmade tegude eest muudab üks nõid ta surematuks. Et uuesti surelikuks saada peab ta tapma 1000 halba meest.
Oma rännakute käigus oma surelikkust taastada sooviv Manji kohtub Riniga. Rin on noor tüdruk kes soovib kätte maksta oma vanemate jõhkra mõrva eest. Manji nõustub teda selles aitama ja nii rändavadki nad mööda Jaapanit otsides Rini vanemate mõrvareid.

Blade Of The Immortal on tehtud üsna tumedates toonides. Seega ei leia sealt peaaegu üldse huumorit. Võitlus stseene ja verd näeb tihedalt. Animatsioon on minuarust üsna puhas ja ilus.
Nii OPs kui ka Manji kimono seljal asub haakrist. Kes selle sümboli tõelist tähendust ei tea saab seda lugeda Siit
Muusika varieerub millegist rockilaadsest kuni jaapani lauto?muusikani.

OP ->Akai Usagi by Makura no Soushi

Selle animega on aga see viga, et seda subib vaid üks grupp (Kesenai subs). Kuigi kõik 13 osa on olemas ei ole aga viimasel kolmel subtiitreid. Iga subitud osa vahele jääb 2-3 nädalat.

Tegin mõne pildi ka :
Manji

Manji & Rin

Põhikurjam Anotsu

Rin





See on minu esimene tutvustus/ülevaade?? LaLaLaa LaLaLaa Niiet kui midagi puudu on siis andke teada ja ma lisan siia. :P
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 20:57    Teema: Re: Blade Of The Immortal. Vasta viitega

BotI on täitsa ok multikas siiamaani, kuigi manga on parem. Ilusa ja elutruu stiili tõttu tuntud mangaka oli pikka aega anime-versiooni vastu, kuid mingipärast (majanduskriis, ülemuste sund?) otsustas selle teha lasta. Ja ega head polnud loota, kui tehti teatavaks, et stuudio Bee Train seda animeerib. Häirivalt esiletükkivalt on näha still-kaadreid, mis vähendavad kulutusi, animatsioon on alla keskmise. Ning ma ei mõista, miks ED-is ja sarja keskel on kaadrid mingist tänapäeva Tokyost...


Boom Jinx! kirjutas:
See on minu esimene tutvustus/ülevaade?? LaLaLaa LaLaLaa Niiet kui midagi puudu on siis andke teada ja ma lisan siia. :P

Su pildid võiksid olla mõõtudelt pisut väiksemad ja kvaliteedilt kordades paremad. Ära, palun, kunagi netistriimist pilte võta. Oleks tore, kui sa ise ka sealt ei vaataks.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Püh Veeb 01, 2009 21:13    Teema: Re: Blade Of The Immortal. Vasta viitega

cenorig kirjutas:

Boom Jinx! kirjutas:
See on minu esimene tutvustus/ülevaade?? LaLaLaa LaLaLaa Niiet kui midagi puudu on siis andke teada ja ma lisan siia. :P

Su pildid võiksid olla mõõtudelt pisut väiksemad ja kvaliteedilt kordades paremad. Ära, palun, kunagi netistriimist pilte võta. Oleks tore, kui sa ise ka sealt ei vaataks.

Ühikas elamise mõnud....Torrent ei tööta ja download speed nii unine et nii suurte failide tõmbamine võtab ei tea kui kaua.
Seepärast streami vaatangi. :P
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Juul 15, 2009 03:38    Teema: Vasta viitega

Sain äsja sarja läbi, kas keegi teab midagi Season 2?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Kolm Juul 15, 2009 10:06    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka hiljuti selle ära ja season 2-st pole ilmselt lõhnagi. Kuigi, jah, lõpus läks just päris huvitavaks... Soovitatakse mangat lugeda. :P
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Kolm Juul 15, 2009 16:43    Teema: Vasta viitega

k, peab siis mangat lugema hakkama -_-
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: