OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Cowboy Bebop
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 05:55    Teema: Cowboy Bebop Vasta viitega

Kuigi CB on juba mõneski anime foorumi teemas sees olnd peaks ikka rõhutama, et tegemist on ülimalt tasemel animega.Ma ei usu eriti , et keegi , kes tõsiselt animes huvitub pole CB-d vaatand,kuid neile kes ei ole soovitan seda teha kiiremas korras, et saaks animesid võrrelda .Kes seda animed tõesti pole näinud ja tahab saada lühiülevaadet CB kohta, on see siin bakas täiesti võimalik.Kes väidab vastupidist või tahab veel rohkem arutada võiks siia kirjutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 07:21    Teema: Vasta viitega

Armas.

Aga ega sa natuke üle ei pinguta? Ma olen nõus, Bebop on hea. Tõsi küll, mitte NII hea, et seda peaks etalonanimeks kutsuma. Eriti kui arvestada seda, et enamik sü˛eed on tegelikult paari ossa surutud, ülejäänud on fillerite eest....
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 11:07    Teema: Vasta viitega

Minu jaoks on ta väga hea anime. just nendes ˛anrites ulme\draama\komöödia pole ma ühtegi bebopi taolist leidnud, vb ma pole hästi otsinud, ma ei tea, aga kui keegi teab veel midagi sarnast siis tahaks teada!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Subu



Liitunud: 15 Veeb 2003
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Kolm Juul 16, 2003 11:13    Teema: Vasta viitega

Aga, Hjarg, elu koosnebki pisiasjadest. Pealegi need nn fillerid kajastavad üldjuhul peategelaste ellusuhtumist ja sisemaailma. Kui BP ei saa etalonaimeks nimetada, siis mida saab ? :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Juul 20, 2003 11:47    Teema: Vasta viitega

Hei, palun minust mitte valesti aru saada. CB on üks minu lemmikuid ja üks väheseid, mis mul DVD peal olemas on. Sellest hoolimata ei lähe ma ahvivaimustusse, kui sellest rääkida. Enam vast mitte st. Viimasel ajal kipuvad mind sinna ajama "Seikai no..." seeriad, "Juuni Kokki", "RahXephon" ning vast veel mõned.
Aga ma ei kuulutaks ühtegi nendest parimaks, mis kunagi tehtud on ning mulle lihtsalt käis vastu see mõte "kuid neile kes ei ole soovitan seda teha kiiremas korras, et saaks animesid võrrelda". Mõttega võrrelda, miks mitte lihtsalt nautida...
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
pansomon



Liitunud: 26 Veeb 2003
Postitusi: 468
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 21, 2003 10:10    Teema: Vasta viitega

hjarg kirjutas:
Hei, palun minust mitte valesti aru saada. CB on üks minu lemmikuid ja üks väheseid, mis mul DVD peal olemas on. Sellest hoolimata ei lähe ma ahvivaimustusse, kui sellest rääkida. Enam vast mitte st. Viimasel ajal kipuvad mind sinna ajama "Seikai no..." seeriad, "Juuni Kokki", "RahXephon" ning vast veel mõned.
Aga ma ei kuulutaks ühtegi nendest parimaks, mis kunagi tehtud on ning mulle lihtsalt käis vastu see mõte "kuid neile kes ei ole soovitan seda teha kiiremas korras, et saaks animesid võrrelda". Mõttega võrrelda, miks mitte lihtsalt nautida...


ah tead ära pane tähele, eks see ole siin rohkem selline "rap is cool"-tüüpi teadaanne. loomulikult bebop on hea, ning loomulikult ei ole mõtet seda kuulutada. see oleks umbes sama kui näiteks karjuda matemaatikute olümpiaadil, et "kolmnurga sisenurkade summa on 180 kraadi" ???
aganomisteha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Xelene
hentai-baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 359
Asukoht: parareru-wordu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 23, 2003 18:37    Teema: Vasta viitega

okeii..nagu..Bebop on kyll ylimalt hea, aga ennem teda on olnud ka v2ga k6vasid asju ja peale teda tuleb samuti, niiet, hunnikuid animeid on selliseid mille kohta saab 8elda et, kui sa pole teda n2inud siis sa pole ikka p2ris otaku..aga tegelt..aga tegelt pole yldse nii..sest bebop on kyll suht kohustuslik anime, aga ka temal on k6vasid konkurente..
_________________
tsukurimashooo tsukurimashooo..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 23, 2003 22:45    Teema: Vasta viitega

Nagu?
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 07:11    Teema: Vasta viitega

"Neon Genesis Evangelion"
"Serial Experiments Lain"
"Juuni Kokki"
"Love Hina" emm
Ghibli toodang: "Mononoke Hime", "Nausicaa", "Laputa"
Vast ka mõni "Gundam" või "Macross" sekka.
Isiklikult lisaks siia nimekirja veel sellise asja nagu "Seikai" seeria. Vott. Kindlasti veel palju teisigi, mis on igale otakule nii-öelda kohustuslikud.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Nelj Juul 24, 2003 09:30    Teema: Vasta viitega

Hehe, ma tänan. :)
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
sihker



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2003 08:41    Teema: Vasta viitega

Love Hina? 0.o
Mul on kuskilt midagi vahele j22nud, mis ajast selline ecchi ja orbiidile punchimine hea on? Kuigi peab tunnistama, et isegi olen seebikaid vaadanud. Ai Yori Aoshi tundus olevat hea, samas paljud loevad seda igavaks ja tegelasi liiga kahem66tmeliseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hjarg
Post count matters!


Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 1207
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2003 09:43    Teema: Vasta viitega

Ma pole kusagil väitnud, et Love Hina hea on. Heida pilk minu ülevaatele sellest, siis näed, mida ma tast arvan...

Lihtsalt, nii-öelda teatud-tuntumad animed, mille nägemine on soovitatav. Ja ei tasu unustada, et on palju inimesi, kellele Love Hina meeldib. Piisavalt inimesi, et teha sellest üks animesid, mis on tõeliselt populaarne.
_________________
Roses are red
Violets are blue
All of your base are belong to me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
sihker



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2003 13:05    Teema: Vasta viitega

Siin tekib j2lle selline huvitav situatsioon, et hakkame soovitama animet populaarsuse j2rgi.
Ekstreemset n2idet kasutusele v6ttes peaks 2ra vaatama ka Sailor Mooni ja Digimonid, kuna need tunduvad suisa masslevinud tooted olema :)
Yldse on anime kuidagi huvitavas sopis. Ma ei tea, et filmide kohta oleks olemas list, mida oleks soovitav vaadata.
P2rast m6ningast animega tutvumist oleks v6ib-olla hea Excel Sagat vaadata :P Lisaks on animel massikultuurile omased puudused, suurem osa sellest on lihtsalt myra ja rahateenimine, millel puudub isegi esteetiline nauding. Hiljuti sai vaadatud UFO Princess Warukyuret, v2ga hull ei olnud, aga mingit elamust ka ei pakkunud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
HotPapa
banned


Liitunud: 25 Veeb 2003
Postitusi: 229
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 25, 2003 21:25    Teema: Vasta viitega

Selle asja üle võib lõpmatult vaielda,ma pakuks välja teha foorumis selline teema nimega;Mis kellegile meeldib ja Miks?.siis saaksid kõik omad lemmikud kiita ja kõik oleksid rahul ning teised inimesed saaksid ka hea ülevaate erinevatest animedest.Ma ei tea kas see on hea lahendus aga siiskion see üks võimalus, mis mu väike aju välja mõtles ???
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
catbert



Liitunud: 9 Jan 2003
Postitusi: 80
Asukoht: kohas kus hugo boss asendub phat farmiga.

PostitusPostitatud: Laup Juul 26, 2003 18:02    Teema: Vasta viitega

HotPapa kirjutas:
ning teised inimesed saaksid ka hea ülevaate erinevatest animedest.


lihtsalt märkimiseks, meil on sellised coolid asjad nagu ülevaated juba olemas. vaata, headeri peal on üks valge kiri teiste hulgas, kust võib ka "ülevaated" välja lugeda, voh.

edit: lisasin tsiteeringu, muidu jääb osadele inimestele mu posti sisu arusaamatuks : )


Viimati muutis seda catbert (Püh Juul 27, 2003 11:07). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ruri
hammustab rrrRRRRRrr


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 1645
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 26, 2003 23:48    Teema: Vasta viitega

guardian kirjutas:
lihtsalt märkimiseks, meil on sellised coolid asjad nagu ülevaated juba olemas.

mida siia ülevaated puutuvad? kas sealt saan aru, mis kellelegi meeldib või mitte? või on seal teatud isikute arusaamised teatud animetest, mis absoluutselt ei pruugi minu arusaamisega kokku minna? või saan sealt tõesti ülevaate väga paljudest erinevates animetest? kasvõi nimede/pealkirjade tasemel?

et siis seda - kuigi mul üsna pohhui sellest, mis kellelegi meeldib, annaks teema kellelegi meeldivustest ülevaate isiku(te) maitsest. miks kellelegi meeldib, on juba üsnagi subjektiivne asi ning mõnes mõttes mõttetu, kuna vastust küsimusele "miks see sulle meeldib" tegelikult pole. vähemalt mitte praeguse teaduse taseme juures.

seega, kui keegi väga tahab, siis võib ju teha sellise teema, aga siis see oleks tõesti nö informatiivne isikute maitse suhtes ning hea sellepoolest, et teaks kellelegi midagi vastavalt maitsele soovitada, kui vaja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2003 10:49    Teema: Vasta viitega

CENSORED

hjarg
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
sihker



Liitunud: 9 Juun 2003
Postitusi: 11

PostitusPostitatud: Püh Juul 27, 2003 11:28    Teema: Vasta viitega

Viimase teate kommentaari paluks. Kui see on kellegi persooni vastu suunatud, siis on see lihtsalt j2me, niisama tsitaadina ta vaevalt et kuskilt animest p2rit on.
Hea et ma moderaator pole :twisted:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Yuriko



Liitunud: 8 Veeb 2003
Postitusi: 7
Asukoht: sinine vagun

PostitusPostitatud: Reede Aug 01, 2003 11:01    Teema: Vasta viitega

igatahes minu arvates on cowboy bebop üle kõige...
nothing beats the bebop :)
_________________
It's not that I'm lazy..I just don't care. It's a problem of motivation.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Yahoo Messenger MSN Messenger
erm
liiga baka


Liitunud: 1 Veeb 2003
Postitusi: 136
Asukoht: Seal, kus kott on.

PostitusPostitatud: Reede Aug 01, 2003 14:11    Teema: Vasta viitega

Aahh, CENCORED, zum-zumm :P
_________________
Muhahahahaha...Aarghhh...*slash* die, dIE, DIE!!!!!


Pigs will even climb trees if you flatter them enough.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail AIM Aadress MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: