OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

BAKA 5 KOKKUTULEK - 22. märtsil 2008 (uuen: 23.03 MULJED)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 20:17    Teema: Vasta viitega

Tore üritus oli. Eriti meeldis SEGA Saturni tutvustamine ja Trashi kaasatoodud plaatide promomine.

Siin siis ka pisike varjudemäng minu poolt (Trash + fushi tantsuhoos).


http://www.youtube.com/watch?v=vvjwHCM-1Wg

Edit - lisan kah ühe teaseri... 0.o


_________________
http://www.giantbomb.com/


Viimati muutis seda jackwood (Püh Märts 23, 2008 21:38). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Piu
tavaline eesti naine


Liitunud: 3 Nov 2006
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu/Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 20:53    Teema: Vasta viitega

Üks ägedamaid üritusi pika-pika aja jooksul.
Suured tänud ja kallid kõigile osalistele ja eriti meie vaimsele emale ja korraldusjumalannale LaLaLaa
Kahju ainult,. et öised külastused tegemata jäid. See-eest oli magamismoment aga väga hea ja armas.

Perekool oli tasemel. Liituks järgmisel aastalgi.

PS: Ma tahaks kellegi sauna eest raha anda ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 21:15    Teema: Vasta viitega

See oli mõnus kokkutulek. Kõige meeldejäävamad oli viktoriin ja ettekanne Sega Saturnist. Päris lahe oli ka öine gaming-sessioon.

Ootan järgmist korda. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 21:35    Teema: Vasta viitega

Jee, hea üritus oli!

Cool:
- Vabarnamehe ettekanne
- inimesed Tallinnast, keda ma varem ei tundnud/polnud näinud ning kes mul viktoriini tulemusi parandada aitasid (Muusik, Sporkness, Kuroneko, zindrel)
- punkrokkar Trash'iga lollitamine/Alex Jones'ist rääkimine
- opsdisko
- hea vastuvõtt mu viktoriinile (*´Д`)ハァハァ
- soojad ja pehmed voodid
- ewty pilt minust
- te kõik!

Not Cool:
- jõin liiga palju OTL
- piltide järgi tundub mulle, et ma pean oma rühti parandama!

Pilte mul ei ole, aga ma panin viktoriini materjalid siia üles. doc ja txt failid on vastavalt puhtand ja mustand (koos vastustega) ning materjalid.zip on siis viktoriini viimase osa asjad, miinus see lõik Nausicaä'st (hjarg, su DVD on minu käes).

0h00: Gui Boratto "Mr. Decay"
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:04    Teema: Vasta viitega

Mina muide ütleks veel suure aitäh ja annaks suure kalli Muusikule, kes mulle korraldamise puhul Raffalot kinkis. Nii armas ^_^
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hypno



Liitunud: 25 Veeb 2008
Postitusi: 372
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:13    Teema: Vasta viitega

Olen kah lõpuks tagasi koju jõudnud... Oli tõesti tore LaLaLaa

Tooksin veel eraldi välja Muusiku hommikuse kontserti neile õnnelikele, kes selleks ajaks polnud jõudnud veel lahkuda :)
_________________
My Anime List
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:17    Teema: Vasta viitega

Minu arust meie kokkutulekud lähevad iga aastaga üha vingemaks.

Seekordne kokkutulek lõi ka senitundmatuid pretsedente:

a) Ettekanne Sega Saturnist! (vabarnamees väärib aplausi) Loodan, et head uut traditsiooni ei lasta kaotsi minna ja järgmine kokkutulek kuuleme veel mõnda samas võtmes esinemist.

b) Senitundmatud luksused, mida pakkus Kopra talu, alates kaminaruumist kuni selleni, et umbes pooltes tubades olid lausa telerid olemas. Siia alla käib ka meie oma Muusiku antud hommikune klaverikontsert Kopra talu auväärt kontsertpianiinol.

c) Perekool värbas enneolematu koguse värskeid liikmeid.

d) Maja peal olla nähtud üht ekstaatiliselt tantsu löövat alasti bakalast! Võibolla aitavad mõned Random Hero tehtud fotod saladuseloori kergitada, aga võibolla ka mitte. Kuidas Randomi käsi seda kaadrit võttes värisema ei löönud, teab üksnes vanajumal ise taevas. Müstika!

e) Baka kokkutuleku esimene pantsushot! Aplaus enneolematu julgustüki eest kaunite naisbakahoolikute-bakahanaalide igakülgsel kajastamisel läheb ewty suunas.

f) Enneolematu pealesunnitud närvesööv metsaralli läbi Lõuna-Eesti soode ja mülgaste juhtekipaa¾i Tuletegija ja inz002 ettevõtmisel. Proovige järgmine aasta veel midagi sellist ja vaatate kokkutulekut akna tagant Armas kuri
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zero



Liitunud: 5 Märts 2004
Postitusi: 178
Asukoht: Ujuvad saared

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:53    Teema: Vasta viitega

Tuut!

Kopra talu > Kunstimäe

Baka esimene tantsupidu! Tants ja trall kestis vist oma neli tundi. Lõpuks oli hull väss peal.

Tänud mu võistkonnakaaslastele mängudes ning kõikidele, kes kokkutulekut korraldada aitasid!

Järgmise korrani Kallis Kallis
_________________
Jäi kui rott lõksi vahele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:54    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
...


C. mind visati välja T_T

D. mul sõimati selle pildi jagamise eest juba nägu täis. Vabandan siinkohal oma hoolimatuse eest, et ma Trashilt luba ei küsinud. Häbi on, kuid julgen oma viga tunnistada ja alandlikult vabandust paluda. Loodan, et suudad minusugusele alatule inimesele andestada.

E. olen kuulnud juba kurja kuulujuttu, et see kustutati. ei ole küll antud pildi seksuaalsest küljest niiväga huvitatud, pigem tõmbab mind see, et tegemist on siiski ajaloolise sündmusega.

F. TEIE autos oli kaart. tuletegija sõitis mälu järgi ja ikka võib väike eksitus juhtuda. Nägitegi rohkem kaunist eestimaa loodust. Ja kui 50 km/h kulgemise pealt helistatakse ja siis kisatakse, et me kihutame eest ära, oleks teil vist aeg olnud surnud auto pealt maha kobida ning lihtsalt natuke kiiremat kõndi teha.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 22:58    Teema: Vasta viitega

Ärge nüüd tülitsege õndsal pühapäeva õhtul.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
genky
hommikune tõus


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 3674
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 23:02    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
C. mind visati välja T_T

Ise sa läksid ära. Järgmine kord jää siis kauemaks :P


erick kirjutas:
f) Enneolematu pealesunnitud närvesööv metsaralli läbi Lõuna-Eesti soode ja mülgaste juhtekipaa¾i Tuletegija ja inz002 ettevõtmisel. Proovige järgmine aasta veel midagi sellist ja vaatate kokkutulekut akna tagant Armas kuri


Hauakaevaja kirjutas:
F. TEIE autos oli kaart. tuletegija sõitis mälu järgi ja ikka võib väike eksitus juhtuda. Nägitegi rohkem kaunist eestimaa loodust. Ja kui 50 km/h kulgemise pealt helistatakse ja siis kisatakse, et me kihutame eest ära, oleks teil vist aeg olnud surnud auto pealt maha kobida ning lihtsalt natuke kiiremat kõndi teha.

Mina ütleks pigem, et see oli päris huvitav kogemus omaette. Täpselt tunne-eestimaad-bussi tunne tekkis LaLaLaa Nalja sai ju tegelikult päris korralikult. Vähemalt meie autos käis küll kõva naermine.

Mis puudutab kiirusesse, siis meie, kes sõitsime kolmandal kohal Tuletegija ja HotPapa järel, ootasime teisi autosid järgi. Ja 50km/h kohe kindlasti ei olnud. Üle 70km/h oli. Meil vähemalt polnud huvi kruusateedel autoga läbi aukude hüpelda. Üks põhjus ootamise palumiseks oli ka see, et oli lumesadu ning Tuletegija hõbedane auto lihtsalt kadus silmapiirilt :)

---

Keegi võiks tegelikult ka sellise põhjalikuma ülevaate teha. Nagu eelnevatel aastatel on olnud. Kuna Ahti piirdus lühemaga, siis minu lootused on eelkõige glaurungi õlul, kuid hea meelega on oodatud ka teised.
_________________
Asashio | AniMatsuri | MyAnimeList
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 23:16    Teema: Vasta viitega

Kõik oli hästi ilus ja tore, inimesed olid sõbralikud ja toredad, Kopra talu oli mugav ja tore. Käekell, mille fushi mult ära lubas varastada, jäi siiski mulle õnneks alles. Trashi filmitutvustus&jagamine oli hästi huvitav ja lõbus (samuti julgustavad sõnad blogimise osas, aitäh!), fushi viktoriin oli ääretult lahe, huumorit sai palju alustades 0h00 imelikest missioonidest seoses jääkuubikutega, lõpetades padjaklubiga ja MTI ning driimeri lahedatest soengutest, mis ewty poolt said vorbitud(vihjesõnaks printsess Leia ja roosinupukesed), säästutwister oli kah huvitav ning väga paeluv oli ka Vabarnamehe ettekanne! Aitäh ka Tuletegijale, kelle käest animet sai ja Hypnole, kelle mangasid sai mitmel korral sirvitud. Tahaks juba järgmist kokkutulekut, sest kõik oli suurepärane (kui välja jätta fakt, et miskipärast on mul püksitagumikul üks auk...).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 23:24    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Tahaks juba järgmist kokkutulekut, sest kõik oli suurepärane (kui välja jätta fakt, et miskipärast on mul püksitagumikul üks auk...).


Kui ma nüüd hästi meenutan, siis võisin näha Randomi fotokas pilti objektist, mis võib, aga ei pruugi selle auguga klappida. *Dun dun duuu!*
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Püh Märts 23, 2008 23:59    Teema: Vasta viitega

väga lahe kokkutulek oli :)
ps.tänkju risto
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 01:12    Teema: Vasta viitega

Kokkutulek oli tõepoolest meeldiv. Poetaksin ka paar kiidusõna:

*Vabarnamehele( tema ettekanne oli vägev ning tema sega käivitamise oskused veelgi vägemad..)

*Fushile (lihtsalt lahe inimene, kes tegi parima viktoriin läbi aegade *vabandust genky*...joomist võiks vaid piirata)

*Piuxule (kes oli lihtsalt niivõrd intrigeeriv, et teda peab ära mainima)

*Genkyle loomulikult...üritamise korraldamise eest ja maitsva koogi pärast.

*Hjargile (Ilma sinuta ei oleks ma koos Mimmuga suutnud piljardis võita Muhe..ega ka Viljandist koju jõuda)

*ning loomulikult Neile Salapärastele Inimestele Kelle Nimesid Ma Ikka Ei Tea (Erik äkki...ja keegi veel???), kes tegid mulle võimalikuks osaleda kokkutulekul. Suur aitähh Teile :)

*ning loomulikult suur pai kõigile, kes lõbusat meelt säilitades tegid kokkutuleku vahvaks ürituseks.

PS: Vabandaks vaid Yoshy ees, kelle und seekord perekool häiris...

PS2: Ainuke Masendav hetk oli siis, kui viktoriini voorus ei tulnud mul Susumu Hirasawa nimi meelde...vaid hoopis ' see on see tüüp, kelle laul "Parade" oli mul kuu aega hommikuti äratuseks pandud...peaagu täisvõimsusel ja 5 kõlari süsteemis'...*ja naabrid, kui nad veel surnud ei ole, vihakavad mind tänasepäevani...*

THE END

Chiisan
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 07:55    Teema: Vasta viitega

See üritus oli ikka mega, ma olin juba nii kaua oodanud, kui saan sellise rahvaga kokku, kes vaatab animed ja teeb sellega seonduvaid asju.

Ma olen Kehras ainuke, kes vaatab regulaarselt animed, nii üksik siin olla :)

Üritus oli vägev, rahvas oli tase, muusika oli ka hea, mängud ja anime/manga, mis sealt veel tahta ?
Ühesõnaga väga tore üritus oli, loodame et tuleb veel neid kokkusaamisi, oleks kohe kohal wink

Ega väiksed õhtused seiklused ka paha ei teinud :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
babuun



Liitunud: 10 Nov 2007
Postitusi: 499
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 08:30    Teema: Vasta viitega

Kasutaks siis ruttu veel võimalsut ja küsiks,et mis mängud seal õhtul käisid?1 oli mingi lennukitega tulistamine ja teine oli chibi tegelaste kaklus,kus minu ja ohoo sõnavara võis nata üle käte minna T_T .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 09:47    Teema: Vasta viitega

See rally stage oli jah natukene mitte planeeritud. A nuh niipalju me kiirust hoidsime siiski all et hotpapat tagapeeglis ikka näha oleks veel mingil kujul LaLaLaa

Aga summa summarum oli ikkagi väga lahe üritus :) kõige õnnelikum olen ma vist ühe kuldse draakoni üle kes nüüd usinalt mul võtmeid valvamas :)
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 10:54    Teema: Vasta viitega

Ma kasutan võimalust ja postitan ka ühe õienduse Vabarnamehe Sega Saturni ettekande asjus. Tal oli nimelt täiesti õigus, kui ta ütles, et Saturnil oli 7 protsessorit. Mina sain kah oma skepsisest üle Wikis teadmisi kogudes ja seda pilti nähes. Kes tahab, võib suuremad kivid ise kokku lugeda:


_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Esm Märts 24, 2008 11:10    Teema: Vasta viitega

babuun kirjutas:
Kasutaks siis ruttu veel võimalsut ja küsiks,et mis mängud seal õhtul käisid?1 oli mingi lennukitega tulistamine ja teine oli chibi tegelaste kaklus,kus minu ja ohoo sõnavara võis nata üle käte minna T_T .


Mängude täis nimekiri, noh nendest mida mängiti:
Guilty Gear, Sympon Action(Mario kloon, mis oli väga heaks piinamiseks inimestele Happybunny), Gunners Heart(Lennukid =)), Acceleration of Suguri(ajuvaba madin mullis, raketid laserid jne), Eternal Fighter Zero(Kanon'i Air'i ja muude animete naistegelaste vaheline kaklus Happybunny), kohe algul sai Full Metal Sister Marilu'd mängitud, Suzumiya Haruhi no Chourantou,ahjaa Minesweeper LaLaLaa.


Viimati muutis seda inz002 (Esm Märts 24, 2008 11:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üritused Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Järgmine
Lehekülg 14, lehekülgi kokku 17

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: