OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

teema kõigest ja mitte millegist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 289, 290, 291  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Reede Mai 16, 2008 17:03    Teema: Vasta viitega

doujimasan kirjutas:
mingis William Gibsoni ulmekas (Idoru?) oli Tallinnat mainitud maffia kontrolli all oleva endise NL ühe ärikeskusena, vms.

Kunagi oli selline uudis, et Idorust pidavat animeversioon tehtama. Olin elevil, sest just natukene enne seda sai see raamat läbi loetud ja meeldis väga. Pärast seda pole asjast paraku midagi kuulda olnud. Kahju, sest vähemalt minu meelest on Idoru väga hea algmaterjal animeversiooni jaoks.

Panen siia selle Now Playing magazine artikli ka, lehekülg ise tundub maas olevat:
Tsiteerin::
William Gibson’s Idoru Coming to Anime Print E-mail
Written by Fred Topel
Thursday, 20 April 2006

You probably haven’t heard of Alex Steyermark’s films Prey for Rock N’ Roll or One Last Thing, but if he’s the guy who finally cracks the William Gibson movie, he’ll be our hero. One of his next projects is an adaptation of Idoru, which will be a Japanese anime film.

“The studio people that were reading the script all loved it,” Steyermark says. “They said, ‘This is a $150 million movie.’ One of them came back and said, ‘How would you feel about doing this as an anime film?’ I thought that is really cool, really creative. It’s exciting, it’s a great way to do it on a smaller budget. At the same time, [it] could set up a live action version of it.”

Like any movie, Steyermark’s script had to consolidate some of Gibson’s work, but don’t worry. He saved the rest for the sequel. “I played with the structure of the novel. The novel is done as two parallel stories and I focused on one. I actually am starting to work on the sequel which would sort of focus on the other. That’s how I thought I would approach it. People who were reading the initial drafts of the script said, ‘Look, you have to decide who it’s about. Is it the one or the other?’ So I did that kind of adaptation thing where you just shape it around one of the characters. But in my mind, everything that’s not in this one from the book, there are so many great things that will be from the book in the sequel.”

This monumental task gave Steyermark an appreciation for why there hasn’t been much Gibson on film yet. “It was extremely tough. It’s interesting because all of his books have been optioned. None of them have been made into a movie. I’m so on pins and needles about the fact that this could be the first one that goes. Not including Johnny Mnemonic which was really a short story that he wrote. I’m hoping that it all falls into place but adapting it was really difficult. Look, The Matrix is an acknowledged rip off of Mona Lisa Overdrive and Neuromancer and Gibson is known as the father of cyberpunk. But to take his novels and adapt them has been seemingly a challenge for everybody. I found a way into it that I think works.”

The anime film could get underway as early as May, unless this very story gives it bad karma. “Fingers crossed I might be prepping even within a couple weeks, so [we're] very close to that happening [in a] very cool and exiting way that I can’t really talk about yet but it’ll be very cool. I don’t want to jinx it because it feels so close and if it doesn’t happen, I’ll be so bummed. Every time I talk about things, they seem to fall apart.”


Ummi kirjutas:
Jah, Idoru, aga mitte ärikeskus, vaid narkotehased, ja kui ma ei eksi, siis Eestit, mitte Tallinnat. :P

Minu mäletamist mööda mainiti nii Eestit kui ka Tallinnat. Ja kiire visiit Ulmekirjanduse Baasi kinnitab seda.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Reede Mai 16, 2008 22:06    Teema: Vasta viitega

Sellises Andy McNabi raamatus nagu "Tulemüür" (Firewall) toimub väga oluline osa tegevusest Eestis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 00:10    Teema: Vasta viitega

Niisiis, mina kui arvutikauge inimene seisan probleemi ees - meediapleier klassikuga mkv. faile mängida üritades on näha ainult subtiitrid, heli on kuulda, aga pilti pole. Osad mkv. failid ei avane üldse. Oskab aidata keegi võhikut?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 07:34    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Niisiis, mina kui arvutikauge inimene seisan probleemi ees - meediapleier klassikuga mkv. faile mängida üritades on näha ainult subtiitrid, heli on kuulda, aga pilti pole. Osad mkv. failid ei avane üldse. Oskab aidata keegi võhikut?

cccp ikka on? Mul oli muidu samasugune probleem, kui ma üritasin ilma koodekiteta mkv-sid mängida
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 16:00    Teema: Vasta viitega

Ei tea, leian, et see CCCP on täiesti overrated asi. Olen läbi aegade kasutanud K-Lite Mega Codec Packi ja olen saanud siiamaani vaadatud kõik, mis vaadanud. Ühe korra tuli probleem ja kui mitmete soovituste peale proovisin CCCPd siis, ei olnud seegi targem. Pigem ajas mul masina segadusse. Siis vihastasin ja panin K-Lite'i peale tagasi.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
dipsy
katto katto KATTO!!


Liitunud: 25 Juun 2006
Postitusi: 1239
Asukoht: tln

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 16:21    Teema: Vasta viitega

yay ostin uue telefoni Happybunny
Sony ericsson W380i
Happybunny

http://www.fonearena.com/blog/wp-content/uploads/2007/11/sony-2dericsson-2dw830i-2dclosed.jpg
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 20:35    Teema: Vasta viitega

sellise üliarmsa lehekese leidsin.
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sporkness



Liitunud: 16 Nov 2007
Postitusi: 214
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
sellise üliarmsa lehekese leidsin.


Tsiteerin::
If you catch your male child playing with dolls, Landover Baptist Child Psychologists recommended that you shave his head, and sit him out at the end of the driveway with a sign around his neck that says, "I'm a Sissy Boy Who Plays With Dolls – Mailman: Why don't you just go ahead and stick something in my mouth?."


Wtf? o_o
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 21:20    Teema: Vasta viitega

tulin jooksmast ja sõitsin kodu poole, kui mu pleieris algas Ian Browni Kiss Ya Lips, ja teisel pool teed üksi bussipeatuses seisnud tüdruk hakkas ennastunustavalt täpselt selles rütmis tantsima. LaLaLaa
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
douji



Liitunud: 24 Veeb 2005
Postitusi: 1079

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 21:25    Teema: Vasta viitega

Sporkness kirjutas:
mimmu kirjutas:
sellise üliarmsa lehekese leidsin.


Tsiteerin::
If you catch your male child playing with dolls, Landover Baptist Child Psychologists recommended that you shave his head, and sit him out at the end of the driveway with a sign around his neck that says, "I'm a Sissy Boy Who Plays With Dolls – Mailman: Why don't you just go ahead and stick something in my mouth?."


Wtf? o_o


see oli iroonia... ma loodan vähemalt.
_________________
"Keegi peab seltskonnas ka peent vaimu esindama," ütles Vassikati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 23:42    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Ei tea, leian, et see CCCP on täiesti overrated asi. Olen läbi aegade kasutanud K-Lite Mega Codec Packi ja olen saanud siiamaani vaadatud kõik, mis vaadanud. Ühe korra tuli probleem ja kui mitmete soovituste peale proovisin CCCPd siis, ei olnud seegi targem. Pigem ajas mul masina segadusse. Siis vihastasin ja panin K-Lite'i peale tagasi.

mis suhtes overrated? CCCP on lihtsalt töötav asi ja kui ta su masina segadusse ajab, siis on pigem arvutis (sinu windowsis) midagi häda, IMHO. st windowsi puhas install + CCCP pole mind veel alt vedanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Mai 17, 2008 23:55    Teema: Vasta viitega

Mitmed koodekipakid koos head tööd ei tee, muide, ega liiga palju kõiksugu decodereid. Ma ise kasutan ainult K-Lite'i. See oli esimene, mis ma tõmbasin ja siiamaani pole millestki puudu tulnud, nii et ehk on mõni teine pakk parem, aga mind see hetkel ei huvita.
Mkv-sid kusjuures vaatan JetAudioga, mida kasutavad vähesed (kui üldse keegi?). Mängib suurepäraselt, aga lisaks on väga mugav, ilus ja praktiline kasutajaliides.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 07:47    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
sellise üliarmsa lehekese leidsin.
Imo on naljakas see craioni värk. Põhimõtteliselt keelata kogu värvispekter ära ja las joonistab aind mustaga LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 10:16    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Your child must be taught that men who wear colored underwear or undergarments that are cut within one inch of the outer periphery of their pubic region or the trough of the valley between the cheeks of their bottom are either European or Homosexual – and in America there is no difference between the two.

Meie olemegi homoseksuaalid
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
NekoNaru
pugema ei lähe


Liitunud: 7 Märts 2007
Postitusi: 120
Asukoht: Dorpat

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 10:37    Teema: Vasta viitega

Ja me oleme selle üle uhked!
_________________
Tehakse uuendusi! =D
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 16:47    Teema: Vasta viitega

Kas keegi saab 8elda, kust ma leiaks kyou kara ore wa!! episoode (Yldiselt ei huvita mind kas need on rawid või on subitud)? ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
P6rgukurat



Liitunud: 17 Apr 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Vääna-Jõesuu

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 20:17    Teema: Vasta viitega

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 22:53    Teema: Vasta viitega

Yldiselt ma juba proovisin veoh-st leida, aga ei leidnud... ???
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Mai 18, 2008 23:06    Teema: Vasta viitega


_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 19, 2008 11:21    Teema: Vasta viitega

Ragnaripea kirjutas:
Ei tea, leian, et see CCCP on täiesti overrated asi. Olen läbi aegade kasutanud K-Lite Mega Codec Packi ja olen saanud siiamaani vaadatud kõik, mis vaadanud. Ühe korra tuli probleem ja kui mitmete soovituste peale proovisin CCCPd siis, ei olnud seegi targem. Pigem ajas mul masina segadusse. Siis vihastasin ja panin K-Lite'i peale tagasi.

Ei ole overrated. Tsiteerides nende FAQ - CCCP was created to replace the filter packs provided by several anime fansub groups into a single reliable pack capable of decoding practically any group's files - without breaking compatibility for other formats.
Pealegi on see codec pack tehtud fansubberite poolt ning anime fansub'ide jaoks, mitmed fansub grupid soovitavad seda ise.
Samas jah, kui töötavad kõik asjad ka muu codec pack'iga, siis ükskõik, mida kasutada. Aga selle masina segadusse ajamisse kohta ütleks, et see päris kindlasti ei olnud CCCP viga, vaid pigem su masinas oli enne igasugu muid asju, mis temale ei meeldinud. Kui endal oli kunagi probleem siis võtsin nede wikist troubleshooting sektsiooni ette ja ajasin sealt näpuga järge ning sain asjad korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 289, 290, 291  Järgmine
Lehekülg 174, lehekülgi kokku 291

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: