OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ghost Hound

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 15:04    Teema: Ghost Hound Vasta viitega

Sel sügisel midagi väga meeldejäävat ei paista animemaailmas olevat (mõned ikka on, nendest kuulete minult lähipäevil), aga seda sarja ootasin ma juba mõnda aega tagasi. Lihtsalt tundus huvitav, trailer oli ka hea. Siis, natuke hiljem, tuli veel suurem ootus. Põhjuseks oli see, et ma sain teada, et sarja kaasautor on Shirow Masamune, kes ka GitS-i ja Appleseedi mangad kirjutanud on. Teiseks on tegu I.G. Productions'i 20. aastapäeva teosega, nii et on, mida oodata (mida kõik I.G. meile andnud on, võite Wikipediast vaadata).

®anr: üleloomulik, ulme, (õudus)

Esimese osa põhjal on raske midagi suuremat järeldada, sest tegevustik aeglane, aga vähemalt lubav see sari on ja animatsioon on natuke parem kui hea.

Lugu räägib siis ühest poisikesest kusagil kaugemas maapiirkonnas, kes suudab unenägudes liikuda, kuigi tema tahtest seal palju ei olene. Esimesest osast saab ainult seda näha, teisi tegelasi tuleb 22-osalises sarjas kindlasti veel, nii et pole mõtet sel teemal pikemalt peatuda.

Anime ise on algusest peale müstilise õhkkonnaga. Kaameratöö on hea, eriti häguste unenäostseenide korral, värisedes ja fookusest sisse-välja liikudes. Taustamuusika on minimaalne, palju on vaikust ja helipalad on enamasti müstilisust loovad tüüpilised õudusfilmide helid.
Lugu algab aeglaselt ja vaikselt (see pole sama mis igavalt). Kogu maaelu õhkkond on uinutav, sarja on hea vaadata rahulikult õhtul, aga mitte siis, kui oled ise sama unine, kui peategelane, kes paljudele omaselt koolitunni ajal magama jääb. Järgneb retk hüplevas, segases (ja natukene sürrealistlikus) unenäos - see enam ei ole paljudele omane. Samuti ka enese magava keha nägemine.

Vaadake järgi, ma eriti ei usu, et see järgmiste osade jooksul kvaliteedis kaotama hakkab, pigem vastupidi, sest juba järgmise osa preview oli huvitav.











_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Okt 24, 2007 19:08    Teema: Vasta viitega

Jaa... Ei oodanud seda sarja vist asjata =)
Eks vaatame, mida aeg toob, aga esimene osa oli päris hea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 04, 2007 15:52    Teema: Vasta viitega

Ghost Hound.

See on kindlasti üks väga hea anime. Väga hea, väga sügav, väga mõnus. Väga ilus.

Esimesed kaks episoodi on teeninud minu armastuse.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Nelj Nov 15, 2007 21:59    Teema: Vasta viitega

Hakkasin ka vaatama ja esimesed kolm osa jätsid päris hea mulje, aga kas keegi võiks öelda, mis päeviti uus osa ilmub?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Nov 15, 2007 23:17    Teema: Vasta viitega

Tundub päris huvitav, kuigi kohati kergelt uimane. Animatsioon on mõnus :)
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2007 00:57    Teema: Vasta viitega

On tõesti uimane anime, aga see pole halb omadus. Pole küll põnev sõna otseses mõttes, kuid on huvitav. Kolm osa on möödas, aga ikkagi on raske sarjast midagi arvata. Ei oskagi aimatagi, mis edaspidi juhtub ja mis ¾anr siis valitsema jääb seda animed.


@SSJ_Silver: Tuleb üpriski suvalistel päevadel välja (in english versioon muidugi). Mina vaatan Shinseni subtiitreid ja neil tuli kolmas osa eile välja, samas Jaapanimaal tuli eile viies, nii et kahe nädalaga on tõlkimine maas.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Nov 16, 2007 06:49    Teema: Vasta viitega

Mina vaatan Genjo sub'e wink
Neil tuli kolmas osa 10.ndal novembril välja juba :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Apr 15, 2008 20:14    Teema: Vasta viitega

Shinsen-Subs on oma otsaga nii kaugele jõudnud, et eelviimane (21.) osa on kõigile kättesaadav. Pean mainima, et jällegi on tegu suurepärase animega. Seekord ei ole tegu vaid minu maitsega, vaid ma olen kindel, et enamikule bakalastest see meeldiks.

Ootan pikisilmi viimast osa.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2008 10:45    Teema: Vasta viitega

Seriaal vaadatud. Head? Palju. Halba? Vähe, ei oskaks isegi välja tuua. Meeldis? Otse loomulikult! Üks mu lemmikutest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Mai 08, 2008 19:40    Teema: Vasta viitega

mmm... 9 osa vaadatud.. Üsna igav tundub siiani. Liiga uimane minujaoks. Ei vaata vist lõpuni kui just midagi huvitavat pole tulemas ...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 12:04    Teema: Vasta viitega

Sama siin, jätsin ka mingi 8-9 juures pooleli vist ??? Suht mõttetu ja tõsiselt uimane, midagi nagu ei toimuks ja ainult mingi psühholoogia jama käib, mis ei ole halb, aga siiski, psühholoogia õppimiseks loeksin raamatut vms. Mingit actionit pole ja midagi eriti ei toimu, stoory on nagu ka suht mõttetu
Sõber(,kellele meeldis väga DN), küsis mult, et kas mul on midagi viga, et ma seda vaadata suutsin esimese osa peale, mis tundus talle nii mõttetu(,kuna tegevust ei olnud vms.).
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 10, 2008 22:47    Teema: Vasta viitega

Seeria esimene pool ongi sellesse õhustikku sisseelamiseks, teisel pool on rohkem äksionit ja enamik esimesel poolel tekkinud küsimusi vastatakse.

Ma ei usu, et SSJ_Silver, kes vaatas mingi 8-9 osa, tunneb Ghost Hound'i stoorit piisavalt hästi, et see mõttetuks tembeldada. Ka ei usu ma, et see, et SSJ_Silveri sõbrale meeldib DN, teeb tema arvamuse kuidagi tähtsamaks.

Seda küll, esimeste osade jooksul suurt tegevust ei toimunud. Aga mind just paeluski see mõningane ühel kohal tammumine, mis seletas tegelaste psühholoogias kõigepealt tulemuse, siis sümptomid ja lõpuks nende põhjused ning ka lahendused. Ma ei süvenenud väga teksti, mis rääkis psühholoogiast, aga mida aeg edasi seda lihtsamaks ja selgemaks kõik seletused läksidki.

Selge see, et äktsion, kus ei pea ajusid pingutama või kus on punaste silmadega poiss, kes mõtleb palju, on palju ägedam.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Cino



Liitunud: 26 Märts 2008
Postitusi: 130
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juun 07, 2008 11:12    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just vaatamise ja tuleb tunnistada, et tegemist oli kokkuvõttes väga hea animega. Esimesed paar osa olid kõhedad ja tekitasid huvi, samas kuskil 6 osa paiku jäi mul sarja vaatamine pooleli pikaks ajaks. Sel nädalal võtsin jälle käsile ja nüüd imestan, mis põhjustel ma üldse pooleli jätsin. 9 puntki 10st paneks.
Kusjuures meenutas mulle nii animatsiooni kui veidra (heas mõttes) soundtracki poolest kohe Serial Experiments Laini. Pärast väikest googledamist selgus, et ongi tegemist sama stuudio tootega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: