OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Galerians: Rion

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Teis Veeb 19, 2008 21:46    Teema: Galerians: Rion Vasta viitega



Galerians: Rion - Masahiko Maesawa 2004

Image Entertainment DVD R1

Trash-Can-Dance



Kunagi käisin Opsi käest mänge laenamas ja mees soovitas mulle esimest PlayStationile ilmunud Galerians´i. Pani peli masinasse ja näitas kuidas mängida. Kahjuks oli ta aga paari aastaga unustanud mingi nipi kuidas teadvusele tulnud peategelast laboriruumist välja juhtida ja nii jooksiski vaene segaduses Rion kümmekond minutit mööda laborit edasi tagasi. Lõpuks Ops loobus, väites mulle, et tegelikult on see imelihtne ja küll kodus ise välja nuputad. Nagu aga paljude mängudega, jäi seegi elamus proovimata ja otsustasin nüüd siis vähemalt loo 3-D animatsioonina ära vaadata. Ops aga mängis hiljem veel PS2-le ilmunud Galerians: Ash´igi läbi.



Laboris tuleb teadvusele poiss kes ei mäleta mitte midagi minevikust ja isegi oma nime on ta unustanud. Kusagil peas kõlab aga tütarlapse kutsung ja noormees asub telepaatilise tuttavakõlalise hääle saatjat otsima. Peagi avastab ta endas vihastamisega kaasneva pürokineetilise võime, ning mida rohkem teda tütarlapse ja enda mineviku otsinguil takistada püütakse, seda võimsamaks tema vihahoos ilmnevad para võimed muutuvad.



Mõlema videomängu juures art directorina töödanud Masahiko Maesawa kokkuklopsitud seitsmekümne minutiline seiklus meenutas oma graafikalt ( arvatavasti mängu mootoril töötav ) ja ülesehituselt mängu. Kohtutakse ja võideldakse nelja erinevate võimetega bossiga ja lõpus on muidugi veel jõukatsumine põhipomoga. Puise arvutigraafikaga harjub peatselt, kuid kahjuks polnud lugu ise just kõige originaalsem. Siiski elasin ma aga Rion´seiklustele oma identiteedi otsinguil kaasa ja pettumust see 3-D teos ei toonud. Mängu läbinule on tegu kindlasti rohkem nauditava tööga.




_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Dejiko-nyo!
紅魔館


Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 378
Asukoht: Gensokyo

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 00:18    Teema: Vasta viitega

Nende direct link`idega tundub mingi kala olevat. Siin need samad pildid neile, kel samuti probleeme eelnevas posttuses olevate piltide kuvamisega:





Filmi ennast ma näinud ei ole, panin torrenti just tõmbama, eks näis. Ma tegelikult küll eriti suur Jaapani 3DCG filmide fänn ei ole, kuna nende visuaalne külg kipub tihtilugu mitte just kõige parem olema, kuid vahet pole, vaatan ära. Peaks Vexille - 2077 ka lähiajal ära vaatama.


Lihtsalt väike edit:
Tsiteerin::
Originally released by Enterbrain as a 3 part OVA in Japan, Galerians: Rion was licensed for the US by Image Entertainment, combined into a single feature, and broadcast on MTV2.

Tsiteerin::
The North American DVD release of Galerians: Rion features an English language version re-scored with songs from bands such as Slipknot, Skinny Puppy, Adema, Godhead, Sevendust, Fear Factory, and Andy Hunter.

_________________


Viimati muutis seda Dejiko-nyo! (Kolm Veeb 20, 2008 00:29). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 20, 2008 00:27    Teema: Vasta viitega

Dejiko-nyo! kirjutas:
Peaks Vexille - 2077 ka lähiajal ära vaatama.


Vaatan just hetkel ja 45-ndal minutil läks stoori järsku väga põnevaks. 3-D kohta on täitsa OK, olen isegi väheke üllatunud, et mulle meeldib.

Thank linkide eest, ise screenereid kunagi teha ei viitsi ja proovin siis netist hankida ja otse linkida.
_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Mai 29, 2008 22:33    Teema: Vasta viitega

praegult (teist korda) seda läbi vaadates sain aru miks ma seda alles ei jätnud ning miks sellest mul midagi meelde ei jäänud - kehv 3D ja jama stoori. et ma seda näinud olin, see tuli meelde Rainhearti isikut nähes - ju siis oli ta välimuselt kõige meeldejäävam kuju - ja peale seda ujusid mälusügavusest ähmaselt esile ka teised stseenid ja tegelased.

kokkuvõtteks: ei salvesta ka praegult seda tulevaseks vaatamiseks ja loodan, et vähemalt niipalju jääb meelde, et see enam vaadata ei kõlba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: