OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Lucky Star

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 21:53    Teema: Lucky Star Vasta viitega

Jõudsin just selle seeriaga lõpule ja avastasin, et bakas teemat polegi.

Peategelane Izumi Konata on tõeline otaku-tüdruk. Õppimise asemel vaatab animet ja mängib mänge. Imekombel on tal ka sõbrad, kes ise ka ei tea, kuidas nad sõradeks said.

Põhimõtteliselt mingit läbivat lugu pole - anime räägib lihtsalt Konata ja tema sõprade elust keskkooli ajal.

Loo puudumine ei häiri, kuna nalja saab kuhjaga. Palju on viiteid teistele animetele.

Avalaul on päris catchy ja hakkas meeldima. Lõpulaul on iga kord erinev - esialgu laulavad peategelased karaoket ja hiljem tulevad juba igasugused koomilised esinemised.

Kokkuvõttes igati meeldiv sari. Samas, igaühele ei soovita. Vaataja peaks olema juba eelnevalt mõningal määral animet vaadanud. Animest pinget ootavale inimesele ka ei soovita.

Üks pilt ka, kus suurem osa tegelastest peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 22:26    Teema: Vasta viitega

Minu meelest on Lucky star väga lahe. Nalja saab tõesti kuhjaga, mul olid naerukrambid kogu aeg, kui seda vaatasin :)
Tegelased on väga lahedalt joonistatud, eriti meeldib mulle millegipärast Konata suu...kui vaatate, saate vb aru LaLaLaa

Alguslaul on jah mõnus. Lõpulaulud on omaette teema, nende ajal sai vist isegi kõige rohkem naerdud..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Jan 08, 2008 23:21    Teema: Vasta viitega

Minu arvamus - negatiivne.

Naljaga pooleks vaatasin selle üpriski suure populaarsusega anime 5 osa ära ja rohkem ei tahtnud. Ma ei usu, et lugu (?) paremaks või kuidagi tempokamaks läks, kui esimeses osas kümne minuti pikkune arutlus selle üle, kuidas toitu süüa (pistke suhu, krt võtaks).
Maailmas on palju paremat vaadata, näiteks bom¹ide kaklust akna all või koidikut (see on juba nii, et kuidas kellelegi), kui Lucky Stari, aga samas on maailm üks imeline ja seest siiru-viiruline paik - sari on popp, küllap tehakse ka teine hooaeg, nii et visake pilk peale, äkki olete just teie sihtgrupis. Ja kui ei ole, siis tekib veelgi neid, kes minuga liituvad, et sarja fanboy'de masside ees maha teha. :P

Seda on koledal kombel Azumanga Daioh'ga võrreldud, mis minu meelest on jultunud pühaduseteotus.

Alguslaul ja -video olid päris head kusjuures.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2008 01:42    Teema: Vasta viitega

Mina olen cenorigiga nõus, mind tüütas paari osaga ikka parajalt ära ja võrdlus Azumangaga teeb samuti nukraks, kuid alguslugu ja lõpulugu olid tõesti päris head.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2008 13:16    Teema: Vasta viitega

Minule meeldis, eriti Haruhi referencid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
uupps



Liitunud: 14 Juul 2007
Postitusi: 279

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2008 19:49    Teema: Vasta viitega

Nojah, pean nõustuma yoshy ja cenorigiga, ei meeldinud. Kuidagi venitasin ära vaadata vist 12 osa, kuid, kui aus olla, rohkem ei taha. Igav oli, mind ei paelunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2008 20:00    Teema: Vasta viitega

Tegemist on vist ühe mõttetuima animega, mis eal loodud. C'mon, terve episoodi vältel rääkida sellest mida sa sööd, kuidas sa seda sööd, ja palju muud sellist tobedat, on ju kõige ajuvabam asi, millest anime teha.

P.S. Samuti on tegemist ühe minu lemmikanimega aastal 2007. Go figure...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2008 21:25    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
Tegemist on vist ühe mõttetuima animega, mis eal loodud. C'mon, terve episoodi vältel rääkida sellest mida sa sööd, kuidas sa seda sööd, ja palju muud sellist tobedat, on ju kõige ajuvabam asi, millest anime teha.


_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Sturm



Liitunud: 30 Dets 2007
Postitusi: 24
Asukoht: Tartu.

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 20:11    Teema: Vasta viitega

See on päris hea anime, ligikaudu selline, nagu üks anime just olema peaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Random Hero
muumikontroll


Liitunud: 16 Sept 2007
Postitusi: 712
Asukoht: Kosmos

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 20:27    Teema: Vasta viitega

Sturm kirjutas:
See on päris hea anime, ligikaudu selline, nagu üks anime just olema peaks.


*kustutab vihase teksti ära ja hingab paar korda sügavalt rahustuseks*

Kui kõik animed oleks sama surmigavad kui Lucky Star, poleks maailmas vist otakusid. Lisaks nõuab parodiseeriv anime originaale, mida üldse parodiseerida.

Keegi ütles mulle kunagi, et tegemist ei olegi pingelise animega, vaid mille rõhk on armsate tüdrukute armsatel igapäevategevustel. Umbes nagu magava kassi vaatamine, armas ju.

kahjuks tüütab ka üsna kiiresti ära.
_________________
Mulle meeldisid foorumid. Igaühel oli äge avatar ja signatuur.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2008 20:59    Teema: Vasta viitega

EDIT: (21:35:01) <fushi> Ummi postitus on lihsalt munlus
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 14, 2008 22:55    Teema: Vasta viitega

mulle jälle millegipärast meeldib. alguses tundus natuke imelik vestlusele keskendumisega, aga edasi vaadates hakkas nii teema kui ka tegelased rohkem meeldima. mõnus ja lõbus on vaadata/kuulata tüdrukute omavahelist vestlust elulistel teemadel (millest tavaliselt arvatavasti niimoodi ei räägita, aga see on ju anime) ning vaikselt kaasa naerda. lisaks veel armas tegelaste kujundus...

igaljuhul olen täiesti nõus Hauakaevajaga: tegemist ei olegi pingelise animega, vaid mille rõhk on armsate tüdrukute armsatel igapäevategevustel. Umbes nagu magava kassi vaatamine, armas ju.

nii ta on :) lõbus ka veel pealekauba.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2008 03:22    Teema: Vasta viitega

Noh see joonistus stiil sobib naljaka animega, (vähemalt m6ned inimesed kutsuvad või ytlevad, et see on naljakas) aga kui lisaks paar poissi ja teeks need teemad naljakaks siis v6iks see t2itsa huvitav olla (aga ma ei tea kuidas teha nad saaksid lisada mingi poiss characteri mis oleks tehtud samasuguse joonistus stiiliga)..

P.S: Joonistus stiili all ma m6tlesin nende charactarite välja nägemist...See tuli kudagi segane, see postitus.

Edit:Ok minuviga, aga mulle lihtsalt ei meeldi, kirjutada mitu ss-i järjest, see on minujaoks ebameeldiv.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


Viimati muutis seda erik_schults (Teis Jan 15, 2008 09:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2008 07:38    Teema: Vasta viitega

Off-topic: joonistusstiil, mitte joonistus stiil.

On-topic: Lucky Star läheb lähiajal lõpunivaatamisele.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2008 17:14    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Noh see joonistus stiil sobib naljaka animega, (vähemalt m6ned inimesed kutsuvad või ytlevad, et see on naljakas) aga kui lisaks paar poissi ja teeks need teemad naljakaks siis v6iks see t2itsa huvitav olla (aga ma ei tea kuidas teha nad saaksid lisada mingi poiss characteri mis oleks tehtud samasuguse joonistus stiiliga)..


Sinu idee järgi tuleks sellest mingi tüüpiline armastuskomöödia. Üheks põhjuseks, miks see anime mulle põnev tundus, oli see, et seal olid tüdrukud, kes elasid oma elu, mitte ei käinud kogu aeg mingi poisi/poistega ringi.

Naljadest arusaamine sõltub inimesest. Minule need väga meeldisid, aga mõnedele ei sobi. Samas ei tundunud mulle näiteks Ourani naljad eriti head. Eks igaühele oma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Jan 15, 2008 19:00    Teema: Vasta viitega

Ei ma ei m6elnud, et see oleks nagu romantika...Ma m6tlesin niimoodi, et...Olgu ma ei tea mida ma m6tlesin, aga see kindlasti ei olnud romantika..
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Jan 22, 2008 20:10    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:

P.S: Joonistus stiili all ma m6tlesin nende charactarite välja nägemist...See tuli kudagi segane, see postitus.

Edit:Ok minuviga, aga mulle lihtsalt ei meeldi, kirjutada mitu ss-i järjest, see on minujaoks ebameeldiv.


Miks sa siis väljanägemist kokku ei soovi kirjutada?

Sari päris meeldis, ilusad lihtsad naljad ja tutvustati Jaapani kultuuri. Algus ja lõpp olid vaat et iga kord vaadatavad.

IIK! Selleriga türduk strikes again!



Kõige meeldejäänuim nali oli see kui algul näidati hullu driftimist ja siis korraks ka spidomeetrit.





Huvitav fakt. Ma mõtlesin, et see sõna ikka vanem.



See plika tuli kasutaja chi postitustest tuttav ette.



Multikas olid kah hirmuäritavad elukad aga ärge kartke!







Paistab, et hotellis töötavad kuuikud.



Eestis tehnikapoodides ei ole küll silma hakanud sellist veekeetjat millel on LCD ekraan. Ilmselt on sellest keetjast tulnud vesi ka maitsvam kui tavalise oma.


_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: