OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

vaheaeg!
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 19:14    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

T2itsa hea tunnistus minu arust. :P


Sa peaksid ikka natuke rohkem pingutama. Jaapani gümnaasiumisse vahetusüliõpilaseks minek ei ole ju enam mägede taga. Kui keegi peale sinu peaks veel tahtma sinna minna, siis kahe võrdse kandidaadi korral valitakse vasti ikka see kes suurem oivik on. LaLaLaa
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
troya150



Liitunud: 13 Mai 2008
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn,Nõmme,pääsküla

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 19:30    Teema: Vasta viitega

neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 20:12    Teema: Vasta viitega

troya150 kirjutas:
neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).

Ohoh, kui äärmuslik vend.
Näha, et reaalainete vend ja keeled eriti ei istu.
Kahjuks on neid ka vaja, kui teadustööd kunagi teha tahad (või üldse mõnda väheke viisakamat ametikohta saada). Kui sa cv-sse kirjutad, et "matematika ja biologia on mul head", siis suure tõenäosusega ei lasta sind isegi katseajale.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 20:42    Teema: Vasta viitega

troya150 kirjutas:
neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).
Kuidas saab kahega inglise keeles üldse animefänn olla? Või on kuskil eestikeelse sub'iga animeid tekkinud?
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 20:54    Teema: Vasta viitega

shadowman kirjutas:
Matemaatikat läheb vaja, aga füüsikat mitte? Huvitav suhtumine.


Asi ei ole suhtumises vaid praktilisuses. Ma nagu nii õpin suurem osa ajst ning füüsiliselt ei ole eriti võimeline rohkem õppima (see praegune sügisvaheaeg läheb ka suht õppimise nahka) ning kui ma ennast lolliks ei taha õppida, siis ma pean valikuid tegema. Arvestan sellega mis riigieksameid tahan teha ja mida ma ülikoolis õppima tahan minna ning selle järgi valigi, et matet pean täiega õppima (seega rohkem kui kooliprogramm nõuab) ja füüsikal lasen järgi lohiseda. Mitte kedagi ei huvita, mis mu füüsika esimese kursuse hinne oli 11. klassis.

Alkokaste ma kindlasti vedama ei hakka LaLaLaa . Ma ei usu, et ma suudaks nii suure taandarengu teha.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 21:22    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
troya150 kirjutas:
neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).
Kuidas saab kahega inglise keeles üldse animefänn olla? Või on kuskil eestikeelse sub'iga animeid tekkinud?

Ega anime vaatamine ei eelda selle täielikku mõistmist.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 21:59    Teema: Vasta viitega

Seda küll, kuigi mind tüütaks lihtsalt kenade piltide vaatamine lõpuks ära :P
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 22:11    Teema: Vasta viitega

Sina oled sina. Üks selline väike paratamatus me maailmas. LaLaLaa
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 22:31    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
erik_schults kirjutas:

T2itsa hea tunnistus minu arust. :P


Sa peaksid ikka natuke rohkem pingutama. Jaapani gümnaasiumisse vahetusüliõpilaseks minek ei ole ju enam mägede taga. Kui keegi peale sinu peaks veel tahtma sinna minna, siis kahe võrdse kandidaadi korral valitakse vasti ikka see kes suurem oivik on. LaLaLaa


Well im going to give it my best!!!...
Eesti keele sain ma 4, sest ma pidin eesti keele jaoks yhe igava raamatu l2bi lugema ja selline igavuse vihkaja nagu ma olen ei viitsind seda eriti lugeda ja l6puks sain ma aint 4/6 loetud (Ja sain sellest kirjutada kokkuv6tte.).. :) ...Vene keel ei saa mul kunagi selgeks, fyysikas kavatsen paremaks saada jne.. :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 22:58    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Eesti keele sain ma 4, sest ma pidin eesti keele jaoks yhe igava raamatu l2bi lugema ja selline igavuse vihkaja nagu ma olen ei viitsind seda eriti lugeda ja l6puks sain ma aint 4/6 loetud (Ja sain sellest kirjutada kokkuv6tte.).. :)


Mis raamat?
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
LennY



Liitunud: 25 Sept 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Okt 27, 2008 23:03    Teema: Vasta viitega

Vene keel jah suht raske.
Endal sama jama.Vene keel ei taha välja tulla. muidu 3/4 vahel sõprade abiga.Sõbra koduõpetaja teeb kodused tõõd ära sõbra eest ja õpetaja paneb nende eest hinded. :P
Aga järgmine veerand oleks ikka 4 vaja välja pigistada.
Meie venku õps ka muidu idikas.Mul oli eelmine aasta nii et keskmine hinne oli 4.2 , ta tahtis mulle 3 panna kuna ekoolis oli mul hinnete keskmine protsent 69%, 70% oleks 4. Kuigi ekoolis on selline asi et kui kõik isegi 5 on võimalik saada maksimum 90%.Vaidlesin pikat, lõpukt kutsusin mata õpsi et ta venekeele õpsile matat õpetaks, kuidas keskmista hinnet arvutada.Lõpuks ütles õps et ta paneb mulle paar 1 sisse, et küll siis 3 ära tuleb!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 05:40    Teema: Vasta viitega

mul ei ole vaheaegasi. ma ei viitsi kooli käia. mul on põhjendamata puudumisi umbes 90% kogu koolist ja seega ma vaheajal olen järelvastamises. nii on elu lihtsam ja õppimine huvitavam ja effektiivsem kuna kooli programm lihtsalt ei paku piisaalt et mind tegevuses hoida kogu see aeg. nädal kolm korda aastas on piisav kui ma hoian end pidevalt või poolpidevalt kursis sellega mis toimub ja millal oleks vaja reaalselt koolis kohal käia. selleks otstarbeks on 10% tundidest väga piisav. klassijuhatajaga peab läbi saama muidugi ja direktori ja õppealajuhatajaga jne. hindeid saan aasta lõpus ilmselt sest vaevalt et ühegi õppeaine enne viimase võimalikku hetke ära teen... niiet minul on vaeheaeg kõige töömahukam aeg kooliaastast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 05:43    Teema: Vasta viitega

LennY kirjutas:
Vene keel jah suht raske.......Lõpuks ütles õps et ta paneb mulle paar 1 sisse, et küll siis 3 ära tuleb!


ma armastan selliseid õpetajaid ja ma arvasin siiani, et see ekool peaks nende tegevust kammitsema veidi enam kui seni kasutusel olnud hinnete haldamise süsteem, kuid ilmselt siis mitte. edu sulle!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 09:28    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Eesti keele sain ma 4, sest ma pidin eesti keele jaoks yhe igava raamatu l2bi lugema ja selline igavuse vihkaja nagu ma olen ei viitsind seda eriti lugeda ja l6puks sain ma aint 4/6 loetud (Ja sain sellest kirjutada kokkuv6tte.).. :)


Mis raamat?


Mahtra s6da..M6ttetult palju kirjeldusi oli selles raamatus ja ainult paar huvitavat kohta oli selles raamatus yldse kokku.. URRRRRR

LennY kirjutas:
Vene keel jah suht raske.
Endal sama jama.Vene keel ei taha välja tulla. muidu 3/4 vahel sõprade abiga.Sõbra koduõpetaja teeb kodused tõõd ära sõbra eest ja õpetaja paneb nende eest hinded. :P
Aga järgmine veerand oleks ikka 4 vaja välja pigistada.
Meie venku õps ka muidu idikas.Mul oli eelmine aasta nii et keskmine hinne oli 4.2 , ta tahtis mulle 3 panna kuna ekoolis oli mul hinnete keskmine protsent 69%, 70% oleks 4. Kuigi ekoolis on selline asi et kui kõik isegi 5 on võimalik saada maksimum 90%.Vaidlesin pikat, lõpukt kutsusin mata õpsi et ta venekeele õpsile matat õpetaks, kuidas keskmista hinnet arvutada.Lõpuks ütles õps et ta paneb mulle paar 1 sisse, et küll siis 3 ära tuleb!


Minu eelmine vene keele 6petaja oli hullem...Ta r22kis tundide kaupa sellest kuidas ta siberisse viidi ja kui hea 6petaja ta on.J2rgmisel tunnil andis ta meile t88 millest ta midagi r22kinud ei olnud ja muidugi kuna k6ik tunnid kus ta oleks pidanud klassi 6petama oli r22kinud jama suust siis said suurem osa 6pilasi 2-ed.... LaLaLaa
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 09:48    Teema: Vasta viitega

tõrvik kirjutas:
erick kirjutas:
erik_schults kirjutas:
Mul on.
Mata: 5
Fyysika: 3


Täitsa kummaline mees oled. Kas sul ei peaks füüsikas tänu oma heale matemaatikale mitte päris kõva eelis olema?

Ma olin kunagi omal ajal (anno domini 1996-2000, need olid need aastad kui ma füüsikaõppe rõõmudest osa sain) ka sama kummaline, ainult teistpidi.

Mata: 3
Füüsika: 5
gah hmm mata ei= füüsika


Tõsi, füüsika muidugi eeldab päris head maailmamõistmist, samas kui matemaatika keskendub abstraktsioonidele. Ent neil, kes on matemaatikaga sina peal, on tunduvalt lihtsam korrektseid arvutusi läbi viia, kas pole?

Minu peamine probleem kooliajal oligi see, et kuigi ma suutsin õige lahenduskäigu välja mõelda, tulid arvutused ise nigelasti välja. Õnneks füssaõps hindas õiget lähenemist probleemile olulisemaks :P
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 10:44    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Minu eelmine vene keele 6petaja oli hullem...Ta r22kis tundide kaupa sellest kuidas ta siberisse viidi ja kui hea 6petaja ta on.J2rgmisel tunnil andis ta meile t88 millest ta midagi r22kinud ei olnud ja muidugi kuna k6ik tunnid kus ta oleks pidanud klassi 6petama oli r22kinud jama suust siis said suurem osa 6pilasi 2-ed.... LaLaLaa


Kui ma olin ühe aasta vene keelt õppinud, siis ma sain ukrainlasest venku õpsi, kes käskis jutustada. Vot see oli hull, kuna siis pidi alati kõik tekstid pähe õppima (13 jutustamist aastas). Loomulikult see ei olnud kõik kuna ka kirjalikud ülesanded pidi pähe õppima, et oskaks neid tunnis peast vastata (pähe ei pidanud õppima mitte keeleoskamatuse tõttu vaid sellepärast, et ega nende sisu ka eriti meelde ei tahtnud jääda). Praktiliselt igaks tunniks pidi midagi pähe õppima ning ta hindas ka väga karmilt. Kolmed ja kahed lendasid. Kaks aastat hiljem oli see ajutreening teinud minust venkus puhta viielise ning asjad jäid meelde käigu pealt LaLaLaa .
Nüüd mul seda õpetajat enam ei ole, aga vene keelsetest seebikatest saan aru ning natuke oskan rääkida kah ja vene keel on endiselt viis ilma erilise pingutmisetagi.
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
6un



Liitunud: 20 Okt 2008
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Okt 28, 2008 11:49    Teema: Vasta viitega

hehee..ma ainult magan vene tunni ajal :) , kuna ma pole põhikoolis vene keelt õppinud, ei pea ma seda ka gümnaasiumis tegema.
Ma sain aint ühe tsükli hinde välja: jaapani keele-5 LaLaLaa :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
troya150



Liitunud: 13 Mai 2008
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn,Nõmme,pääsküla

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 18:15    Teema: Vasta viitega

Hypno kirjutas:
troya150 kirjutas:
neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).
Kuidas saab kahega inglise keeles üldse animefänn olla? Või on kuskil eestikeelse sub'iga animeid tekkinud?


ma ei oska lihtsalt keeldes koralikuld kirjudada rääkimine ja lugemine inglis
keeles on mulle kerge
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 18:20    Teema: Vasta viitega

troya150 kirjutas:
Hypno kirjutas:
troya150 kirjutas:
neli kahte(eesti keel, inglis keel, vene keel ja geografia(magasin kotrol tööde ajal)) ja neli viite(matematika, füüsika, keemia, biologia).
Kuidas saab kahega inglise keeles üldse animefänn olla? Või on kuskil eestikeelse sub'iga animeid tekkinud?


ma ei oska lihtsalt keeldes koralikuld kirjudada rääkimine ja lugemine inglis
keeles on mulle kerge


Nagu näha ka eesti keeles mitte.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
shadowman



Liitunud: 6 Veeb 2007
Postitusi: 829

PostitusPostitatud: Nelj Okt 30, 2008 18:32    Teema: Vasta viitega

Nagu ma mingist vanast teemast mäletan, oli troya150 õigekirja puhul tegu meditsiinilise probleemiga. Aga see muidugi ei vabanda kontrolltööde ajal magamist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: