OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Detroit Metal City

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 13:54    Teema: Detroit Metal City Vasta viitega


Treileer.

Studio 4°C jätkab animeruumi tuulutamist. Pole ammu nii palju naernud, kui DMC lühikesi ja jäiga huumoriga episoode vaadates : D. Ülesehitus meenutab tunnetuselt Short Cuts'i mangat - multikas liigub nagu koomiksiruutude jada, kus iga panel on hästi kasutatud.

DMC on ¾anrilt Anidb'st varastades Band, Comedy, Seinen, Violence ja esmakordselt näen tag'i "fucking 10 rapes per sec" ! Ise lisaksin ¾anri parody, kuna mõnusalt tehakse maha selliseid animeid nagu NANA ja Hachimitsu to Clover ning shoujo ¾anrit üldiselt.

Mingi habras tüüp tahab suurlinna kolides teha hästi ninnunännu indie bändi ja vabaaega sisutada teeserviisi shoppamisega ja trendikates kohvikutes koogikeste söömisega, kuid ta satub Jaapani satanistlikumasse heavy metal bändi ning peab hakkama saama oma alter-ego Krauseriga, kes on tolle bändi laulja.

Võib vist öelda, et seeria meenutab mingist aspektist Cromartie High School'i või Nekojiru't, kuid tegelikult ei meenuta ka : P.

On ka samanimeline manga olemas ja tulemas välja ka film (treiler), kuid neid ei tea kommenteerida. Manga tahaks läbi vaadata.

Et siis soooovitan soojalt ja hoiatan nooremaid kasutajaid, et keelekasutus ja teemad on DMC's mm täiskasvanulikud.

Triad'i sube ärge vaadake ! Alates viiendast episoodist on video vigane neil. Aga Huzzah'i reliisid on okeid.







Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 14:20    Teema: Vasta viitega

Väga lõbus multifilm ja manga on ka hea. Kui millegi üle kurta, siis just see liigne mangalisus animatsioonis. Natuke raske jälgida tegevust. Nagu zetsuboo sensei selles mõttes ja selles mõttes ka, et stiil on üpriski originaalne. Hüppas pähe see sari mingipärast.

Seda kindlasti, et üle mitme hooaja hea animekomöödia.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 17:30    Teema: Vasta viitega

Muusika on m6nus, inimesed on naljakad ja m6nusad...Igati l6bus ja naljakas, ootan huviga uusi osasi.. LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Kolm Nov 12, 2008 20:31). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 17:52    Teema: Vasta viitega

hmm ei ole varem kuulnud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 18:49    Teema: Vasta viitega

DMC näol on tegemist enda jaoks ühe viimase aja muhedaima animega. Tegelased on lahedad ja visuaalne stiil on ka päris pull, mind see mangalisus ei häiri üldse. Imelikul kombel olen isegi selle anime OP-i armastama hakanud, kuigi tavaliselt selline muusika üldse ei sümpatiseeri, kuid selle anime puhul on risti-vastupidi. Mangaga olen ka põgusalt tutvunud ning halbu sõna eriti nagu leida ei oskagi. Kerge erinevus on ehk, et mangas ei ole peategelane niivõrd möku kui ta seda on animes, aga see on suhteliselt pisike faktor. Thumbs up minu poolt, selle aasta pärlite hulgas kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 18:58    Teema: Re: Detroit Metal City Vasta viitega

Mõnus ja parajalt vaimukas anime peaks mainima, päris mitu korda sai kohe südamest naerdud. Ise küll suurem asi raskema muusika fänn ei ole, kuid DMC`d see minu jaoks vähem nauditavaks kohe kindlasti ei teinud.
Visuaalne külg on kah huvitav, põhimõtteliselt on DMC animeeritud koomiks, päris omapärane mu meelest.

Soovitan soojalt.

kammerer kirjutas:
Triad'i sube ärge vaadake ! Alates viiendast episoodist on video vigane neil. Aga Huzzah'i reliisid on okeid.

Soovitaks siis CCCP`d uuendada või midagi, minul küll Triad`i viienda (või sellele järgneva) episoodiga mingeid probleeme ei olnud.


_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 20:01    Teema: Vasta viitega

DMC on vist üks naljakaim anime, mida ma näinud olen. Seitsmendat osa vaadates pidin video 10-ks minutiks pausi peale panema, kuna ma ei suutnud naermist lõpetada. Tokyo Tower rape .. LOL.
Opening laul meeldib ka väga. ^__^

Arvatavasti ma polekski DMC´d vaatama hakanudki, kui me eelmisel baka kokkutulekul selle specialit poleks vaadanud.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Okt 12, 2008 20:42    Teema: Vasta viitega

DMC jube kõvv ja muhe asi. Soundtrack on ka kuulatav ... a Death Metal'iga eriti palju kokkupuuteid pole - kõik "kombed" ja muud "särgid-värgid" on mingi valus jaapani huumor. Scat-metal :P

Mõned küllaltki head naljad on ka, millest saab rohkem kui puuga pähe aru. Soovitan vaadata kõigil!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kewwu



Liitunud: 20 Sept 2008
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Okt 17, 2008 08:37    Teema: Vasta viitega

lihtsalt ux parimaid sarju mis ma vaadand olen
ma pole eales nii palju rape nalju kuulnud
ma soovitax seda koigile kellele meeldib ajuvabad jamad LaLaLaa
xx
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 19:24    Teema: Vasta viitega

Ütleks väljamaa keeles - This anime is pure win!

Mida mu vaesed silmad küll nägema pidid - selle anime oli ühele väljamaa torrentilehele üles lasknud ilmselt üks siia teemasse varem postitanutest.

Lõppu siis kah üks pildike. Peategelane vaid TEESKLEB narkoainete mõju all olemist.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 21:36    Teema: Vasta viitega

Alguses oli tore jah, aga lõpp oli kuidagi lääla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Chibi



Liitunud: 9 Dets 2004
Postitusi: 137
Asukoht: Rockvere

PostitusPostitatud: Nelj Nov 13, 2008 00:15    Teema: Vasta viitega

Tõsiselt üks parimaid meelelahutusi viimasel ajal. Lihtsalt pole sõnu, avaldamaks kui hea DMC on.
Ja ma vahtisin ja vahtisin DMC mangasid kui ma Jaapanis olin. Kuid baka nagu ma olen ei ostnud ära. Siis kui tahtsin osta oli mani otsas, kui mani oli ostsin midagi muud. Nüüd kahetsen. Aga noh siis polnud see veel nii tuntud kah ja mangad olid kiles nii et ei saanud piiluda mis teema ka seespool on.

Soovitan palavalt!

GO TO DMC!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Nelj Nov 13, 2008 01:02    Teema: Vasta viitega

alustasin ka just vaatamist. teeb tuju heaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Reede Nov 14, 2008 23:20    Teema: Vasta viitega

Vaatasin neli episoodi ära ja pean kurvastusega tõdema, et pole nii naljakas kui arvasin, ühe episoodi peale tuli üks kõva huumorilitakas ja see, 4 tk. 55 minuti jooksul, pole just parim tulemus. Samas muidugi paistab asi toimivat kordamiste peal, ehk siis samu nalju ( rape, demon king ) erinevasse konteksti asetades ( Fast Show stiilis ) keritakse huumorit kõrgemale ning tänu sellele peaks asi pidevalt koomilisemaks muutuma. death-metal skene naljad pole erilise väärtusega, näiteks Metalocalypse´i animatsiooniseriaal on sedalaadi hevikate inside-maailma paroodiaga paremini hakkama saanud, kuigi siis taas neil on muu huumor kehvem.
Aga eks vaatame edasi, kui vaid custom eng subbide jorsid viitsivad regioon 2-e dvd-sid ümberehitada.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dzamul



Liitunud: 8 Apr 2008
Postitusi: 45
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 17:37    Teema: Vasta viitega

Väga mõnus sari kahju, et nii lühike oli oleks võinud natuke pikem olla.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Nov 19, 2008 19:16    Teema: Vasta viitega

dzamul kirjutas:
Väga mõnus sari kahju, et nii lühike oli oleks võinud natuke pikem olla.


Arvatavasti tuleb teine hooaeg(loodetavasti), jäi paar lahtist otsa minuarust.
Senikaua võib aga mangat lugeda ja filmi vaadata :P
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Laup Dets 13, 2008 22:12    Teema: Vasta viitega

Sain ka vaadatud:

DMC oli kohati ikka väga naljaks, kuid see huumor võttis paar-kolm episoodi aega, et üles soojeneda ning mõjuma hakata. Nimelt oli paljud koomilised situatsioonid ülesehitatud naljade kordamisele või kindlatele märkidele mis episoodide edenedes järjest tuttavamaks said ja seeläbi ka paremini mõjule pääsesid. Samas aga oli momente mis ei ajanud isegi muigele, kuigi paberite järgi oleks kõik pidanud justkui hüperkoom olema. Asi varieerus episoodide kaupa ja kuigi igas osas oli paar head nätakat, siis kogu kupatusest, ehk kaheteistkümnest episoodist võis väga tugeva hinda anda vaid kolmandikule.

Pikemalt minu blogis

Tänud jackwoodile screeni eest!!!!
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Esm Märts 02, 2009 00:47    Teema: Vasta viitega

Sai siis live action ka ära vaadatud.



Detroit Metal City

- Toshio Lee 2008

Wint



Filmiversioon populaarsest animest oli kahvatu jant. Siin puudus absoluutselt kõik mida sa sarjas armastasid, ei mingit absurdsust, tagurpidi roomantikat ega räigemale poolele kalduvat huumorit. Vägistavast ja tapvast death-metal bändist oli tehtud tibununnu lastefilm mida sobiks vaadata koos Yokohamast külla sõitnud vanavanematega, vahetusõpilasest mormooniga ning just kooli läinud pisiõega.



Näiteks stseen animest kus Negishi juurde tuleb külla mäned¾er koos kahe ambaaliga ning noormeest sunnitakse rockstaarilikult jooma, suitsetama ja dope´i panema, mille käigus lärmi vaigistama tulnud pensionäärist naaber seksuaalselt ära pilastatakse, oli filmiversioonis lahendatud nii, et mäned¾eril olid kaasas kaks koera kes korteris kardinad katki rebisid ja patju hammustasid. Nii oligi, et DMC filmiversiooni kõige rajumaks kohaks jäi hetk kui öeldi peenis. Vaat selline tase.



Samas aga oli täitsa lust vaadata kogu seda labast lollitamist. Positiivsena aga võiks öelda, et indie-meeste pila oli tänu oleku ja aksessuaaride täpsusele päris hea ning samuti kõlas muusika paremini ja puhtamalt kui animeseriaalis. Seda oli aga muidugi vähe, et film seriaaliga sarnaselt tuju tõstnud oleks, pigem soovitan võtta ette mõni kangema huumoriga film või asuda uue animatsiooni kallale kui proovida käesolevast filmist laksu kätte saada. Sarja austajad aga vaatavad ikka, ega sellest mööda saa.

Väheke pikemalt mu blogis : http://trash-can-dance.blogspot.com/2009/03/detroit-metal-city.html





ja pantyshot...


_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Teis Märts 03, 2009 02:28    Teema: Vasta viitega

Trash kirjutas:
Sai siis live action ka ära vaadatud.


Lõpumuusika käib veel.

Inz mainis, et ei ole päris aus võrrelda animet ja liveactionit. (kuna mõlemad on erinevad tõlgendused). Peaks ära mainima, et anime ja manga on (väidetavalt) nii üks-ühele, et scum-scans'i grupp ei vaevanud oma pead tõlkimisega, vaid kirjutas animele manga teksti otse alla.

Film läks küll originaalist kaugelt mööda. Ootasin animest tuttavale lõigule sama naljakat lõppu, ent mis jäi tulemata, oli just nali ise. Üldse jättis kogu kupatus tunde, et kellelgi tuli geniaalne idee kärpida komöödiat selle võrra, et lõigata naljadel puändid maha. Umbes et "eestlane, venelane ja sakslane on lennukis". kaheksa inimest kümnest jääb edasist nalja ootama, kaks inimest kümnest hakkavad reflektoorselt naerma, eesmärk saavutatud, keegi naerab. On fakt, et tundneljakümnekolme sisse ei pressi ära kogu DMC manga nalju, ent ei maksa ka kõiki proovida ja kõike metsa keerata.

Lõpp tekitas tahtmise pead vastu lauda taguda. Aimasin seda ette ja palusin lihtsalt, et seda ei juhtuks. Ikka juhtus.

Jättis halva maitse suhu ja soe värska seda sealt ei loputa. Vaatan parem mõne episoodi DMC animet, tuleb ehk uni paremini.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: