OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Rosario + Vampire
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 04:17    Teema: Rosario + Vampire Vasta viitega

Ometi on Rosario + Vampire väljas ja esimene osa tõlgitud ma parem ei hakkand tõlkima infot aga loodan et kõik aru saavad
Info:
By a bizzare coincidence, Tsukune Aono has accidentally gotten himself admitted to a youkai acadamy, a school attended by monsters (youkai). Just when he thinks he'll run away from there, he meets the beautiful girl Moka and his mood turns ultra happy. However, she transforms into her true form when the rosary on her chest is taken off, she's a super vampire!

Genre: Action,Comedy,Ecchi,Romance,School Life,Shounen,Supernatura

Oskaks ma pilti panna üles paneks aga loodan et lepite Traileri lingiga http://www.crunchyroll.com/showmedia?id=238660
Soovitaks seda kindlasti vaatama hakata kui sellised asjad meeldivad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 05:31    Teema: Vasta viitega

Aitäh selle teema eest. Ma olen mangat lugenud ja nüüd lähen vaatan animet. :) Poleks teada saanudki, et animeks tehti see.

EDIT: Nii, nüüd olen esimese episoodi ära vaadanud ja peab ütlema, et see ongi nii hea, kui ma manga põhjal ootasin (manga muidugi tsipa parem IMO). Täitsa meeldib! Happybunny
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2008 18:58    Teema: Vasta viitega

Suht hea aga noh alles 3 osa näinud nii et jh loodan veel näha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2008 21:35    Teema: Vasta viitega

Vaatasin 2 osa ära ja nüüd tunnen end täieliku luusrina :( ... juba esimese osa poole peal tuli selline tunne. Tjah...see ¾anr pole lihtsalt minu jaoks loodud. Võibolla on asi selles ,et sealsed tüdrukud käituvad nagu kümne aastased. Võibolla aga selles ,et mul ei hakka ninast kohe verd jooksma kui ma tüdrukule vastu lähen ja ei suuda seetõttu sarja sisse elada.
Selle seeria tegelaste juures on jälle kõik see mis mulle Elfen-Liedi tegelaste juures ei meeldinud. Eriti see ei meeldi kui üks kukub ühele ja teine teisele otsa ...täiesti juhuslikult kuidagi... ja siis poiss satub kuidagi tüdrukule kuskile kuhu ta sattuma ei peaks ja on jumalast ähmi täis.... tüdruk ei saa aga miskit aru ja surub talle oma rinnad näkku. Mingi üks kord kogu seeria jooksul oleks veel ok.... aga see seeria sellistest juhtumitest ju ainult koosnebki.
See on kah nõme kuidas nad tuhat korda hoogu võtavad... mingit sõna mitu mitu korda kordavad... ja siis kiirelt midagi ütlevad ,mis ei olegi õieti midagi. Võin kohe näite kah tuua: poiss astub tüdrukule ette.... ajab käed laiali ja hakkab rääkima:"Aitab!Ma ei lase sul seda teha! Ma ei lase sul seda teha! Ma ei lase sul seda teha ,sest... Ma ei lase sul seda teha ,sest....(seekord silmad maast üles tõstes ja erilise rõhuga) Ma ei lase sul seda teha, sest!!!...( laseb silmad jälle alla)...sest...sest....sest....sest...sest....(silmad maast jälle lahti ja uuesti suure rõhuga) sest tegelikulteiolegitaväganõmevaidonpärisnormaalnenatukene!!!" Ja seda kah ikka mittu mittu korda ühe ainsama f***ing osa vältel.


Ma ei suuda taaskord kogu oma rahulolematust sõnadesse panna... see on lihtsalt liiga suur ja liiga kompleksne... selline anime rikkub ka hea anime mainet minu arvates.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
little_devil



Liitunud: 5 Mai 2007
Postitusi: 274
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Jan 23, 2008 21:56    Teema: Vasta viitega

See on jh suht veider, aga kolmandas osas veritseb see poiss loigu maha sest kogematta libiseb ta sellel siniste juustega eidel alukad maha. suht tobe aga ka naljakas, aga see on suht vanematele sest seal on selline asi nagu Melonite näppimine ja hõõrumine jne
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Nelj Jan 24, 2008 21:52    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Blablablabla


See ei olegi mõeldud tavavaatajatele, see on mõeldud ecchi-club liikmetele

Tsiteerin::
27 panty shots in the first ep+blue haired succubus+ that = supreme king of fanservice (tbh i dont mind the show, alot of ppl bag it but its good)


Ise jälgin kah seda sarja. Tõesti, midagi huvitavat pole, aga vähemalt ilusad tüdrukud on Happybunny .
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Jan 25, 2008 05:34    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
Vaatasin 2 osa ära ja nüüd tunnen end täieliku luusrina :( ... juba esimese osa poole peal tuli selline tunne. Tjah...see ¾anr pole lihtsalt minu jaoks loodud. Võibolla on asi selles ,et sealsed tüdrukud käituvad nagu kümne aastased. Võibolla aga selles ,et mul ei hakka ninast kohe verd jooksma kui ma tüdrukule vastu lähen ja ei suuda seetõttu sarja sisse elada.
Selle seeria tegelaste juures on jälle kõik see mis mulle Elfen-Liedi tegelaste juures ei meeldinud. Eriti see ei meeldi kui üks kukub ühele ja teine teisele otsa ...täiesti juhuslikult kuidagi... ja siis poiss satub kuidagi tüdrukule kuskile kuhu ta sattuma ei peaks ja on jumalast ähmi täis.... tüdruk ei saa aga miskit aru ja surub talle oma rinnad näkku. Mingi üks kord kogu seeria jooksul oleks veel ok.... aga see seeria sellistest juhtumitest ju ainult koosnebki.
See on kah nõme kuidas nad tuhat korda hoogu võtavad... mingit sõna mitu mitu korda kordavad... ja siis kiirelt midagi ütlevad ,mis ei olegi õieti midagi. Võin kohe näite kah tuua: poiss astub tüdrukule ette.... ajab käed laiali ja hakkab rääkima:"Aitab!Ma ei lase sul seda teha! Ma ei lase sul seda teha! Ma ei lase sul seda teha ,sest... Ma ei lase sul seda teha ,sest....(seekord silmad maast üles tõstes ja erilise rõhuga) Ma ei lase sul seda teha, sest!!!...( laseb silmad jälle alla)...sest...sest....sest....sest...sest....(silmad maast jälle lahti ja uuesti suure rõhuga) sest tegelikulteiolegitaväganõmevaidonpärisnormaalnenatukene!!!" Ja seda kah ikka mittu mittu korda ühe ainsama f***ing osa vältel.


Ma ei suuda taaskord kogu oma rahulolematust sõnadesse panna... see on lihtsalt liiga suur ja liiga kompleksne... selline anime rikkub ka hea anime mainet minu arvates.



Ma ei suuda taaskord kogu oma rahulolematust sõnadesse panna... see on lihtsalt liiga suur ja liiga kompleksne... selline anime rikkub ka hea anime mainet minu arvates.


Kas sulle ei meeldi animed kus peategelased (meessoost peategelased) on kaitsetud ja mingi kogu aeg see sama asi kordub,SPOILER:et ta t6mbab ta rosario ära ja siis vahib pealt, aga asi on selles it mingi 10 osa pärast (või natuke rohkem või vähem) hakkab Moka tsukunele oma verd andma, siis kui tsukunel on sellised suured haavad, ja tsukune muutub vampiiriks m6neks ajaks ja l6pus ghouliks (ainuke sitt värk on see, et tsukune ei suuda ennast valitseda ghouli vormis ja ryndab igat inimest keda ta näeb {6nneks ka vastaseid}).

P.S Minule meeldib selle manga palju rohkem kui selle anime, aga see anime on täitsa normaalne.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 25, 2008 08:14    Teema: Vasta viitega

Mulle see anime eriti ei meeldi. Võib-olla on asi selles, et ma olen tüdruk...
Need tegelased ei ole väga huvitavad ja seal ei toimu ka eriti midagi lahedat.
Samas, väga hull see ka ei ole ja nalja saab nii et vaatan edasi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ponytail



Liitunud: 6 Aug 2007
Postitusi: 203
Asukoht: Helsinki

PostitusPostitatud: Reede Jan 25, 2008 16:30    Teema: Vasta viitega

Ma lugesin natuke mangat, aga ei meelinud, ecchi ei lähe peale. Pealegi peategelane hakkas vastu. Art oli hea see eest.
_________________
The world is coming to an end, please LOG OFF!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 29, 2008 15:45    Teema: Vasta viitega

Tunnistan ausalt, et vaatan seda sarja, salaja. Siiani on päris tore olnud. Idee koletiste keskkoolist on ülilahe. Ootan ameeriklaste vastavasisulist rip-off noorteseriaali. Minu enda nägemuses on peategelasel unikaalne võimalus saada maailma parimaks monster hunteriks (keskooliaeg pakub ohtralt võimalusi igasuguste õudustega kokku puutumiseks ja nende nõrkuste avastamiseks), kahjuks kardan, et animes nii vinge settingu täielik potentsiaal ei realiseeru.

Sellest hoolimata vaatan edasi :)
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muusik
kohvijumal


Liitunud: 13 Jan 2008
Postitusi: 322
Asukoht: Ei

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 09:34    Teema: Vasta viitega

Kõik on väga ilus seal. Kaunitare täis, kes ainult oma seelikuid ülekäte keerutavad. YEE!
Romantika anime tapab vahel ära ecchi. Oleneb muidugi.
Eriliselt ei meeldi. Mitte kõige parem, kuid oleneb tujust millal vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 11:30    Teema: Vasta viitega

Need kellele see anime ei meeldi, need peaks siis minu huvitava spoiler läbi lugema (sest ma ytlen, et see anime ei ole nii ecchi või selline nagu te arvate), ma soovitan selle spoileri läbi lugeda, et oma arvamust selle anime m6ttte kohta muuta..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 23:02    Teema: Vasta viitega

selle spoileri pärast ma arvatavasti ootan kuni anime on lõppenud ja siis vaatan, sest esmamulje küll eriti ei meelitanud vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 00:13    Teema: Vasta viitega

Olen ka mõned osad vaadanud ja ja otsustasin pooleli jätta. Tegelased tundusid tüütud. Eriti see väike nõid. Midagi muud erilist seal ka polnud, polnud ka põhjust edasi vaadata. Sellega igatahes rahule ei jäänud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Clawson
Manlius Maximus


Liitunud: 25 Jan 2008
Postitusi: 393
Asukoht: Enamasti Märjamaa

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 02:15    Teema: Vasta viitega

Ma vaatasin anime kolm osa ära, mõned huvitavad detailid, seega jätkan vaatamist. Kuna ma ootamist ei kannata, siis lugesin mangat lisaks. Manga on vinge, loodetavasti anime läheb ka põnevamaks :) Nagu Shuffle!: algus igav, aga pärastpoole - vau.
_________________
Agressiivne isemõtleja ja multikulturist. Arbitraarseid ja potentsiaalselt ebapädevaid mõtteakte produtseeriv subjektiivne demagoog ning kantseliidi propageerija. Challenge accepted! Suffer not the brony to live.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 17:42    Teema: Vasta viitega

Treileri järgi tundub see totaalne saast olema.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
kambino



Liitunud: 19 Nov 2007
Postitusi: 48
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 20:13    Teema: Vasta viitega

Ära hinda raamatut kaante järgi ütleks selle kohta
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Jan 31, 2008 20:28    Teema: Vasta viitega

Animete kaaned ei ole seni mind eksitanud.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Kaoru



Liitunud: 14 Dets 2007
Postitusi: 1264
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 13, 2008 11:07    Teema: Vasta viitega

Lõpetasin praegi 6 osa vaatamise meeldis väga. Missiis,et ecci anime.
Tegelikult 4 osa lõpulaulu video näitab, et asi pole üldse igav, vaid läheb huvitamaks. Tuleb välja, et MokaChan on kõige kartetavam deemon üldse, keda teatatakse olemas olnud.
Kas on 9 või 13 osa kokku. Anidb näitab 9 ja AnimeNfo 13 osa kokku
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elandir



Liitunud: 20 Aug 2008
Postitusi: 4
Asukoht: ....

PostitusPostitatud: Püh Aug 24, 2008 21:07    Teema: Vasta viitega

hehe...praeguseks on anime 1 hooaeg küll kahjuks läbi saanud aga manga läheb edasi...mulle rosario+ vampire meeldib ja ootan II hooaega...manga art on lihtsalt võimas...nats fanarti kui kedagi peaks huvitama... =) http://elandir.deviantart.com/
_________________
me like what me see...me take what me like...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum AIM Aadress Yahoo Messenger MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: