OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Digi fotokaamerad
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  

Digikat...
...tahan
27%
 27%  [ 11 ]
...oman
65%
 65%  [ 26 ]
...ei taha
7%
 7%  [ 3 ]
Kokku Hääli : 40

Autor Teade
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 09:07    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa aru, miks kõik inimesed landivad megapixleid. Need ei ole üldse eriti tähtsad juu. Peamine, et optiline zuum oleks hästi kõrge ja digitaalne zuum hästi madal, või veel parem, et ei olekski digitaalset.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 10:20    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
Ma ei saa aru, miks kõik inimesed landivad megapixleid. Need ei ole üldse eriti tähtsad juu. Peamine, et optiline zuum oleks hästi kõrge ja digitaalne zuum hästi madal, või veel parem, et ei olekski digitaalset.


Ah et või kõik inimesed landivad megapixleid. Kuna sina ei landi siis sa ei pea end inimeseks?

Üldiselt arvan, et megapikslid ei ole oma iseloomult pahad asjad. Vahel on neid lihtsalt rohkem kui raudvara ausalt on suuteline tekitama. Nii mõnus on ju pilti suurendada eeldusel, et suurendus ei muutu kohe üheks suurte ruutude mosaiigiks.

Las digizoom olla. Seda ei pea ju kasutama kui ei taha. Paljudel kaameratel saab see üldse välja lülitada. Optiline zoom on hea asi eeldusel, et tegu ei ole mingite kahtlaste plastmassläätsedega ja mida suurem optiline zoom on, seda tähtsamaks lisaks muutub pildistabilisaatori olemasolu (see päris stabilisaator mitte digitaalselt tekitatud).
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 10:53    Teema: Vasta viitega

Karst, ära kilju siin. Megapikslid ON tähtsad. Mis siis, et mu kaamera suudab teha 8mpix pilte, hoian minagi seadistust 5mpix peal. See aga tähendab, et ma saan optilist zoomi kasutada kuni 17x suurendamiseks. Lisaks sellele on 5mpix juba piisav, et arvutis pilti lõikuda, ilma et piksliruudud näkku kargaks.

1-2 mpix ja megalahe optika on saamatu kombinatsioon.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 11:00    Teema: Vasta viitega

No jaa, aga ma mõtlen, et inimesed uhkustavad kogu aeg, et mul on rohkem megapixleid, kui sul. nänn-nän-nänn-nääääää!
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Random



Liitunud: 16 Juun 2006
Postitusi: 1871
Asukoht: puu otsas

PostitusPostitatud: Laup Juun 16, 2007 11:38    Teema: Vasta viitega

Karst kirjutas:
No jaa, aga ma mõtlen, et inimesed uhkustavad kogu aeg, et mul on rohkem megapixleid, kui sul. nänn-nän-nänn-nääääää!


*laulab* Aga mul on suurem kui sul...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ritsikas



Liitunud: 4 Veeb 2006
Postitusi: 229
Asukoht: Tallinn /Mustamäe

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 01:58    Teema: Vasta viitega

Nii... mul on küll aga ma laenasin sõbrannale ja ta ei toonud seda tagasi. Pärast sain teada, et sellega oli midagi väga ebameeldivat juhtunud ja aint patakas alles.
Nüüd lubas uus samasuguse osta. Oeh... see see on kui kellelegi oma asju annad :(
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> üldine Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: