OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Anime seriaalid.

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sokar



Liitunud: 14 Nov 2003
Postitusi: 1
Asukoht: vahelduv

PostitusPostitatud: Reede Nov 14, 2003 11:13    Teema: Anime seriaalid. Vasta viitega

Kuna täispikkade jaapani multikatega on mul suht vähe kokkupuudet olnud, tahaksingi siinjuures avada teema anime seriaalide kohta.

Nimelt mõned aastad tagasi, kui mul veel satelliit televisioon seees oli sai neid ikka üksjagu vahitud. Alguses oli muidugi joonistuslaad sutsu võõras aga pikapeale hakkas asi mulle istuma. Sestap sai lõpuka ka asi kätte võetud ja siia registreeritud.

Ja nüüd siis antud teema esimene alamteema:
Kunagi meeldis mulle seriaal pealkirjaga "Saber Rider and The Starsherif". Paraku ei ole ma vanade aegade mälestuseks suutnud leida ühtki mind rahuldavat veebilehte nimetatud seriaali kohta. Tahaks väga asjasse süüvida ja selle loojatest pisut rohkem teada saada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 14, 2003 18:04    Teema: Re: Anime seriaalid. Vasta viitega

sokar kirjutas:
Tahaks väga asjasse süüvida ja selle loojatest pisut rohkem teada saada.

loojatest, kui inimestest, vaevalt keegi sulle midagi rääkida oskab. aga võid ju ise proovida internetist otsida.

http://pierrot.jp/title/bismark/staff/
kui aru ei saa, siis http://www.excite.co.jp/world/url
urli'i kasti läheb url, allolevatest ümmargustest nuppudest valid parempoolse ja saad enam-vähem tõlgitud tulemuse. edasi võid nimede järgi ise otsida, kui leiad.

parandused "The Anime Encyclopedia'st":
The total supervisor : Annai Masami
Character design : Kato Shigeru
Mechanism design : Moriki Yasushi
illustrating -- supervisor: Takahashi Tadamasa

tõlkimata kanjide puhul võid ehk abi saada siit -> http://linear.mv.com/cgi-bin/j-e/dict
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
yamyy



Liitunud: 19 Nov 2003
Postitusi: 108
Asukoht: Planeto Eartho

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2003 20:49    Teema: Re: Anime seriaalid. Vasta viitega

sokar kirjutas:
Kunagi meeldis mulle seriaal pealkirjaga "Saber Rider and The Starsherif". Paraku ei ole ma vanade aegade mälestuseks suutnud leida ühtki mind rahuldavat veebilehte nimetatud seriaali kohta. Tahaks väga asjasse süüvida ja selle loojatest pisut rohkem teada saada.


hmm Saber Rider ... üks vanimaid animeid, mida mäletan, vääääga vinge asjake oli, kahjuks mingit veebilehekylge kyll öelda sulle ei oska, aga kui sa hästi otsid, siis kindlasti leiad ka :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: