OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Shigofumi

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Laup Jan 26, 2008 18:14    Teema: Shigofumi Vasta viitega

Tegu siis taaskord sel aastal välja tulnud animega, mil hetkel veel vaid paar esimest osa väljas, minu teada 3 osa hetkel, millest olen näinud 2 osa.

Sellel animel on siis kokku 12 osa, millest iga osa kestab ~25 minutit.

Peategelaseks on Fumika, tüdruk, kes viib inimestele surnute maailmast kirju, mille sisuks on surnud inimeste viimased mõtted, asjad, mida nad soovivad endast mahajäänutele öelda. Temaga on alati kaasas tema partnerist sau, mis räägib ja tema nimi on Kanaka.
Esimeses kahes osas räägitakse ka Shòta Machiya'st, kellele meeldib vabal ajal ehitada rakette ja tema sõbrast, Asuna Ayasest, kelle isa ära tapetakse ning selle tagajärjel saadetakse Ayasele shigofumi, kiri teispoolsusest.
Kui tahate rohkem teada, vaadake ise wink





Fumika



täiesti uus silp - su


Shota

Ayase







Ja kes sina oled?

Kus see nüüd oli...

kiri!



hiilime...

ja selline oli siis tulemus...

Mis sa seal teed?

Need siis pildikesed esimese osa esimesest poolest : )
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 04:56    Teema: Vasta viitega

inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid inglid

*Chiisan vabandab spämmi pärast...aga...seal olid inglid (või lihtsalt üks ingel) Kallis Kallis ...paneb anime kohe tõmbama
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mimmu
hilja juba


Liitunud: 22 Apr 2005
Postitusi: 1270
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 10:20    Teema: Vasta viitega

üritasin esimese osa algust vaadata aga mulle tundus see kuidagi väga Jigoku Shoujo rip-offina. Eksin?
_________________
Onu Vanja kurvad püksid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 17:07    Teema: Vasta viitega

Eriti ei eksi.Aga seal ei tapa see postiljon ise vist kedagi. Praegu on juba 4 osa väljas ja mõtlen et peaks isenesest huvitavamaks minema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Laup Veeb 02, 2008 23:55    Teema: Vasta viitega

mimmu kirjutas:
üritasin esimese osa algust vaadata aga mulle tundus see kuidagi väga Jigoku Shoujo rip-offina. Eksin?


Kui ma nüüd ei eksi, siis vaadati eelmisel animeööl seda ning mina oskan nii palju vaid öelda, et nad on küll pisut sarnased, kuid minu jaoks täiesti erinevad.
Jigoku Shoujo's viis üks tüdruk täide teiste nn kättemaksuplaane ja viis neid põrgusse, kuid Shigofumis toob üks tüdruk hoopis elavatele nende lähedaste viimased sõnumid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 17:38    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin äsja 12. osaga, viimasega, kui just anidb valetama pole hakanud. Peaks mainima, et jäin sarjaga vägagi rahule, kuigi lõpp jäi minu jaoks nagu natuke poolikuks. Mina oleks tahtnud veel, kuid ka selline lõpp sobis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Märts 28, 2008 17:55    Teema: Vasta viitega

Pole veel viimast osa ära vaadanud, kuid meeldinud on väga. Rohkem kui Jigoku Shoujo. Ideeliselt on need tõesti sarnased, kuid Shigofumi, vähemalt mulle, mõjub kuidagi tunduvalt rohkem. Ikka tekib selline ahastus inimloomuse varjukülgede üle.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: