OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Doubt (TONOGAI Yoshiki)

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 29, 2008 10:56    Teema: Doubt (TONOGAI Yoshiki) Vasta viitega

Doubt
DL

Tegemist siis viimase aja ühe kreisima mangaga, viimane samaväärne oli vast Duds Hunt. Soovitused kõikidele kes naudivad jaapani psühhohorrorit.

Plott: Grupp noori asub mängima mängu nimega RABBIT DOUBT kus mängijad kehastuvad jänesteks. Üks jänes on aga hunt kes ükshaaval jäneseid maha notib, kes neist?
Tegevus jookseb läbi Yuu (ilmselt peategelane) silmade, mis muudab asja palju intiimsemaks ja pingelisemaks. Ma arvasin alguses, et tema ongi hunt, kõik vihjed väidavad sellele.
Tasapisi hakkavad jänesed üksteise järel ära kustuma. Pimedatest nurkadest hakkab lähemale hiilima ängistus ja paanika. GREAT!!!



Too twisted to be true. Asi on veel pooleli, aga nii mõndagi on hetke seisuga juba selgund. Uskumatu result kusjuures - ma panin pangega mööda ja veel kõik ei pruugi olla tõsi. Mul on teooria, et mängus on korraga 2 hunti või on nad kõik hundid

WHO IS THE LIAR?
THE LIAR MUST DIE!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 06:37    Teema: Vasta viitega

tundub mega huvitav. Ma üritan seda lugeda millaski ja siis kommenteerin tagasi siia :P
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Sept 01, 2008 08:28    Teema: Vasta viitega

Lugesin esimese chapteri ära, tundus täitsa põnev.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 13:40    Teema: Vasta viitega

Ma olen seda lugenud ammu aega tagasi, hästi õudne, nagu tõesti, mis inimesed sellist mängu mängiksid...
Art on väga hea..
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 14:26    Teema: Vasta viitega

ponytail kirjutas:
Ma olen seda lugenud ammu aega tagasi, hästi õudne, nagu tõesti, mis inimesed sellist mängu mängiksid...
Art on väga hea..

Wikist lugesin, et muidu mängiti seda mängu läbi telefonide, siis ühed tüübid said kokku ja mängisid päris elus. (Aga nagu ei tapnud üksteisi, või midagi..) aga ükskord olid karaoke baaris ja siis minestasid ja mingis vanas hullumajas ärkasid üless ja hakkasid seda mängu "mängima" aga nüüd tõsiselt (tappes vms.) ma pole ise lugenud, ainult wikist vaatasin, et võin ka eksida..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Nelj Sept 04, 2008 20:03    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just 14nda chapteri lugemise. Suht creepy oli. Ma suutsin kogemata enda jaoks juba alguses ära spoilida, et kes see hunt on. T_T Aga huvitav oli lugeda anyways. Juba ootan põnevusega, mis edasi juhtub.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Sept 18, 2008 19:26    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka esimesed 14 chapterit ära ja olen suures vaimustuses.
Tõeliselt põnev manga, mis juba esimese 2'e chapteriga pani mind imestama ja põnevusega järgmist ootama. Nüüd ootangi 15ndat chapterit....nädal aega ootan juba :(
Mul polnud muide õrna aimugi, et kes hunt on, omad kahtulsed olid, nt et hunt on hoopis mõni uus, aga ei, oli Mitsuki hoopis. LaLaLaa
Ta oli ainuke, kes kordagi mul kahtluse alla ei tulnud :P

_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Esm Sept 22, 2008 16:31    Teema: Vasta viitega

15-s chapter oli väga üllatav. Ma poleks eales arvanudki, et Mitsuki isal selle kogu asjaga midagi tegemist on.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Esm Sept 22, 2008 18:44    Teema: Vasta viitega

oi kui põnev see on Muhe ... väga meeldib .. olen 8 chapterit siiamaani lugenud ... loodan et selle lõpp on ka väärikas Happybunny
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 23, 2008 12:51    Teema: Vasta viitega

Et siis ei olegi see Doubt!! või...


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Teis Sept 23, 2008 15:20    Teema: Vasta viitega

Antud teemas käsitletava manga lugemine oli nüüd küll paras ajaraisk. Ei soovita.
Sporkness kirjutas:
15-s chapter oli väga üllatav. Ma poleks eales arvanudki, et Mitsuki isal selle kogu asjaga midagi tegemist on.

... sest sul ei olnud mitte mingisugust alustki selle arvamiseks. Mistõttu see manga ongi praht.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Sept 23, 2008 19:57    Teema: Vasta viitega

Ma päris prahiks ei tembeldaks seda, näiteks mina küll seda aega taga ei nuta, mis selle manga lugemisele läks. Selline päris tore paranoiline värk. Aga ideed ennast ma küll eriti värskeks ei peaks, selline hollywoodilik maik oli juures, selline Sae ja Battle Royale'i kreisi segu. Ning hundi identiteet oli ka vastavamaigulise süsteemi järgi üles ehitatud - kõige kahtlasem vend ei ole, kõige vähem kahtlane vend on...jne.
Aga ma usun, et nüüd kui ma temaga alustasin, siis vast saab ka tulevikus ilmuvad chapterid läbi loetud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 06:55    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks viis 15 chapteri lõpp selle manga natuke madalamale hinnangu tasemele kui varem. Põnev oli jah, aga see oli nii pingutatud twist seal lõpus, et tundus lausa lugejate mõnitamisena. Ootan järgmist osa, et näha kas see ämber heastatakse lugejate suhtes või läheb tõesti ilgeks jamaks ära kogu lugu.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 24, 2008 19:24    Teema: Vasta viitega

Liiga lihtne ja labane minu maitse jaoks. Ja esimesena kiusati loomulikult kõige nõrgemat. Mõrvar oli ka liiga etteaimatav. Taotlus on hea, aga muidu ei vea välja. Nüüd loodan mingit megaägedat puändiga lõppu, mida ilmselt ei tule. Te kõik olete nõmedad ja ma vihkan maailma.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> manga Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: