OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

mangamoney
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 17:07    Teema: mangamoney Vasta viitega

Mingi äge raha on liikvel,
mul on au omada Puka pildiga kahekümneviiekat!

wäutsh, see on sinna peale tempeldatud, kas keegi veel on täheldanud?

äge, kes algatas, respectah!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 18:02    Teema: Vasta viitega

say what?

äkki aitaks pilt su juttu mõistetavamaks muuta
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 17:11    Teema: Vasta viitega

äkki võtaks oma allkirja pilte vähemaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 17:51    Teema: Vasta viitega

Äkki teeks hoopiski arusaadavamaid ja mõtekamaid teemasid? Kah variant.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 18:01    Teema: Vasta viitega

Kõigepealt, kui sa mõtlesid seda elukat,



siis tema nimi kirjutatakse Pucca ja tegemist on Korea tootega.


Teksti juures oleks võinud tõesti olla pilt, mis oleks asja tunduvalt selgemaks ja arusaadavamaks teinud, kui sinu tekst.

Ehk on sul võimalik see sisse skännida?
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 19:33    Teema: pucca that`z the one! Vasta viitega

well beib`s, tehke nt korjandus (skännige, lõigake, liimige, eksole), et ma saaks omale fotoka, millega oma geniaalseid leide salvestada ja tekstiliste ülltisite mitmemõttelisusest* segamatult edastada nende iva.


* eksole pucccaaa on nii levind tüüp, et kedagi ei tohiks nt mõiste -pukka- tähenduse aimaisest või mõistmisest kõrvaldada mõni suvaliselt kirjutatud täht.
aga ok.

selgitan Vabandavalt oma esialgsest rahanägemis-rõõmust pimestatuna nõmedalt väljakukkunud Postituse iva:
lootsin, et see on äkki teada teema, see raha, ja et see, kes tembeldas, on siit foorumist seega saab minupoolse respekti.


Viimati muutis seda joakimrobin (Püh Mai 04, 2008 23:22). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 21:38    Teema: Re: pucca that`z the one! Vasta viitega

joakimrobin kirjutas:
well beib`s, tehke nt korjandus (skännige, lõigake, liimige, eksole), et ma saaks omale fotoka, millega oma geniaalseid leide salvestada ja tekstiliste ülltisite mitmemõttelisusest* segamatult edastada nende iva.


* eksole pucccaaa on nii levind tüüp, et kedagi ei tohiks nt mõiste -pukka- tähenduse aimaisest või mõistmisest kõrvaldada mõni suvaliselt kirjutatud täht.
aga ok.

selgitan Vabandavalt oma esialgsest rahanägemis-rõõmust pimestatuna nõmedalt väljakukkunud Postituse iva:
lootsin, et see on äkki teada teema, see raha, ja et see, kes tembeldas, on siit foormumist seega saab minupoolse respekti.

Well, dude. Miks peaks meie sulle korjanduse tegema? Selles mõttes, et keegi pole käskinud sul pilti näidata. Probleem oli selles, et sa ei väljendanud eriti hästi ning jäi arusaamatuks, milline see leitud asi välja näeb. Milline see välja nägi ning sõnum jäi segaseks. Segadus sai siiski lahendatud sinu postitusega, mida ma just siin kommenteerin.

Mis puudutab Pucca nimesse, siis korrektsem oleks kirjutada nimi õigesti. Sõltumata sellest, kas keegi valestikirjutatust aru saab. Pealegi võib valestikirjutamine tekitada olukorra, kus räägitakse lõppkokkuvõttes kahest erinevast asjast/isiksusest. Seega targem on ka kergemate asjade puhul kirjutada õigesti.


NB! Sa võiksid natukene selgemat eesti keelt kirjutada, sest sinu jutust on raske aru saada. Kole näeb välja.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 21:53    Teema: Re: pucca that`z the one! Vasta viitega

joakimrobin kirjutas:

* eksole pucccaaa on nii levind tüüp, et kedagi ei tohiks nt mõiste -pukka- tähenduse aimaisest või mõistmisest kõrvaldada mõni suvaliselt kirjutatud täht.

Tead, kõik seda foorumit kasutavad inimesed ei vahi cartoon network'i või jetix'it või mis iganes multikakanalil seda Pucca't näidatakse. Ja kui sa veel nime täiesti valesti kirjutad, siis on tõesti, et wtf asjast sa siin räägid üldse. Võiks näiteks arvata, et sa elad Puka vallas ja teil on see seal mingi puuslik või mis iganes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 21:53    Teema: Vasta viitega

Daamid ja härrad, palun rahu- pole vaja nii vihaselt joakimrobini kallal võtta. See peaks selge olema, et tema esialgse postituse sisu ja õigekirja madala kvaliteedi põhjustas hoopis uue suurepärase raha leidmise rõõmust tekkinud ärevus. Selle vältimiseks teen ettepaneku lisada peale postitamist pisikese viivituse, mis annaks postitajale piisavalt aega maha rahunemiseks ja analüüsimaks oma postituse väärtust enne, kui ta annab lõpliku nõusoleku tegemaks järjekordse panuse baka foorumisse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 22:40    Teema: c ya in jetix tv 18.oo. "Not so range, can be fun too&a Vasta viitega

eksole, PUcca (vt pilt ja etsüklopeediline lähenemine ülalpool antud) on nii teadatuntud olendike, et tema nägemisel (targutada a la Elvisel oli ju keskmine nimi ka, on mage) seostuvad alateadlikult jap-pop ja eesti animetsikkide händbäägid (anglotsism sõnast käekott, kasutan efekti mõttes, et kõlaks eriti beibälikult) seega pole vaja mingit jetixi, vaid rohkem tänavastiili semiootika mõistmise (dis)kursusi või loenguid.

+ ärge suruge oma akadeemils-kuiva kirjutamisviisi propageerismisega (eksole, meie foorumi nimi on baka. ka veist släng aga ok. hoiakuga a la -meie-ju-ometi-teame-kuidas-koolikirjandeid kirjutada-et eriti-igav-ja- etteaimatav-lugeda-oleks-) maha ehedat kõnelisust. Foorum on ju veidi dialoogiline nähtus, seega vestlus on lõbus, kui saad end vabalt väljendada. Eriti kuna siin on kindlasti noori, keda õigekeele kammitsad kõikjal painavad ja takistavad, laske voolata tekstil! pange tähele oma mõttesüntesaatroite helisid, unustage koolivälisel ajal tüütu mõistuse kontroll!


Viimati muutis seda joakimrobin (Esm Mai 05, 2008 02:08). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 22:48    Teema: Vasta viitega

aga äkki oled sa lihtsalt loll?
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 22:59    Teema: Vasta viitega

äkki olen jah loll, et üritan siin maailma parandada,
samas võin rahuliku sydametunnistusega uinuda:

@ least I tried!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 23:11    Teema: Vasta viitega

eiei, ära nüüd sellepärast, mis ma ütlesin muretsema hakka. püüa edasi ja hoia kõva :) omapärased inimesed on alati huvitavad.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Mai 04, 2008 23:22    Teema: Vasta viitega

Kusjuures mina ei tea, misse või kesse asi Pucca on.
Ei tea ka seda, mis on mõttesüntasaatroit.


Mis kirjakeelde puutub, siis tundub, et said koolis õpetajatelt liiga palju peksa, et selline vastumeelsus on, aga ma ei tea - ehk said ikkagi liiga vähe.
Sest ma ju näen, et sul jutt jookseb ja mingid ideed on, aga vaata, selle dialoogilise nähtuse ja vaba väljenduse puhul paned mööda. Üks asi on kirjavead ja kahtlane lausestus, aga sinu jutt on, no sorri, pea täiesti arusaamatu.
Foorum ei ole nagu Päris Elu, sest kõnemaneeri kirjas edasi anda on võimatu ja seega on siin kirjutamisel tähtis iga nüanss, et sind just õigesti mõistetaks (või sinu puhul: et üleüldse mõistetaks).

Selles mõttes, et väljenda end vabalt, aga arusaadavalt. Kohati on su jutt sama nagu vestluses üritaks aru saada, kuidas end "vabalt väljendab" üks nahhujaa purjus ja lõhkise mokaga tüüp. Mõikad?
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 00:16    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
äkki olen jah loll, et üritan siin maailma parandada,

Ma ei saanud aru, et misotsast see maailmaparandamine siin teemas avaldus?

Tsiteerin::
ärge suruge oma akadeemils-kuiva kirjutamisviisi propageerismisega maha ehedat kõnelisust.

See sinu armas ehe kõnelisus ei paku üle arusaadavaid ja loetavaid lauseid. Tekstil on siis hea voolata lasta, kui lugemisel silmad valutama ei hakka. Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 00:30    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Tsiteerin::
äkki olen jah loll, et üritan siin maailma parandada,

Ma ei saanud aru, et misotsast see maailmaparandamine siin teemas avaldus?

Noh, eks see ole praeguste koolilaste teema - kirjutame nagu räägime. Pistke aga teadagi kuhu see oma eesti kirjakeel, meie räägime oma slängi ja kirjutame ka sedasi, enda viga, et aru ei saa. Kõik(s.t. mina ja mu sõbrad) ju ometi teavad seda ja toda(näiteks see Puka), kuidas siis sina/teie ei tea.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 00:57    Teema: Vasta viitega

Kui sa tahad ennast arusaadavaks teha teistele inimestele, siis väljenda ennast korrektsemalt. Iga inimgrupi jaoks on inimestel erinev suhtlemisviis. See, et teie oma sõpradega meie silmis vigaselt ja arusaamatult räägite ei tähenda, et meie sellest aru saame. Eriti veel kui tegu on internetiga, sest siis pole sul võimalust kasutada miimikat, mis on otsesuhtlusel väga oluline. Keegi ei keela sul kasutada enda väljendeid. Küll aga on soovitatav, et sa väljendaksid ennast selgemalt ning korrektsemalt.

Olgu siinkohalt tsiteeritud baka reegliteteemast teine punkt:

Tsiteerin::
2. Kuna baka.ee on eestikeelne animeportaal, on peamiseks suhtluskeeleks eesti keel. Kui on soovi kasutada mõnda võõrkeelt, peame õigekirja eriti tähtsaks. Postitused stiilis "r0xx0rz" või "rulez" või mis iganes muud mõeldavat võõrkeelset värdvormi kasutavad laused ei ole vinged ja alternatiivsed, pigem on tegemist nõmedusega.


Pika probleemi kokkuvõte: väljenda ennast ka teistele arusaadavalt, kui sul on soovi, et teised sinust aru saaks.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
joakimrobin



Liitunud: 29 Märts 2008
Postitusi: 19
Asukoht: tartu/tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 01:44    Teema: mis teid kiizukesi ikka piinata Vasta viitega

Viisakas oleks lõpetuseks lisada, et te olete kahjuks suretunud mu soovi teiega midagi lahedat jagada peale iroonia, sarkasmi (mis absull ei mõju, paraku jah, eksole miimikat pole...okok see on juba tuntavalt irooniline algus nõmedaks trakdaadiks*, kus ma ei kasutaks iga teise lause järel emotsioonirikast jänkukest, et oma mõtet pehmedada, mille iva oleks siinelse liivakastile lihtsam ära seletada vastandipaari: konservatiivsus vs avatud meel ja "Tõest ja õigusest" pärit ilmeakte, aga oma kastutustiheduses kulunud ja seega mittemidegiütlevate tsitaatide abil)

*millest ma teid säästan)
_________________
http://projekt.art.tartu.ee/images/luuk.png


Viimati muutis seda joakimrobin (Esm Mai 05, 2008 02:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 02:15    Teema: Vasta viitega

Kulla mees, keegi pole keelanud sul avatud meelega rääkimast. Räägi millest tahad. Probleem oli sinu segastes lausetes, millest on raske aru saada. Kas saad aru? Paranda lihtsalt natukene lausete ülesehitust. Mingist vabaduse piiramist siin pole. Mingeid emotsioonijänkukesi pole sul vaja kasutada. Piisavalt osav inimene suudab ka sõnadega enda emotsioone selgelt ja arusaadavalt esile tuua.

Kui sa tahad, et sinu öeldust aru saadakse ning et sulle etteheiteid ei tehtaks, siis räägi selgemalt.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Mai 05, 2008 02:59    Teema: Re: mis teid kiizukesi ikka piinata Vasta viitega

joakimrobin kirjutas:
Viisakas oleks lõpetuseks lisada, et te olete kahjuks suretunud mu soovi teiega midagi lahedat jagada peale iroonia, sarkasmi (mis absull ei mõju, paraku jah, eksole miimikat pole...okok see on juba tuntavalt irooniline algus nõmedaks trakdaadiks*, kus ma ei kasutaks iga teise lause järel emotsioonirikast jänkukest, et oma mõtet pehmedada, mille iva oleks siinelse liivakastile lihtsam ära seletada vastandipaari: konservatiivsus vs avatud meel ja "Tõest ja õigusest" pärit ilmeakte, aga oma kastutustiheduses kulunud ja seega mittemidegiütlevate tsitaatide abil)

Pikk jutt, sitt jutt. Mulle läks küll selle jutu mõte kaduma. Iroonia ja sarkasm on üldiselt teretulnud, kui need ikka on iroonia ja sarkasm, mitte lihtsalt oma saba kergitamine ja teiste sõimamine. Võttis ka väga laialt muigama su fraas "konservatiivsus vs avatud meel". Kui meie poolt on konservatiivsus ja sinu poolt avatud meel, siis oleks ju palju täpsemalt väljendatud see hoopis sedasi - selge jutt vs segane loba. Ausalt öelda meil juba siin oli kasutaja Exb, kes proovis ennast väljendada teistele ainult talle endale arusaadavas vormis(kuid siiski oli tema kirjutamise stiil sinu omast mitu astet kõrgemal tasemel ja lennukam). Paistab, et siin on tegemist Exb'i kehvemat sorti järeltulijaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   See teema on suletud: sa ei saa postitusi lisada ega muuta.    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: