OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Prince of Tennis

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 11:29    Teema: Prince of Tennis Vasta viitega

Mina alles hiljuti avastasin selle enda jaoks, olgugi et olemasolust teadsin juba ammu. Keegi veel vaatab?

Ise olen vaadanud siiani nelikümmend seitse osa ja mulle meeldib, olgugi et igas osas... (arvake, mida?) mängitakse tennist muidugi. Aga see on nii põnevalt tehtud. Happybunny

Peategelane on kaheteistaastane poiss, Ryoma. Ta isa, Nanjiroh oli kunagi suurepärane tennisist ning Ryoma tahab teda võita. Paljud tema liigutused on aga isa pealt kopeeritud. Tänu oma suurepärasele oskusele saab ta Seigaku tennisetiimi, kus on peale tema kapten Tezuka, vice-captain Fuji, Inui, Kawamura, Eiji, Oishi, Kaidoh, Momoshiro ja neil kõigil on omad veidrused.
Näiteks Kaidoh. Tema hüüdnimi on Viper ning ta teeb pidevalt maohäält, mis kõlab "Fhsss."
Ja Kawamura. Muidu on ta hästi arg ning vaikne, kuid kui reketi kätte saab, läheb päris hulluks. Tal on kõige kõvemad löögid jne. LaLaLaa

Igatahes, anime on naljakas enamuse ajast, siiani pole vist ühtki kurba kohta olnud. Naerad kõverasse ennast lihtsalt. Vähemalt minu puhul. Häirivaks on vaid see, et mõned juuksed on joonistatud täiesti ühte värvi, pole varju ega midagi ollagi. Mõne tegelase hääl hakkab ka vastu, kui seda palju kuulda, kuid üldiselt on siiski hea. Mulle meeldib väga, kümme punkti annaksin!

Lisaks saab tennisest ka teada. LaLaLaa

Ryoma, peategelane. Selline tõsine ja lahe. Joob pidevalt mingit limonaadi. XD


Fuji, minu lemmik! Ta on nii armas, aga samas nii kuri. LaLaLaa Üsna jube, kui ta ütleb, et "I like waching people suffering even more." LaLaLaa


Kapten Tezuka. Tema häält teeb sama inimene, kes Bleachis Byakuyat! LaLaLaa Iseloom on ka sarnane, kusjuures! LaLaLaa


Üks minu lemmikutest taas. Tema häält teeb sama inimene, kes mängib Bleachi muusikalis Renjit. Tegelane on lahe, Fudomine tennisetiimist siis, kes on Seigaku suur vastane. Ta pomiseb pidevalt omaette, unustades, et teised teda kuulevad. LaLaLaa


Kaidoh pearätikuga, Momoshiro ilma. Teineteise suured vaenlased. Aga Kaidoh'ga on seotud siiani enamik naljakaid kohti. LaLaLaa

Kui keegi vaatab/on vaadanud siis palun arvamusi! LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cöh
Baruto


Liitunud: 1 Juul 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 11:55    Teema: Vasta viitega

Tennis on vinge real-life's, mul hobiks. Aga millegipärast ei usu, et anime on nii hea välja kukkunud. ; /

Võibolla laseb vaadata YouTube'ist või mujalt, milline anime välja tulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cöh
Baruto


Liitunud: 1 Juul 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 12:23    Teema: Vasta viitega

Vabandan doubleposti pärast, aga sain nüüd pisut esimesest osast vaadatud, ja täitsa meeldis. =) Võibolla saab Torrentiga ka teised osad tõmmatud.

Viimati muutis seda Cöh (Kolm Juul 09, 2008 17:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hull



Liitunud: 31 Juul 2003
Postitusi: 345
Asukoht: Kuskil

PostitusPostitatud: Kolm Juul 09, 2008 13:11    Teema: Vasta viitega

Prince of tennis on kindlasti ük mu lemmikumaid animeid ültse :) .Olen läbi lugenud nii manga, mis (kui ma õigesti mäletan) lõpetati kuskil märtsi alguses. Kõik 178 osa on animest on vaadatud ja praegu ootan pingsalt National Championship´i subbitud 21 osa Armas kuri (see siis järg sellele 178 osalisele animele). Löögid on muidugi ajulagedad, aga niisama aja veetmiseks võib seda animed vaadata LaLaLaa . Suur miinus on see, et võistluste vahelised osad on meeletult igavad!
_________________
Don´t call me Mister! I work for living.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Nelj Juul 10, 2008 20:35    Teema: Vasta viitega

Kahekümne teine osa on minu lemmik. LaLaLaa Lihtsalt liiga geniaalselt tehtud!

Ma lihtsalt pean paar pilti veel panema. Happybunny


Ka üks Fudomine tiimist. Lahe tegelane minu meelest lihtsaltt. LaLaLaa


Ryoma isa. Tõeline valevorst. Aga oeeh. Lihtsalt nii naljakas tegelane jällegi, et ma ei suuda midagi peale naermise teha, kui temast midagi on. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Juul 11, 2008 00:20    Teema: Vasta viitega

Ma olen seda näinud ja see väga meeldis! Praegu ma ootan National Championship-i uusi osasi...

Mu lemmik character on...Inui!

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Reede Juul 11, 2008 11:02    Teema: Vasta viitega

Need joogid lähevad üha hullemaks ja üha pikemate nimedega. LaLaLaa Aga jaah, ta joogid on lahedad. XD
Fujile need maitsevad. LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Teis Juul 29, 2008 18:28    Teema: Vasta viitega

Vabandust, et topeltpost.
Aga.

Kas keegi Prince of tennise muusikale on vaadanud/vaatab? LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 00:21    Teema: Vasta viitega

2 osa vaatasin ära tundus ilge pask isegi se koogikypsetus anime tundus olevat sisutihedam või siis ka se korvballi oma a selles animes on ainuke enam vähem seeditav kuju ta vanamees.

jääb arusaamatuks millest on suudatud vändata 170 + osa ... kuidas yks kääbik muutkui osa osa kaupa alistab koleda fasaadiga vastaseid vä

irw
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Püh Aug 10, 2008 11:29    Teema: Vasta viitega

178 osa on, pluss 22 OVAt vist, plus palju muusikale, pluss kaks animefilmi vist ja pluss üks pärisfilm. :)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Sept 27, 2008 22:54    Teema: Vasta viitega

Ma pean tunnistama, et mingil salajasel põhjusel olen ma sellest seriaalist täiesti sõltvuses.

Minu silmis on tegu ühe toreda mahōu shōunen animega, sest kuigi tegu on tennisega, meenutab tennise matš pigem võlurite turniiri: servid on müstilised ning ebamaised, pall moondub, pall paljuneb, palli taga sähvivad tulekerad, palliga kaasnevad tornaadod ja võlurid on need, kes seda teevad.

Kõige võimsas on loomulikult peategelane Ryoma, kellel on juba veres, et temast saab nüüd kõikvõimas tennisevõlur nr1. Meie, väiksed vaatajad, peame kõigest talle kaasa elama ja vaatama, kuidas see noor võlur areneb, kuidas ta ületab takistusi ja kuidas ta peab pahade tennis-võuritega võitlema ning lootma, et ta võidab.

Siin ei ole mingeid suuri rinnalisi tšikke ega ülimaid kurjameid. Kõik tegelased on iseloomult toredad, inimlikud, natukene koomilised ja armsad. Võib-olla natukene liiga tüüpiline ja etteaimatav anime koos igava OP ja ED'ga, kuid mulle ta meeldib sellegipoolest. Kindlasti ei ole Prince of Tennis "must be seen anime", kuid toredaks ajaviiteanimeks klassifitseerub ta küll :)

PS: Eriliselt meeldis mulle episood 129, eriti lõpp. Kes näinud, teab milllest ma räägin :)


_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tsuki-chan



Liitunud: 25 Aug 2008
Postitusi: 64
Asukoht: Igalpool..Seal kus parajasti olen:)

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 19:44    Teema: Vasta viitega

Mu sõbranna fännab seda...Ta on selle muide ära vaadanud ja patrab sellest ikkagi edasi:D
Vahepeal räägib ta mulle ühest ja samast tegelaset mitu korda niiet hakkab juba endal vaim tõusma ja tahaks ka seda vaatata.LaLaLaa
Mulle muidu tennis meeldib ise mängin ka LaLaLaa
Tahaks näha kuidas nemad seda teevad Rolling Eyes
Sõbranna rääkis et need tegelased on nunnud ka niiet Muhe Peab vaatama
_________________
Küll armastus on ikka üks ilus asi:Dkui ise armunud ple:D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sign3



Liitunud: 15 Apr 2008
Postitusi: 65

PostitusPostitatud: Esm Sept 29, 2008 21:27    Teema: Vasta viitega

Ohjummel, kui ma selel teema tegin, olin ma alles vaatama hakanud! Kõik lemmikud on muutunud ja juurde tulnud, naerda on saanud nii, et pisarad silmas. Jah, siia on suure osa andnud ka muusikalid. Ma armastan muusikale! Kõige geniaalsemad asjad maailmas. :P

Mu õel on see juba läbi vaadatud ja ta vaatab uuesti. O__o
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: