OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Venus Wars

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsavana



Liitunud: 24 Nov 2008
Postitusi: 51
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2009 00:35    Teema: Venus Wars Vasta viitega

Mõtlesin ,et teen ka otsa lahti ühe animejutuga, nimekirjast seda animet vähemalt ei leidnud. Loodetavasti pole veel kirjutatud. Tegemist on tunnipoolese filmiga
Aastaarvuks 1989 ning zanriks ulme/sõda

Päikesesüsteemis on toimunud ootamatu ning inimestele soodne katastroof kus jääasteroid on põrkunud kokku Veenusega kustutades jää ja vee massiga selle pulbitsevad vulkaanid ning asendanud mürgise atmosfääri hapnikuga säästes nii mugavaid inimolevusi raskest ja vaevarikkast terraformimisest. Esialgu nähti Veenuses võimalust uueks alguseks, kohta kuhu ehitada üles uptoopiline uus maa kuid reaalsuses on see üks kõrbestunud räpane kolgas mis pealegi veel lõhki rebitud kahe sõdiva valitsuse vahel. Selles veidi küberpungilikus ja düstroopilises ühiskonnas toimuvas animes on peategelasteks vägivaldsetest üherattaliste mootorrataste võidusõitudest osavõttev teismeliste kamp - täpsemalt üks nende parimaid sõitjaid Hiro ja äsja Veenusele saabunud nooruke kuid ülienergiline naisreporter. Ootamatult lööb välja taas kaua pinna all hõõgunud sõda ning vaenulik naaberriik vallutab tegelaste koduriigi ja kuna ratturitel tekivad kiirelt konfliktid uue valitsusega liiguvad nad põranda alla kus nooruse uljusest ajendatuna asutakse vastutegevusele.

Joonisfilm mis liigitub hästi zanri õhtuanime - hea peale tööpäeva vaadata, piisavalt lihtne jälgitav lugu, kena pliiatsijoonistus ning parajalt lahingutegevust ,et mitte unne suikuda. Kui jätta kõrvale tegevuskoht siis ulmet animes eriti palju polegi, vaid kummalised üherattalised sõidukid nind justkui Miyazaki visandilaualt näpatud hiiglaslikud paljutorulised tankid ei lase unustada kus tegevus toimub. Ilma nendeta võiks stoori paigutuda kasvõi näiteks teise maailmasõja sündmutesse. Hea anime, selline pisut nukker ning tumedamaid toone lisavad ka mitmed tegelaste surmad.


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2009 00:50    Teema: Vasta viitega

80-ndate scifi/action seeriate üks kullatükke on see. Huvitav setting, mõnusad tegelased, palju actionit, hea animatsioon, lihtne kuid põnev stoori, hea muusika... pakub enam-vähem kõike, mida oodata, mu meelest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2009 17:14    Teema: Vasta viitega

Minul jäi kunagi pooleli, luuser nagu ma olen. :(
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Jan 23, 2009 19:04    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Minul jäi kunagi pooleli, luuser nagu ma olen. :(

Soovitan vaadata.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: