OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Baccano!

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 01, 2007 19:15    Teema: Baccano! Vasta viitega

Tutvustamist alustaks piltidega.











Nojah, nagu näha võite on tegemist küllaltki verise animega. Verd ja vägivalda võib iga natukese aja tagant ekraanil näha. Võib ehk algul eemale peletada, kuid samas on tegemist 1930ndatega, tegevuspaigaks USA erinevad linnad, tegelasteks suurenisti vargad, maffia perekonnad ja muud kaabakad - sellistelt ju ei oskagi muud oodata. Ent lohutan teid - tegelt pole seeria sugugi nii sünge ja tume kui piltidelt ehk tundub.

Seoses tegelastega, neid on äärmiselt palju ja nad on kõik küllaltki erinevad ja kõik on mõne omaduse pärast küllaltki lahedad. Ent kui tegelasi on nii palju siis peab kõiki neid miski ühendama ka, kuid ausalt öeldes ma sellele vastust ei tea, kuid ma loodan, et saan teada, sest just sellest räägib Baccano!

Ent tegelaste värvikus pole ainus, mis mulle väga selle anime juures meeldib. Tehnilise külje pealt on tegemist küllaltki ilusa teosega, häälenäitlejad on head(vähemalt vaadates nende kogemusi ja eelmisi rolle), muusika on hea(üks parimaid OPe sel aastal imo), animatsioon on meeldiv. Loomulikult on olemas ka põnev lugu selle juures, kuid sellest ma vast väga rääkida ei taha, sest see on küllaltki keeruline ja kuna animel puudub konkreetne peategelane siis on lugusid, mida rääkida tegelikult palju.

Ahjaa, natuke siis muud infot ka kui kedagi huvitama peaks üldse:

Osade arv: 13
®anr: Seiklus, fantaasia
Alguslugu
Lõpulugu

Lõpetuseks siis veel paar pilti:





Viimati muutis seda Yoshy (Esm Okt 01, 2007 20:51). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 01, 2007 20:16    Teema: Vasta viitega

Vot mis tarka juttu ajab Opera nende piltide peale.

- The server's name "www.centerofstudy.com" does not match the certificate's name "*.globat.com". Somebody may be trying to eavesdrop on you.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Esm Okt 01, 2007 20:34    Teema: Vasta viitega

Pff, järgmine lehekülg mis jamab...

Nii, sai vist lõpuks korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Okt 02, 2007 12:45    Teema: Vasta viitega

Üks vähestest animetest, mis viimasel ajal olnutest minu arust mainimist väärib(peale Baccano on mul neid veel kaks + 1 natuke vähem mainimist vääriv). Ma kogu aeg muudkui üritan sabast kinni saada ja paar rida kirjutada nende kohta, kuid ei kipu kuidagi aeg, viitsimine ning võimalus tegelikult arvuti juures olla ja kirjutada kokku sattuma. Aga mulle meeldib Baccano juures just see tegelaste paljusus ning konkreetse peategelase puudumine. Liine aetakse palju ning asja segasemaks ning keerulisemaks ajamiseks hüpatakse veel lisaks ajas edasi-tagasi. Põnev :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Teis Okt 02, 2007 18:06    Teema: Vasta viitega

Mul k6ik osad mis väljas vaadatud ja mulle see väga meeldis selline naljakas jne.......
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Kolm Okt 31, 2007 18:16    Teema: Vasta viitega

See on tõsiselt lahe anime, haarava sü¾ee, huviäratavate tegelaste ja korraliku animatsiooniga. Kahju, et ma seda varem vaatama ei hakanud, aga samas ka mitte, sest selle loo peaks järjest ära vaatama, episoode oodata on päris piinarikas.

OP on hästi tehtud, tempokas ja mõnusa muusikaga ning paneb su anime vaatamiseks õigesse tujju.

10 osa väljas, 3 veel tõlkimata. Siiamaani küll 5/5 anime.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 16:24    Teema: Vasta viitega

Kas sellele tuleb järg? Väga palju vastamata küsimusi oli. Kuigi ei suudaks küll ette kujutada, millest see järg veel räägiks.

Võibolla ma lihtsalt ei olnud väga tähelepanelik vaataja.
Vabandan oma väga suure koguse "see", "nemad" jms. sõnade kasutamise eest.
Näiteks, kes see mees, kes mingil imepärasel viisil kõigist kõiki teadis, seal ajalehehunniku taga oli? Kas see tumm naine oli homonuculus ja see, kes vangis oli oli tema isa? Kas see, kes vangis oli oli seal laeva peal ka minevikus? Miks inimestel vahepeal silmad helendasid, kas see oli lihtsalt laheduse pärast või olid nad mingid üleloomulikkude jõududega tegelased? Kas nad mitte alguses ei näidanud, et rong õhku lendas(ma ei vaadanud esimest osa uuesti ja ma võin eksida) Kuidas presidendi naine ei märkanud, et ta oma poega sünnitanud ei ole?
Praegu rohkem meelde ei tule.

Muidugi oli naljakas see, et need, kes seda tervendavat jooki jõid pidid ikka prille edasi kandma.


Aga üleüldiselt mulle see lugu meeldis. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 16:53    Teema: Vasta viitega

Noh, novelle on veel hulganisti, millest lugu edasi võiks minna. Tuleb lihtsalt natuke oodata ja küllap selgub, kas tehakse teine hooaeg või mitte. Samas minu arust lõppes sari väga mõnusalt ja ma väga ei kurvastaks kui nad teist hooaega ei teeks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
PlastiLiin



Liitunud: 26 Veeb 2007
Postitusi: 121

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 18:58    Teema: Vasta viitega

Yoshy kirjutas:
Noh, novelle on veel hulganisti, millest lugu edasi võiks minna. Tuleb lihtsalt natuke oodata ja küllap selgub, kas tehakse teine hooaeg või mitte. Samas minu arust lõppes sari väga mõnusalt ja ma väga ei kurvastaks kui nad teist hooaega ei teeks.

Need novellid on muidugi ainult jaapani keeles, jah?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 19:21    Teema: Vasta viitega

Op oli mega..Arvan et hakkan seda kunagi vaatama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 21:15    Teema: Vasta viitega

PlastiLiin kirjutas:
Need novellid on muidugi ainult jaapani keeles, jah?


Ametlikult küll nagu ma aru saanud olen. Samas kuskil ma vist sattusin peale mingile lühikokkuvõttele ka ingliskeeles, kuid see oli pigem ümberjutustus ja mul polnud tahtmist nõnda lugeda. Ootan kuni korraliku tõlke saan või kuni suudan ise lugeda. Kui tahad seda poolikut leida siis otsi googlest, ei tohiks väga keeruline olla.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 15:33    Teema: Vasta viitega

Väga hea anime 9/10 tuleb vabalt ära... kõik oli orginaalne ja huvitav. Kes verd ei pelga saab sellest kindlalt hea elamuse.

Teine hooaeg võiks loomulikult kah tulla... aga kahtlen kuidagi ,et see suudaks sama hästi väljakukkuda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ZeroEndorphine



Liitunud: 11 Dets 2007
Postitusi: 242

PostitusPostitatud: Esm Jan 07, 2008 18:27    Teema: Vasta viitega

Väga hea anime oli tõesti.Need maffia asjad on mind varemgi juba huvitanud ja selline käsitlus on väga nauditav. Verd oli tõesti palju, samas sellega seoses oli jälle väga palju üllatusi.
Omalaadsed maniakkid jooksid seal ringi, mõnega jäi küll mulje, et kas see on hullumajast vabanenud :P
Lõpp jäi veidi lahtiseks, aga mul poleks ka midagi selle vastu kui sellele järge enam ei tuleks. Kuna hirm, et see ei pruugiks esimese hooajaga sammu hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Valdars



Liitunud: 18 Okt 2006
Postitusi: 186
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Apr 05, 2008 00:08    Teema: Vasta viitega

Sai siis endalgi see anime läbi vaadatud. Olin juba enne vaatamisega alustamist teiste juttude ja piltide põhjal suutnud tekitada endas arvamuse, et vot see peab olema hea asi. Ning seejärel pettusin metsikult hoolimata mõnusast huumorist ja kenast pildilisest küljest, kui esimeste osade näol visati mulle näkku mitu pealtnäha mõttetut ja segast jutuliini koos tubli annuse täiesti ootamatu müstikaga. Kuid mida edasi, seda rohkem jooksid liinid kokku ja muutusid selgemaks ning peale kuskil keskel olnud osa, mis tegi ka tausta selgeks, jooksis jutt kiirelt ja korralikult lõpuni, mis paigutas selle anime täna huvitavatele tegelastele, heale loole ja korralikule actionile minu anime TOP10-sse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ragnaripea



Liitunud: 14 Apr 2008
Postitusi: 350
Asukoht: London

PostitusPostitatud: Esm Apr 14, 2008 22:53    Teema: Vasta viitega

Mulle meeldis. Ja see heasüdamlike "varaste" paarike (sorri, ei mäleta ausalt nende nimesi enam) oli ikka värk omaette, kõht kõveras naersin alati.
_________________
http://soundcloud.com/KULG
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Boom Jinx!



Liitunud: 18 Dets 2008
Postitusi: 83
Asukoht: A State of Trance!

PostitusPostitatud: Püh Mai 17, 2009 22:24    Teema: Vasta viitega

Tean et vana teema aga tuli ikka soov postitada. Sattusin selle anime peale suht kogematta aga mulle hakkas jubedalt meeldima nende tegelaste kergemeelsus ja selline positiivne käitumine arvestades kui tume ja verine sari ise tegelikult oli.
Kas keegi oskaks veel midagi kaugeltki sellist soovitada? Just tegelaskujude mitte zanri poolest. Cowboy Bebop, Glass Maiden ja mingil määral ka The Garden of Sinners oli tegelaskujude poolest minuarust natuke sarnane. LaLaLaa
_________________
Mina OtakuCenteris


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
shinigami



Liitunud: 5 Apr 2007
Postitusi: 45
Asukoht: kodu

PostitusPostitatud: Nelj Juun 25, 2009 23:21    Teema: Vasta viitega

Mulle päris meeldis.

sai seda juba ammu vaadatud... aga see on meelde jäänud et see oli väärt vaatamist LaLaLaa
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Kyo



Liitunud: 6 Sept 2009
Postitusi: 29

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 17:20    Teema: Vasta viitega

Sain ka just vaadatud. Väga huvitav oli... Kas tõesti teist seasoni ei tule? Seda annaks ikka edasi ja edasi teha... Kahju et jaapani publikule see nii peale ei l2inud, see pidi vist aasta 2007 kõige underratetud olema:<. Mangat sel ka pikemat pole vist hetkel.. Kahju... loodan veel uusi episoode näha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Stopa
kibestunud sotsiopaat


Liitunud: 18 Nov 2008
Postitusi: 1719
Asukoht: Shibuya-ku, Tokyo

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 03, 2010 20:08    Teema: Vasta viitega

Kyo kirjutas:
Sain ka just vaadatud. Väga huvitav oli... Kas tõesti teist seasoni ei tule? Seda annaks ikka edasi ja edasi teha... Kahju et jaapani publikule see nii peale ei l2inud, see pidi vist aasta 2007 kõige underratetud olema:<. Mangat sel ka pikemat pole vist hetkel.. Kahju... loodan veel uusi episoode näha


Protip: sellest on light novelid, loe neid.
_________________

Arvake ära kaks kõige paremat animefrantsiisi üldse. Saatke oma variandid mulle. Võitke ¹okolaadi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: