OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Konsoolid&Mängud
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 61, 62, 63  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 17:27    Teema: Vasta viitega

erick kirjutas:
vabarnamees juhtis mu tähelepanu sellele, et eraldiseisvad Blu-ray mängijad on jätkuvalt kirved (Eestis 7999.- näiteks) ja kallimad kui PS3.

jätkates fushi mainitud teemat millele ka ise enne mõtlesin küsiks, et palju sul Blu-ray diske on? palju kavatsed lähitulevikus osta?
Tsiteerin::
Seega polegi asjad nii lihtsad.

jah, ei ole tegelikult nii lihtsad, et "anime fänni must have" või "anime fännil pole mitte mingit põhjust". vastus tuli sellepärast selline, et minu arvates ei ole animefännil kohustust konsoolimänge mängida.
cenorig kirjutas:
FF on animestiilis

aga äkki mangastiilis? ja miks üldistavalt FF? millised olid esimeste FF-ide graafika seosed "animestiiliga"?
Tsiteerin::
Ma ütleks, et FF on anime kogukonna osa ja tähtis osa kusjuures. Anime FÄNNI võib ja peab Final Fantasy kottima sama palju kui Dragonball Z ja Spirited Away ja cosplay ja eroged ja doujinshid. Keegi ei ütle, et peab meeldima, aga kottima peab küll.

ei koti ükski asi ülaolevatest va doujinshid natuke :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:09    Teema: Vasta viitega

Esiteks, blu-ray ja hd-dvd vahel käib pragu betamax vs vhs laadne standartite sõda. Pole veel kindel, kumb võidab. Mõlemad on full HD võimelised, näevad praktiliselt sama ilusad välja. Ja võib juhtuda, et sinu kallis ilus blu-ray mängija jääbki tolmukogujaks.

Lisaks, olgem ausad- enamik teist vahib animut niikuinii läbi youtube või muu taolise ja ei saa sellisest asjast nigu kvaliteet aru üldse.

Tsiteerin::
Ma ütleks, et FF on anime kogukonna osa ja tähtis osa kusjuures. Anime FÄNNI võib ja peab Final Fantasy kottima sama palju kui Dragonball Z ja Spirited Away ja cosplay ja eroged ja doujinshid. Keegi ei ütle, et peab meeldima, aga kottima peab küll.


Proovisin FF-d. Ei meeldind ja veel hullem, ei koti ka. Lihtsalt kehitasin õlgu ja jätsin pooleli. Ei tekitanud vastikust, ei meeldind, lihtsalt loll peategelane, tüütu stoori ja igavad lahingud (ehk siis, huvi pärast proovitud VII, VIII ja XII). Ausõna, jätab täitsa külmaks.
Samamoodi cosplay, eroge ja doujinshi. Dragonball Z ka, kui aus olla. Appi, kuradile! Ma pole tõeline anime FÄNN. Samas, mina pakuks omalt poolt, et tõelise anime fänni tunneb selle järgi ära, et tal on oma anime foorum! Muud on kõik mõttetud wannabeed. Sama hea, kui sinu def, eks ole.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:19    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
aga äkki mangastiilis? ja miks üldistavalt FF? millised olid esimeste FF-ide graafika seosed "animestiiliga"?

Aga äkki tõesti mangastiilis? Ära ütle, et sul tekkis tahtmine anime ja manga "stiilide" üle vaielda, sest see foorum on juba tunnistust andnud, et see käik viib kõiki auku.
Mis FF-i puutub, siis juba esimeste teoste juures on märgata (tegelaste disain), seda vähest jaapani maiku, mis näiteks juustes ja riietuses väljendub. Muidugi on samaaegsete ameerika mängudega võrreldes erinevused peaaegu olematud ja kes see ikka nendest kuubikutes mingit stiili näeb peale "8-bit" stiili.
Mina räägin ikka uuematest, FF-idest. Graafika arenedes ilmusid ka jaapani animatsioonis (ja, oeh, koomiksites) kasutusel olnud populaarsed stiilivõtted Final Fantasy seeriasse. Salkus juuksed, suured silmad, kogu see kompott.
Ma arvan, et siin on targem rääkida "j-rpg" stiilist, kui mingit üldse vaja on, sest uuemad FF-id kaugenevad kõigile tuntud animede stiilist, muutudes graafikalisest küljest aina elulähedasemaks. (Film FF: Spirits Within ei omanud ju mingeid stiilitunnuseid, mis animele omased. Ma näen ka mänge selles suunas liikumas.)

ruri kirjutas:
ei koti ükski asi ülaolevatest va doujinshid natuke :)

... aga peaks kottima. Sulle ei meeldi, aga pane tähele, et ma rääksin kogukonnast eelmises postis. Kogukond on need ülalnimetatud omaks võtnud, sest anime kogukond pole ammugi enam vaid a n i m e kogukond. Ma usun, et sa tead seda hästi tänu sellele, et sa pikaaegne animefänn oled. Liikudes animefännide ringkonnas kuuled palju rohkem Final Fantasy'st kui näiteks World of Warcraftist, mida ometi palju suurem hulk rahvast mängib. Samamoodi - inimene, kes animega pistmist ei tee, aga arvutimängude asutaja on, teab suurema tõenäosusega WoW-ist rohkem kui FF seeriast ning isik, kes enda jaoks FF mängude seeria avastab võib liikuda kiirelt anime juurde. Näiteid võin tuua lausa oma tuttavate kohta.

ruri kirjutas:
vastus tuli sellepärast selline, et minu arvates ei ole animefännil kohustust konsoolimänge mängida.

Kohustust mängida ei ole tõesti. Kuigi konsoolid on toredad asjad, on minul olnud vaid kunagi ammu kollaste kassetidega "telekamäng" ja edaspidi olen konsoole puutunud vaid sõprade juures. Isegi emulaatoritega pole viitsinud pistmist teha, jaapani rollikatest olen ka vaid mõne mänginud.
FF-i mänginud olen 25 minutit (VII osa). :)

Side mängu ja animemaailma vahel on olemas, see on tähtis. Mulle ei meeldinud, et Keitarou arvates ei peaks animefänni FF kottima. Minu meelest on see subkultuuri austajale väga kohane. Seepärast on PS3 animeaustajale ka parem valik (nagu vist dipsy algselt väitis), õigemini loogilisem valik.


@ hjarg: Kottima peab anime FÄNNI minu loetletute (ja lugematute veel) olemasolu ja mõju animemaailmale, kus elame igaüks siit rohkem või vähem. Aga nagu ma ütlesin, ei pea animefänni mitte miski peale anime huvitama. Ka manga mitte, ka FF mitte.
See, et sul oma foorum on, ei tee sind ainukeseks tõeliseks fänniks vaid teeb sind tubliks fänniks, keda huvitab mõnest teisest tõsisemalt see, millega te tegeleb. Õnnitlused.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erick
küps PSP-d plõgistav noormees


Liitunud: 29 Märts 2004
Postitusi: 934
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:28    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
erick kirjutas:
vabarnamees juhtis mu tähelepanu sellele, et eraldiseisvad Blu-ray mängijad on jätkuvalt kirved (Eestis 7999.- näiteks) ja kallimad kui PS3.

jätkates fushi mainitud teemat millele ka ise enne mõtlesin küsiks, et palju sul Blu-ray diske on? palju kavatsed lähitulevikus osta?


Ise ei oma PS3-e ega pole ettenähtavas tulevikus plaanis ka osta. Sama käib blu-ray kohta. Seega ma võin ainult korrata, et PS3 on kaunis mõtekas lahendus hetkel oma hinna eest, ja omab lisaväärtusi, mida tavaline standalone Blu-Ray mängija ei oma - kasvõi näiteks võimalust netis surfata, kui mängud ei huvita (mis on siin foorumis väga ebatõenäoline). See, et noored animufännid nagunii blu-ray plaate ei suuda osta, polnud minu eelmise postituse scope'is. Fokusseerusin siiski sellele, et PS3 on lihtsalt parem lahendus kui BD-rom lugeja PC'le või standalone BD mängija.
_________________
--taevas linna kohal oli läbikõrvetatud vooluringi värvi--
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
acousmatique



Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 2499
Asukoht: ---

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:38    Teema: Vasta viitega

Palun ärge vaielge :(

Kui kellegi meelest on FF kohustuslik kuna tema uuemad (Nomura) iteratsioonid on endasse ¹vammi moodi imenud kalluritäie kõiki neid halbu animekli¹eesid, siis on midagi väga valesti ja maailm üldse üks väga halb koht :(

Palun ärge tehke mind kurvaks :(:(
_________________
☞ [...LIL B MIXTAPE PLAYING VERY LOUDLY...] ☀
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:40    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
jätkates fushi mainitud teemat millele ka ise enne mõtlesin küsiks, et palju sul Blu-ray diske on? palju kavatsed lähitulevikus osta?

Ehkki küsimus oli erickŽule mõeldud, trügin korraks vahele. Vabandust juba ette. On üks. Uuel aastal kavatsen osta 1-2 kuus. See Honneamise topeltkomplekt näeb ahvatlev välja. Muidugi, hinda vaadates, tollel kuul siis tuleb vast ühega piirduda... Rolling Eyes
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 18:47    Teema: Vasta viitega

Aga Anime fänn võiks ka hankida Wii, see pole küll nii "tõsine" nagu PS3 aga see on väga lõbus ajaviide ja omapärane asjandus...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 19:38    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Aga Anime fänn võiks ka hankida Wii, see pole küll nii "tõsine" nagu PS3 aga see on väga lõbus ajaviide ja omapärane asjandus...

Jajah, kui me aga räägime TÕELISEST animefännist, siis peaks ta ostma endale absoluutselt kõik olemasolevad konsoolid, sest tahes-tahtmata on iga vastava konsooli mängunimekirjas vähemalt üks mäng, mis on kasvõi kaudselt animega seotud.
Tegelikult tuleks ikkagi lähtuda sellest, mis sorti mängud sulle endale meeldivad, mitte et mis oleksid animega seotud või midagi muud taolist ja kergelt jaburat. Samuti tuleb arvesse võtta rahakoti sisu. Kohe kindlasti ei nälgiks ma selle nimel, et osta endale PS3, sest see on animefänni must-buy konsool.
Ja mis puutub FF-i ja kottimisse, siis... FF kotib mind nii palju, et ma aksepteerin ta olemasolu. Mis puutub meeldimisse või mittemeeldimisse, siis jätab ta mind külmaks. Ma lihtsalt tean, et kusagil on ta olemas ning minule sellest piisab, rohkem informatsiooni ma ei vaja. Samuti ei arva ma, et selline suhtumine teeb minust kehvema animefänni kui mõni teine.

Täna suurenes minu PSP mängude (hetkel veel üpriski hädine) nimekiri ühe uue mängu võrra, milleks sai RPG nimega Tales of Eternia. Pole veel mängida jõudnud, nii et ei oska öelda kas ta ka midagi väärt on...

Teised PSP mängud on:

- Daxter
- Burnout: Dominator
- GTA: Vice City Stories

lisaks veel kaks UMD filmi, milleks Kill Bill'i mõlemad osad.
Kui keegi oskab PSPle mõnda head mängu soovitada, siis andke teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 19:53    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Proovisin FF-d. Ei meeldind ja veel hullem, ei koti ka. Lihtsalt kehitasin õlgu ja jätsin pooleli. Ei tekitanud vastikust, ei meeldind, lihtsalt loll peategelane, tüütu stoori ja igavad lahingud (ehk siis, huvi pärast proovitud VII, VIII ja XII). Ausõna, jätab täitsa külmaks.

Paljuks sa minu soovitusi pead on nüüd iseasi, aga kuna ma suhtusin FF'i kunagi täpselt samamoodi nagu sina nüüd, siis ikkagi soovitan.

Kõigepealt natuke üldisemalt (äkki mingit detaili ära tundes tekib huvi). VII oli mu sõbral ja see jättis mu nii külmaks, et ma ei proovinudki seda. Huvi köitis aga VIII, sest oma aja kohta oli see uskumatult hea graafikaga (vanust oli mul siis ~12-14, et mis sa ikka sellisest tahad :)). (PISISPOILER) Kuna sisu polnud minu jaoks intrigeeriv ja ainult FMV'de pärast ka ei raatsinud mängida hakkas mänguisu kaduma ja langes alla kriitilist, kui olin põrutanud Balamb Gardeniga kuskile kaugele mapi nurka, kust ei viitsinud tagasi tulla (ehk siis mäng jäi seal pooleli kui tehti Balamb Garden mobiilseks). Tagant järele mõeldes olen ma õnnelik, et tol ajal jäi asi poolikuks, sest esmamulje oleks tol ajal tõenäoliselt nooruse tõttu kannatanud. Läks mõned aastad mööda, mõtlesin uuesti proovida (FF fanattist sõbra mõjutusel). Sel korral jõudsin ilusti stooriga sama kaugele ja lasin edasi. Enam-vähem peale eelmainitud kohta läkski asi käest ära, stoori keeras megaks ära ja ülivõrdes elamus jäi mängu lõpuni kestma. Elamust iseloomustaks mõnevõrra see, et minu meelest pole võimalik FF'i üle kiita, kõik "vead" (enim loetakse selleks junctions system) on tähtsusetud võrreldes kõige heaga. Asi millest ma üle ega ümber ei saa on stoori. Nimelt see on geniaalseim, mida ma näinud olen, millised seosed, millised tagamõtted (mõlemad nii kvaliteedi kui ka kvantiteedi poolest). Siinkohas ei taha mingit konkreetset näidet kummastki tuua, sest see võtaks ise taipamisrõõmu ära ja noh ma ei oskaks kah hetkel väärilist tuua (FF, nagu ka kõik "über hea" käib minu puhul kategoori alla, mille meenutamisel mõtlen ma, et kurat, miski ei saa ju nii hea olla, kaasa arvatud see, kuid uuesti vaatamisel/mängimisel saan aru, et, sa raisk, see on ju veel parem!). Kokkuvõttes olen ma tagant järele ütlemata õnnelik, et hakkasin tol hektel uuesti FF VIII-t mängima.

...ja VIII-st sai X ja X-st... (mainiks ära, et kõrgeimalt hinnatuimad (minu puhul) on VIII, X, IX)

P.S. XII polnud see, mida ma ootasin, aga Square peab ikka väga suur käki tegema, enne kui ma ma uutest FF-dest loobun.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 20:02    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Aga Anime fänn võiks ka hankida Wii, see pole küll nii "tõsine" nagu PS3 aga see on väga lõbus ajaviide ja omapärane asjandus...

Jajah, kui me aga räägime TÕELISEST animefännist, siis peaks ta ostma endale absoluutselt kõik olemasolevad konsoolid, sest tahes-tahtmata on iga vastava konsooli mängunimekirjas vähemalt üks mäng, mis on kasvõi kaudselt animega seotud.
Tegelikult tuleks ikkagi lähtuda sellest, mis sorti mängud sulle endale meeldivad, mitte et mis oleksid animega seotud või midagi muud taolist ja kergelt jaburat. Samuti tuleb arvesse võtta rahakoti sisu. Kohe kindlasti ei nälgiks ma selle nimel, et osta endale PS3, sest see on animefänni must-buy konsool.
Ja mis puutub FF-i ja kottimisse, siis... FF kotib mind nii palju, et ma aksepteerin ta olemasolu. Mis puutub meeldimisse või mittemeeldimisse, siis jätab ta mind külmaks. Ma lihtsalt tean, et kusagil on ta olemas ning minule sellest piisab, rohkem informatsiooni ma ei vaja. Samuti ei arva ma, et selline suhtumine teeb minust kehvema animefänni kui mõni teine.

Täna suurenes minu PSP mängude (hetkel veel üpriski hädine) nimekiri ühe uue mängu võrra, milleks sai RPG nimega Tales of Eternia. Pole veel mängida jõudnud, nii et ei oska öelda kas ta ka midagi väärt on...

Teised PSP mängud on:

- Daxter
- Burnout: Dominator
- GTA: Vice City Stories

lisaks veel kaks UMD filmi, milleks Kill Bill'i mõlemad osad.
Kui keegi oskab PSPle mõnda head mängu soovitada, siis andke teada.

Mnjah, mina küll kõike konsoole ei ostaks, Xbox 360 on imo saast..(No offense)..
Aga PSP peal soovitaks Monster Hunter Freedom, Sonic Rivals ja maitea..Ma võiks veel mänge soovitada aga "asi on maitses".
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 20:09    Teema: Vasta viitega

Ise hetkel mängin IV ja X. Mõlemad suht tagaplaanil, sest erilist huvi ei ole. FFVIII sain kunagi päris kaugele ning peategelane on absurdne, täielik idioot ja ebaviisakas, kuid kõrvaltegelased peavad teda kõige paremaks inimeseks maa peal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
jeree



Liitunud: 19 Aug 2007
Postitusi: 113

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 20:17    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Ise hetkel mängin IV ja X. Mõlemad suht tagaplaanil, sest erilist huvi ei ole. FFVIII sain kunagi päris kaugele ning peategelane on absurdne, täielik idioot ja ebaviisakas, kuid kõrvaltegelased peavad teda kõige paremaks inimeseks maa peal.

Ta ülestunnistamiseni jõudsin (sild, Rinoa)?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 20:20    Teema: Vasta viitega

jeree kirjutas:
Keitarò Urashima kirjutas:
Ise hetkel mängin IV ja X. Mõlemad suht tagaplaanil, sest erilist huvi ei ole. FFVIII sain kunagi päris kaugele ning peategelane on absurdne, täielik idioot ja ebaviisakas, kuid kõrvaltegelased peavad teda kõige paremaks inimeseks maa peal.

Ta ülestunnistamiseni jõudsin (sild, Rinoa)?


Ei mäleta, see oli ikka oma 7 aastat tagasi. Aga kavas kunagi uuesti kätte võtta ja läbi mängida, võib-olla siis muutub ka mu arvamus.

Keegi mudu Suikodeni seeriast midagi mänginud on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 20:34    Teema: Vasta viitega

S
T
F
U
:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Jan 03, 2008 22:26    Teema: Vasta viitega

Emmm... jahh. Ei mõika minu puhul see näide, jeree. Ma piisavalt vana peer, et kui ma FF esimest korda elus kätte sain, oli mul juba siis aastaid piisavalt kukil, et ma saaksin legaalselt suitsedada ja kasiinos käia ja tõenäoliselt paar otsagi veel. VII-st mäletan nii palju, et pelasin seda nii palju, et chocobo inbreedenguni jõudsin välja ja sain isegi kuldse looma endal. Siis mingi hetk muutus süzee... jahh, just nimelt süzee nii igavaks, et enam ei viitsinud. Kuigi uu, ilusad fmv-d. Sama VIII ja XII-ga. Vaatad ilusaid FMV-sid, kuid ei stoori ega tegelased lihtsalt ei kliki. Sama värvilised ja erutavad kui hall värvipott.

Ja mida Keitarõ ütles.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 00:19    Teema: Vasta viitega

Vabarnamees kirjutas:
Ehkki küsimus oli erickŽule mõeldud, trügin korraks vahele. Vabandust juba ette. On üks. Uuel aastal kavatsen osta 1-2 kuus.

tubli :) huvi pärast küsiks, et kas sul mahamängija ka juba on või varud neid tuleviku tarbeks?
erick kirjutas:
Fokusseerusin siiski sellele, et PS3 on lihtsalt parem lahendus kui BD-rom lugeja PC'le või standalone BD mängija.

praegu kui (stand-alone)lugejana see hankida, siis ei vaidle vastu (kuigi ennast jääks närima mõte, et suur hunnik raha on raisatud minu jaoks mõttetu funktsiooni peale), aga niipea veel Blu-ray disce plaanides mitte hankida ning soovides ka kirjutamisvõimalust oleks see praegu näiteks minu jaoks täiesti mahavisatud raha.
cenorig kirjutas:
Ära ütle, et sul tekkis tahtmine anime ja manga "stiilide" üle vaielda

ei olnud kavatsustki, aga kuna mulle see sõna ei meeldi, siis aeg-ajalt tekib tahtmine selle kasutajale midagi vastu öelda.
Tsiteerin::
... aga peaks kottima.

ehk ütled mida see sõna sinu jaoks tähendab? minu jaoks tähendab see seda, et kui see mind ei koti, siis ma ei hooli/huvitu sellest, st mul on ükskõik mitte ei ole tegevust meeldimise-mittemeeldimisega.
Tsiteerin::
Side mängu ja animemaailma vahel on olemas, see on tähtis. Mulle ei meeldinud, et Keitarou arvates ei peaks animefänni FF kottima. Minu meelest on see subkultuuri austajale väga kohane.

muidgugi on olemas, aga see on minu jaoks lihtsalt info millest ei saa üle ega ümbert ning mida on vahel ehk kasulik teada. samas ei tähenda see veel seda, et need mängud mind kuidagi kottima peaksid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Vabarnamees
mario with money


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1802
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 00:22    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
tubli :) huvi pärast küsiks, et kas sul mahamängija ka juba on või varud neid tuleviku tarbeks?

Tänud! Juba on.
_________________
Vabarnamees: nagu lendav tigu * ~animeloend~
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 01:52    Teema: Vasta viitega

ShinNatsume kirjutas:
Bushidon kirjutas:
Kui keegi oskab PSPle mõnda head mängu soovitada, siis andke teada.

Aga PSP peal soovitaks Monster Hunter Freedom, Sonic Rivals ja maitea..Ma võiks veel mänge soovitada aga "asi on maitses".

Asi on maitses nii või teisiti, aga soovita sellegipoolest, nii kui nii uurin enne natuke infot jms kui ostan...(?)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 10:31    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
ShinNatsume kirjutas:
Bushidon kirjutas:
Kui keegi oskab PSPle mõnda head mängu soovitada, siis andke teada.

Aga PSP peal soovitaks Monster Hunter Freedom, Sonic Rivals ja maitea..Ma võiks veel mänge soovitada aga "asi on maitses".

Asi on maitses nii või teisiti, aga soovita sellegipoolest, nii kui nii uurin enne natuke infot jms kui ostan...(?)

Crash Tag Team Racing, Dragon Ball Z: Shin Budokai.....ah kurat, just ärkasin, midagi muud ei tule pähe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
erik_schults



Liitunud: 22 Aug 2007
Postitusi: 1070

PostitusPostitatud: Reede Jan 04, 2008 10:38    Teema: Vasta viitega

Minu arust on need uuemad Dragonball Z-i mängud väga head, sest seal maailmad ilma piirideta ja v6id lennata läbi mägede jne.
_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> mängud Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 61, 62, 63  Järgmine
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 63

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: