OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Full Metal Alchemist
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 17:40    Teema: Vasta viitega

Vaatasingi kõik 51 osa ära.... Poolikuks jäi ja mitte vähe. Sain teada, et filmis läheb edasi ja panin juba tõmbama. Kas keegi oskab öelda, kas film lõpetab asja, ma eriti ei usu, kuna see film ainult poolteist tundi pikk...?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jikidhah



Liitunud: 23 Nov 2006
Postitusi: 120

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 19:51    Teema: Vasta viitega

Eks film miskit lõpetab, kuid samas on nati ebameeldiva, pooliku, lõpuga. Parem vaata film ise ära ning otsusta siis, kas jäi sinu jaoks poolikuks või mitte. :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 17, 2007 20:13    Teema: Vasta viitega

Jah, film jätab asja veel poolikumaks. Üle jääb vaid manga-versiooni lugeda. :)
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 19:55    Teema: Vasta viitega

Minuarust küll ei jätnud!?... Kõik lõppes hästi ju? Vennad said kokku ja oligi lõpp T_T
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
-=Px=-



Liitunud: 23 Apr 2007
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 19:56    Teema: Vasta viitega

Ma oleks midagi rohkemat oodanud lõpust, aga üldiselt oli täitsa tasemel. Peaks manga nüüd läbi lugema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Esm Juun 18, 2007 20:04    Teema: Vasta viitega

Tglt jäi jh poolikuks kui nüüd mõtlen, tühi tunne jäi sisse ja tahaks nagu veel näha, samuti on vendade õige kodu ikka Winly ja teiste juures, mitte meie maailmas.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Karst
blabla -chan


Liitunud: 3 Veeb 2007
Postitusi: 442
Asukoht: Ajuotsimisreisi laeva pardal.

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 20:42    Teema: Vasta viitega

a no tegelt eks ta ole, jah...
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Bushidon
sucker mc


Liitunud: 9 Juul 2006
Postitusi: 970
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 21:09    Teema: Vasta viitega

SSJ_Silver kirjutas:
Tglt jäi jh poolikuks kui nüüd mõtlen, tühi tunne jäi sisse ja tahaks nagu veel näha, samuti on vendade õige kodu ikka Winly ja teiste juures, mitte meie maailmas.

kas see mitte kohe esimestes osades(mingi 3-4 tegelt vist) paika ei pandud oma kodumaja põlema panemisega, et nad sinna enam kunagi tagasi ei lähe(et neil ei oleks kodu kuhu tagasi minna)? Või muutus vahepeal miski? Ma ei ole veel päris lõpus omadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Teis Juun 19, 2007 21:29    Teema: Vasta viitega

Bushidon kirjutas:
SSJ_Silver kirjutas:
Tglt jäi jh poolikuks kui nüüd mõtlen, tühi tunne jäi sisse ja tahaks nagu veel näha, samuti on vendade õige kodu ikka Winly ja teiste juures, mitte meie maailmas.

kas see mitte kohe esimestes osades(mingi 3-4 tegelt vist) paika ei pandud oma kodumaja põlema panemisega, et nad sinna enam kunagi tagasi ei lähe(et neil ei oleks kodu kuhu tagasi minna)? Või muutus vahepeal miski? Ma ei ole veel päris lõpus omadega.
Ei selles mõttes, et Ed ja Winry on paar Kallis Kallis ja teiste all mõtlen Mustanigi ja Armstrongi Muhe , e. inimeste poole
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Midigi



Liitunud: 6 Nov 2006
Postitusi: 68
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: Kolm Juun 20, 2007 00:15    Teema: Vasta viitega

sai kah just koik osad vaadatud
ja nuud filmile :P
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juun 30, 2007 16:27    Teema: Vasta viitega

Kas keeg teist FMA OVA'sid on vaadanud? On neid mõtet tõmmata?
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Laup Juun 30, 2007 20:05    Teema: Vasta viitega

Umm, ma olen vaatand enam vähem kõik...
Chibi party- naljakas(sisaldab hulganisti kilde) ja ilgelt mõnus asi peale filmi vaatamist(conquer of shambala).
Hagaren kids- Noh see on veits mageda võitu aga suht huvitava lõpuga
Alchemist's vs the Homonculi - No jällegi naerda ja pisuke actionit
JA siis oli üks mis võttis kogu seeria kokku... Toda on aint ühel juhul mõtekas vaadata... Kui oled kogu seeria engdub-iga ära vaatand...(minu arust on see aga mõtetult suur ja pole mõtet tirida!)
Vist rohkem polnud OVA-sid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
SSJ_Silver
ei piinle enam


Liitunud: 7 Dets 2006
Postitusi: 1013
Asukoht: Tallinn/San Diego

PostitusPostitatud: Laup Juun 30, 2007 21:09    Teema: Vasta viitega

Vaatasin selle kokkuvõtte ära ja sain paar uut asja teada. Seal rääkis Greedi Ja Dante suhtest, mida animes ei räägitud.
_________________

"White clouds rush under us, cold winds brush against our cheeks, together up here in these blue skies we can fly as high, and as far as our hearts will take us."
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 20:38    Teema: Vasta viitega

Sain vaid täpselt kolme kuuga selle seriaali läbi vaadatud. Kuna üritati lahata mingeid tõsisemaid teemasid, siis eriti ei meeldinud. Rohkem oleks võinud olla halvamaitselist huumorit.

Vene poistekoori laulud olid ilusad, samuti blond naabritüdruk. Musklimägi Armstrong kah omanäoline.

Nagu ikka lõpp suht sakkis. Mis neil siis maailma asja, olgu aga heaga omas.

Anime DB-s on kirjas, et FMA film käib muuhulgas II Maailmasõja alla aga selleni oli ju veel tükk maad aega.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Ummi
lovely berry


Liitunud: 8 Apr 2006
Postitusi: 3500
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Aug 23, 2007 21:02    Teema: Vasta viitega

jackwood kirjutas:
Anime DB-s on kirjas, et FMA film käib muuhulgas II Maailmasõja alla aga selleni oli ju veel tükk maad aega.

II Maailmasõja ärahoidmine käis seal filmis minu meelest.
_________________
baka pole surnud, me postitame siia peaaegu iga kuu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
inz002



Liitunud: 1 Mai 2007
Postitusi: 410
Asukoht: kus, mis ja mida krdit

PostitusPostitatud: Reede Aug 24, 2007 12:44    Teema: Vasta viitega

Ehh... See film näitab sisult seda kuidas Hitler vangi läks ja oma mein kamphi kirjutas seal(nii palju kui mina sellest aru sain) =D...
Aga see ei olnud filmi õige teema... Filmi rääkis peresidemete hoidmisest ja ohverdustest...
Kuidas Ed proovis Al-i jätta talle parimat soovides ja minna teise maailma, et seal värav sulgeda =)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 20:53    Teema: Vasta viitega

SEERIA:

Kõik oli väga hea ainult lõpp ei meeldinud...
Dante surm jäi kuidagi ripakile... ei olnud arusaada kas ta sai surma või suutis end viimasel hetkel päästa....
Ei meeldinud ka see ,et Gate viis meie maailma.... kuigi see ,et meie maailma hinged toidavad nende maailma alkeemiat oli jällegi väga hea minumeelest LaLaLaa ....seda sellepärast ,et andis nagu seletust ,et miks on filosoofi kivi jaoks inim ohverdusi vaja ning miks ta lubab võrdse vahetuse reeglit rikkuda (Kasutab hingi mis on kivisse püütud, ei vaja neid mis läbi värava tuleks - see seletab ka miks kivi jõud seda kasutades väheneb). Kusjuures... väravast räägiti kah liiga vähe. Ma sain aru ,et see ühendab kahte erinevat maailma.... kuid oleksin siiski tahtnud teada mis ülesandeid ta veel täidab ning mida ta endast kujutab ....kas inimelu tagasi toomisel mindi selle ette põrguga tehingut tegema
?

Märgiks seeria juurde ka seda ,et soundtrack oli kohati ülemõistuse supper... eriti meeldis üks ending - "Kesenai Tsumi" ("Indelible Sin") by Nana Kitade (episodes 2-13).



FILM:

Polnud viga...andis sarjale ilusa happy endingu.
Kuna seal oli näha seda õgardist kolli siis võib sellepõhjal vast ka öelda ,et Dante siiski jäi talle alla. Kõik lahtised küsimused said vast vastatud ning kõik tegelased leidsid oma koha.... ainult värav jääb minule küsimärgiga veel :P .



Hinnang FMA animele oleks vast 7/10


Ma arvan ,et manga plot oli parem ,on parem ja läheb ka paremini edasi... jäetakse see paraleel maailma värk ära ning vastatakse alkeemia tekkega, Ed'i ja Al'i isaga ning kõige muuga seotud küsimustele tunduvalt paremini ja tõsiselt võetavamalt. Loomulikult on see kõigest spekulatsjoon kuna ma pole mangat lugenud :P . Tean ainult ,et nende storyd lähevad lahku... ja seda juba päris varakult.

Ma loodan ,et kui kunagi ka manga lõpule jõuab tehakse veel mõni tõsiselt võetav OVA ... uuesti seeria algusest lõpuni ,kuid seekord manga sisu järgi.
Ma ei mõista miks nad seda niiväga üldse teha tahtsid... nad oleks võinud manga arengut väheke kauem jälgida ning produktsjooniga vähe hiljem alustada GRRRR!

EDIT: Filmist veel niipalju ,,et filmi alguses hakkab natside liikumine tekkima ning algab Hitleri võimule tulek... lõpus Al ütleb Ed'ile ,et räägitakse uue sõja algusest... mille peale Ed vastab ,et see pole enam nende teha kas see tuleb või mitte.... ning maas näidatakse plakatit Hitleri pildi ning natside lipuga...ehk siis tolleks hetkeks on Hitler vast juba võimule jõudnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jackwood
Saksa pervert ameles lumemehega


Liitunud: 22 Jan 2006
Postitusi: 689
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 21:30    Teema: Vasta viitega

AndreS kirjutas:
EDIT: Filmist veel niipalju ,,et filmi alguses hakkab natside liikumine tekkima ning algab Hitleri võimule tulek... lõpus Al ütleb Ed'ile ,et räägitakse uue sõja algusest... mille peale Ed vastab ,et see pole enam nende teha kas see tuleb või mitte.... ning maas näidatakse plakatit Hitleri pildi ning natside lipuga...ehk siis tolleks hetkeks on Hitler vast juba võimule jõudnud.


Mina sain asjast just nii aru, et filmi lõpuks oli Hitler võimuletuleku asemel hoopis Landsbergis kuulsat raamatut dikteerimas. Uus sõda võis olla Hispaania kodusõda, kuigi ka sinna oli üle 10 aasta aega.
_________________
http://www.giantbomb.com/
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
AndreS



Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 548

PostitusPostitatud: Püh Aug 26, 2007 22:19    Teema: Vasta viitega

Vangi ta läeks seal tõepoolest. Ega mulle tundub kah imelik ,et nagu nii mitu aastat jäeti vahele... aga see plakat maas oli juba natside partei propaganda... nagu mina arusain. Seega peaks Hitler juba vabaduses viibima taas. Ja siis oleks tegu ikkagi II'le maailma sõjale viitamisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karstike
blabla -chan


Liitunud: 9 Sept 2007
Postitusi: 347
Asukoht: virtuaaluniversum.

PostitusPostitatud: Püh Sept 23, 2007 18:15    Teema: Vasta viitega

SPOILER! Minu meelest oli väga jube lõpp. Asi jäi küll natuke poolikuks, aga asi pole selles... See oli lihtsalt nii jube, et Al mälu kaotas ja Edward "ära suri..." Nii jube... Aga samas muiudgi lahe ka, aga väga-väga-VÄGA hirmuäratav. Ja väga kurb... Aga mulle üldiselt Wrath ei meeldi. Ei teagi miks kohe.. Pinako on parim!
Aga kas Film... Ma pole seda näinud, aga kas see lõpetad sarja rohkem ära, või jätab rohkem lahtiseks ja kas... SPOILER! Ed saab seal ikka tagasi ja Al mälu tagasi? Kas Film on vaatamisväärne; tähtis, et sarjale punkt panna?
_________________
i'm back! [miss me?]
/lookbook.nu\
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    baka.ee foorum / -> anime Kõik ajad on GMT + 2 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Tõlkinud: