OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Ergo Proxy

 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Nelj Juun 15, 2006 09:44    Teema: Ergo Proxy Vasta viitega

Tere

Ükspäev kui ma siin foorumis vaatasin et mida uut on siis ka kirjutatud leitsin yhe teema alt sellise asja nime kui Ergo Proxy, algul ma põlgasin ta ära kuna pildil oli naine no ja siis ma arvasin et naine on peaosas aga tegelikult on se ekslik.

Mida ma oskan öelda ee.. vist seda et se on viimaseaja yks paremaid animesid mida ma olen näinud (yukikaze ei lähe sellealla se oli ka ikka vägahea) ni pilt kui ka heli. Ainuke miinus on se et ta on veel poolik .Kõik osad jooksevad lõpuni vist mingiks septembriks või oktoobriks aga praeguseks on ära subitud 12 osa a no need 12 osa on ikka kuldaväärt :)


_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kammerer
mitjok


Liitunud: 2 Dets 2004
Postitusi: 1454
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 15, 2006 12:15    Teema: Vasta viitega

tõsijutt. kuigi 11 osast essugi aru ei saanud. oh tuleb jälle uuesti vaadata, mis muud.

kuid, kui keegi on 10ndat näinud, siis pange tähele analooge bradburyga - see, kes on bradburyt lugenud loomulikult :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
ShouGun



Liitunud: 28 Juun 2006
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Kolm Juun 28, 2006 11:30    Teema: Vasta viitega

tõesti üx antud hetkel parimaid animesid. teise koha võtax minu arust black lagoon
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
bio-tmnt



Liitunud: 24 Märts 2006
Postitusi: 263
Asukoht: Savist Saar/Maajamaa

PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 20:41    Teema: Vasta viitega

Ergo Proxy on tõest vaatamist väärt, peab mainima!
Tõi kohe pisara silma, et maailm veel ei ole hukkas ja häid animeid tuleb aina juurde.
Mul küll on alles 5 osa sellest vaadatud ja ma olen suured lootused seadnud selle anime suhtes ning ma loodan, et ei petu.
Lõppulugu on ka suht kuulatav: Radiohead - Paranoid Android [Ergo Proxy]
_________________

Mu isamaa, Maajamaa, täisväärtuslik erootika!
Ja ka juulikuus on lumi maas!! Peoga näkku hõõrun sooja lund!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Püh Juul 23, 2006 13:17    Teema: Vasta viitega

Kahjuks pole jupil ajal midagi subbitud ning nii saigi välja otsitud pisike spoileri leht kus on screenshotid ning tekst :)

http://anikimeiski.blogspot.com/
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
c0en
the MAN


Liitunud: 14 Apr 2004
Postitusi: 444
Asukoht: +35° 39' 37.47, +139° 43' 45.26

PostitusPostitatud: Laup Aug 19, 2006 19:07    Teema: Vasta viitega

16 ja 17 aug. tulid välja ErgoProxy ingliskeelsed subbit Pino no Usagi grupi poolt T_T
ep 15&16&17&18
_________________
this knif drink a manners under a Creative Commons Attribution 2.5 License//CRBS needs you - if you're horny and gorgeous female
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ottkosmoses



Liitunud: 8 Jan 2006
Postitusi: 38

PostitusPostitatud: Esm Aug 28, 2006 13:51    Teema: Vasta viitega

Oi olen juba tükkaega oodanud, millal kõik osad inglisekeeltmõistvale inimese küpseks saavad, et siis need korraga ette võtta.
Ergo Proxylt ei saagi muud oodata kui heaolemist, sest see on Samurai Champloo tootnud Manglobe'i teine täismahus projekt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tuletegija
Püromaan


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 238
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 09:19    Teema: Vasta viitega

Omal on asi olemas kuni 23 osani (vist rohkem pole neid ?)
senine järeldus.. bueno. üle hulga aja midagi head.
_________________
Due to the current financial crisis facing the world at the moment, the light at the end of the tunnel will be switched off to save on electricity costs, until further notice.

Sincerely,
God
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
0h00



Liitunud: 12 Nov 2003
Postitusi: 364

PostitusPostitatud: Reede Okt 06, 2006 11:17    Teema: Vasta viitega

Just hetkel hakkan vaatama 22'st, ja kui jõuan siis ka 23'ndat.
ausalt öeldes ei saa selle anime visuaalse poole kohta peaaagu et ühtegi halba sõna öelda. ainuke puudus on dialoogimallide kordumine, mis paratamatult igas animes figureerib. süzee, mis muidu just kõige originaalsem pole, ei pane haigutama, vaid kaasa elama ja järgmist osa ootama. kogu anime miljöö on kuidagi tume, sünge ja minu meelest väga hästi välja kukkunud.
8/10 kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 19:02    Teema: Vasta viitega

See on nii mönus anime Happybunny
Kuigi ma olen 6 osa näinud :P kuid siiani on silma hakkanud (miinustest), et tegevus ja anime ise ka on kuidagi tumedates toonides...masendav kohati...just maailm ise on tume ja sünge...ja inimesed ka selles maailmad kuidagi megalt vaos hoitud...
Kunagi oli tv mingi analoogne film..et maailm oli utoopia...kõik oli ettekirjutatud, ei tohtinud olla ei kunsti, laulu jne...ja mis kõige hullem tunded...neid pidi vaos hoida...ja Ergo Proxy' s sama moodi.
Ma loodan et lõpu poole läeb tegevus nn seebilikumak :) Ja anime annab vastuse, kust tuleb selline pealkiri (mõtlen just seda esimest poolt pealkirjast)
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
shether



Liitunud: 25 Jan 2007
Postitusi: 765
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 19:14    Teema: Vasta viitega

hmm, ma olen poole peale vaadanud, aga ma olen lihtsalt animest eemaldunud rohkem, muidu oli suht huvitav kuigi vahepeal tundus, et see läheb liiga aeglasel edasi, ei väga hea anime :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
incognito



Liitunud: 10 Juun 2003
Postitusi: 260
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Apr 11, 2007 23:36    Teema: Vasta viitega

Ryu kirjutas:

Kunagi oli tv mingi analoogne film..et maailm oli utoopia...kõik oli ettekirjutatud, ei tohtinud olla ei kunsti, laulu jne...ja mis kõige hullem tunded...neid pidi vaos hoida...


OT: see film oli Equilibrium
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Ryu



Liitunud: 19 Sept 2006
Postitusi: 79

PostitusPostitatud: Nelj Apr 12, 2007 07:01    Teema: Vasta viitega

incognito kirjutas:
Ryu kirjutas:

Kunagi oli tv mingi analoogne film..et maailm oli utoopia...kõik oli ettekirjutatud, ei tohtinud olla ei kunsti, laulu jne...ja mis kõige hullem tunded...neid pidi vaos hoida...


OT: see film oli Equilibrium


mul pole õrna aimugi...aga mingi kole mees mängis peaosas :P

aga täiesti võimalik
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Azuur
recycled_nerd


Liitunud: 15 Jan 2006
Postitusi: 256
Asukoht: pärnu

PostitusPostitatud: Nelj Juul 26, 2007 09:22    Teema: Vasta viitega

Sai andal ka just Ergo Proxy läbi vaadatud. Kahjuks vaatasin ingliskeelsete subidega (mai tea, äkki aint need ongi ainsad), nii, et suht raske oli jälgida. Väga hea anime muidu. Eriti meelidis Pino. Ilma temata oleks see anime liiga tõsne olnud, mitte, et selles midagi halba oleks, aga ta tõi sellesse seda lapselikku siirust ja rumalust. Viimane osa oli minu arust kõige parem. Või noh mulle meeldis kõige enam. Anime välja nägemine ja sound oli super imo. Tasus ära vaadata need 23 osa.
_________________
Ain't no one free.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Laup Nov 10, 2007 19:53    Teema: Vasta viitega

Mul ka nähtud see LaLaLaa
SUPERB... animatsioon tugevalt üle keskmise hea ning tegevus äärmiselt huvitav (kuigi vahest peab mõnda kohta kakskorda vaatama ,et asjale pihta saada). Osade lõppudes on lisalugemist ,mis selgitab mille järgi teatud jupid antud osast tehtud on... need on päris huvitavad ,kuid kes lugeda ei viitsi saab ka ilma nendeta. Kogu seeria on ka täis actionit ...seega need kes tegelaste mõtte arengust ja analüüsist huvitatud ei ole ,saavad seda sarja siiski nautida ma arvan.
Lõpp oli küllaltki lihtne ,kuid siiski rahuldav ... mida see endast täpsemalt kujutab ei hakka reetma LaLaLaa

Soundtrack oli kah meeldiv...

Isiklik hinnang oleks vast mingi 9/10 ... Soovitan seda vaadata!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zindrel



Liitunud: 27 Aug 2006
Postitusi: 356

PostitusPostitatud: Püh Nov 11, 2007 00:04    Teema: Vasta viitega

Mmm..
Olen 2 korda selle läbi vaadanud.
Kusjuures teist korda vaadates tundus sari veel parem kui esmiesel korral 0.o
Mõnede lõpus olevate tekstide jaoks läheb küll head inglise keele oskust vaja :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Cliodna
Villager mob target


Liitunud: 8 Juun 2006
Postitusi: 211
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitatud: Püh Märts 30, 2008 01:26    Teema: Vasta viitega

Vaatasin Ergo Proxy läbi. See meeldis mulle, kuigi mõned kohad jäid segaseks. Need kaks tõelist filler-episoodi ei meeldinud mulle. (episood 15 ja 19 vist?) Naljakad olid küll (eriti episood 15, sealt sai pisut ekstra-informatsiooni ka), aga kiskusid loost endast kõrvale.
Mulle meeldis proxyde disain. Ja animatsioon. Ainus koht, kus animatsiooni üle vinguda sai oli see ''proxy kaubamajas''-stseen. Inimesed seisid paigal.
Lõpplahendus meeldis mulle, kuid viimane episood mitte. Mõned neist pikkadest juttudest olid kas subteerijate sõnakasutuse või minu loomuliku idiootsuse tõttu väga arusaamatud. Nad oleksid võinud sama jutu paari sõnaga ära öelda. =/

btw, mis värk selle teise Proxyga seal lõpupoole oli? Ja kes olid need rääkivad kujud?
_________________
SOMEONE SAYS I HAVE NO LIFE - GO AND BUY MORE HEALTH POTIONS!
Avatari-Alucard: tehtud Paintis minu poolt, animeeritud abivalmi dA kasutaja abil.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
lexo



Liitunud: 19 Apr 2007
Postitusi: 54

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 17:16    Teema: Vasta viitega

Need kaks "filler" episoodi olid tegelikult väga kavalalt vahele pandud nö "kurssi viimise episoodid". Seletasid palju arusaamatuid asju lahti ning andsid veidi backstoryt. Pealegi oli isegi neis parasjagu mõnusat filosoofiat sees, mis pani mind taas enda halle ajurakke kasutama. wink
Väga filosoofiline ja mõtlemapanev anime igatahes, milles mina arvan, et võib iga inimene erinevaid asju oma moodi tõlgendada. Ma vastan Sinu (Cliodna) küsimustele, nagu mina aru sain. wink
See teine proxy oli tegelik Ergo Proxy, esimene proxy, surma proxy. Kuna ta sai teada mida awakening proxyde jaoks tegelikult tähendas, soovis ta kas inimkonna koos endaga nö kaasa viia hävingusse, või oligi tal algusest peale plaan enda isik lõhestada selleks, et hetkel, kui kõikidel proxydel algab awakening, on tema (pool tema isiksusest) inimkujul, ehk siis suudab ta vältida seda protsessi mis kulmineerub proxyde täieliku hävinguga. Juhul, kui see viimane variant oli õige oletus, siis see tal ka lõpuks kas kogemata või plaanipäraselt ka õnnestus.
Need kujud olid androidid, kellele oli antud kuulsate isikute hääled, persoonid, ning kes olid samas Romdeau Dome'i liidri nö "suuks".

_________________
Suur tänu minule kõigi poolt!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuroneko



Liitunud: 30 Juul 2007
Postitusi: 147
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Märts 31, 2008 19:02    Teema: Vasta viitega

Ergo Proxy oli minu meelest ka väga lahe. Mulle meeldis see tegelaste ja maailma süngus väga, see kuidagi sobis sinna nagu rusikas silmaauku. Kuigi ilma Pinota oleks jah vist liiale läinud.. Ainuke viga oli minu jaoks see, et neid asju, mille seletused seal lõpus olid, oli kohati natuke liiga palju ja siis mul tekkis tunne, et apppiiii, ma ei saa enam midagi aru! Ja väga keerulisi sõnu oli seal tõesti. Ma arvan, et ma vaatan seda kunagi vanemaks saades uuesti ja naudin veel rohkem LaLaLaa
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: