OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

anime teemad/ülevaated

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2007 01:15    Teema: anime teemad/ülevaated Vasta viitega

tuli vahepeal mõte pähe, et võiks teha mingi nimekirja animetest mille kohta anime alamfoorumis on eraldi teema tehtud. kuna foorumisse kipub rohkem tulema tutvustusi kui baka kodulehele ülevaateid, siis võiks see kohaks olla kust vaadata ka foorumitutvustusi. või teine võimalus oleks ülevaadete lehele lisada need animed lisamärkega, et tutvustus on foorumis.

esimese võimaluse saaks ise ära teha ja foorumisse postitada, teine oleks jälle üldises mõttes mugavam, aga eeldaks adminni viitsimist sellega tegeleda (animed võin ise foorumist välja otsida, muu oleks adminni teha).

et mida keegi arvab sellest?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2007 01:40    Teema: Vasta viitega

hea mõte
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2007 01:46    Teema: Re: anime teemad/ülevaated Vasta viitega

ruri kirjutas:
tuli vahepeal mõte pähe, et võiks teha mingi nimekirja animetest mille kohta anime alamfoorumis on eraldi teema tehtud. kuna foorumisse kipub rohkem tulema tutvustusi kui baka kodulehele ülevaateid, siis võiks see kohaks olla kust vaadata ka foorumitutvustusi. või teine võimalus oleks ülevaadete lehele lisada need animed lisamärkega, et tutvustus on foorumis.

esimese võimaluse saaks ise ära teha ja foorumisse postitada, teine oleks jälle üldises mõttes mugavam, aga eeldaks adminni viitsimist sellega tegeleda (animed võin ise foorumist välja otsida, muu oleks adminni teha).

et mida keegi arvab sellest?


Idee korralik. Ainuke mure see, et ülevaadete lehele on kogunenud kirjatükid, millega ka vaeva nähtud ja mis väärvivad ülevaate nimetust, aga kui otsida foorumist ülevaateid, siis leiab neid igas vormis ja stiilis. Kes otsustab millal ülevaade on ülevaade ja millal "hei, see on lahe anime" postitus ja millal lihtsalt kesised?
Või oli sul plaanis animeteemade nimekiri, mis oleks samuti päris väärt asi.
Neid korjata võin isegi, aga mind huvitab, kas keegi administratsioonis on üldse huvitatud baka esilehega töötamisest. Seal oleks tööd nii et tapab, uudiste asemel vanased ja puha... emm
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2007 02:08    Teema: Re: anime teemad/ülevaated Vasta viitega

cenorig kirjutas:
ruri kirjutas:
või teine võimalus oleks ülevaadete lehele lisada need animed lisamärkega, et tutvustus on foorumis.

Kes otsustab millal ülevaade on ülevaade ja millal "hei, see on lahe anime" postitus ja millal lihtsalt kesised?

st tutvustus või animega seotud teema. ülevaate leht võiks siis olla näiteks selline:
Angel Sanctuary (foorum)
Card Captor Sakura
Nana (foorum)
Tsiteerin::
Või oli sul plaanis animeteemade nimekiri, mis oleks samuti päris väärt asi.

üldiselt jah. esimese võimalusena foorumisse, teise võimalusena ülevaadete lehega seotult nagu ülalpool näites.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Dets 28, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

Idee on väga hea. Ma ise pooldaksin foorumis asuva nimekirja lähenemist, sest:
1) arvutuse kõrvale foorumi teema lingi lisamine nõuaks PHP torkimist, mida keegi ei söanda teha;
2) ülevaadete lehte ei külastata kuigi tihti, foorumis oleks see nimistu palju nähtavam.

Re: Esileht

Selle uuendamise/täiendamise/kõrvaldamise plaan on juba aastaid õhus olnud ning paaril korral on midagi tegema ka hakatud, kuid ühel või teisel põhjusel on asi alati soiku jäänud. Peamiseks auguks on PHP-d valdava inimese puudumine, kes praeguse koodi üle käiks ja vajaminevaid muudatusi sisse viiks või asja täiesti nullist uuesti kirjutaks. Minu liitmine projekti ja sellega kaasnevad isiklikud kapriisid kommuuni suhtes ei ole ka abiks olnud...

Alternatiive on ka, näiteks mõne vabavara CMS'i kasutusele võtmine, või wiki üles seadmine, kuid need ei ole minu peast eriti kaugemale liikunud, sest mõlemal juhul tundub tegemist olevat suurema vaevaga kui asi väärt on. Wiki oleks hea viis paljude sticky'de kõrvaldamiseks, samas.

Aegunud esilehte tuuakse probleemina välja umbes kord kahe aasta tagant. Enamus näikse foorumiga rahul olevat, mistõttu midagi väga liikuma ka ei hakka.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 18:15    Teema: Vasta viitega

Mullegi meeldib ruri mõte. Hetkel näen ka mina parima võimaliku lahendusena animet tutvustavate teemade loetelu loomise foorumisse eraldi teemana. Ülevaadete sektsiooni mudimise ja avalehe aegunud oleku küsimustes ütles acousmatique juba kõik olulise ära.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Dets 29, 2007 22:37    Teema: Vasta viitega

Minu meelest ka igati loogiline mõte. See eraldaks arutelu kindlate animede üle üldisest animega seonduvast jutust anime alafoorumis. Kõik oleks selgem ja siledam jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2008 18:54    Teema: Vasta viitega

Kirjutage animedest ÜLEVAATEID inimesed ning saatke neid mulle või mõnele teisele Baka asjapulgale.. Pärast endal ka tore meenutada.

Ummi ja Random ja Cenoriq ja Mimmu ja Trash ja Genky ja Acousmatique ja Hypno ja Vabarnamees jpt ! Iga viie vaadatud multa kohta üks ülevaade !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Apr 04, 2008 19:17    Teema: Vasta viitega

kammerer kirjutas:
Kirjutage animedest ÜLEVAATEID inimesed ning saatke neid mulle või mõnele teisele Baka asjapulgale.. Pärast endal ka tore meenutada.

Ummi ja Random ja Cenoriq ja Mimmu ja Trash ja Genky ja Acousmatique ja Hypno ja Vabarnamees jpt ! Iga viie vaadatud multa kohta üks ülevaade !

Ma olen kahjuks kokku vaid 4 animet näinud, nii et alles järgmise lõppedes on ülevaadet loota.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 15:47    Teema: Vasta viitega

Ning ma olen jube kirjutaja T_T
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 16:23    Teema: Vasta viitega

Ummi kirjutas:
Ma olen kahjuks kokku vaid 4 animet näinud, nii et alles järgmise lõppedes on ülevaadet loota.

Liiga vara hõiskasin oma lubaduse välja, eile lõpetasin 2 jooksva animega. Kirjutan, kui aega leian.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> tagasiside Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: