OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

The Girl Who Leapt Through Time
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2007 21:08    Teema: The Girl Who Leapt Through Time Vasta viitega



Toki wo Kakeru Shoujo, MADHOUSE, 2006
¾anr: Slice of life, Drama, Romance, Sci-fi, Adventure

Minu jaoks kindlasti viimase aja parim anime - võib-olla üks parimatest animedest üldse !

Meisterlikult teostatud täispikk animatsioon tuulepäisest tüdrukust, kes omandab võime ajas tagasi hüpata. Tänapäevane muinasjutt, millega on lihtne samastuda. Põnev sü¾ee, mille niidid kõik omavahel nauditavalt kokku hakkavad jooksma. Kohati väga naljakas, põnev ning lõppedes pisaraid kiskuv lugu armastuse leidmisest ning vastutustundest.

Anime puudutas südant nagu on puudutanud Ghibli või Makoto Shinkai või Satoshi Kon'i filmid.

Üldse ei taha hetkel hakata tegema mingit ülevaadet loost ega midagi muud niisugust. Lihtsalt vaadake seda animed inimesed, kes teist seda veel teinud ei ole : ). Kui ma saaks selle anime tekstiks teha, siis ma postitaks ta sinna "Hea Kogemus" teemasse.

Anime subimist hakkasin jälgima tänu Acousmatique'le, kelle postitatud lingilt jõudsin ma sellele lingile. Sealt leiate ka igasugu infot veel lisaks selle anime ning ta loojate kohta.

Torrenti leiad siit. (Toki wo Kakeru Shoujo [roxfan] (English & Russian - MKV)


Kiiresti armsaks saavad, huvitavad, tegelased.


Väga liikuv animatsioon ja pidevalt põnev pilt.


Ilusad ja südamlikud kaadrid.


Pealtnäha absoluutse pingutatuseta saavutatud usutav õhkkond ning igapäevane "nunnudus".




Esimene armastus ning selle lõputu keerulisus.


GOO-O !


Time waits for no one.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2007 22:06    Teema: Vasta viitega

Heh, ma olin teel siia, et täpselt sama teemat teha, aga kui ma märkasin, et sina olid viimase postituse siia foorumisse teinud, aimasin ma midagi, ja... nojah, nii. Minu teema pealkiri oleks jaapanikeelne olnud siiski. Kõlab paremini, mu arust.

Mulle meeldis see film samuti väga. Ma ei tea miks see nii on, aga millegipärast on jaapanlastel erakordne anne teha just seda tüüpi lugusid nagu seda on tokikake kõikidest teistest n korda paremini. Selline aeglane igapäevaelu, mille peale on piserdatud midagi kummalist, ebaloomulikku, või nagu antud anime puhul, midagi täiesti fantastilist. Igakord kui ma midagi sellist näen või loen, rebib see mind endaga kaasa ning igakord kui mõni selline lugu oma lõpu leiab, on mul tunne, nagu ma oleks millegi poolest rikkamaks saanud, olgu see siis inspiratsioon eluks, mõni särav mõte, või lihtsalt hea tuju. Alati on midagi kaasa võtta ja selle sama sisemise tagasiside kaudu saab ka teistele seda kogemust jagada, paari hästivalitud sõnaga.

Antud filmi puhul on selleks vist see moraalne konflikt, mida selline võime endaga kaasa toob. Kui palju sellise võimega mängimine siiski sobilik on ja kui palju me tohiks teistega ilma nende teadmata mängida ja kuidas see meid endit mõjutaks. Ja kas poleks mitte parem selle võimega mitte midagi muud teha kui pooleteise tunni asemel 10 tundi karaokes olla ja enne kooli natuke kauem magada (oi seda ma teeks sottkümnega). Ja nii edasi. Hea mõttehunnik, millega öösel enne magamaminekut enda ajuaega parajaks teha.

Ilus oli ta ka, tegelikult, aga mul tekib selle seeria puhul sarnane tunne nagu bokurano'ga, et autorid ei julgenud natuke kaugemale minna ja sinna-tänna ehk natuke rohkem isikupära lisada. Ma ei pea mingit särtsu ega midagi silmas, aga kohati oli nagu tunne, et mõningaid asju oleks võinud meeltele intrigeerivamaks teha. Aga noh, maitse asi muidugi. Mõnele kindlasti just meeldibki see, et vahelduseks on visuaal väljaspool liikumisdünamikaat mitte väga esiletükkiv, vaid sihuke rahulik ja hubane.

Ma ei ütleks et ta päris minu lemmik oleks, selleks on tal, nagu öeldud sai just, natuke rafineeritust puudu, aga ma soovitaks seda animet teistele, "tavalistele" inimestele rohkem kui oma suuremaid lemmikuid, kasvõi Haruhit, sest ta on nii lihtne ja ilus. Natuke naiivne ja auklik ka, aga vaevalt see kedagi segab, peaasi et tuju heaks teeb.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Esm Mai 07, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

Mnjaa, oli hetki, kus ma põgusalt pead murdma hakkasin, kuidas miski filmis ikka täpselt võimalik oli. Aga ma lasin neil küsimustel suhteliselt kohe ka südame rahus ära ununeda ning vaatasin animed edasi. Tekkis tunne, et selle multika puhul on selline arutlus täiesti kohatu. Kuna tokikake on tähtis hoopis muude asjade pärast. Tundusin endale kuidagi nõme ja kitsarinnaline, kui ilusat muinasjuttu oma probleemidega rikkuma hakkan : P.

Ja tokikaket vaadates tekkis samuti tunne nagu animaatorid hoiaksid ennast meelega tagasi või püüdleksid ühtlast ja hubast tunnetust. Sest animatsioon oli iseenesest ju täiesti Ghibli tasemel ning need animaatorid oleksid kindlasti olnud võimelised seal oma oskustega eputama hakata. Kuid selle asemel valiti pilt, mis tegelikult arvatavasti toetas lugu ning karakterite vahetut ning elulist olemust rohkem. Ning "erilised" kaadrid nt nagu see aprikooside lendlemine ning esimene sürreaalne ajahüpe jne muutusid tänu sellele kuidagi mõjuvamateks.

Anidb.net'is on selline ülevaade animele. Kuigi võib-olla natuke liiga sillas on autor animest, leidsin ma sealt väga huvitavaid fakte anime re¾issööri ja valmimise kohta : ).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Will



Liitunud: 11 Märts 2005
Postitusi: 485
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Mai 10, 2007 16:46    Teema: Vasta viitega

Oii ... vot see oli üle pika aja üks päris hea film ;P
Igatahes kriban plaadile ja viskan teiste heade kõrvale =)

SOOVITAN SOOJALT !!!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Trash



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 733

PostitusPostitatud: Püh Mai 20, 2007 17:03    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin just vaatamise. Arvamust oma blogist siia kopima ei hakka, kuna muljed on üpriski sarnased kammereriga. Isegi Makoto iseloomustamiseks kasutasime mõlemad sõna tuulepäine. He he !

Vaatasin custom subtiitritega DVD-d, bitrate kõrge/madal/keskmine 6.132/4.903/5.618 Kbs, suurus 4.33 GB (4,651,133,570 bytes). Subtiitrid olid minu arust väga korralikud.




Ka laulutekstid olid tõlgitud.



_________________


http://trash-can-dance.blogspot.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Reede Mai 25, 2007 19:12    Teema: Vasta viitega

Sooviks ka seda filmi näha, aga ei leia mitte kuskilt subtiitreid. Kammereri postitatud lingist pole samuti abi.
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
xin Zeran
Täitsa lõpp .. exx äää?!?!?


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 556
Asukoht: Kirik

PostitusPostitatud: Reede Mai 25, 2007 21:06    Teema: Vasta viitega

lexo kirjutas:
Sooviks ka seda filmi näha, aga ei leia mitte kuskilt subtiitreid. Kammereri postitatud lingist pole samuti abi.

Ei ole kasu? Oled ikka endas kindel? Milles küsimus? Kas sa ei leia sealt õiget faili? Ei oska Torrentit kasutada?
Räägi enda murest lähemalt.
emm
_________________
$> cd /pub
$> more beer

$> man woman
No manual entry for woman
$> exit

Church of Scientology
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 12:08    Teema: Vasta viitega

Ee, see torrent on seal tõesti ju täiesti elus. Vaata "Kust ja kuidas saada animet" stickyt ning sealt hjargi postitust, mille pealkirjaks on BitTorrent.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 17:10    Teema: Vasta viitega

xin Zeran kirjutas:
Räägi enda murest lähemalt.

Okei. Täpsustan oma muret.
kammerer kirjutas:
Torrenti leiad siit. (Toki wo Kakeru Shoujo [roxfan] (English & Russian - MKV)

Too link oli tõepoolest kasulik, tänan, sealt sain ma endale filmi, kuid kahjuks jaapani keeles ja subtiitriteta.

kammerer kirjutas:
Anime subimist hakkasin jälgima tänu Acousmatique'le, kelle postitatud lingilt jõudsin ma sellele lingile. Sealt leiate ka igasugu infot veel lisaks selle anime ning ta loojate kohta.

Nagu ma aru saan, peaks selles lõigus olev link viitama mind kohta, kust saada subtiitreid, kuid mina kahjuks ei leidnud seal midagi kasulikku. Lisaks, eeldasin et Acousmatique'u poolt positatud lingina mõtlesid sa subs.2ya.com, mille ma leidsin natuke ringi uurides ühest teisest teemast. (Siit nimelt.)
Niisiis, vabandan ette, kui ma olen millegist väga valesti aru saanud või kui mul on puudulikud oskused etteantud allikatest vajalikku informatsiooni üles leida. Tänan!
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!


Viimati muutis seda lexo (Laup Mai 26, 2007 17:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 17:17    Teema: Vasta viitega

Mis codec'eid sa kasutad? Kui juba ei kasuta, siis kasuta cccp'd
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Laup Mai 26, 2007 17:24    Teema: Vasta viitega

DivX, Xvid, AC3, VoBSub, Ogg Vorbis Direct Sub Filters ja võibolla mõni veel, mida ma ei oska nimetada. Ei ole codecitele enne anime vaatamise alustamist suut tähelepanu pööranud, seega ei tea nendest palju.

EDIT:
tyger kirjutas:
Kui juba ei kasuta, siis kasuta cccp'd

Suur tänu, probleem lahendatud! :)
_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
aenea



Liitunud: 23 Juun 2007
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Laup Juun 23, 2007 12:08    Teema: Vasta viitega

Vabandust, et vana teema ülesse tõin, kuid tahan ka paar head sõna selle kohta öelda. Tänud Trash'ile et ta mind selleni juhatas.

Piisavalt armas, selline tore lõbus lugu. Ulmeline pool mulle päris peale ei läinud, kuid kõik muu tegi selle kuhjaga tasa. :)

Esimene postitus. Olen aegajalt siin lurkinud, mõtlesin et ehk on aeg paras ka ise midagi sekka öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Juun 29, 2007 11:51    Teema: Vasta viitega

Asa... Ma sain siis täna vaadatud lõpuks... Osah kui mõnus teos, märulit küll polnd aga vähemalt oli naljakas, romantiline ja sisukas Happybunny
5+ teos!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juul 01, 2007 18:27    Teema: Vasta viitega

Vaatasin ka just ära ja VÄGA HEA oli, üks viimase aja parimatest täispikkadest animedest. Mõnus rahulik ajaviide oli, mis tegi tuju kohe paremaks LaLaLaa Kahju et Hosoda Mamoru pole muid selliseid teinud. Vaatasin, et tema poolt on tehtud digimoni filmid ja One Piece'i oma ka, mis ei tundu eriti huvitavad....
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 23:16    Teema: Vasta viitega

Mm, suure otsimise peale leidsin selle online ja just lôpetasin. Ai ai meeldis väga. Tôesti üks parimaid. Ja taust oli nii hea unelev kuidagi. Jube on see ainult kui maha ma teist olen jäänud.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 23:42    Teema: Vasta viitega

Aa, mulle tuli ka meelde, et vaatasin seda millalgi. Siis kui tõmbasin hunniku filme, et neid suuremast telekast vaadata. Väga hea multikas oli. Natuke rohkemat oleks tahtnud, aga meeldis sedasi ka. Meeldis lihtsalt romansi pärast, ma muidu polekski tõmmanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 15:28    Teema: Vasta viitega

Väga hea ja kurb anime kindlasti minu Best of kuulub see nüüd.
Ta kandideerib 2007 animeate seas mitmes kategoorias.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 14, 2008 17:07    Teema: Vasta viitega

Hästi tehtud ja väga meeldiv anime ning eks karakterite koha pealt oli juba teema loojal õigus, kuid lõpp jäi kuidagi nõrgaks. Võib-olla olen liiga romantik, et usun, et armastus kõik piirid ületab, võib-olla olid karakterid tegelikult nooremad, kui nad tundusid, kuid mulle see ikka päris ei meeldinud, kuidas kõik lõppes. Umbes nagu Yobi, et on nagu õnnelik lõpp, kuid samas nagu ei ole kah, nii et minu südames jäi ta siiski üheks järjekordselt kohutavalt kurvaks filmiks ning seekord polnud see kurbus isegi nõnda hästi ära põhjendatud, kui oleks võinud oodata. (Panin valgeks, kuna põmst spoilib ära, et miski happy endilik värk tuleb, sest eks tegelikult anime jooksul oli kogu aeg ka kartus, et kõik läeb sinnasamusesse) Märkima peaks kindlasti ka muusikat, mis väga hästi siia juurde sobis. Keegi kusagil küll kirjutas, et hea muusika on selline, mis sobib nõnda juurde, et endale tähelepanu ei tõmba, kuid ma loen heaks muusikaks filmi juures rohkem seda, mis aitab rohkem filmi sisse elada ja seega suurendab filmikogemust.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 14, 2008 18:18    Teema: Vasta viitega

Jaa, muusika oli tal hea, mul on meeles, et tahtsin tõmmata, aga ei teinud seda, peaks vist nüüd uurima.

Minu arust on tegelikult muusika siis hästi hea, kui ta jääb meelde kuidagi ja siis kui poole aasta pärast kuulen lugu tuleb hästi hull sentimentaalsus peale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
rossman



Liitunud: 15 Jan 2008
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Esm Veeb 18, 2008 13:07    Teema: Vasta viitega

well proovi mõttes tirisin ära selle.
aga
fail on .mkv formaadis ja mittew kohe ei leia coodekit.
selle teemalise kleepsu lugesin juba läbi but still
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: