OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 11:19    Teema: Vasta viitega

erik_schults kirjutas:
Minu arust on need uuemad Dragonball Z-i mängud väga head, sest seal maailmad ilma piirideta ja v6id lennata läbi mägede jne.

Emm sa räägid vist PS2 mängude mingist story modeist või midagi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 12:37    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
Elamust iseloomustaks mõnevõrra see, et minu meelest pole võimalik FF'i üle kiita, kõik "vead" (enim loetakse selleks junctions system) on tähtsusetud võrreldes kõige heaga. Asi millest ma üle ega ümber ei saa on stoori. Nimelt see on geniaalseim, mida ma näinud olen, millised seosed, millised tagamõtted (mõlemad nii kvaliteedi kui ka kvantiteedi poolest). Siinkohas ei taha mingit konkreetset näidet kummastki tuua, sest see võtaks ise taipamisrõõmu ära ja noh ma ei oskaks kah hetkel väärilist tuua (FF, nagu ka kõik "über hea" käib minu puhul kategoori alla, mille meenutamisel mõtlen ma, et kurat, miski ei saa ju nii hea olla, kaasa arvatud see, kuid uuesti vaatamisel/mängimisel saan aru, et, sa raisk, see on ju veel parem!).

http://www.actionbutton.net/podcasts/abnet04.mp3
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 14:02    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
http://www.actionbutton.net/podcasts/abnet04.mp3

Mõtlesin FF8-t, aga siiski ei nõustu James Edwardiga. Selles suhtes, et kõike saab niimoodi naeruvääristada ( ja kamoon ff7'l on kõik need omadused olemas, mis seal doomile, mariole jne omistati, ning noh seda muidugi, et mario story on vähem banaalsem). Ka "Väikese printsi" süzee on jämedalt vaadates lapsik, kuid ka see teeb raamatu lapsikuks? Nagu ma juba enne ütlesin tuleb seosed ise teha, kui need jäävad tegemata jääb väärtus ka tulemata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 14:49    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
Mõtlesin FF8-t, aga siiski ei nõustu James Edwardiga. Selles suhtes, et kõike saab niimoodi naeruvääristada ( ja kamoon ff7'l on kõik need omadused olemas, mis seal doomile, mariole jne omistati, ning noh seda muidugi, et mario story on vähem banaalsem). Ka "Väikese printsi" süzee on jämedalt vaadates lapsik, kuid ka see teeb raamatu lapsikuks? Nagu ma juba enne ütlesin tuleb seosed ise teha, kui need jäävad tegemata jääb väärtus ka tulemata.

:(

Nüüd ma olengi kurb.
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 14:51    Teema: Vasta viitega

Näed siis, millega sa hakkama said, jeree. Oled nüüd rahul või? :(
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Yoshy
U.C.0079


Liitunud: 4 Apr 2003
Postitusi: 765
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 16:03    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
Elamust iseloomustaks mõnevõrra see, et minu meelest pole võimalik FF'i üle kiita, kõik "vead" (enim loetakse selleks junctions system) on tähtsusetud võrreldes kõige heaga.


Paraku kui mängu hinnata ei saa jätta vigu kõrvale, muidu võiks kõiki mänge 100/100st hinnata. Nii jõuaks olukorrani, kus kõik kiidavad, kuid tegelt pole inimesed rahul(meenutab väheke rate.ee'd, kus "viisakusest" pannakse halvale pildile häid hindeid). Mind näiteks väga häirib FF puhul random encounteritele kulutatud aeg, kui üle poole mänguajast kulub nendele ka suur osa allesjäänud ajast kulub lihtsalt liikumisele siis kaob see imehea "story" ära. Sellisel juhul pole tegmemist seoste mitte tegemisega, vaid sellega, et mul pole seda aega, et neid teha. Selle pärast mina eelistangi mänge nagu Mario, kus "story" omab palju vähem tähtsust, selleks, et mängu häid omadusi näha, ei pea ma veetma tunde suvalistes kaklustest ega kuulama tüütute tegelaste jutuajamisi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 01:19    Teema: Vasta viitega

acousmatique kirjutas:
:(

Nüüd ma olengi kurb.
Vabarnamees kirjutas:
Näed siis, millega sa hakkama said, jeree. Oled nüüd rahul või? :(

Ei, sorry.
Yoshy kirjutas:
Paraku kui mängu hinnata ei saa jätta vigu kõrvale, muidu võiks kõiki mänge 100/100st hinnata. Nii jõuaks olukorrani, kus kõik kiidavad, kuid tegelt pole inimesed rahul(meenutab väheke rate.ee'd, kus "viisakusest" pannakse halvale pildile häid hindeid). Mind näiteks väga häirib FF puhul random encounteritele kulutatud aeg, kui üle poole mänguajast kulub nendele ka suur osa allesjäänud ajast kulub lihtsalt liikumisele siis kaob see imehea "story" ära. Sellisel juhul pole tegmemist seoste mitte tegemisega, vaid sellega, et mul pole seda aega, et neid teha. Selle pärast mina eelistangi mänge nagu Mario, kus "story" omab palju vähem tähtsust, selleks, et mängu häid omadusi näha, ei pea ma veetma tunde suvalistes kaklustest ega kuulama tüütute tegelaste jutuajamisi.


Ei mõtelnud päris seda. Üldiselt alustades inimesed on erinevad ja kõik ei kiida/laida samu asju. Ok, see selleks. Ok, teine asi ka teiseks olen nõme ja toon paralleeli matemaatikast :P FF8-i väärtus = lim f(mänguaeg) =[ mänguaeg -> läbi mängimisajale ]= lõpmatus. Vead on kindlasti negatiivsed ja järelikult vähendavad väärtust, kuid kuna vead on lõplikud suurused ning kehtib võrdus lõpmatus - lõplik suurus = lõpmatus, siis ka väärtus - vead = lõpmatus M.O.T.T.

Ühesõnaga mida ma öelda tahan on see, et need seosed tegid mängu täiuslikuks minu jaoks (ei väida, et seoste tegemine oli parem kui mitte tegemine). Üks konkreetne näide: FF peategelane oli mõne teie silmis idioot, minu suutsin selle idioodiga samastada (no öelge, et see on hea asi :)), story arendes, idioot arenes, millele ma elasin kaasa. Lõpu poole kui idioot avaldas enda motivatsiooni ja kui ma tegin seose (muide priceless oli täpselt seda ette aimata enne avaldamist), et see on täpselt sama, mis antikangelasel (see seos ei pruukinud olla tegijate tahtmine) pani see mind tõsiselt mõtlema mängu, samasuguste situatsioonide ja ka enda üle järele, mille tulemus tegin ma teatavad järeldused.

Teine asi, minu jaoks oli (ja on) FF8 mäng, mis on imelise stooriga. Tähendab see random encounteritele kulunud aeg ei mõjuta stoorit, vaid need on kaks erinevat külge, mida ma hindan ka eraldi (kuigi nad läbi väärtuse sõltuvad üksteisest).

Lõplikult FF on erand, mitte reegel (muidugi minu puhul), nii et 100/100st "vigade" (minu silmis polnud seal vigu, mainis, sest paljude meelest oli) ignoreerimisel jõuaks me siiski kuhugi :) (aga jällegi toonitan: ainult minusuguste puhul).
acousmatique kirjutas:
Palun ärge vaielge :(

Kui kellegi meelest on FF kohustuslik kuna tema uuemad (Nomura) iteratsioonid on endasse ¹vammi moodi imenud kalluritäie kõiki neid halbu animekli¹eesid, siis on midagi väga valesti ja maailm üldse üks väga halb koht :(

Palun ärge tehke mind kurvaks :(:(

Sinuga vaidlemise kohta polnud midagi mainitud :P, nii et mida sa täpselt mõtlesid nende halbade animekli¹eede all (nagu varem mainitud pole ma siina foorumis anime ega manga pärast, järelikult ei tea ka nende halbadest kli¹eedest suurt midagi). Hetkel suudan leida ainult visuaalseid (sest mainiti ju Nomurat ning arvestades tema ülesannet ja seeriga liitumisaega...), kuid need on ju teisejärgulised väärtuse puhul (mina oli tujulanguse põhjustaja ja mina räägin eelkõige väärtusest ja lõpuks arvestades, et tsiteeritud tekst ei ole ju algse kurvastamispõhjusega üldse seotud)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 02:05    Teema: Vasta viitega

Chiisan tahaks ka natukene sõna võtta ps3 kohta
(Chiisan käis vennal külas uudistamas seda imeriista wink)

jah, graafika on suurepärane, kuid enamik mängudele ei anna see suurt midagi.

"Kui raha oleks piisavalt, siis ostkasin, kuid nälgima tema nimel ei hakka" konsool

Näiteks Gran Turismot mängides on mul sügavalt ükskõik, kui lummav maastik või...kui kristallselge on pilt. Mängule ta midagi väga erilist juurde ei anna...ja kahjuks on nii enamus mängudega. Chiisan märkas seal vaid ühte erandit.

Metal Gear solid

Katsetada ma kahjuks ei saanud, kuid trailerit näha ps3 pealt koos hea lcd telekaga...oli lihtsalt võimas. Minu antud link on tunduvalt haletsusväärsem, kui mäng ps3 paistis. Mulle väga meeldib, et Snake'il on nüüd tõepoolest olemas kameelonvorm, mis suudab teda tõepoolest nö. "nähtamatuks" teha. Hetkel on see ainuke mäng, mis minu silmis ka väärib uusima play sationi võimsaid omadusi.

Kuid peale trailereid ja mõningate mängude (põhiliselt demod) mängimist pidin ma tõdema, et midagi ülivõimast ps3 ka ei ole, vähemalt mitte enne, kui sinna tehakse ka sobivaid mänge. Ainult mingi pardi mäng tekitas minus huvi, kus part liigub vastaval sellele, kui palju sa pulti liigutad (Samas taoline eriomadus pidi vist odavamal Wiil ka olema). Kuid samas, tunnistan, potentsiaali ps3 veel on.

Kuigi ma ennem tegin Gran Turismot maha, pean mainima, et üks uus huvitav omadus on talle tulnud, nimelt..nüüdsest on piduri- ja gaasinupu vajutamise tugevusel väga suur osakaal, enam ei saa maksimaalset tulemust vaid max pidur-max gaas-max pidur-max pidur-max gaas-max gaas kasutades. Kusagil nurgas on olemas mingi mõõdik, mis näitab kui tugevalt sa vajutad gaasi või pidurit alla ning nüüd sa pead jälgima lisaks teele ja kiirusele ka seda, kui tugevasti sa vajutad nupu all (noh..arvatavasti pikemalt mängides sa harjud tunnetama...aga algul on seda üsna tüütu teha ning tihti sain kurjalt ära kasutada seinu kiiruse vähendamiseks.....)

Ma kujutan ette, et nüüd, kus ps3'l on olemas ka informatsioon selle kohta, kuidas inimene liigutab pulti, mis nurga alt jne saab paljudesse mängudesse lisada huvitavaid omadusi (Yatta, psp3 saab teha midagi WarioWare: Twisted'i laadset, kuid erinalt gameboyst ei ole seda mugav kaasas kanda). Yess...final fantasy'l hakkab nüüd äkki olema ruudu klõpsimise asemel hoopis hüsteeriline puldi raputamine, kui tahad oma aeonilt maksimaalset dämmi saada <(*-*)>

ning...ps3 suurim miinus...sa ei saa sellega enam vanu play stationi peal olevaid mänge mängida (Kuulsin isegi kõlakaid, et paljud ps2 mängud ei lähe tööle või on siis tunduvalt halvema graafikaga kui ps2'l endal). Soetades endale psp on sul vähemalt võimalik mõningaid ps1 mänge normaalselt mängida, aga mina pidin vähemalt oma lemmik Kulaworldist suu puhtaks pühkima...
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 13:43    Teema: Vasta viitega

See pardimängu puldi omadus oli juba teistel mängudel ka (seal luges puldi asendile veel ka asendi muutumiskiirus). Nupu vajutuse tugevusele reageeris juba PS2 muide. Vanade mängude mängimisvea pidi lihtne firm-update ära likivideerima (naised saunas rääkisid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 17:03    Teema: Vasta viitega

Chiisan kirjutas:
ning...ps3 suurim miinus...sa ei saa sellega enam vanu play stationi peal olevaid mänge mängida (Kuulsin isegi kõlakaid, et paljud ps2 mängud ei lähe tööle või on siis tunduvalt halvema graafikaga kui ps2'l endal). Soetades endale psp on sul vähemalt võimalik mõningaid ps1 mänge normaalselt mängida, aga mina pidin vähemalt oma lemmik Kulaworldist suu puhtaks pühkima...


Muide, saab PS1 mänge mängida kõikidel, isegi 40 GB PS3'l ja 60 GB versioon mängib mõlemaid PSX ja PS2 mänge, ja muide, PS3'l on ka võimalus PS2 ja PSX mängude graafikat ja liikumist paremaks muuta.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 17:05    Teema: Vasta viitega

Liikumist?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 17:56    Teema: Vasta viitega

Sujuvam on kõik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 19:00    Teema: Vasta viitega

Mina seda oma PS3 juures küll märganud ei ole. Äkki viitad mõnele internetiallikale, kus sellest parandatud sujuvusest lähemalt juttu?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 19:10    Teema: Vasta viitega

Settings > Game Settings >
Seal on mingi PS2'ga seotud asi, praegu ei tule settingu nimi pähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Chiisan



Liitunud: 17 Sept 2004
Postitusi: 421
Asukoht: selline vahva karudega ja häste segamini tuba :P

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 21:34    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Chiisan kirjutas:
ning...ps3 suurim miinus...sa ei saa sellega enam vanu play stationi peal olevaid mänge mängida (Kuulsin isegi kõlakaid, et paljud ps2 mängud ei lähe tööle või on siis tunduvalt halvema graafikaga kui ps2'l endal). Soetades endale psp on sul vähemalt võimalik mõningaid ps1 mänge normaalselt mängida, aga mina pidin vähemalt oma lemmik Kulaworldist suu puhtaks pühkima...


Muide, saab PS1 mänge mängida kõikidel, isegi 40 GB PS3'l ja 60 GB versioon mängib mõlemaid PSX ja PS2 mänge, ja muide, PS3'l on ka võimalus PS2 ja PSX mängude graafikat ja liikumist paremaks muuta.


...

...

ja veel üks tore näide

kuigi viimase puhul ma kaldun arvama, et tulemus võiks olla parem, kui lehe nõuandeid oleks kuulatud...

Kuigi jah..enamus mänge ta peaks ikkagi mängima..ju siis mul lihtsalt ei vedanud või plaat oli juba ära kraabitud...

ps: Mulle tuli veel üks miinus meelde. Plaadi sisestamine tundub mulle riskantsem, sest tekib tunne, et kui käsi natukenegi vääratab, jään ma plaadist jäädavalt ilma.
_________________
/\_/\ (\_/)
( o_o) ('_')
(")_(") (")(")
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 22:32    Teema: Vasta viitega

Kes xbox 360 osta plaanib, see uurigu rohkem sellise asja kohta nagu Red Ring of Death. Mul boxi-omanikust sõber on pidevas hirmus selle tõttu, aga eks ma oleks ka. Iga kolmas või neljas Xbox pidi säärane olema või mis nad kõik räägivad...
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 23:14    Teema: Vasta viitega

cenorig kirjutas:
Kes xbox 360 osta plaanib, see uurigu rohkem sellise asja kohta nagu Red Ring of Death. Mul boxi-omanikust sõber on pidevas hirmus selle tõttu, aga eks ma oleks ka. Iga kolmas või neljas Xbox pidi säärane olema või mis nad kõik räägivad...

Ametlik rikkemäär xboxil oli 33%, tuttav, kes töötab xboxi klienditeeniduses oli kuulnud, et mitte ametlik on 66%.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Jan 05, 2008 23:58    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Settings > Game Settings >
Seal on mingi PS2'ga seotud asi, praegu ei tule settingu nimi pähe.

Sujuvusest ei ole seal küll kusagil juttu. Mida sa sujuvuse all üldse silmas pead?
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 01:39    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
Ametlik rikkemäär xboxil oli 33%, tuttav, kes töötab xboxi klienditeeniduses oli kuulnud, et mitte ametlik on 66%.


Ega see 3,3% ei olnud? Kui sa sellise jabura väitega välja tuled, siis oleks kena sinna sekka ka üks ametlik link kaasa panna, mitte niisama lahmida.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Jan 06, 2008 01:56    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
jeree kirjutas:
Ametlik rikkemäär xboxil oli 33%, tuttav, kes töötab xboxi klienditeeniduses oli kuulnud, et mitte ametlik on 66%.


Ega see 3,3% ei olnud? Kui sa sellise jabura väitega välja tuled, siis oleks kena sinna sekka ka üks ametlik link kaasa panna, mitte niisama lahmida.


Microsoft ei ole ametlikult mingit infot rikkemäära kohta andnud, aga ka nemad on tunnistanud, et "see on suur". Kust see 33% täpselt tuli, ei oska öelda, aga pigem on arvuks 33% kui 3,3%. Andmed ütlevad, et 33%, mis võib vabalt olla ka ülepaisutatud 20%, aga sellest hoolimata on probleem olemas. Aga noh, Microsoft infi ei avalda, nii et "ametlikult" ei ole kuskil midagi, ainult tunnistanud on probleemi olemust, tarbijaskonna survel.

Red ring of death niisiis:
http://www.xboxredringofdeath.com/
ja üldisemalt probleemidest:
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems
artikkel üks:
http://www.pcworld.com/article/id,134144/article.html
ja neid leiab netist veelgi
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: