OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

3X3 Eyes

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 01:58    Teema: 3X3 Eyes Vasta viitega

Nagu ma vist juba öelnud olen jätan ma tutvustuse nagu ta on, sest olen halb tõlkimises.

3X3 Eyes is the story of a young man named Yakumo Fuuji, who through a strange series of events becomes the immortal slave of the last of a race of 3 Eyed immortals. The immortal absorbs his soul to save his life, making him immortal in the process. Now, he begins a journey with the female immortal in an attempt to find a way of becoming human. Of course, there are many complications along the way, not the least of which being that the immortal is a female with a split personality, one achingly cute and the other being no-nonsense destructive power, and the romances that develop between.

Genres: Adventure, Fantasy, Horror, Romance
Age rating: Teenagers (May contain bloody violence, bad language, nudity)
Anime ise lasti esimest korda välja 1991 nii, et se on suht vana juba.
Loodan, et teile meeldib.
Osade arvu ma otseselt ei tea, sest kõik kohad ütlevad midagi muud.
3x3 Eyes-il on OVA-d ka olemas.

















Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 09:05    Teema: Vasta viitega

Ma nüüd teen suht mõttetu postituse, aga tahaks lihtsalt öelda, et tegelikult kui sa kirjutad mingist asjast tutvustust või revjuud või midaiganes, siis sa ei pea mingit ingliskeelset asja ümber tõlkima, ise võib ka mõelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:56    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Ma nüüd teen suht mõttetu postituse, aga tahaks lihtsalt öelda, et tegelikult kui sa kirjutad mingist asjast tutvustust või revjuud või midaiganes, siis sa ei pea mingit ingliskeelset asja ümber tõlkima, ise võib ka mõelda.

Nõustun. Anime tutvustamisel võiks veidi pingutada.

Kõigepealt, kui sa oled animet näinud, võiks ju ise talle tutvustuse kirjutada. Seal juures peaks ka oma arvamust anime kohta väljendama. See on esmatähtis asi, et inimesed tegelikult ka sinu tutvustusi loeksid. Sest kui sa lihtsalt kopeerid kuskilt tutvustuse, siis sama hästi võiks ju seda lugeda sealt teiselt saidilt.

Sinu eesmärk pole mitte meile öelda, et see on selline anime *kopipeist*, ja ta on sellest ¾anrist, vaid oma vaprad näpud tööle panna ja kirjutada, millest see anime räägib ning kuidas see sulle meeldis jne.

Teiseks peaks mainima, et need pildid on suhteliselt jubeda kvaliteediga ja ei taha kohe üldse vaatama kutsuda. :(
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 13:41    Teema: Vasta viitega

nõustun täielikult Ummiga, sest kui niimoodi tutvustada, siis võiksin ka ette võtta nähtud animed ning teha igaühe kohta eraldi teema. ja kuna olen laisk, siis panen teemasse ainult lingi anidb-le ja mingile webilehele selle anime piltidega.

foorumitutvustuselt ootaks siiski midagi enamat, st ka kasutaja omapoolset panust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 14:19    Teema: Vasta viitega

Olgu, ma arvan, et te tegite talle asja selgeks (Ma olen mitu korda ise ka nii teind).M6ttetu on sellist värki edasi ajada.
Ma ise alustasin selle vaatamist ja arvamus on selline.Sellel puudub orginaalsus, kui see Pei ylbe pool oli väljas ja ta kutsus Yakumod orjaks tema kuuldes (Yakumo kuuldes) kaotas see seriaal osa oma orginaalsusest (kuigi ma arvan, et see oli yks esimeseid animesi kus niimoodi oli, et kutsutakse peategelast orjaks, ma arvan, et siis oli see veel väga orginaalne) , aga see on ypriski huvitav . :(
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 19:27    Teema: Vasta viitega

No ütlen vabandust kui teile see ei meeldi, aga kas te olete juhuslikult kellaaega vaadand kuna ma selle postituse tegin ja pildid on sellepärast halvad, sest anime ise on juba suhteliselt vana, sama põhjus on originaalsusel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 20:31    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
No ütlen vabandust kui teile see ei meeldi, aga kas te olete juhuslikult kellaaega vaadand kuna ma selle postituse tegin

Seda enam tuleks jälgida ka aega, millal sa oma animetutvustuseid postitad. Selline "kell-on-palju-ah-teen-bakasse-mingi-postituse" suhtumine ei vii võidule. See ei kutsu animet vaatama kahjuks.

EDIT: erik_schults, mida kuradit sa oma spoileriga öelda tahtsid? Võib olla on asi minus, või siis learn the bloody estonian language already...

Viitamaks, et tegemist ei ole vihase, vaid rohkem õpetlikuma postitusega, lisan lõppu ühe jänku --> Hop-Hop
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 21:52    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa m6ndasi tähti kasutada ja ma arvan, et need kes on esimesed paar osa vaadanud saavad mu spoilerist aru (spoiler on m6eldud nendele kes on vaatamist ALUSTANUD mitte mingi inimene tuleb ja ytleb mida see veel peaks tähendama), ja kui minu lausete koostamises on probleeme siis mida teha, ma pole kunagi osav lausete koostaja olnud. :(

Edit:Anime orginaalsus tähendab, et anime on m6nes m6ttes teistest animedest erinev.Vanal ajal v6ibolla oli see veel orginaalne, aga nyyd mil on palju rohkem animesi tehtud ja m6ned on ka seda sorti (mis 3x3 eyes on) siis ma lihtsalt mainin, et nendel charactarite käitumises pole midagi uut (mis tähendab, et need inimeseid kui ka koletised pole ole nii huvitavad)...Aga siiski on see kyllaltki huvitav, et seda vaadata (minu jaoks v6ib see natuke igav olla {aga siiski ma v6in seda aega ajalt vaadata} aga kellelegi v6ib see meeldima hakata).
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Veeb 17, 2008 13:50). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 13:26    Teema: Vasta viitega

kambino kirjutas:
No ütlen vabandust kui teile see ei meeldi, aga kas te olete juhuslikult kellaaega vaadand kuna ma selle postituse tegin ja pildid on sellepärast halvad, sest anime ise on juba suhteliselt vana, sama põhjus on originaalsusel.

Ega jah, pildikvaliteedi parandamiseks suurt midagi ette võtta ei saa.

Kellaaeg pole põhjus, miks mitte panna oma postitusse oma hoolt.

Igatahes, mis originaalsusest sa räägid? Kohe üldse ei mõika, mis originaalsuse pärast sa põed.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 13:48    Teema: Vasta viitega

this thread is made of stupidity and fail

3x3 Eyes on hea ja üsnagi verine anime. Jah, on juba natuke vanem, kuid sellegipoolest ei maksaks teemat lihtsalt sellepärast teha, et end 3 sekundit kasulik tunda.

mind on ka ära tüüdanud ettekääne "vaadake kui palju kell juba on, ärge lootkegi minu suust tarka juttu". Kui ei oska midagi tarka öelda, ole vait. Keset ööd postitamine on mõttetu, endal on ka pärast häbi.

erik_schults, tee endale ja teistele teene. mine Photopointi, seal on eesti layout'iga klaviatuurid umbes 50 krooni eest müügil. saad ilusaid täpitähti teha niipalju kui süda lustib. kui raha pole nii palju, mine Control Panel'isse ja muuda klaviatuur eestikeelseks. Kirjuta markeriga [ ja ] klahvide peale vastavad täpitähed ja ole õnnelik. kui raha pole, tuleb leidlik olla.

Kellegi orjaks kutsumine tähendab otsest surma sarjale?

Lisaks veel seda, et paljud tõsisemad animevaatajad on seda võib-olla juba näinud, sellise tutvustuse peale ei hakka tõenäoliselt ükski n00b ka seda vaatama. Seega täielik läbikukkumine.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 13:59    Teema: Vasta viitega

Hauakaevaja kirjutas:
this thread is made of stupidity and fail

3x3 Eyes on hea ja üsnagi verine anime. Jah, on juba natuke vanem, kuid sellegipoolest ei maksaks teemat lihtsalt sellepärast teha, et end 3 sekundit kasulik tunda.

mind on ka ära tüüdanud ettekääne "vaadake kui palju kell juba on, ärge lootkegi minu suust tarka juttu". Kui ei oska midagi tarka öelda, ole vait. Keset ööd postitamine on mõttetu, endal on ka pärast häbi.

erik_schults, tee endale ja teistele teene. mine Photopointi, seal on eesti layout'iga klaviatuurid umbes 50 krooni eest müügil. saad ilusaid täpitähti teha niipalju kui süda lustib. kui raha pole nii palju, mine Control Panel'isse ja muuda klaviatuur eestikeelseks. Kirjuta markeriga [ ja ] klahvide peale vastavad täpitähed ja ole õnnelik. kui raha pole, tuleb leidlik olla.

Kellegi orjaks kutsumine tähendab otsest surma sarjale?

Lisaks veel seda, et paljud tõsisemad animevaatajad on seda võib-olla juba näinud, sellise tutvustuse peale ei hakka tõenäoliselt ükski n00b ka seda vaatama. Seega täielik läbikukkumine.


Ega ma mingi vaene pole, et sellist klaviatuuri osta (aga jah mul on ypriski vana aruvuti) lihtsalt ma ei näe vajadust seda osta.Ma usun, et te juba teate mis numbrid mis tähti esindavad (See pole mingi erakordne asi mida ma teen).

P.S:Minu arust pole t6sisemaid anime vaatajaid (aga kes teab), inimesed vaatavad animesi mis neile MEELDIB, mitte ykski inimene ei vaata animed, sest nad peavad (Selle kohta ma päris ei tea, sest mina ei tea t88si mis vajavad anime vaatamist).Anime vaatamine on minu arust nagu l6bu asi. Happybunny

Edit:Ma ytlesin, et inimesed vaatavad animed, sest nad TAHAVAD sellepärast pole olemas t6sisemaid ja mitte nii t6siseid anime vaatajaid. Muidugi ei saa 8elda, et kui inimesed on mingi 2-3 animed vaadanud, et nad on mingi anime vaatajad.On olemas inimesi kes on palju animesi vaadanud ja need kes ei ole nii palju anime vaadanud.

P.S nr 2:Vabanudust läks natuke teemast k6rvale...
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Püh Veeb 17, 2008 16:47). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 15:01    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

Ega ma mingi vaene pole, et sellist klaviatuuri osta (aga jah mul on ypriski vana aruvuti) lihtsalt ma ei näe vajadust seda osta.Ma usun, et te juba teate mis numbrid mis tähti esindavad (See pole mingi erakordne asi mida ma teen).

P.S:Minu arust pole t6sisemaid anime vaatajaid (age kes teab), inimesed vaatavad animesi mis neile MEELDIB, mitte ykski inimene ei vaata animed, sest nad peavad (Selle kohta ma päris ei tea, sest mina ei tea t88si mis vajavad anime vaatamist).Anime vaatamine on minu arust nagu l6bu asi. Happybunny


"ega ma mingi vaene pole". paistab, et oled siiski. vaimuvaene.
Ja mis siis, et arvuti on vana? teame, mis number mis tähele vastab, kuid ikkagi tüütab see sms-laadne keelekasutus ära.

Ei ole tõsisemaid animevaatajaid? Tõsisemad animevaatajad on sellised, kes siin bakas lobisemise ja Naruto kirumise asemel animet vaatavad. Kohustuslikust vaatamisest pole juttu olnudki.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: