OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naruto
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 64, 65, 66  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
R.E.M.I.



Liitunud: 11 Jan 2007
Postitusi: 399
Asukoht: Saksamaa, Berliin/Eesti, Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 01:57    Teema: Vasta viitega

Esimene teooria uue lõpu kohta: Naruto lugu näidati läbi algusest peale lihtsalt versioonis kus nad olid mingil ajastul "meie maailma" Jaapanis ja olid vanemad. Sellele vihjavad paljud asjad, mille hulgas on Sakura juuste ära lõikamine kui ka Naruto ja Sasuke vaheline värgindus.

Teine teooria, äkki on plaanis teha või juba väljas(kuigi MDR just ütles et nii pole) mingi taoline special manga osa vms nagu alati on olnud nende Moviedega, et tuleb ka Anime alguseks ja lõpuks midagi sellega seoses, ainult antud juhul polnud uut algust, vähemalt veel mitte, nii et see oletus on suht nõrk.


Tegin mõne pisiasja pärast selle valgeks. Ei viitsi rohkem neid ette lugeda, ööd. :(
_________________
Animeklubi Miyako
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
cenorig



Liitunud: 14 Sept 2006
Postitusi: 1695

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 02:04    Teema: Vasta viitega

No Naruto uue lõpu kohta oskan ma arvata ainult seda, et see on lihtsalt originaalsuse nimel tehtud. Mitmed Naruto lõpud on olnud huvitava stiiliga joonistatud. Vanad tuttavad tegelased uutes riietes ja nagu R.E.M.I. ütles, tänapäeva toodud. Näiteks Bleachis on kõrini nähtud igasugu moeshowsid ED ajal.
_________________
xyz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 06:50    Teema: Vasta viitega

Ma kahjuks arvan, et ei tule selline naruto variant, aga side storina võiks olla küll ju. Kui see nüüd anime lõpus oli siis ma arvan, et selle manga saab siis kui sa lähed Naruto Shipuuden the movie vaatama või tehakse OVA :) . Loodan, et saite aru, hommik on ja ma unine emm .
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jen



Liitunud: 9 Juul 2007
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 12:57    Teema: Vasta viitega

Naruto?
Naruto oli mu esimene anime ja ma armastan seda siiamaani.
Mulle öeldi, et Naruto on "tulirebane" (firefox, see kõlas hästi xD) ja sellest piisas, siis ma hakkasin vaatama.
Seda teades ma olin nii põnevil, oleks tahtnud näha TULEREBAST. Ei oleks seda ette kujutanud. Animest ei teadnud ma põhiliselt midagi.
Kõik mis ma teadsin oli, et anime on Jaapani joonistamismoodi animatsioon.
Nüüd ma olen nii õnnelik, et seda tegin, kuna minu arust on Naruto väga hea anime. Mulle lähevad need tunded sisse, mitu korda nii juhtunud.
Naruto on mõni kord jah natuke "silly", nagu Takuya ütles, aga mitte lapsik. LaLaLaa
Alguses tundub jah, nagu mingi lapsik ja mõtteta anime, aga seda see ei ole.
Võibolla tehti nad nooremaks, et saaks ka ennem rohkem tutvustada, mis seal maailmas kõik on...
Ainuke asi mis mulle ei meeldi, on need fillerid, see oleks palju paremini välja tulnud, kui neid ei oleks sinna topitud.
Praegu vist jäetakse ka nädal vahele, et ei peaks fillereid jälle tegema.
Minu arust on see hea mõte, parem ikka nautida anime'd, mitte mõttetuid väljamõeldud fillereid...
Muidu on Naruto väga kaugele välja jõudnud, Shippuudenisse ja asi kisub väga põnevaks, mis mulle meeldib. :)
Ainult mind häirivad spoilerid, neid tahetakse mulle tihti silmade ette toppida ja see ei ole ilus...
Aga ma saan nendest üle ja pean ikkagi tänu tooma oma sõbrale lätlasele, et üldse sain animega kokku. Tänu "Narutole" ja üldse animele, ka Jaapanile olen ma ennast ja enda elu muutnud.
Naruto (tegelasena) on väga enesekindel ja positiivsust täis, seda on nii hea vaadata, teeb endalgi meele rõõmsaks. Sellepärast on see ka mind ennast ja enda elu nägema teist moodi.
Ka need naljad, ja need VÄGA piinlikud naljad...
*cough* Icha-Icha xD *cough*
Vahepeal läheb üle piiri, aga ma arvan, et neid nalju enam nii palju ei tule, arvestades kuhu "Naruto" on jõudnud.
Igatahes, ma arvan, et see elukogemus, see anime on kõige ilusam.
Mulle läheb see kõik sisse. Võtan omaks. Aitäh, väga ilus! Kallis Kallis
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
zork



Liitunud: 19 Veeb 2003
Postitusi: 578
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Teis Juul 10, 2007 13:36    Teema: Vasta viitega

Jen kirjutas:
Mulle öeldi, et Naruto on "tulirebane" (firefox, see kõlas hästi xD) ja sellest piisas, siis ma hakkasin vaatama.

Eks see elukas võib oma punase chakra sisse mähituna paista tulirebasena, kuid tegelikult on see elukas, kes Naruto sees elab, üheksasabaline deemonrebane. Mis Naruto nimesse puutub, siis wikipedias on nimi hästi lahti seletatud:
Naruto can mean "maelstrom," and is also the name for a sliced stick of Kamaboko with a pink whirlpool design in the middle that is used as a topping for Ramen (Naruto's favorite food). The surname "Uzumaki" is a pun on "spiral" (渦巻), while "Uzumaki" refers to a three-dimensional spiral, like a whirlpool or vortex.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jen



Liitunud: 9 Juul 2007
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Nelj Juul 12, 2007 11:55    Teema: Vasta viitega

zork kirjutas:

Eks see elukas võib oma punase chakra sisse mähituna paista tulirebasena, kuid tegelikult on see elukas, kes Naruto sees elab, üheksasabaline deemonrebane.


Seda ma tean juba. ( Nunnu on ta igat moodi ^_^ )
Aga, ei mina ega tema polnud veel Narutot nii palju vaadanud...

Kui ma olin kuskil 40. episoodi juures, oli tema ka täpselt samal maal.
Vähemalt nii ma sain aru. Oi jah, siis läks meil ka ralliks, kes on eespool ja mina tormasin muidugi ette. Üle kümne osa iga päev mingi nädal aega järjest oli hea idee minul, aga siiski tulid takistused ja ta sai minust ette ja jõudis lõpule. T_T
Ma vist olen liialt kaldunud mujale teemaga...
Aga pmst mulle meeldib 24/7 ainult anime episoode vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 14:06    Teema: Vasta viitega

mina vaatan iga päev.minu arust jumala lahe.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 17:42    Teema: Vasta viitega

Oehh!!! Jälle nädal Narutota!!!
Pinda käib suht juba....
Kurat noh, 2 nädalat teevad ühte osa ja see ka(vabandage väljendi eest) sitt.
Midagi pole teha ka, nad on ära harjunud Fillerlikkusega ja nüüd nad venitavad oma Filluudeni osa 2 nädalat.....
Huvitav kas teile meeldib Naruto: Filluuden? Vastake ausalt!
Seal pole enam mingit verd, sisu, kvaliteetset pilti(kuidagi fillerlik...),
tegevust on vähe jne...
Fännid võiksid mingi streigi teha, et Naruto oma fillerlikkusest lahti saaks ja jätkaks vanu rada pidi!
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 19:36    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Oehh!!! Jälle nädal Narutota!!!
Pinda käib suht juba....
Kurat noh, 2 nädalat teevad ühte osa ja see ka(vabandage väljendi eest) sitt.
Midagi pole teha ka, nad on ära harjunud Fillerlikkusega ja nüüd nad venitavad oma Filluudeni osa 2 nädalat.....
Huvitav kas teile meeldib Naruto: Filluuden? Vastake ausalt!
Seal pole enam mingit verd, sisu, kvaliteetset pilti(kuidagi fillerlik...),
tegevust on vähe jne...
Fännid võiksid mingi streigi teha, et Naruto oma fillerlikkusest lahti saaks ja jätkaks vanu rada pidi!


Kas animetootjad mitte ei tee terve hunniku osasid ette, mis on ju natuke loogilisem ka, viimasele minutile ei tohiks asju jätta, nii et nad ei tee praegu 20. osa.
Kas nad mitte ei venita, et anime mangale järgi ei jõuaks, lisaks nendele tohututele filleritele? Ma oleksin väga õnnelik, kui ma saaksin terve hunniku osasid korraga ära vaadata, siis oleks õige tunne sellest, iga kahe nädala tagant suht tegevusetu ja osa, mis lõpeb enne kui ma aru saan on tõesti vähe, aga vähemalt aasta neid osasid koguda ja siis vaadata oleks natuke nõme. Tuleb lihtsalt välja kannatada.

Fännide streik oleks selles suhtes natuke tobe, sest praegu peaks anime järgima mangat täpselt, lihtsalt kohutavalt venitades, aga see peaks ju olema iga shouneni omapära ja kui nüüd fännid tahavad, et seda muudetaks, tuues ettekäändeks fillerlikkuse, siis alternatiiviks oleksid ju vaid fillerid, või mis?

Aga kindlasti on praegune anime kõvasti parem kui paar kuud tagasi, kus ma ootasin uut nädalat ainult selleks, et teada, kas Naruto lõpuks hakkab edasi liikuma. See oli kohutav, iga nädal, vahel vist isegi kahe nädala tagant tuli täiesti kohutavalt igav, koledate tegelastega, viletsa sisuga ja eelmisi fillereid suht meenutav osa, praegune anime meeldib mulle ja ära palun nimeta animeid sedasi ringi nagu "Filluuden", see on minu arust väga nõme, kui sulle ei meeldi, ära vaata. Vaata teisi animeid, mitte midagi ei ole Naruto suhtes teha, naudi seda, mis sul on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 20:39    Teema: Vasta viitega

Kas mitte ei tehta ühte osa kokku 3 kuud või midagi(parandage mind kui eksin) ja korraga tegeletakse mitme osaga?
Naruto: Shippuuden tundub mulle üldvõttes küll väga hea, aga millegipärast osad tunduvad palju igavamad kui tavalisel Narutol. Äkki on asi selles, et tavalist Narutot vaadates ei pidanud ma ootama(Kõik osad olid väljas). 60 episoodi(mis pidid fillerid olema) jätsin ma naakuinii vahele :P . Kunagi oli kuskil küsimus: Kui saaksite valida ühe, kumma valiksite: Bleach'i või Naruto?
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Reede Juul 13, 2007 22:33    Teema: Vasta viitega

raidomees kirjutas:
Kas animetootjad mitte ei tee terve hunniku osasid ette, mis on ju natuke loogilisem ka, viimasele minutile ei tohiks asju jätta, nii et nad ei tee praegu 20. osa.
Kas nad mitte ei venita, et anime mangale järgi ei jõuaks, lisaks nendele tohututele filleritele? Ma oleksin väga õnnelik, kui ma saaksin terve hunniku osasid korraga ära vaadata, siis oleks õige tunne sellest, iga kahe nädala tagant suht tegevusetu ja osa, mis lõpeb enne kui ma aru saan on tõesti vähe, aga vähemalt aasta neid osasid koguda ja siis vaadata oleks natuke nõme. Tuleb lihtsalt välja kannatada.

Ma nõustun sinuga, aga ma ei suuda kannatada enam eriti. Olekski siis vähemalt tunniajased osad, kui nädal vahele jääb, aga ei ole :(
Samuti võiks süngus tagasi tulla, nagu Naruto's oli. Veri, pimedus jne.
Näiteks. võitlus Zabuzaga, mis oli sünge ja väga Narutolik.
Tavaline Naruto oli palju parem. Võiks vähemalt siis kvaliteeti parandada....
Kas sinuarust ei ole süngus kadunud siis w?

Tsiteerin::
Aga kindlasti on praegune anime kõvasti parem kui paar kuud tagasi, kus ma ootasin uut nädalat ainult selleks, et teada, kas Naruto lõpuks hakkab edasi liikuma. See oli kohutav, iga nädal, vahel vist isegi kahe nädala tagant tuli täiesti kohutavalt igav, koledate tegelastega, viletsa sisuga ja eelmisi fillereid suht meenutav osa, praegune anime meeldib mulle ja ära palun nimeta animeid sedasi ringi nagu "Filluuden", see on minu arust väga nõme, kui sulle ei meeldi, ära vaata. Vaata teisi animeid, mitte midagi ei ole Naruto suhtes teha, naudi seda, mis sul on.

Ok, Sorry... Lihtsalt olin vihane Naruto: Shippudeni peale.
Läksin DB leheküljele lootes uue osa tõmmata ja nägin, et see nädal polegi episoodi ja muutusin vihaseks.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Keitarò Urashima



Liitunud: 12 Dets 2006
Postitusi: 517
Asukoht: St. Paul, Minnesota

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 02:56    Teema: Vasta viitega

Kaugel see Naruto siis omadega on? On too "big fight" alanud juba?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
-oxx-



Liitunud: 8 Juul 2007
Postitusi: 24

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 11:27    Teema: Vasta viitega

1 osa tehakse 1 nädalaga aga asi on selles et anime jõuab mangale järgi siis tlevad jälle fillerid , nad lasevad 1 episoodi iga kahe nädala tagant et anime mangale järgi jõuaks , pealegi naruto mangat teeb vaid 1 mees, animet aga 100+ inimest >_>
parem näha õige osa iga kahe nädala tagant kui 3 aastat fillereid ja aasta aega õigeid osasi..
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 11:35    Teema: Vasta viitega

Keitarò Urashima kirjutas:
Kaugel see Naruto siis omadega on? On too "big fight" alanud juba?
Mis big fight? Ei nad said Akatsuki koopasse alles sisse :P
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 11:48    Teema: Vasta viitega

-oxx- kirjutas:
pealegi naruto mangat teeb vaid 1 mees, animet aga 100+ inimest >_>


Kindel vä?

Ma arvan, et see üks mees on piisavalt kuulus/rikas, et ei pea vaid üksi oma manga kallal töötama. Assistendiks soovijaid peaks tal olema ikka jalaga segada. See üks mees lihtsalt teeb visandid ette kuhu teema areneb ja orjad muudavad tema visiooni reaalsuseks.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
raidomees
Kasemees Enn elab kase sees


Liitunud: 15 Sept 2006
Postitusi: 1640
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juul 14, 2007 15:23    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
raidomees kirjutas:
Kas animetootjad mitte ei tee terve hunniku osasid ette, mis on ju natuke loogilisem ka, viimasele minutile ei tohiks asju jätta, nii et nad ei tee praegu 20. osa.
Kas nad mitte ei venita, et anime mangale järgi ei jõuaks, lisaks nendele tohututele filleritele? Ma oleksin väga õnnelik, kui ma saaksin terve hunniku osasid korraga ära vaadata, siis oleks õige tunne sellest, iga kahe nädala tagant suht tegevusetu ja osa, mis lõpeb enne kui ma aru saan on tõesti vähe, aga vähemalt aasta neid osasid koguda ja siis vaadata oleks natuke nõme. Tuleb lihtsalt välja kannatada.

Ma nõustun sinuga, aga ma ei suuda kannatada enam eriti. Olekski siis vähemalt tunniajased osad, kui nädal vahele jääb, aga ei ole :(
Samuti võiks süngus tagasi tulla, nagu Naruto's oli. Veri, pimedus jne.
Näiteks. võitlus Zabuzaga, mis oli sünge ja väga Narutolik.
Tavaline Naruto oli palju parem. Võiks vähemalt siis kvaliteeti parandada....
Kas sinuarust ei ole süngus kadunud siis w?


Süngust ma vanast animest ei otsinud ega pannud tähelegi eriti, ma ei mäleta täpselt, aga ma nautisin kõige enam seda emotsionaalset kraami ja Naruto suhtes oli mul eriline asi ja seda tahaks küll veel näha.

Ja kvaliteedi suhtes, sa võiksid muu grupi versiooni tõmmata, Dattebayol on vilets kvaliteet, ma üks päev proovisin terve hunniku erinevaid versioone ja palju parema leidsin, aga siiski ma eelistan kiirust ja Dattebayo on tavaliselt kiireim, nende hea kvaliteediga asjadega võrreldes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
sasuke uchiha
banned


Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 27
Asukoht: konohagakure

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 15:19    Teema: Vasta viitega

jumala lahe anime ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tyger



Liitunud: 28 Märts 2007
Postitusi: 794

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 16:05    Teema: Vasta viitega

sasuke uchiha kirjutas:
jumala lahe anime ju

maitse üle ei vaielda. Tutvu reeglite punktidega 1 ja 5.
Mina isiklikult vaatan Narutot mitme osa kaupa. Nii on palju parem minuarust. Ja Naruto ei ole minujaoks enam piisavalt põnev kah, et ma peaks seda iganädalaselt vaatama. Samas on see osade vahelejätmine kah nõme. Võiks siis kasvõi veel rohkem(kui see üldse on võimalik) venitada. Samas annab sinna juurde kirjutada flashback'e jms jama. Kuid see arvatavasti teeks olukorda veel hullemaks. Loodan et saite mu segasest jutust midagi aru kah.
_________________
Animelist ver5.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 18:45    Teema: Vasta viitega

Ma teen nii, et kui eriti igav on, vaatan shippuudenit.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Sato-chan



Liitunud: 7 Jan 2004
Postitusi: 836
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Juul 16, 2007 19:21    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea millal ma lõpuks Shippuudenini jõuan.
Olen endiselt fillerite juures ja ei suuda neid nädala sees palju vaadata...samas vaatamata jätta ka ei taha (lootuses, et mõni võib päris hea olla) >_>
Miks neid küll nii kohutavalt palju peab olema T_T
_________________


Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 64, 65, 66  Järgmine
Lehekülg 36, lehekülgi kokku 66

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: