OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tactics

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 09:51    Teema: Tactics Vasta viitega

Zanr: action/fantasy

Osasid 25

Sisu:

Kantarou Ichinomiya on noor mees kel on võime näha igasuguseid kolle. Ta on teinud oma hobiks kirjutada Jaapani folkloori ajkirjale artikleid samal ajal kolle tagaajades. Tema eesmärk ie ole kolle hävitada vaid nendega sõbruneda ja nende viha leevendada. Et saada tugevamaks on ta lapsepõlvest saati otsinud kõige tugevamat kolli, kolle söövat goblinit. Ühe oma ülesande täitmisel sattub ta goblini vangistatuna hoidva kivi juurde ja vabastab ta. Andes koletisele nime on too kohustatud täitma nimeandja käske. Andes goblinile nime Haruka muutus ta Kantaro abiliseks.

Ise olen hetkel 15 osa juures ja peaks mainima, et see pole tüüpiline fantasy, kus kõik sodiks pekstakse ja "uu im the strogest in the world". See on rohkem midagi õpetliku. Selles on rohkem rääkimist ja nagu aru saab siis Jaapani folkloorist. Uskumused, vaimud ja muud sellist. Ütleks et see on rohkem hariv anime LaLaLaa

Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 18:08    Teema: Vasta viitega

Kas see on hea? Nagu, et mis sul siiani vaadatud animetest sellega kõige rohkem sarnaneb?
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 22:45    Teema: Vasta viitega

minu arust pigem keskmise tasemega. ei midagi eriti meeldejäävat mis kutsuks teist korda vaatama või seda tagantjärgi hea sõnaga meelde tuletama. va nimi millest ei saa aru, et miks see selline on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 23:10    Teema: Vasta viitega

Karstike kirjutas:
Kas see on hea? Nagu, et mis sul siiani vaadatud animetest sellega kõige rohkem sarnaneb?
Põhjus miks ma seda vist vaatan ongi see, et see ei sarnane millegagi mida siiamaani vaadanud olen.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tõrvik



Liitunud: 26 Apr 2006
Postitusi: 477
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Okt 04, 2007 23:11    Teema: Vasta viitega

ruri kirjutas:
minu arust pigem keskmise tasemega. ei midagi eriti meeldejäävat mis kutsuks teist korda vaatama või seda tagantjärgi hea sõnaga meelde tuletama. va nimi millest ei saa aru, et miks see selline on.
See et nimi ei lähe sisuga kokku ei ole midagi uut. Bleach- siiamaani pole aru saanud kuidas see nimi animega seotud ??? .
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
ewty
küsimus poistele ...


Liitunud: 20 Mai 2007
Postitusi: 414
Asukoht: tagasi Eestis

PostitusPostitatud: Kolm Dets 05, 2007 17:26    Teema: Vasta viitega

Sain ka siis selle lõpuks vaadatud :)
See pole nüüd küll minu lemmik, aga mulle meeldis. See nn. folkloori osa ma nagu eriti tähele ei pannudki, aga mis mulle meeldis oli psühholoogiline aspekt Kantaro, Haruka ja teiste põhitegelaste suhetes. Meeldis ka see, et polnud ühtegi tüütut naistegelast, kes oleks kõigest hingest üritanud peategelast nn "kätte saada".

Muidugi nunnud poisid oli veel lisaboonus Kallis Kallis

mis vahet seal on mis nimi on, põhiline on ikka ju, et oleks hea anime...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Dets 08, 2007 10:45    Teema: Vasta viitega

Suht ok oli... poolikuks jäi ainult... siis kui õige action tahtis peale hakata sai anime läbi. Küsimusi jäi kah veel lahti... Haruka endisest temast ei räägitud suht midagi näiteks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: