OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

halvim anime..
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:12    Teema: Vasta viitega

See juba ammu teada-tuntud tõde, et dubbijad annavad endast kõik, et animed lastele vaatamiskõlbulikuks teha ja sealt kõik vägivalla ja kehapaljastused välja roogivad. Kõige parem näide oleks vast One Piece, mille 4kids suutis ikka konkreetselt ära pilastada. Sanjile anti sigareti asemel pulgakomm, Don Krieg tulistas teravate noolte asemel peldikupumpasid ning kõik head võitlused olid rämedalt kärbitud ja veretud. Funimationi versiooniga pole tuttav, nii et võrdlusmoment puudub praegu.

Mis aga puutub halvimasse animesse, siis minu arust on selleks eelmisel aatal ilmunud Dragonaut: The Resonance. Isegi peategelase nö. L - cosplay ei suutnud seda minu silmis päästa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:26    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
See juba ammu teada-tuntud tõde, et dubbijad annavad endast kõik, et animed lastele vaatamiskõlbulikuks teha ja sealt kõik vägivalla ja kehapaljastused välja roogivad. Kõige parem näide oleks vast One Piece, mille 4kids suutis ikka konkreetselt ära pilastada. Sanjile anti sigareti asemel pulgakomm, Don Krieg tulistas teravate noolte asemel peldikupumpasid ning kõik head võitlused olid rämedalt kärbitud ja veretud. Funimationi versiooniga pole tuttav, nii et võrdlusmoment puudub praegu.

Mis aga puutub halvimasse animesse, siis minu arust on selleks eelmisel aatal ilmunud Dragonaut: The Resonance. Isegi peategelase nö. L - cosplay ei suutnud seda minu silmis päästa.


HAHA.
T6siselt ka??
Siis pole anime syydi (see käib normaalsete animede kohta mis on head aga, et niimoodi jamatakse animedega on arusaamatu{Ise olen vaadanud sugoiyo!!masaru-san-i aga see on teine teema}), et see sitt on need dubleerijad kes dubleerivad teleka jaoks on ikka päris j6hkrad vennad.. GRRRR!

P.S: Jaapani keelsed animed on parimad, aga igas kohas on musti lambaid (Ja päris mitu)..:P
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:31    Teema: Vasta viitega

kuna su seisukoht jäi natuke segaseks, too see palun uuesti selgemalt välja oma arvamus Sexy Commando sugoiyo! masaru-san'i kohta.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:44    Teema: Vasta viitega

Animed (Head animed) mida hakatakse dubleerima keeratakse kogu see värk
ära (Nagu Bushidon ytles või lihtsalt dubleeritakse valesti yle).
Sugoiyo!!Masaru-san oli yks k6ige imelikumaid (Ja naljakamaid) animesi mida ma näind olen, ma kirjutasin jamatakse animega aga Sugoiyo!!Masaru-san-is oli hoopis anime MILLES jamatakse naljakalt (Ja ma ytlesin, et see on teine teema).

P.S: Dragon Drive oli ka, minu arust päris halb, sest see oli tittekas ja n6me, aga see oli kuidagi huvitav ja selle probleem oli see, et kui ma hakkasin vaatama siis ma tahtsin järgmist osa vaadata kuigi see oli t6siselt n6me. T_T
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Laup Veeb 16, 2008 11:54    Teema: Vasta viitega

Ohoo lahe teema, legitimiseeritud bitchimine ja moanimine LaLaLaa

Vaatame:
Lühikokkuvõte, kui see on TV3-s, siis see imeb.

Digimon - Kui ma alles väike olin, siis ma vaatasin Digimoni esimest ja teist seeriat, polnud iseenesest paha. Kõigepealt digimuutumine, siis ultradigimuutumine, siis kombinatsioondigimuutumine. Siis kadus vaikselt huvi, korra hommikul vaadates jäi mulje, et hilisemates hooaegades tegeletakse zoofiiliaga :)

Beyblade - Oled kõva mees? Tahad kakelda, oi ma sulle annan. Kohe võtan oma roosa vurri välja ja ajan sinu vurri kummuli Kallis Kallis Ja nohikud jooksevad plastikust vurre ostma.

Yu-Gi-Oh - Sama jama, tegelased vehivad oma kaardikestega ja nohikud jooksevad kohe kaarte ostma.

Pokemon - korra üritasin täispikka filmi vaadata, aga mõttevaba piiksumine ajas närvi. Jäi ära.

Naruto fillerid peaks vist ka eraldi välja tooma nende saavutuste tõttu:
Tegelase areng nende kestel - 0, Tulevikus - Narutol 80-osaline mäluauk. Muidugi see ei ole tingimata paha, sest Narutosse puhtfüüsiliselt ei mahu rohkem flashbacke. Isegi mulle omasest kangekaelsusest ei jätkunud, et seda tatti päris lõpuni vaadata. Samas Naruto Shippuden läheb päris peale, kui venimisele mitte tähelepanu pöörata.

Nüüd tuli DBZ ka meelde. Õu nõu, selle venna power level kasvas 10000 korda ja nüüd ta ümber lendab ju nii palju kivisid. Aga oh imet, paha pauer level tõusis 1000000 korda, heal on vist sitt leivakotis. Õu mai gaad hea läks vihaseks, nüüd tema pauerlevel tõusis 100000000 korda jne. C'mon what is this crap LaLaLaa
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ek-En



Liitunud: 25 Sept 2005
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Püh Veeb 17, 2008 10:53    Teema: Vasta viitega

Clawson kirjutas:
Ohoo lahe teema, legitimiseeritud bitchimine ja moanimine LaLaLaa

Vaatame:
Lühikokkuvõte, kui see on TV3-s, siis see imeb.

Digimon - Kui ma alles väike olin, siis ma vaatasin Digimoni esimest ja teist seeriat, polnud iseenesest paha. Kõigepealt digimuutumine, siis ultradigimuutumine, siis kombinatsioondigimuutumine. Siis kadus vaikselt huvi, korra hommikul vaadates jäi mulje, et hilisemates hooaegades tegeletakse zoofiiliaga :)

Beyblade - Oled kõva mees? Tahad kakelda, oi ma sulle annan. Kohe võtan oma roosa vurri välja ja ajan sinu vurri kummuli Kallis Kallis Ja nohikud jooksevad plastikust vurre ostma.

Yu-Gi-Oh - Sama jama, tegelased vehivad oma kaardikestega ja nohikud jooksevad kohe kaarte ostma.

Pokemon - korra üritasin täispikka filmi vaadata, aga mõttevaba piiksumine ajas närvi. Jäi ära.

Naruto fillerid peaks vist ka eraldi välja tooma nende saavutuste tõttu:
Tegelase areng nende kestel - 0, Tulevikus - Narutol 80-osaline mäluauk. Muidugi see ei ole tingimata paha, sest Narutosse puhtfüüsiliselt ei mahu rohkem flashbacke. Isegi mulle omasest kangekaelsusest ei jätkunud, et seda tatti päris lõpuni vaadata. Samas Naruto Shippuden läheb päris peale, kui venimisele mitte tähelepanu pöörata.

Nüüd tuli DBZ ka meelde. Õu nõu, selle venna power level kasvas 10000 korda ja nüüd ta ümber lendab ju nii palju kivisid. Aga oh imet, paha pauer level tõusis 1000000 korda, heal on vist sitt leivakotis. Õu mai gaad hea läks vihaseks, nüüd tema pauerlevel tõusis 100000000 korda jne. C'mon what is this crap LaLaLaa


Word LaLaLaa

Analoogiad on samas huvitavad, eriti nenede spinneri tüüpide ja Yu-Gi-Oh oma, mingi näiliselt suvalised objektid on mingid "suured maailma päästmise relvad"(spinneri tüübid on eriti hullud, kamoon step on it or something)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Aug 18, 2008 22:36    Teema: Vasta viitega

Süda läks kohe soojaks Clawsoni teksti lugedes. Loodan, et tal läheb väes häste.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Aug 19, 2008 12:02    Teema: Vasta viitega

Kõik mis TV3'st tuleb on sitt, sest see on editidud..
Vaadake youtubest Yugioh 4kids edits nt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mewmew-



Liitunud: 2 Sept 2008
Postitusi: 9
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitatud: Teis Sept 02, 2008 21:01    Teema: Vasta viitega

hellsing >_>
_________________
...Sometimes you start thinking you are doing something for some person. And end up realizing you are doing it for yourself...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 14:47    Teema: Vasta viitega

mewmew- kirjutas:
hellsing >_>

emm
OVA mõttled? Siis saaks aru veel....

aga hellsing'i TV seeria on pigem üks parimaid animeid üldse Kallis Kallis :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Kolm Sept 03, 2008 14:59    Teema: Vasta viitega

Final Fantasy: Unlimited

Olen vist kolm osa vaadanud. Seda kunagi kevadel. Ja ma ausalt pole suutnud end sundida seda edasi vaatama.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Foreze



Liitunud: 19 Mai 2009
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 10:27    Teema: Vasta viitega

Mulle tegelikult meeldivad Sailr Moon ja digimoni 1 osa (olen vist veider) enda kaitseks saan öelda, et need olid mu esimesed animed, mida nägin. Kõige halvemad on minu meelest: Duel Masters, kõik animatsioonid, mis on seotud sinise eluka Sonicuga, One Piece ja Draggonball ning täiesti vaatamiskõlbmatud on 80-date maho-shojo animed nt. Creamy Mamy.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 10:34    Teema: Vasta viitega

Kui ma oleksin saanud 10 senti iga korra eest kui keegi end siin foorumis lootusrikkalt imelikuks või veidraks nimetab, siis ma võiksin praegu minna ja osta endale mitu purki mustikajogurtit!

Muidugi oled veider, koos kümnete miljonite teiste haruldaselt veidrate inimestega. Ühtlasi, tere tulemast baka.ee foorumisse - siingi kohtab veidrikke igal sammul. :)
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~


Viimati muutis seda Vabarnamees (Teis Mai 19, 2009 10:36). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 10:35    Teema: Vasta viitega

No ei tea. Kas Sayonara Zetsubo Sensei või Bleach. Take your pick.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 12:29    Teema: Vasta viitega

Hei, kuulge nüüd, Digimon Adventure ja Tamers on päris normaalsed.
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 13:29    Teema: Vasta viitega

Hei, kuulge nüüd, Sayonara Zetsubou Sensei on päris normaalne.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 13:41    Teema: Vasta viitega

Minus on midagi, mis paneb inimesi mu postitusi ilma mingi loogika või mõtteta imiteerima/parodeerima...

Lõpetage ära plz?
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 14:28    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Hei, kuulge nüüd, Digimon Adventure ja Tamers on päris normaalsed.

Savers ka. Aga 2. ja 4. on suht pasad. Mängudest on parim digimon World 1 ja filmidest kindlalt Digimon X-evolution mis pole ühegi seeriaga seotud, ning mangadest, well, vist V-Tamers ja NEXT sest teised olid über lühikesed.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BornIn1142



Liitunud: 6 Juul 2008
Postitusi: 404

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 14:39    Teema: Vasta viitega

Ma pole Saversit isegi vist näinud. Aga teise hooaja lõpp oli ikka sittade animede klassika... emm
_________________
Tumbling down, tumbling down, tumbling down...

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Teis Mai 19, 2009 14:45    Teema: Vasta viitega

BornIn1142 kirjutas:
Ma pole Saversit isegi vist näinud. Aga teise hooaja lõpp oli ikka sittade animede klassika... emm

Nõustun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: