OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Kõige ****** anime komöödiad !
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 16:03    Teema: Kõige ****** anime komöödiad ! Vasta viitega

Minu arust on k6ige sittema komöödiaga anime...Love hina...Ja uutest animedest on Nabari no ou ja Nogizaka Haruka no Himitsu...

Love hina lihtsalt m6ttetu peategelase läbi peksmine hakkas t6siselt pinda k2ima, ja muud kom88diat seal p6hiliselt polnudki..

Nabari no ou komöödia on väga labane
, minu arust (Minu arust pole see mitte yldse naljakas.)..

Nogizaka Haruka no Himitsu see sari on liiga otakulise huumoriga (Ma ausalt 8eldes ei saa otakudest peaaegu yldse aru, välja arvatud see fakt et nad armastavad armsaid charactereid ja paljusi pantyshot-e)...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Teis Aug 05, 2008 21:37). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 16:34    Teema: Vasta viitega

Love Hina näol on tegu võrratu komöödiaga. Pole aus öelda, et ta on lihtsalt peategelase läbipeksmine, miks ei või sellest mööda vaadata? Lisaks on Love Hina väga paljud inimesed anime juurde toonud ja seega on suurt tänu väärt.

Nabari no Ou'st ei oska suurt rääkida, aga kui Nogizaka Haruka no Himitsu sinu jaoks liiga otakulise huumoriga on, siis... noh... MIDA KURADIT!? Ee, ja muidu pole mul tolle anime vastu midagi, peamiselt peakangelanna häälenäitleja ning *suht* normaalse koolikomöödia eest (vahelduseks maid-butler sarjadele).

Igatahes, ma ei mõista, milleks teema, kus animesid maha teha. See ei tundu üldse otstarbekas. Niiöelda halva tuju teema?
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 17:28    Teema: Vasta viitega

Ma ei tahaks jobu olla ja öelda kellegi suure vaevaga tehtud anime kohta sitt... Ma ei tea kõige sitema huumoriga multikat, milleks sul üldse sihukest asja vaja on?

Tegelikult ma ei ole midagi, mis mulle päris vilets tundub eriti kaua vaadanudki, nii et ma ei ole nende huumoriga tutvunud, kõik, mida lõpuni vaadanud olen, on meeldinud. Slayers oli vist vähe viletsa huumoriga, nagu oli midagi, aga naerma eriti ei ajanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 17:59    Teema: Vasta viitega

Mingi animehoiatuste teema võiks küll olemas olla. Et öelda, kui mingi asi on ikka täiesti saast. Et närve rahustada. Aga selline teema kusagil ja kunagi oli ka, võiks üles otsida.

Mis üleüldse halbadesse animedesse puutub, siis raidomees pani naelapea pihta: mida asja sa neist üldse vaatad? Oled pahane, et vaatasid hooaja komöödiat, mis kohe üldse naljakas ei olnud? Aga miks? Miks sa siis vaatasid?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 18:13    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Mingi animehoiatuste teema võiks küll olemas olla.

Ei võiks. See, nagu negatiivne ülevaadegi, rikub mingil määral animevaatamise ära, kui see sulle näiteks muidu oleks meeldinud.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 19:57    Teema: Vasta viitega

milleks ainult neid animeid välja tuua mis kellegi arvates on viletsa huumoriga? teeks ikka "mida rohkem seda uhkem" põhimõttel iga zhanri jaoks omaette teema.

või laseks üldiselt selles teemas edasi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Võhik



Liitunud: 9 Juun 2008
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn-Tartu mnt

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 20:17    Teema: Vasta viitega

Komöödia kohta on see teema ilmselt sellepärast et komöödiatel on kõige suurem potensiaal läbuks ära keerata. Pealegi komöödiaid tehkase kõige rohkem.

Tegelikult ma nõustun ruriga, et kes tahavad neile võiks lubada siin samas teemas valada välja oma frustratsiooni monide ja muude kvaliteetanimede kohta. ning kui aus olla siis ainuke iseloomustav sõna mida ma oskaks ja tahaks (ning mis kannataks ka trükimusta) näiteks pokemoni sisu kohta öelda on sõna "koomiline".

Offtopic!: (Erik_schults kui see kuulub sinu võimusesse siis proovi midagi oma olematu õigekirjaga ette võtta. Ma tean, et minagi ei kirjuta vigadeta, kuid sinu meistriteosed lihtsalt vahel kraabivad mu silma liiga valusalt.)
_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
SDE-inimene
Feilfest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Esm Aug 04, 2008 20:48    Teema: Vasta viitega

Võhik kirjutas:
Komöödia kohta on see teema ilmselt sellepärast et komöödiatel on kõige suurem potensiaal läbuks ära keerata.

Ei ütleks. Igas ¾anris oma pahn. Ja komöödiad võivad olla vaimuvaesed, aga ületavad minu vaatamisnimekirjas iga kell kli¹eedest nõretavaid shoneneid.

Võhik kirjutas:
Offtopic!: (Erik_schults kui see kuulub sinu võimusesse siis proovi midagi oma olematu õigekirjaga ette võtta. Ma tean, et minagi ei kirjuta vigadeta, kuid sinu meistriteosed lihtsalt vahel kraabivad mu silma liiga valusalt.)

Poiss on end käsile võtnud, varem ei saanud ta jutust absoluutselt aru. Nüüd tuleb veel natuke õigekirja ja kirjavahemärke parandada, pole nii hull midagi. Ega me koolis pole, pealegi on veel hullemaid olnud.

Ja ma teen pakkumise, et teema lukku, sest ruri leidis õige teema üles juba.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 05, 2008 01:45    Teema: Vasta viitega

Selles teemas lubatud ainult anime teemaline rage.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Aug 05, 2008 12:55    Teema: Vasta viitega

Paneks üldse selle teema lukku. ruri viitas juba teisele teemale, kuhu selline jutt sobiks. Pealegi on kogu see halvim, eriti komöödia osas, väga kahtlane asi. Mõni naerab ühe peale laginal, teine muigab sama asja peale, kolmas nutab verepisaraid, et küll ikka teevad ***** asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Aug 05, 2008 21:36    Teema: Vasta viitega

See teema kuhu ruri viitas oli k6ige halvemad animed, aga see teema mida mina tegin on m6eldud halvadele kom88diatele (Anime v6ib huvitav olla, aga ikkagi need naljad ei olnud naljakad.). Sellist teemat pole veel tehtud (Ja siia v6ib postitada k6ik animed mille naljad ei olnud naljakad, või lihtsalt olid labased.).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Aug 05, 2008 22:16    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
See teema kuhu ruri viitas oli k6ige halvemad animed, aga see teema mida mina tegin on m6eldud halvadele kom88diatele (Anime v6ib huvitav olla, aga ikkagi need naljad ei olnud naljakad.). Sellist teemat pole veel tehtud (Ja siia v6ib postitada k6ik animed mille naljad ei olnud naljakad, või lihtsalt olid labased.).

Lucky Star oli ****.
Azumanga Daioh oli jumalik.
Sexy Commando suurepärane.
Minu arvamus.
Vaevalt kõik samasugust arvamust jagavad.

Viidatud teema on piisavalt hea, sest anime puhul on kerge öelda, kui animatsioon on halb, leitakse ka konsensus halva sü¾ee puhul, aga vaat naljad on sellised asjad, et siin tuleb maitse mängu. Mõnel pole üldse huumorisoont - kas ta siis peab seda teadmist jagama, kirjutades nimekirja komöödiatest, mis teda muigama ei ajanud.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Aug 05, 2008 22:16    Teema: Vasta viitega

ütle (erik_schults) oma lemmik komöödiaanime ning mina ütlen, et selle naljad ei olnud naljakad ja olid labased.

üldist teemat (see) ma ehk jälgiksin, aga zhanripõhised mittemeeldivused on juba liialt subjektiivsed ja minuarust eraldi teemana mõttetud. aga noh, keegi ei keela ka tegemast teemat halvimad (parimad) animed zhanris mecha-romantika vmt, seega laske käia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ruchifa



Liitunud: 29 Juul 2008
Postitusi: 3
Asukoht: Jõgeva

PostitusPostitatud: Kolm Aug 06, 2008 22:12    Teema: Vasta viitega

Igaühel on siiski õigus öelda oma arvamus välja, ükskõik kui halvaloomuline ta võib olla. Minu jaoks on siiamaani olnud kõige **** komöödiaks Kanokon.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Nelj Aug 07, 2008 21:12    Teema: Vasta viitega

Zero no tsukaimal on ypriski halvad naljad, aga ikkagi on see minu jaoks huvitav.Mulle ise meeldivad absurdsed naljad nagu Cromartie high school-is. :)
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 11:14    Teema: Vasta viitega

Ruchifa kirjutas:
Igaühel on siiski õigus öelda oma arvamus välja, ükskõik kui halvaloomuline ta võib olla. Minu jaoks on siiamaani olnud kõige **** komöödiaks Kanokon.

Mis tõestab veelkordselt selle teema mõttetust, sest siit ei saa mingit asjalikku infot selle kohta, kas anime on naljakas või mitte(eks proovi põhjendada mingi muu lausega kui "mulle ei meeldi", miks need naljad halvad on Kanokonis), sest kuigi Kanokon polnud teema poole pealt midagi erilist, siis huumori poole pealt oli ta minu jaoks päris hea. Mina seega soovitaks just vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 12:27    Teema: Vasta viitega

See teema halvimad animed on ka siis ypriski m6ttetu, sest k6igil on erinevad maitsed animede suhtes..Aga kui siis 8eldakse erinevad animed millel olid sinu arust halvad naljad siis sellest v6ivad teised tasapisi sulle animesi soovitama (No kes tegelt teab kas keegi hakkab sulle animesi soovitama.).Selles m6ttes et kui sulle ei meeldinud Love hina naljad (Siis see t2hendab sulle ei meeldi tsundere characterid, või sulle lihtsalt ei meeldi tydrukud kes m6ttetult peategelast l2bi peksavad.)...või sulle ei meeldinud Nogisaka haruhi no himitsu (Liiga imelikud ja lamedad naljad.)..Siis v6ivad inimesed v6ibolla tasapisi arusaada mis sugused naljad sulle meeldivad.....See on lihtsalt mu teooria.. ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 13:19    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
See teema halvimad animed on ka siis ypriski m6ttetu, sest k6igil on erinevad maitsed animede suhtes..Aga kui siis 8eldakse erinevad animed millel olid sinu arust halvad naljad siis sellest v6ivad teised tasapisi sulle animesi soovitama (No kes tegelt teab kas keegi hakkab sulle animesi soovitama.).Selles m6ttes et kui sulle ei meeldinud Love hina naljad (Siis see t2hendab sulle ei meeldi tsundere characterid, või sulle lihtsalt ei meeldi tydrukud kes m6ttetult peategelast l2bi peksavad.)...või sulle ei meeldinud Nogisaka haruhi no himitsu (Liiga imelikud ja lamedad naljad.)..Siis v6ivad inimesed v6ibolla tasapisi arusaada mis sugused naljad sulle meeldivad.....See on lihtsalt mu teooria.. ???
Tubli, sa said lõpuks ometi aru, et maitse/arvamuse alusel toimuvad vaidlused on mõttetud. Kui sa seda ainult juba seda teemat tehes oleksid teadnud...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 13:22    Teema: Vasta viitega

TÕESTI! Sa oled geenius! Selle asemel, et öelda, missugused naljad Sulle meeldivad, et saada väike ülevaade Su maitsest ja sulle sama tundega animesid soovitada, on palju parem öelda, missugused naljad Sulle ei meeldi ja lasta teistel mõistatada, mida Sa siis vaadata tahad.

Praeguse hinnangu järgi ütleks, et Sulle sobivad pea kõik sellised animed mille ¾anriks pole komöödia ja isegi osad komöödiad.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Aug 08, 2008 15:25    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Praeguse hinnangu järgi ütleks, et Sulle sobivad pea kõik sellised animed mille ¾anriks pole komöödia ja isegi osad komöödiad.


Kas sinu arust on naljakas kui inimene pekstakse l2bi??..Ma armastan nalju, aga selliseid nalja ma kyll ei seedi .http://www.youtube.com/watch?v=Z4Ud2-RjGBg ja need naljad nabari no ou-s on ka sellised lamedad
V6rreldes teiste kom88diatega..N2iteks Gintama või see absurdne cromartie on need lihtsalt igavad ja n6medad ...Yldiselt ma vihkan kom88diaid mille nalju olen ma juba 200 korda n2inud (Yhe s6naga puudub orginaalsus.) või lihtsalt on liiga n6medad naljad...[/quote]
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: