OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 18:38    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Et sõpru saab ainult MMO mänge mängides? Right...

Tuleb tunnistada, et olen endale kunagi Ultima Onlinest paar sõpra leidnud, kellest ühega vestlen siiamaani. Samas olen hiljem paar aasat WoW'i mänginud ja mitte ühtegi korralikku sõpra sealt leidnud. Samas, ega ma eriti ei nolifenud ja pigem solosin... Aga see selleks. Sõprade leidmiseks on palju paremaid vahendeid, kui MMO mänge mängides.


kusjuures mina olen tänu wow-ile väga palju kasulikke ja huvitavaid tutvusi saanud... kui ma wowi ei oleks mänginud ei oleks ma elusees siia Elcoteqi tööle sattunud. LaLaLaa Nii, et minujaoks on WoWi mängimine isegi väga positiivses mõttes elu-muutev olnud. LaLaLaa ja ma olen väga casual player. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 18:47    Teema: Vasta viitega

Ma sain Lineage II mängides paar uut tutvust.Ajasime ükskord isegi eestlaste clanni kokku ja läksime nõmme metsa vahele jooma XD.Mõnus oli kell 5 hommikul sipelga pesas ärgata GRRRR!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 20:21    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Ma sain Lineage II mängides paar uut tutvust.Ajasime ükskord isegi eestlaste clanni kokku ja läksime nõmme metsa vahele jooma XD.Mõnus oli kell 5 hommikul sipelga pesas ärgata GRRRR!


Nii käitub õige nolifer!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 11, 2008 23:44    Teema: Vasta viitega

Väike probleem tekkis,et äkki keegi teab lahendust.Käisin siis oma ülikooli kodukal Google Chromiga.Logisin oma kasutajaga sisse ja kui ta küsis,et kas tahan passwordi salvestada,panin kogematta,et mitte kuangi sellel saidil.Kas keegi teab,kuidas nö. restarti sellele leheküljele saab teha,et kui järgmine kord sisse login,saan oma passwordi salvestada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 07:54    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Väike probleem tekkis,et äkki keegi teab lahendust.Käisin siis oma ülikooli kodukal Google Chromiga.Logisin oma kasutajaga sisse ja kui ta küsis,et kas tahan passwordi salvestada,panin kogematta,et mitte kuangi sellel saidil.Kas keegi teab,kuidas nö. restarti sellele leheküljele saab teha,et kui järgmine kord sisse login,saan oma passwordi salvestada?


ma pole küll just täpselt seda neti browserit kasutanud, aga tavaliselt aitab kas clear private data või delete all cookies
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 10:05    Teema: Vasta viitega

dipsy, sa oled probleemist valesti aru saanud. Selline asi peaks tavaliselt kuskil seadistuste all olema, aga Chrome all ma seda leida ei suutnud kui sul just paroolide salvestamine kõikjal välja lülitatud ei ole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 11:16    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
Et sõpru saab ainult MMO mänge mängides? Right...

Tuleb tunnistada, et olen endale kunagi Ultima Onlinest paar sõpra leidnud, kellest ühega vestlen siiamaani. Samas olen hiljem paar aasat WoW'i mänginud ja mitte ühtegi korralikku sõpra sealt leidnud. Samas, ega ma eriti ei nolifenud ja pigem solosin... Aga see selleks. Sõprade leidmiseks on palju paremaid vahendeid, kui MMO mänge mängides.


sa said ikka räigelt valesti aru emm ma mõtlesin et wowis ei saa sõbru kui sa nendega ei tutvu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:01    Teema: Vasta viitega

Ärge rääkige nii palju WoW-ist Rolling Eyes. Tekib juba vaikselt isu endalegi see soetada aga olen kuulnud,et see on kurjast ja sööb su hinge ära . 0.o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:03    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Ärge rääkige nii palju WoW-ist Rolling Eyes. Tekib juba vaikselt isu endalegi see soetada aga olen kuulnud,et see on kurjast ja sööb su hinge ära . 0.o

Ma tõmbasin triali nende pärast :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:17    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
babuun kirjutas:
Ärge rääkige nii palju WoW-ist Rolling Eyes. Tekib juba vaikselt isu endalegi see soetada aga olen kuulnud,et see on kurjast ja sööb su hinge ära . 0.o

Ma tõmbasin triali nende pärast :(

There's no escape!

Mõtlesin ise ka, et ei hakka kunagi ühegi mängu eest maksma. Eriti mingit kuumaksu mingi MMO eest. Siiski suutis sõber mind veenda, et ma selle endale ikkagi soetaksin. Dno kas see kurjast on, aga hinge sööb ära küll.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:26    Teema: Vasta viitega

Ei ega ma mängima ei jää, sest ma pani täiesti valed andmed sisse, et mul hiljem maksmisega probleeme tekiks. Muidu WoW näib siiani olevat huvitavaim mmorpg mis ma mänginud olen (esimesed 4 levelit vähemalt)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:28    Teema: Vasta viitega

Azuur kirjutas:
Mõtlesin ise ka, et ei hakka kunagi ühegi mängu eest maksma. Eriti mingit kuumaksu mingi MMO eest.

Tõesti, miks peaksid sa kellegi aastatepikkuse vaevarikka töö eest sentigi välja käima? Täiesti mõistmatu.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Misty-chan



Liitunud: 12 Okt 2008
Postitusi: 182
Asukoht: In that barrel behind the bush.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 16:41    Teema: Vasta viitega

krt head mängud ei saa tasuta olla! Üks paremaid MMO'si oli enne wowi Turf battles mis läks alla mäge selle pärast et tegijad jäid pannkrodi ja mäng jäi untsu ning Wowil on üle 100 töötaja kah ja Wow on üks kindlamaid MMO'si kus on üle 9.000.000 mängja üle maailma Ja ilma rahata nii head mängu juu üleval ei hoia emm emm
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 17:06    Teema: Vasta viitega

Vähem animet ja arvutimänge, rohkem ortograafiat.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 17:21    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
Azuur kirjutas:
Mõtlesin ise ka, et ei hakka kunagi ühegi mängu eest maksma. Eriti mingit kuumaksu mingi MMO eest.

Tõesti, miks peaksid sa kellegi aastatepikkuse vaevarikka töö eest sentigi välja käima? Täiesti mõistmatu.

Ja oled sa ise kõik mängud/muusika/filmid mis sul on ostnud? Kui jah, siis aplodeerin sulle. Ise ma küll pole nõus kõige selle meedia peale oma niigi piiratud sisstulekut kulutama.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 18:40    Teema: Vasta viitega

WoW on proovitud, nüüd laidan seda igal võimalusel. Ülehinnatud.

Oeh, nett on mega aeglane -_-.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 20:51    Teema: Vasta viitega

Azuur kirjutas:
acousmatique kirjutas:
Azuur kirjutas:
Mõtlesin ise ka, et ei hakka kunagi ühegi mängu eest maksma. Eriti mingit kuumaksu mingi MMO eest.

Tõesti, miks peaksid sa kellegi aastatepikkuse vaevarikka töö eest sentigi välja käima? Täiesti mõistmatu.

Ja oled sa ise kõik mängud/muusika/filmid mis sul on ostnud? Kui jah, siis aplodeerin sulle. Ise ma küll pole nõus kõige selle meedia peale oma niigi piiratud sisstulekut kulutama.

Põhimõttelisel mitteostmisel (sina) ja valikulisel ostmisel (mina) on üsna suur vahe sees.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 21:46    Teema: Vasta viitega

Appi raisk!
Netiga on mingi jama, Baka on ainuke leht, kus ma ringi kolada saan paistab. Vähemalt ainuke neist neljast, mida ma proovinud olen. Ma veel mõtlesin, et ohh, lõpetan õppimise ära ja siis vaatan midagi väga huvitavat kuskilt, aga ei. Nii lihtne elu ei ole. Mul on tõesti One Piece'i vaja kohe vaadata, kolmas nädal juba läheb ilma.

Ma tahtsin tegelt ühe vägeva animatsiooni siin lauaarvuti taga teha, sest hiir on kuidagi palju mugavamalt pihus ja selline tugev tunne on, aga pole tarkvara. Mul on ajaloos homme töö, sellepärast ma ennist õppisin kah, aga mitte midagi meelde ei jäänud, sest ma ei oska ajalugu õppida, või vähemalt ei viitsi, aga ma peaks hakkama saama. Ma võtsin enne kolm päeva koolist vabaks, sest mul oli pisike tõbi ja ma lihtsalt ei viitsinud minna ja siis veel mu vaimne tervis ei olnud eriti kiita, aga ma jalutasin korra õues ja rahunesin maha, nüüd pean ainult mõtetult palju töid järgi tegema ja ma puudusin klassi pildistamiselt ka, nüüd jääb veel rohkem tunne, et ma hoian oma klassikaaslastest eemale.

Ei tea ainult, miks ma seda kõike siia kirjutan. Fuuk. Ma siis lähen magama, soovin teile kõigele imehead und ja veel paremat ärkamist, sest see on ainuke asi, mis on magamajäämisest raskem.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 21:54    Teema: Vasta viitega

Teistest foorumitest sain nii palju targemaks et elioni välis pordid on maas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Kolm Nov 12, 2008 22:05    Teema: Vasta viitega

Mul on ka netiga mingi jama. -__- Ainukesed lehed, mis avanevad on baka ja eKool. Last.fm avanes ka peale pikka ootamist. -sigh-
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 234, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: