OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

paprika
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Nelj Aug 16, 2007 23:53    Teema: Vasta viitega

haaaah
vaatasin seda koos kosmoseotiga ja mõlemad olime blown away. see on superhea luxedition anime mis ülendas mu meeli ja vaimu ja tekitas minus iha VEEEL JA VEEL animed vaadata, see tunne oli vahepeal saastaga veidike kannatada saanud. igatahes lummav ekraanieepos ja süseelt, musalt, animatsioonilt, visuaalilt ja kõigelt muult kui mitte ideaalne siis vähemalt PALJU üle keskmise kompott ja üldhindeks minupoolt 9 out of 10.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
BukonoNugashi



Liitunud: 14 Veeb 2004
Postitusi: 581
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2007 10:20    Teema: Vasta viitega

Olen seda ka näinud, selle aasta sees isegi vist. Visuaalne külg oli täitsa OK, aga sisu oli alguses küll nagu puder ja kapsad. Seetõttu eriliselt meeldejäävat muljet ei jätnud. Vahel saab sellelaadsete filmide kohta öelda, et kõlbab "uimase" peaga vaadata (et naljakam või huvitavam siis LaLaLaa Aga selle anime puhul jääb teema veel segasemaks. Muusika oli ka selline tränapoolsem (?), kui ma õigesti mäletan. Mina sellele mingeid punkte küll panema ei hakka. Millegist ilma küll ei jää, kui see anime peaks vaatamata jääma, vot.
_________________
Mu iseloom on isemoodi loom, mis ise ennast üles poob...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
alarkivi
ametlikult mitte dissitud


Liitunud: 30 Märts 2006
Postitusi: 616

PostitusPostitatud: Reede Aug 17, 2007 15:19    Teema: Vasta viitega

hmm
süsee alguses tekitatud küsimused ja selgusetud kohad saavad loo hargnedes kõik oma seletused ja asi vajub üllatava ladususega ühtlaseks ja arusaadavaks looks. ja hei, "uimane" pea on selle loo puhulk tervitatav...just visuaal nautimise poolest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Sept 05, 2007 19:14    Teema: Vasta viitega

Ilusa pildiga värviline multikas.

Eriti meeldis köögitehnika paraad ja seda saatev muusika. AniDB-s oli kategooriateks pandud Fantasy, Horror, SciFi aga see horrori osa ei jõudnud mulle küll pärale.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 13:02    Teema: Vasta viitega

Väga hea anime peaks mainima. Eile käisin kinos vaatamas seda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
IceWolf



Liitunud: 6 Apr 2007
Postitusi: 437
Asukoht: Kivi all

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 13:45    Teema: Vasta viitega

Käisin ka eile seda Sõpruses vaatamas ja tõesti, see on väga hea. Esimesest reast oli küll natuke ebamugav vaadata, aga anime ise oli siiski väga meeliköitev.
_________________

Reality, be rent! Synapse, break! Banishment, this world!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 14:55    Teema: Vasta viitega

Mul oli jälle ühe inimese pea suubtiitrite ees, kuigi õnneks ikkagi nägin kuidagi suubtiitreid.
Ja ma arvan et ma nägin oma ajaloo õpetajat seal o.o


Muidu, see Konakawa näeb täpselt välja nagu Souchiro Yagami Death Noteist XD
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 15:31    Teema: Vasta viitega

Käisin a eile sõpruses seda vaatamas ja kohtasin cenorigi ka LaLaLaa
Väga hea oli muide wink
Nägin vana inka õpsi isegi 0.o
Nõustun ShinNatsumega :)
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ShinNatsume
Robin, komadori


Liitunud: 12 Juun 2007
Postitusi: 1785

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 16:09    Teema: Vasta viitega

Ma vist nägin ka mõndasi bakalasi, pole kindel 100% et nägin aga mõned näod olid küll vist Kasutajate piltide teemast.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 17:57    Teema: Vasta viitega

Ma olin ka seal.
Film oli endiselt lahe(teist korda nägin).
Suurelt ekraanilt on ikka mõnus vaadata küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Püh Nov 25, 2007 22:35    Teema: Vasta viitega

Jajaa olin ka Sõpruses seda vaatamas, tervisi SSJ_Silverile. Aga nüüd Paprikast:

Mida rohkem aega filmist mööda läks, seda rohkem see mulle meeldima hakkas. Filmi esimese 20 minuti möödudes polnud mulje just suurim - selline ilus vaatepilt, aga sisu kuidagi lahja. Natukese aja pärast ei tundunudki lugu nii üheülbaline ja päris meeldiv oli jälgida ning lõputiitrite ilmudes olin juba väga rahul. Nüüd on täpselt päev möödas ja ma mõtlen, et see oli ikka paganama hea film, mida pole sugugi kahju teist või kolmandat korda vaadata. Järgmine kord aga vaatan alles siis, kui korralik laiekraan kodus on, sest sarnaselt GitS 2-ga on seda kuidagi kurb vaadata, kui kord kinoekraanilt on nähtud.

Kõige sümpaatsem tegelane koos oma looga oli see inspektor. Tema pluss Paprika muutsid vaatamise väga mõnusaks. Lugu oli haarav, aga eelkõige oli tegu suure animeeritud vaatemänguga ja animatsioon oli ikkagi tõeliselt tasemel, isegi liiga tasemel, kui mu mõttele pihta saata - Star Wars episode III eriefekte ei sisalda, sest pole midagi erilist efektides, mis igas kaadris esinevad, eksju. Nii palju eyecandy't, et kisub juba läägeks silme ees.

Muusika koosnes põhimõtteliselt ühest-kahest palast, mille mixe korrati läbi filmi, aga no kammoon, tegu oli minu muusikaiidoli Susumu Hirasawaga. Ma juba alguses mõistsin, et ma oleks raha maksnud juba selle eest, et kuulda tema lugusid (eesotsas "circus he youkoso" ja "girl in byakkoyaga"-ga) Satoshi Koni loodud võimsate sürrelistlike animatsiooniklippide taustal.

Kokkuvõttes oli tegu ühe võimsa Jaapani animatsiooniteosega, mille ajal silm kinni ei vajanud, vaid pigem haaras ekraanil toimuvat show'd nii palju kui võimalik. Ja olgu animatsioon nii tipptasemel kui olla saab - ka sü¾ee polnud vaeslapse rollis ja see oli suurepärase animatsiooniga hästi kokku põimitud, nii et ilma üheta oleks kannatanud ka teine.

Nüüd jääb üle vaid Paranoia Agent'ile pilk peale visata.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Envy



Liitunud: 7 Aug 2007
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Reede Apr 18, 2008 19:52    Teema: Vasta viitega

Nägin kah hiljuti ära.. Suht sürr ja segane aga lõbus oli vaadata ;P Kenad värvid ja puha... Tokita ftw imo :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: