OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Mai Otome

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Okt 13, 2005 07:06    Teema: Mai Otome Vasta viitega

Tegemist on Sunrise poolt tehtud "järjega" eelisel aastal ilmunud "Mai HiME'le". Järjega jutumärkides seetõttu, et tegelased on samad, kuid tegevus toimub hoopis erinevas maailmas, hoopis erinevates situatsioonides jne. Igatahes oli seal eelmisest animest päris mitu äratuntavat tegelast.

Üldiselt tundus täitsa tore olevat. Ehk siis mitte maailma vapustav anime, vaid selline lihtne rõõmus keskmine headus. Esimese osa ajal mitu naerukohta, paar suurt kolli ja loomulikult kari "tehnomaagiliste" võimetega neidusid. Mida sa hing veel ihkad. :)
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 13, 2005 17:19    Teema: Re: Mai Otome Vasta viitega

ära muretse. varsti läheb pantsuanimeks kätte nagu My-Himegi ning vajub huumorita kaklemiseks nagu Bleach :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 17, 2005 17:08    Teema: Re: Mai Otome Vasta viitega

ruri kirjutas:
ära muretse. varsti läheb pantsuanimeks kätte nagu My-Himegi ning vajub huumorita kaklemiseks nagu Bleach :P


Ma jõudsin 19'nda osani vaatamisega ning hakates meelde tuletama siis võibolla oligi seal pantsyshot'e, kuid ausalt öedes jäid need mul vaatamisel sellevõrra tahaplaanile, et ei märganud neid muude asjade kõrval. Vähemalt teine pool Mai Hime'st on üsna dramaatiline ning seda seeriat lihtsalt pantsyanimeks liigitada on küll väär.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
MTI



Liitunud: 13 Juul 2003
Postitusi: 216
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Dets 10, 2005 14:16    Teema: Vasta viitega

My HiME polnud väga halb, aga paar pisiksest süzhee muudatust oleks selle teinud päris heaks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Dets 13, 2005 21:08    Teema: Vasta viitega

MTI kirjutas:
My HiME polnud väga halb, aga paar pisiksest süzhee muudatust oleks selle teinud päris heaks

alalti leiab keegi, et midagi võiks millegagi paremaks teha, aga vaevalt selle muudatustega "paremaks minemisega" kõik nõus on. tekivad jälle teised kes teevad muudatused maha ja pakuvad enda omi asemele.

aga My Otome on praeguse seisuga (10 osa) lihtsalt vaadatav. ei midagi huvitavat tegelaste poolt, ei midagi erilist süzhee osas. ja Mikoto on ikka veel paks kass T_T
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 10:45    Teema: Vasta viitega

Kusjuures, sama probleem, mis zorkil. Meenutan, meenutan, meenutad, kuid ei meenu ühtegi pantsustseeni...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 25, 2006 11:59    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Kusjuures, sama probleem, mis zorkil. Meenutan, meenutan, meenutad, kuid ei meenu ühtegi pantsustseeni...

pantsuanime oli lihtsalt vihje treasure postitusele selles teemas. mis pantsustseenidesse puutub, siis My-Himes pole vaja mitte stseene meelde tuletada vaid osa, milles pantsudega tegeldi. 4. oli vist...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Esm Mai 26, 2008 17:48    Teema: Vasta viitega

Mai Otome hmmm noh viga ssel polnud aga noh Mai Hime oli parem ( mulle meeldir rohgem anyway :P )

Mai Hime`s oli asi rahulik kuni emmm ekslikult sai ( mis iganes selle tydö nimi kah pole ) nägu kannatada :O siis se mõll algas

Mai Otome hmmmon palju aega möödas kui ma seda nägin hmmaga noh ei taha enam mäletada hästi aga noh viga sellel polnud nii et peab seda vist uuesti vaatama LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 09:03    Teema: Vasta viitega

shinigami kirjutas:
Mai Otome hmmm noh viga ssel polnud aga noh Mai Hime oli parem ( mulle meeldir rohgem anyway :P )

Mai Hime`s oli asi rahulik kuni emmm ekslikult sai ( mis iganes selle tydö nimi kah pole ) nägu kannatada :O siis se mõll algas

Mai Otome hmmmon palju aega möödas kui ma seda nägin hmmaga noh ei taha enam mäletada hästi aga noh viga sellel polnud nii et peab seda vist uuesti vaatama LaLaLaa

Ma nüüd kahjuks pole kursis, et millisest AS Eesti Juustu Wabariigi nurgast sina pärit oled, kuid ehk sa suudaksid sinu poolt kirja pandud teksti nüüd ka eesti keelde tõlkida. Ma ei kujuta ette, et kas hommik on minu jaoks liiga varajane või narkolaks (kohveiin) pole veel mõikama hakanud, kuid minu silmad sinu imelist murrangut ei suuda tõlgendada. Kui eesti keel üle mõistuse ja käte käib, luban sull alandlikult ka inglise või saksa keelde tõlkida.

Aitäh tähelepanu eest.
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 09:09    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
shinigami kirjutas:
Mai Otome hmmm noh viga ssel polnud aga noh Mai Hime oli parem ( mulle meeldir rohgem anyway :P )

Mai Hime`s oli asi rahulik kuni emmm ekslikult sai ( mis iganes selle tydö nimi kah pole ) nägu kannatada :O siis se mõll algas

Mai Otome hmmmon palju aega möödas kui ma seda nägin hmmaga noh ei taha enam mäletada hästi aga noh viga sellel polnud nii et peab seda vist uuesti vaatama LaLaLaa

Ma nüüd kahjuks pole kursis, et millisest AS Eesti Juustu Wabariigi nurgast sina pärit oled, kuid ehk sa suudaksid sinu poolt kirja pandud teksti nüüd ka eesti keelde tõlkida. Ma ei kujuta ette, et kas hommik on minu jaoks liiga varajane või narkolaks (kohveiin) pole veel mõikama hakanud, kuid minu silmad sinu imelist murrangut ei suuda tõlgendada. Kui eesti keel üle mõistuse ja käte käib, luban sull alandlikult ka inglise või saksa keelde tõlkida.

Aitäh tähelepanu eest.



koli kangema kraami peale näitesk heroiin või muu selline ja proovi siis aru saada ! :P

Palun Palun !!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 09:21    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Ma nüüd kahjuks pole kursis, et millisest AS Eesti Juustu Wabariigi nurgast sina pärit oled, kuid ehk sa suudaksid sinu poolt kirja pandud teksti nüüd ka eesti keelde tõlkida.

Aga pöördu roakimjobini poole, tema kui sarnase kirjakeele kasutaja peaks suutma sulle ilusti ära tõlkida selle.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 27, 2008 09:28    Teema: Vasta viitega

Tagasi Mai Otome juurde?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 28, 2008 21:42    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Tagasi Mai Otome juurde?

kas see on seda väärt?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: